فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
شغل مورد علاقه (شغلي كه به آن عشق مي‌ورزيم) مدرسه زندگي
در باب اعتماد به نفس (مدرسه زندگي)
 • 28,000 تومان
 • با تخفیف: 28,000 تومان
بادام
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
آرامش
 • 47,000 تومان
 • با تخفیف: 47,000 تومان
برو به دستش بيار
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
بازي كار
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
جادوي هاوايي
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
زن بودن
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
استراتژي اقيانوس آبي (چگونه بازاري بدون مدعي خلق كنيم و رقابت را بي معنا كنيم)
محدوديت صفر آيين بخشش (هواپونوپونو) آيين بخشش هاواييايي‌ها كليدي براي كاميابي در زندگي
غول درون
 • 62,000 تومان
 • با تخفیف: 62,000 تومان
قوي سياه (تاثير رويدادهاي بي‌نهايت غيرمحتمل)
 • 93,000 تومان
 • با تخفیف: 93,000 تومان

شغل مورد علاقه (شغلي كه به آن عشق مي‌ورزيم) مدرسه زندگي

 • 57,000 تومان

در كنار رابطه‌اي رضايت‌بخش، داشتن شغلي كه به آن عشق بورزيم از اصلي‌ترين ملزومات يك زندگي موفق است. شوربختانه، شناخت نسبتا كامل از خويش كه راهنمايي باشد تا بدانيم انرژي‌هايمان را دقيقا در چه مسيري صرف كنيم، بسيار دشوار است. اين كتاب ما را در گذر از اين تنگنا ياري بخشيده و راهنمايي‌مان مي‌كند كه خود را بهتر شناخته، شغلي را برگزينيم كه برايمان بهترين باشد. كتاب شغل مورد علاقه، با درونمايه‌اي بسيار كاربردي و همدلانه ما را هدايت مي‌كند تا پيش از اينكه خيلي دير شود، استعدادهاي حقيقي خود را كشف كرده و خواسته‌ها و آرزوهاي آشفته خود را بهتر درك كنيم.

در باب اعتماد به نفس (مدرسه زندگي)

 • 28,000 تومان

تفاوت بين شكست و موفقيت اغلب وابسته به مفهومي است كه نظام تحصيلي استاندارد ما هرگز به آن نمي‌پردازد: اعتماد به نفس. كتاب «در باب اعتماد به نفس» مسائل مهمي را مطرح مي‌سازد تا با موانعي كه جلوي بالفعل شدن پتانسيل‌هايمان را مي‌گيرد آشنا شويم. در اين كتاب پيرامون سندروم خودحقه‌بازانگاري مي‌خوانيم، مي‌توانيم به خردي دست يابيم كه حاصل اجابت مزاج بزرگان است و گفته‌هاي نيچه، مونتني و ديگر بزرگان را در ارتباط با پايداري و شجاعت مي‌شنويم. ما اغلب در سطح اعتماد به نفس خود گير افتاده‌ايم چون آن را حاصل خوش‌شانسي مي‌دانيم. در حقيقت، اين‌طور نيست: اعتماد به نفس مهارتي مبتني بر ايده ما در مورد جايگاهمان در جهان مي‌باشد و رازهاي آن را مي‌توان فراگرفت.

بادام

 • 60,000 تومان

يونجي با نارسايي مغزي‌اي به نام آلكسي‌تيميا متولد شده كه به واسطه‌ي آن احساساتي چون ترس يا خشم را تجربه نمي‌كند. او دوستي ندارد، اما مادر و مادربرزگ ازخودگذشته‌اش براي او زندگي امن و رضايت‌بخشي فراهم مي‌آورند. اما هنگامي كه حادثه‌ي خشونت‌بار تكان‌دهنده‌اي تصادفا دنياي او را از هم مي‌پاشد و او تنها و بي‌كس به حال خود رها مي‌شود، اوضاع تغيير مي‌كند. يونجي كه در تقلا براي كنار آمدن با فاجعه‌اي كه برايش رخ داده، گوشه‌ي انزوا برگزيده، بر سر راه گان، نوجوان درد‌سرسازي قرار مي‌گيرد كه به تازگي به مدرسه آنها منتقل شده است. در كمال شگفتي، پس از چندي ميان آن دو پيوندي عجيب شكل مي‌گيرد، كه ناگاه زندگي گان به خطر مي‌افتد. يونجي ناچار است پا را از همه‌ي منطقه‌هاي امني كه براي خود خلق كرده بيرون نهد تا شايد قهرمان داستان خود گردد.

