فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
شركت تك نفره
  • 86,000 تومان
  • با تخفیف: 86,000 تومان
فرزانگي در عصر تفرقه
  • 24,000 تومان
  • با تخفیف: 24,000 تومان
آينده پسرت را بساز (نقش روابط صميمانه در تربيت فرزند)

شركت تك نفره

  • 86,000 تومان

بيشتر هميشه بهتر نيست! كتاب شركت تك نفره رويكردي تازه مبني بر كوچك ماندن و جلوگيري از بزرگ شدن كسب‌وكارهاي مختلف است. پاول جارويس نويسنده كتاب معتقد است با كوچك ماندن، فرد مي‌تواند آزادي بيشتري داشته باشد تا به‌دنبال لذت‌هاي معنادارتري در زندگي باشد و ا دردسرهاي ناشي از برخورد با كارمندان، جلسات طولاني، يا نگراني در مورد رشد و توسعه دوري كند. شركت هاي تك نفره هر روز محبوب‌تر از قبل مي‌شوند؛ چرا كه مردم به دنبال استقلال و كنترل در زندگي هاي خود هستند؛ به خصوص زماني كه پاي شغلشان در ميان باشد. چرا امروزه افراد بسياري اين مسير را انتخاب مي‌كنند؟

فرزانگي در عصر تفرقه

  • 24,000 تومان

در جهاني كه هر روز در حال تغيير است و هيچ‌چيز قابل پيش‌بيني نيست، باور دارم نداشتن احساس خوب، كاملا طبيعي است. عيبي ندارد اگر حال‌مان خوب نباشد. حقيقت اين است كه اگر گاهي غرق بلاتكليفي و نگراني و خستگي و التهاب نشويد، شايد واقعا نمي‌دانيد در دنيا چه خبر است. ما دلايلي حقيقي براي دلسرد شدن داريم. زماني كه هيچ‌چيز ديگر به نظرمان استوار و محكم نمي‌رسد، ضروري است ماهيت متنوع و متغير احساسات خود را تصديق كنيم. اما تصديق جنبه تيره احساسات تنها شروع راه است. نبايد كار را همان‌جا خاتمه دهيم. پس اگر چالش اول‌مان اين باشد كه به خود اجازه دهيم هر گونه آشفتگي ذهني را صادقانه و بي‌پرده تجربه كنيم، و احساسات منفي را در زندگي خود به رسميت بشناسيم، مرحله بعدي تصميم‌گيري در اين مورد است كه با اين شناخت چه كنيم و چطور آن را به چيزي سازنده و سلامت‌بخش تبديل كنيم؟

آينده پسرت را بساز (نقش روابط صميمانه در تربيت فرزند)

  • 99,000 تومان

در شرايطي كه پسران بسياري در بحران هستند، نقشه راهي براي تبديل پسران به مرداني قوي و مهربان ضرورت دارد. مايكل سي.ريچرت توضيح مي‌دهد كه چطور پارادايم‌هاي موجود در مورد پسران كه آن‌ها را ملزم مي‌كند ((مثل مرد)) باشند در واقع منجر به خشم، گوشه‌گيري و رفتارهاي نامحترمانه يا حتي مخرب مي‌شود. كليد اين تغيير فرهنگي در دستان والدين، مربيان و معلماني است كه بايد به پسران كمك كنند از نظر اجتماعي واحساسي رشد كنند. نويسنده در اين كتاب راهنمايي گام به گام براي اين مهم فراهم آورده است.

بي حد و مرز (مغزتان را بهبود دهيد همه‌چيز را سريع‌تر ياد بگيريد و بهترين شكل از زندگي خود را بيابيد)

  • 115,000 تومان

خلق زندگي دلخواه‌تان شايد كمي ترسناك به نظر برسد، اما مي‌دانيد چه جيزي از آن هم ترسناك‌تر است؟! پشيماني. روزي كه در حال آخرين نفس كشيدن‌هاي‌مان هستيم و ديگر هيچ يك از نظرهاي ديگران و ترس‌هاي‌ما اهميت ندارند، فقط اين مهم خواهد بود كه چطور زيسته‌ايم. از كسي كه دوست نداريد موعظه‌تان كند، انتقاد نشنويد. اگر قضاوت‌هاي ناعادلانه درباره خودتان را ناديده نگيريد، هرگز پتانسيل واقعي خود را كشف نخواهيد كرد. اجازه ندهيد انتشار و نظر ديگران زندگي شما را هدايت كند يا به نابود بكشاند.

صفحه‌ی 1