فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

باغ ازدواج (پرورش رابطه‌اي رو به رشد و با طراوت)

  • 27,000 تومان

ازدواج درست مثل باغي است كه شما و همسرتان از لحظه آشنايي بذرش را در دل زمين كاشته‌يد و اگر از نتيجه باغباني‌تان راضي نيستيد حتما راه را درست نرفته‌ايد. «باغ ازدواج» دست شما را مي‌گيرد و قدم به قدم يادتان مي‌دهد كه براي به ثمر رساندن باغ‌تان چه كارهايي بايد بكنيد و چه كارهايي را نبايد.

چيزهايي كه اي كاش پيش از ازدواج مي‌دانستم

  • 20,000 تومان

در اين كتاب ، آنچه آرزو داشتم قبل از ازدواج كسي به من گفته باشد، با شما در ميان گذاشته‌ام. اگر من و كارولين درباره مسائلي كه در اين صفحات آوردم صحبت كرده بوديم، اولين سال‌‌هاي ازدواج‌مان بسيار آسان‌تر مي‌گذشت. ولي از آنجا كه اين كار را نكرده بوديم، ازدواج‌مان پر از مشاجره، سوء‌تفاهم و نااميدي بود. من با احساس درماندگي پس از ازدواج آشنا هستم؛ درماندگي ناشي از اين فكر كه «انتخابم اشتباه بود.» زماني با خودم مي‌گفتم اگر فرد درستي را انتخاب كرده بودم زندگي اين قدر سخت نبود..

مهارت‌هاي مشاوره به زبان آدميزاد

  • 57,000 تومان

مهارت‌هاي عملي را بياموزيد تا شنونده بهتري شويد. چه بخواهيد مشاور شويد، چه در شغل‌تان به مهارت‌هاي مشاوره نياز داشته باشيد و چه صرفا دنبال افزايش مهارت‌‌هاي ارتباطي‌تان باشيد، اين كتاب مي‌تواند كمك‌تان كند. گيل اونز، مشاور و درمانگر، در اين كتاب ابزاري كاربردي در اختيارتان مي‌گذارد تا در روابط‌تان بسيار بهتر از پيش عمل كنيد. در اين كتاب راهبردهايي قدرتمند پيدا مي‌كنيد كه توانايي مديريت روابط دشوار را به شما مي‌دهد. اين كتاب به درد شما مي‌خورد اگر: در به در به دنبال راه‌هايي براي از بين بردن موانع گوش دادن موثر به ديگران هستيد. مردم با مشكلات شخصي خاصي براي درد دل سراغ‌تان مي‌آيند و نمي‌دانيد چه برخوردي مناسب آن‌هاست. مشاور هستيد و به دنبال چارچوبي كاربردي براي جهت و نظم دادن به جلسات‌تان مي‌گرديد. مي‌خواهيد راه مناسب برخورد با موقعيت‌هاي دشوار يا خطرناك در گفتگوهاي ياورانه را بلد شويد. درباره مشاوره دادن به خانواده يا دوستان و آشنايان مردد هستيد. شغلي داريد كه در آن ارتباط با مراجع اهميت زيادي دارد (پزشك، پرستار، مددكار اجتماعي و...)

موفقيت درونگراها به زبان آدميزاد

  • 64,000 تومان

آيا درونگرا هستيد؟ وقتش است كه بدرخشيد! موفقيت درونگراها به زبان آدميزاد برداشت‌هاي نادرستي را كه درباره درونگراها وجود دارد از بين مي‌برد و نقاط قوتي را كه اغلب در افراد داراي اين ويژگي وجود دارد، برايتان روشن مي‌كند. اگر درونگرا هستيد، با خواندن اين كتاب مي‌فهميد چطور اعتماد به نفس‌تان را بالا ببريد، روابط‌تان را با خانواده، دوستان و همكاران بهتر كنيد، در ارتباط با ديگران روي آن‌ها تاثير بگذاريد و خيلي چيز‌هاي ديگر. زندگي به عنوان يك درونگرا ـ با آزمون‌هاي اين كتاب مي‌فهميد درونگرا هستيد يا نه، استعداد‌ها و سرمايه‌هاي متعدد افراد درونگرا را بشناسيد و درك كنيد درونگرايي با حساس يا خجالتي بودن چه فرقي دارد. رشد كردن در دنياي برونگراها ـ ياد بگيريد كه محيط كارتان را با ويژگي‌هاي درونگرايانه خودتان هماهنگ كنيد، مهارت‌هاي رهبري را در خودتان تقويت كنيد، در هنر سخنراني استاد شويد و در نشست‌هاي مهم روي تاثير عميقي بگذاريد. نگران نباشيد، درونگرا بودن چيز خوبي است ـ راهكارهايي براي چيره شدن بر افكار منفي، پيدا كردن دوستان جديد، مقابله موثر با مشكلات زندگي، موفقيت در انتخاب همسر و كنار آمدن با موقعيت‌هاي جمعي دشوار كشف كنيد. عشق را گسترش دهيد ـ چه درونگرا باشيد و چه برونگرا، از انبوهي از توصيه‌هاي اين كتاب براي درك و حمايت از درونگراهاي زندگي‌تان استفاده كنيد.