آرامش

 • 47,000 تومان

در ميان مهارت‌هاي زندگي، توجه چنداني به توانايي حفظ آرامش نشده است. هرچند اهميت اين مهارت بخصوص كمتر از بقيه نيست. بدترين تصميمات و تعامل‌هاي ما همواره پيامد فقدان آرامش و افول به سوي اضطراب و آشفتگي است. در كمال شگفتي، و البته خوشبختانه ما مي‌توانيم قدرت خود را در حفظ آرامش تقويت كرده و بهبود بخشيم. مجبور نيستيم جايي بمانيم كه اكنون هستيم: واكنش ما به چالش‌هاي روزمره مي‌تواند به طور چشمگيري تغيير كند. ما مي‌توانيم هنر حفظ آرامش را نه به واسطه تنفس آرام يا دمنوش‌هاي خاص، بلكه با انديشيدن، در خود پرورش دهيم. اين كتابي است كه با شكيبايي به دلايل عميق‌ترين استرس‌هايمان پرداخته و سلسله مباحث ترغيب‌كننده، زيبا، و گاهي خنده آوري مطرح مي‌كند تا بتوانيم از خود در مقابل وحشت و خشم دفاع كنيم.

برو به دستش بيار

 • 45,000 تومان

من همواره در سرتا سر زندگي‌ام، چه در زمينه كسب و كار و نويسندگي و ماجراجويي‌هايم، و چه به عنوان همسر و پدري سربلند، براي دست‌يابي به موفقيت تلاش كرده‌ام . مي‌خواهم همه حقايقي را كه در مسير موفقيت فرا گرفته‌ام و به من در دستيابي به هرآنچه مي‌خواسته‌ام كمك كرده، با شما درميان بگذارم. آن حقايق از اين قرارند: - به خودتان ايمان داشته باشيد، - باور داشته باشيد كه همه‌ي اهدافتان قابل دستيابي است، - به تمام معنا زندگي كنيد، - هرگز تسليم نشويد، اميدوارم با فراگيري اين نكات و ديگر حقايق ساده، به همه اهدافتان در زندگي دست يابيد و بهترين استفاده را از زندگي‌تان ببريد. مردم هميشه شما را از جامه‌ي عمل پوشاندن به خواسته‌هايتان منصرف مي‌كنند و مي‌گويند ((اين شدني نيست،)) اما اگر شما به خودتان ايمان داشته باشيد، در خواهيد يافت كه تقريباً به هر چيزي كه بخواهيد مي‌نوانيد دست يابيد.

بازي كار

 • 45,000 تومان

چارلز كنراد در اين كتاب به روشني و زيبايي مفهوم لذت بردن را با كسب موفقيت در كار پيوند مي‌دهد و تك تك اجزا بازي كه عموما در كار به چشم نمي‌خورد را به عنوان عوامل موفقيت معرفي كرده و بسط مي‌دهد. نويسنده از طريق اين عوامل كه شامل اهداف، امتيازگيري، بازخورد، انتخاب زمين بازي، برنده شدن، و غيره است قدم به قدم خواننده را تا قله موفقيت در بازي كار پيش مي‌برد و با مثال‌هاي متعدد مراحل را به خوبي در نگاه او روشن مي‌سازد.

جادوي هاوايي

 • 35,000 تومان

كلارك ويلكرسون در جادوي هاوايي دانشي غني و روشنگر را به جويندگان راه حقيقت عرضه مي‌دارد. آموزه هاي او در اين كتاب روح ما را مي‌پرورد و توان ارتباط با ناخودآگاه و به كار بستن قدرت عظيم ذهنمان را به ما مي‌بخشد. اين آموزه‌ها كه در عين سادگي قدرتمندند، مبتني بر علم هوناي هاواييايي يعني جادوي ذهن و روح هستند. به كارگيري درست آنها به ما آگاهي بخشيده و يگانگي با ذات هستي را مسير مي‌سازد.

