فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
خودشناسي
 • 43,000 تومان
 • با تخفیف: 43,000 تومان
دايره اول (اصول همانندسازي در بازاريابي شبكه‌اي)
چرا بازاريابي شبكه‌اي (چطور 1 زندگي بهتر با ريسك كمتر داشته باشيم)
يخ‌شكن‌ها (چه كار كنيم كه مشتري اصرار كند كار را به او معرفي كنيم)
حرفه‌اي شويد (7 گام براي حرفه‌اي شدن در بازاريابي شبكه‌اي)
قاتل شما چيست قاتل شما كيست
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
فوق ستاره فروش شويد (21 روش عالي براي فروش بيشتر سريع‌تر و راحت‌تر در بازار سخت امروز)

خودشناسي

 • 43,000 تومان

ما بر اين باوريم كه گام نخست در مسير موفقيت خودشناسي است. تنها وقتي درك و تصور درستي از خودمان و شخصيت‌مان داشته باشيم مي‌توانيم تصميم‌هاي مطمئن، بخصوص در زمينه مسائل عاطفي و كاري، بگيريم. متأسفانه، ابزار مناسب و تكنيك‌هاي درست خودشناسي و كسب موفقيت را نمي‌توان به سادگي پيدا كرد. اين جور مسائل را نه در مدرسه، نه در دانشگاه، و نه در محيط كار به ما آموزش نمي‌دهند. بسياري از ما درگير زندگي مي‌شويم بدون آنكه اصلا بفهميم در پس ذهن‌مان چه مي‌گذرد. به همين دليل، مدرسه زندگي شكل گرفت؛ تا منبعي باشد براي كمك به ما در جهت فهم خودمان و بهبود روابط‌ مان هم در حوزه كاري و هم اجتماعي. مي‌خواهيم با كمك مدرسه زندگي ياد بگيريم به آرامش برسيم و از زندگي مان بيشتر لذت ببريم.

دايره اول (اصول همانندسازي در بازاريابي شبكه‌اي)

 • 40,000 تومان

خيلي‌ها همانندسازي را اشتباه متوجه شده‌اند يا نمي‌دانند كه اين‌جور چيزي اصلا وجود دارد. آنها به اشتباه تقصير نتايج نسبتا خوب يا ضعيف خود را گردن بالاشاخه‌اي يا زيرشاخه‌هاي خود مي‌اندازند. اما اين رويكرد اصل مسئله را ناديده مي‌گيرد: فرهنگ مجموعه يا سازمان را ما مي‌سازيم و زيرشاخه از رفتار ما الگو مي‌گيرد. همانندسازي سازه اصلي بازاريابي شبكه‌اي است؛ همانندسازي جوهره رهبري است. و درست همان‌طور كه در رفتار تمام رهبران واقعي مي‌بينيم، رهبري اين نيست كه به ديگران روش انجام كار را دستور دهيم، رهبري يعني رفتاري را كه مي‌خواهيم پيروان انجام دهند خودمان در آن رفتار الگو و سرمشق باشيم.

چرا بازاريابي شبكه‌اي (چطور 1 زندگي بهتر با ريسك كمتر داشته باشيم)

 • 19,000 تومان

بازاريابي شبكه‌اي يگانه حرفه موجود در دنيا نيست، اما قطعا يكي از حرفه‌هاي عالي در دنيا است. اين حرفه نه تنها به ما آزادي مالي مي‌دهد، بلكه وقت و زمان لذت بردن از آن را هم به ما مي‌دهد. بازاريابي شبكه‌اي دقيقا چيزي را كه ما دوست داريم پيشنهاد و تبليغ مي كند. همه هر روزه بازاريابي شبكه‌اي مي‌كنند، اما بعضي‌ها بابت اين كارشان فقط پول نمي‌گيرند.

يخ‌شكن‌ها (چه كار كنيم كه مشتري اصرار كند كار را به او معرفي كنيم)

 • 55,000 تومان

يخ‌شكن‌ها اولين كلمات از گفتگوي ما با مشتري احتمالي براي معرفي محصول يا فرصت شغلي مد نظرمان هستند. كلماتي كه ما به عنوان يخ‌شكن‌هاي خود انتخاب مي‌كنيم يا باعث شكل‌گيري يك كسب و كار موفق بازاريابي شبكه‌اي مي‌شوند يا موجب شكست ما در اين كسب و كار. اكثر بازارياب‌هاي شبكه‌اي تازه‌ وارد سخت كار مي‌كنند، اما چون نمي‌دانند دقيقا از چه كلمات سنجيده‌اي براي صحبت با مشتري احتمالي استفاده كنند، در جذب او ناكام مي‌شوند. اين تجربه تلخ اگر چند بار تكرار شود، بازارياب شبكه‌اي تحت تاثير قرار مي‌گيرد. اما اگر او با مفهوم يخ‌شكن‌ها و كلمات سنجيده آشنا باشد، مشتري‌يابي براي او كار بسيار راحت و حتي نوعي تفريح مي‌شود. اين كتاب شامل چندين فرمول موثر با مثال‌هاي متعدد است كه مي‌توانيد با كمك آنها مفهوم يخ‌شكن‌ها را خوب ياد بگيريد و ديگر نگران پيدا كردن مشتري احتمالي يا دعوت از او براي شركت در جلسه معرفي نباشيد، چون از اين به بعد مشتري احتمالي خودش اصرار مي‌كند كه كار را به او معرفي كنيد.

حرفه‌اي شويد (7 گام براي حرفه‌اي شدن در بازاريابي شبكه‌اي)

 • 75,000 تومان

اريك وور بيش از 25 سال است كه سمت رهبري در حرفه بازاريابي شبكه‌اي را بر عهده دارد. او در مدت فعاليت حرفه‌ايش در بازاريابي شبكه‌اي: بيش از 15 ميليون دلار درآمد داشته. مجموعه‌اي با 500000 زير شاخه در بيش از 60 كشور دنيا ساخته. در مقام رئيس يك شركت فروش مستقيم با سرمايه 200 ميليون دلار فعاليت كرده است و ...

قاتل شما چيست قاتل شما كيست

 • 20,000 تومان

مهلك‌ترين مانع خودباوري، قصور است. كوتاهي در انجام كار، حتي ذره‌اي كمتر از حد توانايي‌هاي فعلي‌تان، شالوده اعتماد به نفس را تضعيف مي‌كند. بيشترين بخش نگراني از همين عدم اعتماد به نفس شخصي ناشي مي‌شود. بگذاريد طبيعت، تجربه، خرد، كتاب و هر چيز ديگر با شما حرف بزند و به شما ياد بدهد. يادتان باشد هم فرصت و هم چالش، چشم به عمل دارند. هرچيزي تسليم سخت‌كوشي مي‌شود. مهم نيست چه كاري مي‌توانيد بكنيد، مهم كاري است كه انجام مي‌دهيد.

فوق ستاره فروش شويد (21 روش عالي براي فروش بيشتر سريع‌تر و راحت‌تر در بازار سخت امروز)

 • 35,000 تومان

اين كتاب جهت استفاده‌ي فروشندگان بلندپروازي است كه مشتاق به بالا بردن سريع ميزان فروش خود و افزايش درآمدشان هستند. اين كتاب براي آن دسته از افرادي نوشته شده است كه جزو 10 درصد اول فروشندگان صنف خود هستند يا مي‌خواهند بشوند.

صفحه‌ی 1