فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
365 روز با قانون جذب
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
براي تبديل روياهايت به واقعيت (ذهنيتت را تغيير بده تا بدون زحمت به روياهايت برسي)
ادوارد عزيز
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
5 راز فريبنده افراد واقعا موفق
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
مرد واقعي (1 كلاس درس براي اثرگذاري و موفقيت)
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
ديوانگان ثروت‌ساز (كتاب گويا)
 • 15,000 تومان
 • با تخفیف: 15,000 تومان
10 هفته تا موفقيت بي چون و چرا و چند يادداشت ديگر
 • همراه با تخفيف
پاكسازي ذهن براي موفق شدن در زندگي راهي بي‌نظير براي از بين بردن ترس اضطراب و افكار منفي
چگونه فرزند شما آينده‌اي موفق خواهد داشت (راهكارهايي بر اساس قوانين مغز كودك)
5 قانون پول كه بايد بدانيد (و چند يادداشت ديگر)
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
ديوانگان ثروت‌ساز (چگونه نترسيم و سوار قطار وحشت كارآفريني شويم)

365 روز با قانون جذب

 • 40,000 تومان

استر هيكس در طول دو دهه اخيرء به عنوان بنيانگذار موضوع قانون جذب در معناي امروزي آن شناخته شده استء چندان كه فيلم راز كه اين همه در مورد آن تحليل ارائه شده استء چيزي نيست جز روايتي از آن‌چه استر هيكس و همسرش جري هيكس در كتاب ماندگار بخواهيد و به شما داده مي‌شود ارائه داده‌اند. در اين كتاب موجودي ماورايي به نام آبراهام معرفي مي‌شود كه حاصل آگاهي جمعي‌ست و استر هيكس بازگوكننده سخنان او درباره راز اين عالم است. كتابي كه در دست داريد هم همان آموزه‌هاي آبراهام را به شكل روزنوشت مطرح مي‌كند.

براي تبديل روياهايت به واقعيت (ذهنيتت را تغيير بده تا بدون زحمت به روياهايت برسي)

 • 43,000 تومان

همه ما مي‌خواهيم زندگي‌اي شادتر، روابطي بر پايه درك و صداقت متقابل، حرفه‌اي موفق و پول و فراواني بيشتر در همه حيطه‌هاي زندگي داشته باشيم. اين كتابِ متحول‌كننده به شما كمك مي‌كند تا با به ‌كارگيري چند قانون ساده و خودباوري، به تمام خواسته‌هاي قلبي‌تان برسيد. در اين كتاب به بررسي كليِ رمزوراز قوانينِ هستي مي‌پردازيم تا متوجه شويم چگونه بايد زندگي‌مان را به بهشتي زميني تبديل كنيم. تعداد افرادي كه در اين دنيا بينوا، نااميد، آزرده و در شرايط بد اقتصادي هستند كم نيست. اين نتيجۀ اعمال خودشان است. با خواندن اين كتاب كاملاً به اين مساله پي خواهيد برد كه چرا چنين اتفاقاتي رخ مي‌دهد و چگونه مي‌توانيد به آساني واقعيتي را خلق كنيد كه هميشه رويايش را مي‌ديديد. اگر با ذهني خودآگاه، اراده‌اي محكم، ايمان، مقاومت و براساسِ قانونِ جذب، كه جزئياتش را بعداً توضيح خواهم داد، مشغول به كار شويد، تغييرات خيلي زودتر از آنچه فكرش را مي‌كنيد نمايان خواهند شد.

ادوارد عزيز

 • 85,000 تومان

فرودگاه نوارك تازه نوسازي شده بود و برق مي‌زد. در مسير صف امنيتي و در انتهاي هر پيچ گلدان‌هايي قرار داشت تا حواس مردم را از مدت زمان طولاني انتظارشان پرت كند. مردم به ديوارها تكيه زده يا روي چمدان‌هايشان نشسته بودند. همه آن‌ها پيش از سپيده‌دم از خواب بيدار شده بودند؛ نفس‌هايشان را با سروصدا بيرون مي‌دادن و از فرط خستگي زير لب غرغر مي‌كردند. وقتي خانواده ادلر به جلوي صف رسيدند، كامپيوترها و كفش‌هايشان را توي سيني گذاشتند. بروس ادلر كمربندش را درآورد، آن را پيچاند و با سليقه در يك سطل پلاستيكي خاكستري، درست كنار كفش‌هاي راحتي قهوه‌اي‌رنگش گذاشت...

