فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
دام توصيه
 • 59,000 تومان
 • با تخفیف: 59,000 تومان
چالش رواقي (راهنماي فلسفي براي دستيابي به استقامت آرامش و انعطاف‌پذيري بيشتر)
درآمدي كوتاه بر فلسفه ذهن
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان
برنامه بازاريابي 1 صفحه‌اي (مشتريان جديد جذب كنيد درآمد بيشتري بدست آوريد و متمايز شويد)
5 زبان عشق (رازهايي براي داشتن عشقي پايدار)
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
متافيزيك
 • 14,000 تومان
 • با تخفیف: 14,000 تومان
فلسفه در قرن جديد
 • 39,000 تومان
 • با تخفیف: 39,000 تومان
درآمدي كوتاه به ذهن
 • 28,000 تومان
 • با تخفیف: 28,000 تومان
فلسفه‌اي براي زندگي (روش‌هاي كهن رواقي براي زندگي امروز)
درآمدي كوتاه به مغز
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان
اختيار و عصب‌ زيست‌شناسي (تاملاتي درباره اراده آزاد زبان و قدرت سياسي)

دام توصيه

 • 59,000 تومان

مايكل بانگي استانير در اين كتاب و در ادامه كتاب عادت مربيگري به شما كمك خواهد كرد تا به مربي بهتري تبديل شويد. هرچه مي‌خواهيد اسمش را بگذاريد؛ دفترچه راهنما، كتاب، كارگاه آموزشي يا مدرسه! اين كتاب نكاتي را كه براي تغيير رفتارتان لازم داريد، عميق‌تر بيان مي‌كند. نويسنده در ابتدا راجع به نحوه تغيير رفتارتان و دشواري‌هاي تغيير عادت توصيه صحبت مي‌كند. سپس ابزاري خاص و دقيق در اختيارتان قرار مي‌دهد تا به كمك آن بتوانيد براي پرسيدن سوالات بيشتر، كنجكاوي بيشتري به خرج دهيد. در آخر نيز به شما كمك مي‌كند تا به ايجاد عادت مربيگري در خود ادامه دهيد. فرار كردن از دام توصيه و رام كردن هيولاي توصيه آسان نخواهد بود. قرار است از مسيري اصلي تغيير جهت دهيد كه سال‌ها مي‌رفته‌ايد. اما اين كتاب و تعهد شما به رفتارها و عادات جديد، فرصت تغيير روش رهبري‌تان را براي هميشه در اختيارتان خواهد گذاشت.

چالش رواقي (راهنماي فلسفي براي دستيابي به استقامت آرامش و انعطاف‌پذيري بيشتر)

 • 65,000 تومان

ويليام اروين فيلسوف در اين كتاب كاربردي نشان مي‌دهد كه خردورزي‌هاي فيلسوفان رواقي سده‌ها پيش مي‌تواند ما را در مواجهه با فشارهاي گوناگون زندگي روزمرۀ امروزي ياري كند. كتاب چالش رواقي، به نحوي منحصربه فرد، بينش‌هاي رواقيان باستان نظير ماركوس اورليوس، سنكا و اپيكتتوس را با تكنيك‌هاي روان‌شناختي معاصر، نظير اثر لنگرانداختن، تلفيق مي‌كند. نتيجه آن‌كه «راهبرد آزمون رواقي» ساده و نوين نويسنده به ما مي‌آموزد كه چگونه واكنش‌هاي عاطفي خود را نسبت به موانع زندگي، به شكلي عميق، تغيير دهيم. بدين‌سان، نه‌تنها بر اين موانع چيره مي‌شويم بلكه از آن‌ها بهره هم مي‌بريم. اين كتاب تمريني است براي چيزي كه مي‌توان رواقي‌گري قرن بيست و يكمي ناميدش. در اين كتاب، ويليام اروين پند و اندرزهاي فيلسوفان رواقي قرن نخست ميلادي را با تحقيقات روانشناسان قرن بيست و يكمي در هم آميخته است.

