فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
تيزذهن بمانيد (در هر سني مغزي بهتر بسازيد)
  • 137,000 تومان
  • با تخفیف: 137,000 تومان
همه پادكست دارند جز شما (راهنمايي خودآموز از اولين خانواده‌ي پادكست‌ساز)
خرد شكست (چه كنيم وقتي اوضاع بر وفق مراد نيست)
  • 32,000 تومان
  • با تخفیف: 32,000 تومان

تيزذهن بمانيد (در هر سني مغزي بهتر بسازيد)

  • 137,000 تومان

تيزذهن بمانيد قرار است به شما كمك كند براي خودتان برنامه‌ي ذهن تيز تنظيم كنيد، برنامه‌اي كه به راحتي مي‌توانيد آن را در زندگي روزمره‌تان بگنجانيد. خود من قبلا آن را انجام داده‌ام و مشتاقم اين كار را به شما هم ياد بدهم. من خبرنگار و جراح مغز و اهل علم هستم و بخش عمده‌اي از شغلم تعليم و توضيح دادن است.من ياد گرفته‌ام براي اين كه پيام‌هايم جا بيفتند، توضيح دادن دليل يك پديده به اندازه‌ي چيستي و چگونگي آن اهميت دارد. بنابراين از اول تا آخر اين كتاب توضيح مي‌دهم كه چرا مغزتان اين چنين كار مي‌كند و چرا گاهي نمي‌تواند منظورتان را برساند. وقتي اين كاركرده‌هاي دروني را بفهميد، عادت‌هاي خاصي كه من شما را به نهادينه كردن آن‌ها ترغيب مي‌كنم معقول به نظر خواهند رسيد و به احتمال زياد بخشي جدا نشدني از برنامه‌ي روزانه‌تان خواهند شد.

همه پادكست دارند جز شما (راهنمايي خودآموز از اولين خانواده‌ي پادكست‌ساز)

  • 60,000 تومان

برادران مك‌الروي، صاحبان رتبه‌ي يك در فهرست كتاب‌هاي پرفروش نيويورك تايمز و سازنده پادكست‌هاي محبوب «برادرم، برادرم و من» و «منطقه ماجراجويي»، كتاب راهنماي مفيد و بامزه‌اي درباره‌ي ساخت پادكست نوشته‌اند كه تمام جوانب ساخت، تدوين و تبليغ يك پادكست و حتي ثروتمندشدن از طريق اين كار -تضمين نمي‌كنيم البته!- را پوشش مي‌دهد. جاستين، تراويس و گريفين مك‌الروي، ده سال است كه پادكست مي‌سازند و با پادكست محبوب «برادرم، برادرم و من» به شهرت رسيده‌اند. شايد پندهاي شان در حوزه‌ي روابط كاري براي كساني كه مثل آن‌ها با برادر خود همكار نيستند كارآمد نباشد‏، اما مطمئنا شما را مي‌خنداند. برادران مك‌الروي در كتاب همه پادكست دارند جز شما! شما را قدم به قدم همراهي مي‌كنند تا ايده‌تان را به يك رويداد شنيداري شيرين براي لشكر طرفداران‌تان تبديل كنيد. آن‌ها با نظرات تخصصي و ماهرانه‌شان علاقه‌مندان به ساخت پادكست را از اشتباهاتي برحذر مي‌دارند كه دانسته‌شان ضروري است.

خرد شكست (چه كنيم وقتي اوضاع بر وفق مراد نيست)

  • 32,000 تومان

خرد شكست كاربردي و الهام‌بخش است، راهنمايي ضروري براي تبديل‌كردن شكست‌هاي‌مان به موفقيت؛ گفتگويي است با دوستي خوب كه مي‌داند چطور حال‌مان را بهتر كند. سلسله‌ مراتبي براي رنج وجود ندارد. هركسي ممكن است در شكاف عظيمي كه بين آرمان‌ها و دست‌آوردهايش وجود دارد سقوط كند؛ هركسي مي‌تواند براي زندگي ناكامش سوگواري كند. بدتر از نااميديِ صرف، شكست است كه رؤياهاي‌مان را بي‌ثمر نشان مي‌دهد. شكست رويارويي هولناك ما با خواسته‌ها و تخيلات خودخواهانه‌اي ‌است كه براي خود ساخته‌ايم.خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست نوآنس ارائه شده است.

صفحه‌ی 1