زن بودن

 • 30,000 تومان

چرا اين جنبه جنگجوي زن است كه امروز غالب است و اين موضوع پيامدهايي فاجعه‌بار در پي دارد؟ در اين كتاب نويسنده به بحث پيرامون موضوعاتي از اين دست مي‌پردازد: چرا اولويت زن‌ها به طور ذاتي عشق است و چگونه بايد يك فضاي عاشقانه حقيقي به وجود آورد مردها چرا زن‌ها را دوست دارند و چرا چگونه ناشكيبايي و وسواس زن امروزي او را از دستيابي به آن‌چه كه واقعا مي خواهد بازمي‌دارد؟

استراتژي اقيانوس آبي (چگونه بازاري بدون مدعي خلق كنيم و رقابت را بي معنا كنيم)

 • 85,000 تومان

استراتژي اقيانوس آبي رويكردي نظام‌مند براي رهايي از رقابت عرضه مي‌كند، و ابزار اصولي را پيشنهاد مي‌كند كه هر سازماني مي‌تواند براي ايجاد و تسخير اقيانوس آبي خود به‌كار بگيرد. اين كتاب برجسته كه تفكر سنتي را در مورد استراتژي دگرگون مي‌كند، رويكردي كاملا نوين براي دستيابي به آينده‌اي موفق عرضه كرده است. اين كتاب رهنمون شما در ايجاد فضاي بازار غير رقابتي است.

محدوديت صفر آيين بخشش (هواپونوپونو) آيين بخشش هاواييايي‌ها كليدي براي كاميابي در زندگي

 • 20,000 تومان

آيين بخشش هواپونوپونو، عشق ورزيدن در عمل است. شما خود و ديگران را به خاطر هر نوع خسارتي كه رسانده‌ايد يا به خاطر اين‌كه هنگام نياز نتوانسته‌ايد كمك كنيد، مي‌بخشيد. بخشش ما را آزاد مي‌كند، ما را از بارهايي كه نمي‌توانيم حمل كنيم يا مايل به حمل آن نيستيم رها مي‌كند. چه كسي مي خواهد با يك كوله پشتي بزرگ روي شانه‌هايش، انباشته از مشكلات، ترس‌ها و تعارض‌هاي قديمي، زندگي كند؟ بخشش زندگي را آسان‌تر كرده و شفا مي‌بخشد. مهم‌تر از همه اين‌كه بخشش هديه‌اي است كه ما به خودمان مي‌دهيم.

غول درون

 • 62,000 تومان

كنترل زندگي خود را در دست گيريد: - به سلامتي جسمي و ذهني خود بيفزاييد - عملكرد ورزشي خود را بهبود بخشيد - ترس‌ها و افكار منفي را از خود دور كنيد - وزن كم كنيد - سرشار از انگيزه شويد - شاد باشيد غول درون آنچه ديگر كتاب‌ها به شما نمي‌گويند را در خود دارد. توصيفي حقيقي از چگونگي كاركرد ضمير ناخودآگاه شما، قوانيني كه از آن‌ها تبعيت مي‌كند، و پانزده شيوه اثبات شده براي به‌كارگيري ضمير ناخودآگاهتان به منظور دستيابي به موفقيت، سلامتي، و آرامش ذهن. آگاهي از اينكه ضمير ناخودآگاه شما چگونه كار مي‌كند كليد موفقيت است.

قوي سياه (تاثير رويدادهاي بي‌نهايت غيرمحتمل)

 • 93,000 تومان

كتابي كه تفكر مدرن را دگرگون كرد قوي سياه يك رويداد مثبت يا منفي است كه اگر چه غيرمحتمل پنداشته مي‌شود اما پيامدهاي بزرگي را به بار مي‌آورد. نسيم طالب در اين كتاب پيش‌گويانه و نوآورانه به شيوه‌اي شوخ طبعانه نشان مي‌دهد كه رويدادهاي قوي سياه تقريبا همه چيز را در مورد جهان ماتوجيه مي‌كنند، و با اين وجود ما - بخصوص متخصص‌ها - در مقابل آن كوريم. قوي سياه ديدگاه من را در مورد چگونگي كاركرد جهان تغيير داد. بي‌نهايت لذتبخش، قانع‌كننده ... جذاب. يك شاهكار.....خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست فارسي بي‌پلاس ارائه شده است.

1  2  صفحه‌ی 1