درآمدي كوتاه بر فلسفه ذهن

 • 48,000 تومان

ماهيت ذهن و ارتباط آن با بدن (مغز)، يكي از ژرف‌ترين مسائل فلسفه جديد و معاصر است. درآمدي كوتاه بر فلسفه ذهن با زباني ساده و با ذكر مثال‌هاي گويا، شما را با مهم‌ترين نظريه‌هاي فلسفي در اين باره آشنا مي‌كند. نويسنده در اين كتاب با اشاره به ابعاد سه‌گانه مسئله ذهن - بدن، يعني ابعاد هستي‌شناختي، معرفت‌شناختي و معناشناختي، توجه خود را عمدتا به مسئله هستي‌شناختي معطوف مي‌كند. فصل نخست به بررسي نقادانه دوگانه‌گرايي اختصاص دارد، اما در بيش‌تر فصل‌هاي بعدي روايت‌هاي مختلف از فيزيكاليسم بررسي و نقد مي‌شوند. هدف اين كتاب رسيدن به نتيجه‌اي له يا عليه نظريه‌اي خاص در باب ذهن نيست، بلكه تلاش بر اين است كه نقاط قوت و ضعف هر يك از ديدگاه‌ها بيان شوند.

برنامه بازاريابي 1 صفحه‌اي (مشتريان جديد جذب كنيد درآمد بيشتري بدست آوريد و متمايز شويد)

 • 69,000 تومان

براي ساختن و اداره يك كسب و كار موفق، بايد از انجام فعاليت‌هاي بازاريابي تصادفي و پراكنده دست برداريم و از يك برنامه بازاريابي قابل اتكا و منسجم براي داشتن يك رشد پيوسته استفاد كنيم. به طور سنتي، تهيه برنامه بازاريابي، يك فرآيند دشوار و زمان‌بر است و به همين دليل هم به ندرت انجام مي‌شود. آلن ديب، كه يك كارآفرين سريالي و بازارياب موفق است، در كتاب «برنامه بازاريابي يك صفحه‌اي»، روش و ابزاري ساده و سريع براي ساخت برنامه بازاريابي در اختيار ما قرار مي‌دهد. اين برنامه، واقعا يك صفحه است و از 9 بخش تشكيل مي‌شود. با كمك آن، به راحتي مي‌توانيم مسير بازاريابي خود را ترسيم كرده و آن را اجرا كنيم. صرف نظر از اينكه تازه شروع كرده باشيد يا يك كارآفرين با سابقه باشيد، اين كتاب و ابزار، به شما كمك مي‌كند تا با سريع‌ترين و راحت‌ترين روش، يك برنامه بازاريابي و مناسب و كاربردي براي رشد پايدار كسب و كارتان ايجاد نماييد. برخي مفاهيم مهمي كه در اين كتاب پوشش داده شده‌اند: ـ چگونه مشتريان جديد جذب كنيد و چگونه از مشتريان فعلي درآمد بيشتري كسب نماييد. ـ چرا تقليد از روش‌هاي بازاريابي شركت‌هاي بزرگ باعث شكست شما خواهد شد و بهترين استراتژي‌هاي بازاريابي براي كسب و كارهاي كوچك و متوسط چيست؟ ـ يك فرآيند ساده و گام به گام براي ساخت برنامه بازاريابي اختصاصي كسب و كار شما كه واقعا يك صفحه باشد. ـ چگونه رقبا را كنار بزنيد و به بهترين گزينه براي مشتريان صنعت خود تبديل شويد. ـ چگونه با كمك رازهاي بازاريابي واكنش مستقيم، با بودجه‌اي اندك، نتايجي عالي به دست آوريد. ـ چگونه قيمت‌هاي بالايي براي محصولاتتان در نظر بگيريد و در عين حال مشتريان قدردان شما باشند. ـ و...

