فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
1 دنيا حال خوب با 1 فنجان قهوه
 • 62,000 تومان
 • با تخفیف: 62,000 تومان
4 مرحله‌ ايجاد ثروت (چگونه قبل از ترك محل كار روزانه‌ خود آسايش و آزادي مالي پيدا كنيد)
پرش
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
مانند فرد موفق فكر كن مانند فرد موفق عمل كن
 • 37,000 تومان
 • با تخفیف: 37,000 تومان
صاف و پوست‌كنده صحبت كن (چگونه مرد مناسب خود را بيابيم و با او به تفاهم برسيم)
خوشحالي بي‌دليل
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
مانند زن رفتار كن مانند مرد فكر كن
 • 58,000 تومان
 • با تخفیف: 58,000 تومان

1 دنيا حال خوب با 1 فنجان قهوه

 • 62,000 تومان

يك برنامه روزمره بسيار قدرتمند كه زندگي را ظرف پنج دقيقه در روز تغيير مي‌دهد! چطور مي‌شود كه هر روز صبح از خواب بيدار شويد و احساس كنيد خيلي خارق العاده‌تر از قبل هستيد ... آن هم فقط ظرف پنج دقيقه؟ يك دنيا حال خوب با يك فنجان قهوه با بالا بردن اعتماد به نفس و جاري كردن حس خوشبختي در وجودتان باعث يك تحول عظيم در زندگيات مي‌شود و كمك مي‌كند تا آن زندگي جادويي كه هميشه آرزويش را داشتيد، به دست آوريد. و از همه مهم‌تر اينكه اين برنامه حس آرامش، كمال و شايستگي را در وجودتان بيدار مي كند.

پول خود را مديريت كنيد (چگونه سيستم 7 روزه مي‌تواند به شما كمك كند تا از مشكلات مالي و بدهي رها شويد و پولتان را پس‌انداز كنيد)

 • 31,500 تومان

در مورد سيمپل سنتس؟ گروه سيمپل سنتس بسيار مايل است به مردم كمك كنند تا با ارائه بهترين راهكارها شما را به خواسته‌هايتان برساند. سيمپل سنتس فقط به مسائل اوليه اشاره مي‌كند: پول خود را به سادگي نگه داريد. درست به همين دليل است كه در تيتر كتاب شما نام هيچ نويسنده خاصي را مشاهده نمي‌كنيد. اين گروه شامل متخصصان حرفه‌اي در امور مالي است كه همگي بر اين موضوع اصرار داشتند كه گمنام باقي بمانند تا به مردم نشان بدهند كه بدون شهرت و مقام هم مي‌توان به ديگران كمك كرد و از موفقيت‌هاي آنها شاد شد، اين گروه در سال 2019 در تگزاس تشكيل شد.

4 مرحله‌ ايجاد ثروت (چگونه قبل از ترك محل كار روزانه‌ خود آسايش و آزادي مالي پيدا كنيد)

 • 31,500 تومان

چهار مرحله ايجاد ثروت كليد موفقيت شما در رسيدن به رهايي از مشكلات مالي قبلي از اين‌ كه محل كارتان را ترك كنيد، است. اگر مي‌خواهيد از آن چرخه‌ي فقط دور خود چرخيدن رها شده و آن‌طوري كه آرزويش را داريد زندگي كنيد، اين چهار مرحله را پشت سر‌گذاريد: . وضعيت فعلي مالي خود را مشخص كنيد. .موقعيت فعلي مالي خود را درك كنيد . بر مبناي موقعيت شخصي خودتان، اهداف مالي خود را مشخص كنيد . تعيين كنيد چطور مي‌خواهيد به آن نقطه برسيد آن هم به كمك يك برنامه‌ريزي صحيح كسب موفقيت مالي نويسنده معروف اچ. جي چاماس طرحي ساده برايتان برنامه‌ريزي كرده تا شما بتوانيد براحتي اين مراحل را طي كرده و با الگو‌هاي مناسبي كه معرفي مي‌كند، مي‌توانيد براحتي با سيستم مسير رسيدن به كسب ثروت را طي كنيد و درآمد منفعل خود را به درآمد فعال تبديل كرده و ديگر از شر مشكلات مالي خلاص شويد.