برندسازي شخصي به زبان آدميزاد

  • 70,000 تومان

ايجاد يك چهره حرفه‌اي با شهرت، موقعيت و تصويري روشن و دقيق، ضرورت دارد. چه در جستجوي اولين شغل‌تان باشيد، چه در فكر تغيير شغل، و چه صرفا بخواهيد در همين شغلي كه هستيد موفق‌تر باشيد و بيشتر ديده شويد، اين راهنما اطلاعات گام به گامي را كه براي توسعه برند شخصي‌تان نياز داريد در اختيارتان مي‌گذارد. كسب و كار شما – خود اصيل‌تان را بشناسيد، هويت‌تان را شكل دهيد، مخاطب هدف‌تان را پيدا كنيد و با برند شخصي‌تان، به جهان نشان دهيد چه كسي هستيد. اطلاع‌رساني كنيد – با استفاده از نكات استراتژيك مربوط به راه‌اندازي وب‌سايت، تبديل شدن به يك وبلاگ‌نويس و شبكه‌سازي آنلاين مرتبط با برندتان، آن را در اينترنت به جهان معرفي كنيد.

رشد شخصي همه ‌جانبه به زبان آدميزاد

  • 190,000 تومان

كتاب رشد شخصي همه جانبه به زبان آدميزاد مناسب آن دسته افرادي است كه فقط به پرورش جنبه‌اي از شخصيت‌شان راضي نمي‌شوند و به دنبال ايجاد تحولي اساسي و پايدار در ابعاد مختلف زندگي‌شان هستند. اين كتاب با گرد آوردن چهار عنوان انقلابي در علم روانشناسي، يعني برنامه‌ريزي عصبي ـ كلامي ( NLP )، درمان شناختي ـ رفتاري (CDT )، افزايش اعتماد به نفس و مربي‌گري زندگي، پايه و اساس تحولي عظيم و تبديل شدن به همان كسي كه مي‌خواهيد را بنا مي‌گذارد و شما را در رسيدن به اهداف و آرزوهاي دور و درازتان ياري مي‌دهد.

تجسم خلاق به زبان آدميزاد

  • 59,000 تومان

تكنيك‌ها و تمرين‌هاي مفيد تجسم را در اختيارتان مي‌گذارد و كمك مي‌كند در ارتباط ذهن بدن به تعادل برسيد. رويكردهاي روان‌شناختي خاصي را برايتان مطرح مي‌كند كه به شما امكان مي‌دهند قدم‌هايي واقعي در راه رسيدن به موفقيت و خوشبختي برداريد. براي كساني كه به پيدا كردن راهي جديد و ساختن سرنوشت خودشان علاقه دارند يك برنامه الهام‌بخش براي شروعي تازه به شمار مي‌رود.

ايجاد اعتماد به نفس به زبان آدميزاد

  • 52,000 تومان

همه ما مي‌توانيم در زندگي‌مان كمي با اعتماد به نفس‌تر باشيم. اگر راهنماي درستي داشته باشيد، مي‌توانيد كشف كنيد كه چطور بايد در محل كار، در خانه و حتي در رابطه‌هايتان با اعتماد به نفس بيشتري عمل كنيد. اين راهنماي دوستانه به شما مي‌گويد اعتماد به نفس چيست و از كجا مي‌آيد و نكته‌هاي كاربردي ارائه مي‌دهد تا با كمك آن‌ها مهارت‌هايتان را زياد كنيد، با ترس‌هايتان روبه‌رو شويد و از انرژي‌تان براي تأثيرگذاري بيشتر استفاده كنيد. كيت بورتون، مشاور و مربي بين‌المللي حاذقي در زمينه اعتماد به نفس در روابط است و برينلي پلتز از مقامات پيشتاز در زمينه توسعه مشاغل اجرايي بزرگ است.

صفحه‌ی 1