5 زبان عشق (رازهايي براي داشتن عشقي پايدار)

 • 65,000 تومان

ممكن است به دليل مشغله‌هاي روزمره، ابراز عشق را فراموش كنيم. ما تعريف كردن را از ياد مي‌بريم، هديه‌اي به مناسبت عشق نمي‌دهيم، عاشقانه همسرمان را در آغوش نمي‌گيريم. هر آنچه نشان‌دهنده عشق و علاقه است را بيان نمي‌كنيم يا به درستي انجام نمي‌دهيم. كتابي كه در دست داريد، در مورد بيان و شنيدن عشق است، آن هم شفاف. بدون هيچ ترفند يا روانكاوي. فقط به شما مي‌آموزد با زبان همسر خود، به او ابراز عشق كنيد. ايده‌هاي ساده موجود در اين كتاب كه كاملا واضح و با شوخ‌طبعي بيان شده‌اند، آن را جذاب و كاربردي كرده است. داستان‌هاي واقعي اين كتاب براي شما الهام‌بخش خواهند بود و روش حس مشترك استفاده شده در اين كتاب شما را براي بكار بردن ايده‌ها ترغيب خواهد كرد. حسي كه خواندن اين كتاب به شما مي‌دهد همانند حس قدم زدن و صحبت كردن يا يك دوست فهيم است. بكار بردن آن براي هميشه رابطه شما را تغيير خواهد داد، تغييري كه از همين امروز آغاز مي‌شود.

متافيزيك

 • 14,000 تومان

اين كتاب بي‌درنگ با طرح پرسش‌هاي متافيزيكي، سراغ مباحث اساسي اين حوزه از معرفت بشري مي‌رود: اشيا چه هستند؟ آيا رنگ‌ها و شكل‌ها براي خود وجودي مستقل دارند؟ آيا كل، همان مجموع اجزايش است؟ چگونه است كه چيزي علتٍ چيزي ديگر مي‌شود و نه صرفاً هم‌جوار آن؟ ممكن چيست؟ آيا زمان چيزي جاري است؟ استيون مامفورد استاد متافيزيك در دانشگاه دورهام انگلستان مي‌كوشد، با طرح پرسش‌هايي ساده، زمينه را براي تأمل در باب برخي مباحث در سنت متافيزيك تحليلي فراهم سازد، مباحثي چون جوهر، خاصيت، تغيير، علت، امكان، زمان، هويت شخصي، عدم و آگاهي...

فلسفه در قرن جديد

 • 39,000 تومان

جان سرل آثار برجسته‌اي در سه قلمرو فلسفي دارد: فلسفه ذهن، فلسفه زبان و فلسفه اجتماع. اين كتاب جستارهايي از او را در اين سه قلمرو در اختيارتان قرار مي‌دهد. ادامه اين جستارها گسترده است: هستي‌شناسي اجتماعي، كه در آن سرل مي‌كوشد با بياني فشرده و آموزنده آراي خود را كه در مواضع ديگر با جزئيات آورده است به اختصار توضيح دهد؛ هوش مصنوعي و علوم شناختي كه به بررسي وضعيت كنوني آن و بيان انديشه‌هاي اخير سرلي در اين باره اختصاص دارد؛ فلسفه زبان، كه در آن سرلي با برقراري ارتباط ميان ايده‌هاي مختلف، پاسخ‌هايي اصيل به پرسش‌هايي بنيادي مي‌دهد. به علاوه در اين كتاب جستارهايي درباره محدوديت‌هاي تحقيق و تفحص پديدار شناختي، مسئله ذهن - بدن و نيز چيستي و آينده فلسفه از نگاه سرل خواهيد يافت. دامنه اين جستارها گسترده است: هستي‌شناسي اجتماعي، كه در آن جان سرل مي‌كوشد با بياني فشرده و آموزنده آراي خود را كه در مواضع ديگر با جزئيات آورده است به اختصار توضيح دهد: هوش مصنوعي و علوم شناختي، كه به بررسي وضعيت كنوني آن و بيان انديشه‌هاي اخير سرل در اين باره اختصاص دارد. فلسفه زبان، كه در آن سرل با برقراري ارتباط ميان ايده‌هاي مختلف، پاسخ‌هايي اصيل به پرسش‌هايي بنيادي مي‌دهد. همچنين در اين كتاب جستارهايي درباره محدوديت‌هاي تحقيق و تفحص پديدارشناختي، مسئله ذهن‌ـبدن و نيز چيستي و آينده فلسفه از نگاه جان سرل خواهيد يافت.

