فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
صورتت را بشور و خودت باش دختر
 • 58,000 تومان
 • با تخفیف: 58,000 تومان
نقشه‌هاي ذهني براي كسب و كار
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان
مهارت‌هاي تندخواني
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
هنر ظريف بي‌خيالي (رويكردي دروني براي 1 زندگي بهتر)
اسرار ذهن 1 ثروتمند (تسلط يافتن بر طرح‌دروني ثروت)
زندگي بدون حد و مرز
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان

صورتت را بشور و خودت باش دختر

 • 58,000 تومان

اگر ريچل هاليس به تو مي گويد صورتت را بشور، بي‌مطلعي شير آب را باز كن! ريچل مربي‌اي است كه هر زني به او نياز دارد، از تازه مادرها گرفته تا زناني كه كسب و كاري براي خود دارند. حرف‌هاي ريچل تركيب جذابي است از توصيه‌هاي يك مربي اميدبخش و بهترين و شايد بامزه‌ترين دوست‌تان. صداقتش آدم را شوكه مي كند و طنزش خودماني است. "صورتت را بشور دختر جان" هديه اي است به هر زني كه مي‌خواهد رشد كند و با شجاعت تمام زندگي درست و مناسبي داشته باشد. زنان پيشرو اندكي هستند كه به زنان ديگر بگويند "برو و به خواسته هايت برس." ما معمولا هواي ديگران را داريم و به ندرت مربي اردوگاه نظامي مي شويم. ريچل، با محبت اما سفت و سخت، به ما مي گويد زمان آن رسيده كه امور زندگي مان را به دست بگيريم و زندگي ارزشمند و فوق العاده اي داشته باشيم. " صورتت را بشور دختر جان" داروي انرژي زايي است كه شما را وا مي دارد به دنبال روياهايي برويد كه مدت هاست در سر مي پرورانيد.در اولين كتاب غيرداستاني ريچل هاليس، خواهيد ديد كه او كمتر سردسته هواداران و بيشتر مربي زندگي است. اين خواننده با مطالعه اين كتاب، صرفا چيزهايي از نويسنده الهام نمي گيرد؛ بلكه كتاب را در حالي ميبندد كه به ابزارهاي درست و مناسب براي رسيدن به روياهايش دست يافته است. شوق و ذوق ريچل عملي كردن روياهاست . شما هم اگر جديدترين كتابش را بخوانيد، همين طور طور مي شويد.ريچل جزو افراد نادري است كه مي تواند در يك پاراگراف ، هم شما را بخنداند و هم كاري كند در مورد كل زندگي تان تجديد نظر كنيد. حرف هاي او و اين كتاب، مانند هديه است و ميدانيم عميقا شما را تشويق و دلگرم مي كند.

نقشه‌هاي ذهني براي كسب و كار

 • 70,000 تومان

نقشه‌پردازي ذهني مهارتي كارآمد است كه به محض يادگيري، در تمام جنبه‌هاي حرفه‌اي و روش كاري شما تغييرات اساسي پديد خواهد آورد. اما دليل اين كارايي چيست؟ پاسخ آن است كه در ايجاد نقشه ذهني، هم‌كوشي تمام سلول‌هاي مغز مورد نياز است؛ اين فرايند شباهت بسياري به ماهيت سلول‌هاي عصبي مغز دارد كه در طول فرآيند تفكر، در جستجوي راه‌هاي ارتباطي جديد، به همه نقاط اطراف خود پيام ارسال مي‌كنند....

مهارت‌هاي تندخواني

 • 90,000 تومان

اين قسمت اهداف اصلي كتاب تندخواني و ساختار پنج بخش اصلي كتاب را به شما معرفي مي‌كند. همچنين به شرح ساختار هر بخش مي‌پردازد و به شما مي‌آموزد كه چگونه اين كتاب تندخواني را تند بخوانيد. اهداف كتاب تندخواني افزايش چشمگير سرعت خواندن پيشرفت و حفظ درك مطلب افزايش درك شما از عملكرد چشم ها و مغزتان به منظور استفاده خيلي موثرتر از آنها در هنگام مطالعه و همچنين زندگي شخصي و شغلي‌تان تقويت دايره واژگان و دانش عمومي صرفه جويي در وقت افزايش اعتماد به نفس...

هنر ظريف بي‌خيالي (رويكردي دروني براي 1 زندگي بهتر)

 • 42,000 تومان

چارلز بوكسكي يك مرد دائم‌الخمر، بدون تعهد به خانواده، قماربازي قهار، بي‌دست و پا، خسيس، تنبل و در بدترين روزهاي زندگي‌اش، يك شاعر بود. او احتمالا آخرين شخص روي زمين مي‌توانست باشد كه مي‌شد براي آموختن يك روش زندگي به سراغ او رفت و بعيد به نظر مي‌رسيد كه نامش در اين كتاب كمك به خود ديده شود. و درست به همين دليل، اين شخص بهترين سوژه براي شروع است....اين كتاب در بخش بوي كاغذ در سايت متمم معرفي شده است.

اسرار ذهن 1 ثروتمند (تسلط يافتن بر طرح‌دروني ثروت)

 • 16,000 تومان

مردم در آغاز سمينارهايم با شيندن اين جمله از من شوكه مي‌شوند: «حتي يك كلمه از حرف‌هاي مرا باور نكنيد. چرا بايد اين حرف را بزنم؟ زيرا من فقط براساس تجربه خودم صحبت مي‌كنم. هيج يك از مفاهيم و نگرش‌هايي كه با آن‌ها در ميان مي‌گذاريم، ذاتا صحيح يا غلط، درست يا اشتباه نيستند. آن‌ها صرفا نتايج من را نشان مي‌دهند و البته نتايج شگفت‌انگيزي كه در زندگي هزاران دانشجو ديده‌ام.

زندگي بدون حد و مرز

 • 30,000 تومان

اگر در زندگي معجزه‌اي نمي‌بينيد، خود معجزه زندگي‌تان باشيد. كليپي از من در اينترنت است كه مرا هنگام بازي، اسكيت، بازي گلف، موج‌سواري، نواختن موسيقي، پرش از ارتفاع، زمين خوردن، بلند شدن، صحبت كردن براي حضار و مهم‌تر از همه در آغوش گرفتن افراد مختلف نشان مي‌دهد. همه اين فعاليت‌ها، كارهاي روزانه معمولي هستند كه هر آدمي مي‌تواند انجام دهد، درست است؟ بنابراين چرا كليپ‌هاي من براي ميليون‌ها آدم جذاب بوده است؟ من فكر مي‌كنم آن‌ها به اين دليل كليپ‌هاي مرا دوست دارند چون علي‌رغم محدوديتي كه دارم اما بدون محدوديت زندگي مي‌كنم. مردم معمولاً انتظار دارند كه كسي مثل من با معلوليت‌هاي مختلف كاملاً منفعل، ناراحت و منزوي باشد، من دلم مي‌خواهد آن‌ها را با ماجراجويي و موجوديت خودم غافلگير كنم.

صفحه‌ی 1