فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
تولد بدون خشونت
 • 36,000 تومان
 • با تخفیف: 36,000 تومان
شور عشق الهي 2 (2 جلدي)
 • 47,500 تومان
 • با تخفیف: 47,500 تومان
شور عشق الهي 1 (2 جلدي)
 • 47,500 تومان
 • با تخفیف: 47,500 تومان
كشف وجود
 • 52,000 تومان
 • با تخفیف: 52,000 تومان
مدارا با بيمار اسكيزوفرن (راهنماي بيماران خانواده‌ها و مراقبين بيماران اسكيزوفرني)
هنر انسان شدن
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان
معنادرماني (مباني و كاربردهاي معنادرماني)
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان

تولد بدون خشونت

 • 36,000 تومان

«تولد بدون خشونت» مفهوم تولد را در سراسر دنيا متحول كرده است. دكتر ميشل اودنت، از مشهورترين متخصصان زنان و زايمان، اين كتاب را اثري هنري خوانده است كه تاثير شگفت‌انگيزي در سلامت و شيوه زندگي نسل آينده خواهد داشت. چرا نوزاد بايد از تاريكي محض وارد فضايي با نور شديد و سر و صداهايي آزاردهنده شود؟ چرا بايد نخستين دم و بازدم نوزاد آميخته با تجربه وحشت در حالت سر و ته باشد و ستون فقرات انحنا دارش به ناگهان راست شود؟ چرا بايد نوزاد پس از نه ماه زندگي در رحم از مادر جدا نگه داشته شود؟ «تولد بدون خشونت» ضمن پاسخ به پرسش‌هايي از اين دست، رهنمودهاي سودمندي درباره فراهم آوردن محيطي عاري از تنش براي نوزاد ارائه مي‌كند: محيطي با نور ملايم و مادري آرام، همانند محيط آرام پيش از تولد.

شور عشق الهي 2 (2 جلدي)

 • 47,500 تومان

با بيدار كردن طبيعت الهي، يعني حقيقت ناديده گرفته شده‌ي جوهر هستي مي‌توان از عهده‌ي چالش‌هاي فيزيكي، روانشناختي، عاطفي و بهروزي معنوي برآمد. نور افكن ذهن بايد معطوف به درون باشد. هرگز نگذاريد بدنتان ذهنتان را كنترل كند. بين بدن و ذهنتان مانع بزرگي قرار دهيد و بگوييد: من ازبدنم جدا هستم. سرما، گرما، يا هيچ بيماري نمي تواند به من آسيب برساند. تصميم بگيريد هيچ شرايطي را كه بدنتان به شما تحميل مي‌كند نپذيريد. وقتي به خود يادآوري مي‌كنم كه روحم، و روح نمي‌خوابد نياز به خواب پيدا نمي‌كنم.

شور عشق الهي 1 (2 جلدي)

 • 47,500 تومان

عميق‌ترين نيازهاي روح و قلب انسان عشق به خداوند است. با بيدار كردن طبيعت الهي خود، يعني حقيقت ناديده گرفته شده‌ي جوهر هستي مي‌توان از عهده‌ي چالش‌هاي فيزيكي، روان‌شناختي، عاطفي و بهروزي معنوي برآمد. اگر مي‌توانستيد ذره‌اي از عشق الهي را احساس كنيد، سرمستي شما سر به فلك مي كشيد. وقتي در جستجوي حضرت حق هستيد، بايد مراقب باشيد كه در خفا چيزي ديگري آرزو نكنيد. مراقبه چيزي نيست، جز منفك شدن از همه چيز و يكي شدن با خداوند.

كشف وجود

 • 52,000 تومان

در اين اثر كه به تعبير يالوم يكي از اساسي‌ترين كارهايي است كه در مورد روانشناسي وجودي نگاشته شده، رولو مي با تحليلي همه جانبه و دقيقه، پس از توضيح آنچه را كه در سنت‌هاي روان‌درماني رخ داده، تضادهاي دامن‌گير و نارسايي جدي آن‌ها را برمي‌شمارد. تبيين ريشه‌هاي اضطراب، ويژگي‌هاي گناه وجودي و تفاوت آن با گناه بيمارگون و توضيح سه دنياي پيرامون، ارتباطي و خويشتن از جمله مباحثي است كه با ژرف‌بيني مورد بررسي قرار مي‌گيرد. بيان ويژگي‌هاي درمان وجودي، تأثير نيچه، كي‌ير كگارد، هوسرل، ياسپرس و سارتر بر روانشناسي وجودي، خواننده را به تأمل وامي‌دارد. رولو مي در اين كتاب به اين نتيجه مي‌رسد كه غايت مطلوب در روان‌‌درماني، كشف وجود خويشتن است.

