فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
ويلهلم رايش
  • 18,000 تومان
  • با تخفیف: 18,000 تومان
داشتن يا بودن
  • 32,000 تومان
  • با تخفیف: 32,000 تومان
آناتومي ويران‌سازي انسان
  • 140,000 تومان
  • با تخفیف: 140,000 تومان

ويلهلم رايش

  • 18,000 تومان

آثار ويلهلم رايش هم مورد نقدي جدي قرار گرفته و هم ستايشي عاشقانه، اما به ندرت با انصاف و تعادلي كامل آثار او را توضيح داده‌اند. در اين تفسير شفاف، روانكاو برجسته انگليسي، چارلز رايكرافت مطالبي جذاب -و مشفقانه- درباره رايش مي‌گويد، نه‌تنها در مقام روانكاو بلكه نظريه‌پرداز انقلابي آينده، تنها و بسيار مشتاق. دكتر رايكرافت مؤلف كتاب اضطراب و روان‌نژندي و آثاري ديگر كه مقالاتش در بسياري مجلات از جمله نيويورك ريويو و نيواستيتسمن انتشار يافته. فرانك كرمود اديتور اين مجموعه، مولف مطالعات انتقادي فراوان است از جمله سه مطالعه اخيرش درباره شكسپير، اسپنسر، دان؛ استاد ادبيات انگليسي در يونيورسيتي كالج لندن است. كرمود در دانشگاه‌هاي وسلين، پرينستون و ديگر دانشگاه‌هاي آمريكايي تدريس و سخنراني كرده است. برخي از آثار اين مجموعه توسط ناشران ايراني ترجمه و به چاپ رسيده است.

داشتن يا بودن

  • 32,000 تومان

داشتن يا بودن؟ يكي از تاثيرگذارترين كتاب‌هاي سده‌ي بيستم است كه دست كمي از بيانيه‌ي انقلاب رواني و اجتماعي نوين براي نجات سياره‌ي در معرض خطر ما ندارد. اين كتاب چكيده‌ي تفكر تاثيرگذار اريك فروم است. نهاده‌ي فروم اين است كه دو وجه وجودي بر سر معنويت بشر در كشمكش‌اند: وجه داشتن، كه بر تعلقات مادي، قدرت، و پرخاشگري متمركز است و اساس شرارت‌هاي جهاني آز، حسرت و حسادت و خشونت است؛ و وجه بودن، كه مبتني بر عشق، شادي سهم كردن، و فعاليت مولد است. اريك فروم (1900-1980) عضو برجسته‌ي مكتب فرانكفورت نظريه‌ي انتقادي است در كنار آدورنو و ماكس هوركهايمر. روان‌كاو، جامعه‌شناس و فعال سياسي متعهدي است، در ميان آثار عميق و شورانگيز متعدد او مي‌توان از كتاب‌هاي گريز از آزادي، سرشت راستين انسان، هنر بودن، هنر عشق ورزيدن، انقلاب اميد، هنر گوش دادن و جامع‌ترين اثر او آناتومي ويران‌سازي انسان نام برد. با خواندن مقدمه‌ي مترجم شناخت جامع‌تري از فروم و آثارش خواهيد يافت.

آناتومي ويران‌سازي انسان

  • 140,000 تومان

پرخاشجويي و ويرانسازي يكي از مسائل بنيادين نظري در روان‌كاوي است. موج ويرانسازي كه جهان را فراگرفته و در عمل، بيشترين مناسبت را با مسائل و وقايع دارد، بحث اصلي اين كتاب است. در نوشته‌هاي آغازين، اين كتاب به مباحثي چون غريزه، رفتار و روان‌كاوي و نيز به نظرية غريزه‌گرايان و رفتارگرايان، تفاوت‌ها و شباهت‌ها و سپس به نظرية بطلان غريزه باوري، فيزيولوژي اعصاب، ديرين‌شناسي و انسان‌شناسي پرداخته است و در ادامه به نظرية پرخاشجويي و ويرانسازي، گونه‌ها و وضعيت‌هاي آن مي‌پردازد.

صفحه‌ی 1