فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
چگونه حافظه برتر داشته باشيم (كتاب گويا)
 • 15,000 تومان
 • با تخفیف: 15,000 تومان
بهداشت و زيبايي مو (مراقبت‌ها و درمان طبيعي براي مو و پوست سر)
چگونه حافظه برتر داشته باشيم
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
11 آزمون براي شناخت ديگران
 • 8,500 تومان
 • با تخفیف: 8,500 تومان
تاثير از فاصله (درس‌هاي عملي براي تأثير گذاري رواني)

چگونه حافظه برتر داشته باشيم (كتاب گويا)

 • 15,000 تومان

با صداي: اكرم پريمون
اين كتاب، راهنمايي عملي است كه به شما امكان مي‌دهد حافظه‌اي قوي، سريع و مطمئن را در خود به وجود آورده و آن را حفظ كنيد. جنبة فيزيولوژيكي عملكرد و تربيت حافظه در اين كتاب به شكل گسترده‌اي مورد بررسي قرار گرفته و نويسنده تأثير برخي از مواد غذايي غني از فسفر، منيزيم و كلسيم، برخي ويتامين‌ها و اسيد گلوتاميك را بر عملكرد حافظه مطرح ساخته است. علاوه بر آن، گروهي از تمرينات تنفسي و يونيزاسيون منفي هوا كه توانايي تمركز، قدرت يادگيري و مقاومت در برابر خستگي را افزايش مي‌دهد و سرانجام يك رشته داروهاي شيميايي و گياهي كه در صورت بروز ضعف حافظه تجويز مي‌شود، مورد تجزيه و تحليل قرار مي‌گيرد.
استفاده از كتاب گويا يكي از ضروريات زندگي پرمشغله امروزيست. از كتاب‌هاي گويا مي‌توان هنگام رانندگي، قدم زدن، زمان رفت و آمد به محل كار و تحصيل، حين انجام كارهاي روزانه، پيش از خواب و... استفاده كرد و از اوقاتي كه به طور عادي هدر مي‌روند نهايت بهره را برد. «اينجا، كتاب مي‌خواند!»
زمان: 8 ساعت 16 دقيقه
قالب‌بندي: mp3

بهداشت و زيبايي مو (مراقبت‌ها و درمان طبيعي براي مو و پوست سر)

 • 3,200 تومان

مو يكي از عوامل مهم زيبايي است. موي شما، آينه سلامتي شما نيز به شمار مي‌رود. اگر وضعيت موها نامناسب باشد. علامتي هشدار دهنده است كه از مشكلات ارگانيك يا عدم رعايت اصول حياتي بهداشت خبر مي‌دهد.

چگونه حافظه برتر داشته باشيم

 • 35,000 تومان

اين كتاب، راهنمايي عملي است كه به شما امكان مي‌دهد حافظه‌اي قوي، سريع و مطمئن را در خود به وجود آورده و آن را حفظ كنيد. جنبة فيزيولوژيكي عملكرد و تربيت حافظه در اين كتاب به شكل گسترده‌اي مورد بررسي قرار گرفته و نويسنده تأثير برخي از مواد غذايي غني از فسفر، منيزيم و كلسيم، برخي ويتامين‌ها و اسيد گلوتاميك را بر عملكرد حافظه مطرح ساخته است. علاوه بر آن، گروهي از تمرينات تنفسي ويونيزاسيون منفي هوا كه توانايي تمركز، قدرت يادگيري و مقاومت در برابر خستگي را افزايش مي‌دهد و سرانجام يك رشته داروهاي شيميايي و گياهي كه در صورت بروز ضعف حافظه تجويز مي‌شود، مورد تجزيه و تحليل قرار مي‌گيرد.

11 آزمون براي شناخت ديگران

 • 8,500 تومان

اين كتاب به شما امكان كشف راه‌هايي را مي‌دهد كه معمولا در اولين برخورد با ديگران نمي‌توان به آن دست يافت. با استفاده از راهنمايي‌هاي اين كتاب، خصوصيات شخصيتي، استعدادها و قابليت‌هاي ديگران را كشف مي‌كنيد.

تاثير از فاصله (درس‌هاي عملي براي تأثير گذاري رواني)

 • 35,000 تومان

براي تأثير گذاشتن بر ديگران چه از فاصلة نزديك و چه از دور، راهي مطمئن وجود دارد. اين راه، خاصيت ارتباطيِ غالب و جذبِ افكاري است كه با قدرت زياد منتشر مي‌شوند. اين كتاب به بررسي تئوري‌ها و روش‌هاي علمي مي‌پردازد كه شناخت كامل آنها براي كسي كه مي‌خواهد تأثير رواني از راه دور يا هرگونه تأثير ديگر رواني را به كار گيرد، ضروري است.

صفحه‌ی 1