5 راز فريبنده افراد واقعا موفق

 • 25,000 تومان

ديگر مي‌خواهم هر چه را كه در دل دارم، بيرون بريزم؛ ديگر نمي‌توانم اين رازها را با خودم نگه دارم. مي‌خواهم پنج راز فريبنده افراد واقعا موفق را با شما در ميان بگذارم. متوجه خواهيد شد كه چه چيزي واقعا به آن‌ها انگيزه مي‌دهد. اين مطلب چيزي نيست كه در مجله‌ها بخوانيد، در مستندها ببينيد يا در مصاحبه‌ها بشنويد. چيزي نيست كه در صفحات ويكي پديا دنبالش بگرديد، در روزنامه‌ها بجوييد يا خبرنامه ايميلي‌اش را دريافت كنيد. من به شما مي‌گويم كه در پس نقاب سرشار از اعتماد به نفسي كه به چهره زده‌اند و شخصيت ابرقهرماني كه از خودشان نشان مي‌دهند، چه چيزي وجود دارد. مي‌بينيد كه در اين كتاب مي‌خواهم همه ابهام‌ها را كنار بزنم...

مرد واقعي (1 كلاس درس براي اثرگذاري و موفقيت)

 • 25,000 تومان

مي‌خواهيم از اين دوره بگذريم و به يك رنسانس برسيم؛ تولدي دوباره را تجربه كنيم، از خواب غفلت بيدار شويم، بصيرت زيادي به‌دست آوريم و مسائل مختلف را عميق‌تر درك كنيم. با اين تولد دوباره مي‌توانيد به برتري واقعي دست پيدا كنيد؛ نه اين‌كه فقط عطش نفس بشري‌تان را سيراب كنيد، بلكه واقعاً به جايگاه برتري برسيد. به همين خاطر است كه فكر مي‌كنم اين دوره زندگي، بهترين بازه زماني‌ست كه مي‌توانيد تجربه كنيد. حداقل تا جايي كه تجربه كرده‌ام و مي‌دانم! اين مرحله از زندگي حتي هيجان بيش‌تري نسبت به دوران سالمندي، به من مي‌بخشد...

ديوانگان ثروت‌ساز (كتاب گويا)

 • 15,000 تومان

با صداي: محمد يزداني
قطار وحشتي كه دارن هاردي براي كارآفرينان ترسيم مي‌كند و پيچ‌ و خم‌هاي لرزه‌آورش را معرفي مي‌كند، همان اصول و مهارت‌هاي زندگي در اين دوران تازه است كه مثل قطار وحشت، بالا و پايين‌هاي عجيب و غريبي دارد و گاهي به آن‌جا مي‌رسد كه فراتر از ترس مي‌رود و مي‌شود آن‌چه نبايد بشود. منتهي اين قطار وحشت مثل قطار وحشت شهر بازي‌ها نيست كه بتوان ناديده‌اش گرفت و از كنارش به آرامي رد شد و رفت. اين قطار وحشت، همان زندگي در دوران جديد است كه دير يا زود، ما را مسافر خود مي‌كند و اسير پيچ ‌و خم‌هايش. چه كارمند باشيد، چه كارآفرين، كتاب هاردي، كتاب راهنماي شما در زندگي حرفه‌اي‌ست. شما مسافر اين دوران هستيد و اين كتاب هم فنون يك زندگي سرشار و موفق را در همين دوران به شما نشان مي‌دهد. پس اين شما و اين هم اين كتاب سراسر خواندني.
زمان: 472 دقيقه

10 هفته تا موفقيت بي چون و چرا و چند يادداشت ديگر

 • 30,000 تومان

كتاب «10 هفته تا موفقيت بي ‌چون و چرا» شامل مهم‌ترين و بهترين درس‌گفتارهاي دارن هاردي‌ست. اين درس گفتارها در طول سال‌هاي اخير در رسانه‌هاي آنلاين و آف‌لاين به زبان انگليسي در اختيار مخاطبان جهاني قرار گرفته و در ابعاد ميليوني منتشر شده است. با توجه به استقبال بي‌نظير مخاطبان فارسي زبان از كتاب‌هاي منتشر شده‌ دارن هاردي از سوي برند ثروتمندان خودساخته نظير اثر مركب، ديوانگان ثروت‌ساز و بهترين سال زندگي تو، اين كتاب هم مي‌تواند تاثيرگذاري بالايي روي آن دسته از مخاطباني داشته باشد كه در جستجوي موفقيت شخصي و شغلي و دست‌يابي قطعي به اهداف‌شان هستند.

