فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
دلي به دست آور (از 25 راه)
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
جلسه ريزه‌كاري‌هاي واج در برگزاري و مديريت جلسه يا كنفرانس نتيجه‌بخش
ثروت‌آفرينان (قواعد بازي در قرن 21)
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان
صفت‌هاي بايسته 1 رهبر
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
17 اصل كار تيمي
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان

دلي به دست آور (از 25 راه)

 • 40,000 تومان

در اين كتاب جان ماكسول، 25 راه براي برقراري گسترش و كارآمدسازي ارتباطات ما با ديگران، به خوانندگان مي‌آموزد. اين 25 راهكار مي‌توانند چونان ستون‌هايي پل ارتباطي ما با ديگران را استحكام بخشند. يكي از پايه‌اي‌ترين دلايل تيرگي روابط بين آدميان، از عدم توازن بين خودخواهي و دگرخواهي افراد سرچشمه مي‌گيرد. تلاش ما براي نگهداري از خود و حفظ بقاي شخصي، به حس خودخواهي ما مربوط است. و آنچه پايداري هستي بر كره زمين را ممكن ساخته و بقاي آدميان را در اين كره خاكي تداوم بخشيده، ريشه در وجود حس دگرخواهي انسان دارد.

جلسه ريزه‌كاري‌هاي واج در برگزاري و مديريت جلسه يا كنفرانس نتيجه‌بخش

 • 30,000 تومان

تمركز كتاب به ارتباط است. بر اين كه آدم‌ها با مقصود مشترك دور هم جمع مي‌شوند و هدف‌هاي خود را از راه گفت‌و‌گو با يكديگر تحقق مي‌بخشند. دردا كه در دنيايي بي‌عيب و نقص زندگي نمي‌كنيم و در جلسه بعدي نمي‌توانيم ديوانه‌اي را به نشست خود راه ندهيم. نخستين و مهم‌ترين گام در اداره جلسه، داشتن مقصود از برگزاري آن است. چرا بيشتر جلسات بي‌نتيجه مي‌مانند؟ گناه آن، بي برو برگرد، به گردن مدير جلسه‌اي است كه جهتي را پيدا نمي‌كند. هدف جلسه با موضوع جلسه فرق دارد. برا ايجاد اين روح همكاري و روحيه كار تيمي هيچ راه و روشي جاي تشكيل جلسه را نمي‌گيرد. محيط جلسه جاي تحقير يا كيف كردن اشخاص نيست. آدم نادان دلايل خود را براي من بر مي‌شمارد، آدم نادان با دلايل خودم مرا قانع مي‌سازد.

ثروت‌آفرينان (قواعد بازي در قرن 21)

 • 70,000 تومان

لستر تارو، استاد دانشگاه ام آي تي، در اين كتاب به جاي قضاياي روزمره، پرسش‌هاي عميق‌تري را مطرح مي‌كند: چه چيزهايي ماندني هستند؟ تاريخ‌دانان آينده از چه چيز ياد خواهند كرد؟ شالوده تمدن چيست؟ تارو مي‌گويد: پايه‌هاي قديم كاميابي فرو ريخته است. در تمام تاريخ بشر منشا كاميابي دست‌يابي به منابع طبيعي مانند زمين، طلا و نفت بوده است. ناگهان ورق برگشته و دانش به جاي آن نشسته است. اين عصر عصر صنايع انسان ساخته بر پايه دانايي و توانايي مغزي است. بيل گيتس، ثروتمندترين مرد دنيا، مالك چيزهاي ملموس نيست - نه زمين دارد، نه طلا، نه نفت، نه كارخانه، نه فعاليت صنعتي ديگر و نه ارتش و سپاهي. اين نخستين بار در تاريخ بشر است كه ثروتمندان مرد دنيا فقط دانش دارد و بس. سومين انقلاب صنعتي دارد عناصر سازنده هرم ثروت را به ترتيبي جديد از نو مي‌چيند. كسي به درستي نمي‌داند كه قاعده بازي چيست. برندگان كساني خواهند بود كه ماهيت هرم ثروت را در اقتصادي متكي به دانش، زودتر دريابند.

صفت‌هاي بايسته 1 رهبر

 • 45,000 تومان

”اگر رشد مي‌خواهيد، پيروان را رهبري كنيد اما اگر مي‌خواهيد كسب و كارتان چند برابر شود، رهبران را رهبري كنيد.“ «جان ماكسول» يكي از مشهورترين كارشناسان رهبري، در اين كتاب 21 صفت برجستة رهبران بزرگ را توصيف كرده و راه دستيابي به آنها را شرح داده است.

17 اصل كار تيمي

 • 70,000 تومان

در اتصاد پرشتاب و مبتني بر دانش امروز، كاركنان ارزشمندترين سرمايه‌هاي سازمان هستند، ولي همين سرمايه‌هاي ارزشمند چنانچه درست مديريت نشوند مي‌توانند به بزرگترين تهديد براي سازمان تبديل شوند. «جان ماكسول» در اين كتاب بر اين امر تأكيد دارد كه در يك سازمان اهميت تشكيل تيم از توليد محصول كمتر نيست. وي داشتن هدف مشترك و ايجاد تعهد به هدف و ارزش‌هاي گروهي را گام اول در تشكيل يك تيم مي‌داند. در كتاب، انضباط گروهي، ارتباطات مؤثر، ايجاد انگيزش و شوق كاميابي، اعتماد به نفس و بالاخره آموزش مستمر به عنوان عامل مهم پايداري و موفقيت يك تيم ذكر شده‌اند.

صفحه‌ی 1