درآمدي كوتاه به ذهن

 • 28,000 تومان

جان سرل با آنكه حالات ذهني را به تمامي معلول فعاليت‌هاي نوروني مغز مي‌داند، اما از آنجا كه آنها را سوبژكتيو، كيفي و اول شخص مي‌شمارد، تقليل هستي شناختي اين حالت‌ها را به بنياد نوروني‌شان برنمي‌تابد. بدين‌سان سرل از مادي‌باوري تقليل‌گرا و حذفي فاصله مي‌گيرد و مي‌كوشد تا با چيره شدن بر واژگان و مفروضات سنتي كه به باور او همگي بر خطا بوده‌اند راه حلي براي مسائل فلسفه ذهن، همچون مسئله ذهن - بدن، عليت ذهني و... بيابد.

فلسفه‌اي براي زندگي (روش‌هاي كهن رواقي براي زندگي امروز)

 • 115,000 تومان

فلسفه رواقي يكي از رايج‌ترين و مردمي‌ترين مكاتب فلسفي در روم باستان بود، نويسنده اين كتاب خود آموزه‌هاي فلسفه رواقي را در زندگي به كار مي‌بندد و در اثر حاضر تجارب شخصي‌اش را با خواننده در ميان مي‌گذارد. خوانندگان اين كتاب مي‌آموزند كه چگونه دلهره و نگراني را به حداقل برسانند و چگونه گذشته را فراموش كنند و به چيزهايي بينديشند كه هم‌اكنون تحت كنترلشان است؛ به‌علاوه، ياد مي‌گيرند چگونه با توهين، سالمندي و وسوسه جستجوي ثروت و شهرت مقابله كنند. در يك كلام، فلسفه‌اي براي زندگي به مخاطبان نشان مي‌دهد كه چطور به ناظران فكور زندگي خود بدل شوند. اگر در همان حال كه امور روزمره خود را انجام مي‌دهيم به خود بنگريم و بعدا درباره آن تامل كنيم، به سرچشمه‌هاي ناراحتي و رنج پي مي‌بريم و سرانجام از آن دوري مي‌كنيم: اين‌گونه است كه رواقيان به زندگاني با كمترين رنج و بيشترين خشنودي اميد مي‌بندند.

درآمدي كوتاه به مغز

 • 48,000 تومان

توجه به مغز و دستاوردهاي عظيمي كه طي دهه‌هاي اخير نصيب دانشمندان شده است نتايجي تاثيرگذار در همه‌ي حوزه‌هاي دانش بشري داشته است. از زدودن بسياري از خرافات نزد عامه‌ي مردم گرفته تا هوشيار شدن محققان در حوزه‌هاي علوم انساني و فلسفه. در عصر حاضر، هر مطالعه و تحقيقي كه چنين دستاوردهايي را ناديده بگيرد در مقطعي ناگزير به تصحيح مفروضات خود خواهد بود. پس خردمندانه اين است كه پيش از به كار بستن مغزمان در هر تحقيقي چه علمي چه فلسفي ابتدا با آن آشنا شويم. اين كتاب مدخلي است بر اين مهم...

اختيار و عصب‌ زيست‌شناسي (تاملاتي درباره اراده آزاد زبان و قدرت سياسي)

 • 15,000 تومان

در كتاب حاضر دو سخنراني چاپ شده است، يكي درباره مسئله اراده آزاد و عصب زيست‌شناسي و ديگري درباره زبان، هستي‌شناسي اجتماعي و قدرت سياسي. موضوعاتي كه به ظاهر ارتباطي با هم ندارند. البته در يك سطح، يعني سطح نيت مولف، به واقع هيچ ارتباطي با هم ندارند. هنگام تهيه آنها هرگز به ذهنم خطور نكرده بود كه زماني آنها، يك جا با هم، چاپ خواهند شد. با اين حال، هر دوي آنها بخش‌هايي از يك اقدام فلسفي بسيار عظيم‌تر هستند و توضيح آن مي‌تواند ارزشمند باشد، چه، درك خواننده را از آنچه در تلاشم تا در اين سخنراني‌ها به انجام برسانم، عمق مي‌بخشد. در اين كتاب برخي از موضوعات فلسفي مهم را به صورت مختصر و فشرده مورد بحث قرار داده‌ام.

صفحه‌ی 1