پاكسازي ذهن براي موفق شدن در زندگي راهي بي‌نظير براي از بين بردن ترس اضطراب و افكار منفي

 • 50,000 تومان

اگر مي‌خواهيد زندگي ذهني ساده و آرامش‌بخش‌تري داشته باشيد و بخشي از آن وقت و انرژي احساسي را دوباره به دست آوريد كه الان صرف فكر و خيال‌هاي بيهوده يا اضطراب مي‌شود؛ پس كتاب درستي را انتخاب كرده‌ايد. در اين كتاب نه تنها با مهارت‌هايي آشنا مي‌شويد كه براي ساماندهي و مديريت افكارتان، احتياجشان داريد كه علاوه بر اين‌ها، استراتژي‌هاي موثري ياد مي‌گيريد كه فوري مي‌توانيد اجراي‌شان كنيد. هدف ساده‌اي در اين كتاب وجود دارد: ما به شما عادت‌ها، فعاليت‌ها و ذهنيتي را ياد مي‌دهيم كه مي‌توانيد از آن‌ها براي پاكسازي به هم‌ريختگي ذهني‌تان استفاده كنيد؛ يعني پاكسازي همان به هم‌ريختگي كه احتمالا نمي‌گذارد متمركز و هوشيار باشيد. متوجه خواهيد شد كه اين كتاب، پر از تمرين‌هايي‌ست كه مي‌توانند تاثيري سريع و مثبت روي ذهنيت‌تان داشته باشند.

چگونه فرزند شما آينده‌اي موفق خواهد داشت (راهكارهايي بر اساس قوانين مغز كودك)

 • 25,000 تومان

مسلما دانشمندان همه چيز را در مورد مغز نمي‌دانند، ولي چيزهايي كه مي‌دانيم به ما بهترين فرصت را مي‌دهد براي تربيت فرزنداني شاد، باهوش و موفق. باعث مسرت من خواهد بود كه در اين كتاب به سوالات مهم والدين در زمينه تربيت يك كودك موفق جواب دهم و پرده از افسانه‌سرايي‌هايي بردارم كه احتمالا به گوششان خورده است. والدين به حقايقي در مورد تربيت فرزند احتياج دارند، و نه فقط پند و مشاوره. متاسفانه پيدا كردن اين حقايق، در انبوه رو به رشد كتاب‌هاي تربيت فرزند خيلي سخت است. به اين‌ها بيفزاييد وبلاگ‌ها، سايت‌ها، پادكست‌ها، مادرشوهر، مادرزن‌ها و در كل هر فاميلي كه تابحال بچه داشته. اطلاعات فراواني وجود دارد ولي براي والدين دانستن اين كه كدامشان را بايد باور كنند، سخت است...

5 قانون پول كه بايد بدانيد (و چند يادداشت ديگر)

 • 20,000 تومان

مدرساني بي‌نظير آنتوني رابينز، دارن هاردي، برايان تريسي، جان‌سي مكسول، جك كنفيلد و... مهم‌ترين آموزگار خود را در مسير موفقيت، جيم ران دانسته‌اند و بسياري از محتواهاي آموزشي را كه ارائه مي‌دهند، تحت تاثير آموزه‌هاي او قلمداد مي‌كنند. تا جايي كه يكي از اينان به جيم ران، لقب فيلسوف موفقيت داده است و در دنياي آموزه‌هاي تحول فردي و سازماني هم معمولا به همين عنوان شناخته شده است. كتاب حاضر، حاوي مهم‌ترين يادداشت‌ها ودرس‌گفتارهاي كوتاه جيم ران است كه به نوعي ماحصل انديشه‌هاي او را در بر دارد و شامل نكاتي‌ست كه به نوعي ماحصل انديشه‌هاي او را در بر دارد و شامل نكاتي‌ست كه مي‌تواند روي زندگي شخصي و شغلي هر كدام از ما تاثيري شگفت‌آور بگذارد. نكات كاربردي اين كتاب را در روابط شخصي، روابط حرفه‌اي، خلق و اجراي اهداف مالي و رسيدن به آرزوهاي دور و دراز به كار ببنديد و نتايج بهبودبخش و بسيار مثبت آن را به تمامي نظاره‌گر باشيد.

ديوانگان ثروت‌ساز (چگونه نترسيم و سوار قطار وحشت كارآفريني شويم)

 • 75,000 تومان

قطار وحشتي كه دارن هاردي براي كارآفرينان ترسيم مي‌كند و پيچ و خم‌هاي لرزه‌آورش را معرفي مي‌كند، همان اصول و مهارت‌هاي زندگي در اين دوران تازه است كه مثل قطار وحشت، بالا و پايين‌هاي عجيب و غريبي دارد و گاهي به آنجا مي‌رسد كه فراتر از ترس مي‌رود و مي‌شود آنچه نبايد بشود. منتها اين قطار وحشت مثل قطار وحشت شهربازي نيست كه بتوان ناديده‌اش گرفت و از كنارش به آرامي رد شد و رفت. اين قطار وحشت، همان زندگي در دوران جديد است كه دير يا زود، ما را مسافر خود مي‌كند و اسير پيچ و خم‌هايش.

صفحه‌ی 1