پرش

 • 25,000 تومان

استيو هاروي، در اين كتاب تعريف مي‌كند كه چگونه زماني در فقر به سر مي‌برد و با چالش‌هاي فراواني مواجه بود و چه كرد تا به موفقيت دست يافت. استيو هاروي كمدين موفقي كه جوايز بسياري دريافت كرده، در مقام نويسنده نيز به موفقيتي چشم‌گير دست يافته و كتاب‌هايش پرفروش و برگزيده روزنامه تايمز بوده است، در اين كتاب به شما مي‌آموزد چگونه با ايمان قوي از موانع و مشكلاتي كه در زندگي با آن مواجه مي‌شويد، پرشي موفق داشته باشيد. اولين پرش شما خواندن اين كتاب است.

مانند فرد موفق فكر كن مانند فرد موفق عمل كن

 • 37,000 تومان

استيو هاروي نامي كه ميان خوانندگان جزو صد نفر مورد اعتماد در آمريكا شناخته شده است. اين كتاب براي اين نيست كه شما را از خواب بيدار كند تا سر كارتان برويد. اين كتاب براي شما مفيد است اگر... تنها و بي‌حوصله در گوشه‌اي نشسته‌ايد و در ذهنتان هيچ فكر خلاقي نداريد. فرصت تماشاي تماشاي تمامي سريال‌هاي تلويزيوني را داريد و حتي يك قسمت از آن را هم از دست نمي‌دهيد. هميشه كارهاي زيادي انجام مي‌دهيد ولي هنوز هم منتظريد بدانيد كار بعدي يا اتفاق بعدي چه چيزي مي‌تواند باشد.

صاف و پوست‌كنده صحبت كن (چگونه مرد مناسب خود را بيابيم و با او به تفاهم برسيم)

 • 37,000 تومان

استيو هاروي با كتاب قبلي خود، مانند زن رفتار كن، مانند مرد فكر كن كه از جمله پرفروش‌ترين كتاب‌ها در فهرست نيويورك تايمز بود، توانست به مخاطبان پرشمار خود اطلاعاتي سودمند در اين‌باره بدهد كه مردها چگونه مي‌انديشند و چه طرز فكري در مورد عشق و صميمت و تعهد دارند. اينك او با تازه‌ترين اثرش، صاف و پوست‌كنده صحبت كن، شرح مي‌دهد آنچه به مردان انگيزه ازدواج مي‌دهد و تعهدشان را استوار مي‌سازد چيست. هاروي در اين كتاب پيشنهاد‌هايي راهگشا مطرح مي‌كند تا زنان به خوبي دريابند مرد زندگي‌شان چه مي‌خواهد و آنان چگونه مي‌توانند با درك روحيات و نيازهاي او، نه تنها ياري و حمايت مرد، بلكه تعهد ديرپا و توجه همه‌جانبه‌ي او را نيز به‌دست آورند. شما با خواندن اين كتاب پاسخ بسياري از پرسش‌هاي خود را در زمينه‌ي مسائل خانوادگي خواهيد گرفت، سوالاتي از قبيل: چه پرسش‌هايي مطرح كنم تا حقيقت را از زبان مرد زندگي‌ام بشنوم؟ چگونه مشاركت او را در انجام كارهاي منزل جلب كنم؟ چه كنم تا او به قول‌هايي كه مي‌دهد پايبند بماند؟

خوشحالي بي‌دليل

 • 110,000 تومان

مارسي شيموف، استاد در تغيير و تحولات، در كتاب خوشحالي بي‌دليل برنامه‌اي خاص و بي‌نظير براي بالا بردن نقطه اوج شادي ارائه كرده است. او آخرين يافته‌هاي روانشناسي را نيز كه شامل ابزارهايي قوي و روش‌هايي بسيار موثر براي مثبت‌انديشي، در قالب داستان‌هاي حقيقي از زندگي افراد در اين كتاب آورده است. اين كتاب شامل هفت مرحله بسيار ساده ولي موثر براي دستيابي به خوشحالي و خوشبختي است و باعث مي‌شود كه شما به آساني به شادي بي‌حد و مرزي در زندگي‌تان دست يابيد. پس از همين حالا شروع كنيد.

مانند زن رفتار كن مانند مرد فكر كن

 • 58,000 تومان


زنان بايد به نصيحت و صحبت‌هاي استيو هاروي گوش بدهند ، به خصوص وقتي بحث بر سر خصوصيات مرد خوب است .استيو هاروي اطلاعات بسيار مفيد و جامعي در مورد مردان در اختيارتان قرار مي‌دهد.اين اطلاعات چيزي بيشتر از آن حد است كه مردي بتواند بيان كند.

صفحه‌ی 1