مدارا با بيمار اسكيزوفرن (راهنماي بيماران خانواده‌ها و مراقبين بيماران اسكيزوفرني)

 • 12,000 تومان

اسكيزوفرنيا يك بيماري واقعي و با ريشه‌هاي عمدتا جسمي و پزشكي در زمينه‌هاي ارثي و بيوشيميايي كاركرد مغز است. البته اين بيماري، نظير همه بيماري‌ها و به‌ويژه بيماري‌هاي رواني، تك علتي نيست و عوامل رواني، اجتماعي و فرهنگي در شكل‌گيري و شدت علايم آن و پاسخگويي به درمان موثر هستند. اين كتاب، اطلاعات لازم درباره گستره وسيع مسايل مربوط به زندگي با فرد مبتلا به اسكيزوفرن را به آسان‌ترين شكل در اختيار خانواده‌ها قرار مي‌دهد. اميدواريم اين اطلاعات كمك حال خانواده‌ها باشد تا بتوانند با در نظر گرفتن مراقبت‌هاي دارويي و روان‌شناختي در ارتباط با بيمار فعال عمل كنند.

هنر انسان شدن

 • 75,000 تومان

هنر انسان شدن مفاهيمي را طرح مي‌كند كه نه تنها مي‌تواند بر زندگي عامه مردم تاثير بگذارد، بلكه براي روان‌پزشكان، مشاوران آموزشي، مربيان و معلمان، گفتاردرمانگران، مديران و كارشناسان علوم سياسي نيز بسيار كاربردي است. ديدگاه اساسي راجرز در اين كتاب تحليل مفاهيمي مانند تحقق بخشيدن به خويشتن، فرايند انسان شدن و رشد است. راجرز از دنياي نوين كه با انسان همانند شي رفتار كرده و كرامت او را ناديده مي‌گيرد انتقاد مي‌كند. او همچون كودكي كه باطني پاك دارد با مشاهده جهاني كه به نابودي كشانده مي‌شود، دچار هراس شده و مي‌كوشد با توضيح مسائل و پيشنهاد راهكارهاي عملي از تنش ميان افراد، نژادها و كشورها بكاهد.

معنادرماني (مباني و كاربردهاي معنادرماني)

 • 45,000 تومان

عقب‌مانده‌ها چيزهايي به من آموخته‌اند كه زبانم از بيان آن قاصر است. دنياي آنها دنيايي است كه فريب به آن راه ندارد؛ دنياي آنها قلمرويي است كه با گذرنامه لبخند به عشق شما دست مي‌يابند و نوري كه در ديدگان آنهاست سردترين قلب‌ها را ذوب مي‌كند. شايد به اين شكل خداوند مي‌خواهد به ما يادآوري كند كه دنيا بايد بار ديگر ويژگي‌هايي را كه معلولين ذهني هرگز از دست نداده‌اند، كشف كند. اگر به هدفي بيش از اندازه توجه كنيم، مانع خودانگيختگي و فعاليت مي‌شود. به داستان هزارپايي توجه كنيد كه دشمنش از او پرسيد چگونه پاهايش را حركت مي‌دهد. هزارپا وقتي به اين مسئله فكر كرد، ديگر اصلا نتوانست پاهايش را حركت دهد. در داستان آمده اين هزارپا از گرسنگي مرد. آيا بايد بگوييم او از تمركز مفرط جان سپرد؟ فرانكل يكي از مشهورترين روان‌‌پزشكان است... تلاش‌هاي نامعقول براي غيرانساني كردن انسان در اردوگاه آوشوتيس و داخاو، فرانكل را بر آن داشت كه روان‌پزشكي را از طريق معنادرماني آغاز كند. فرانكل متخصصي است كه توانايي شگفت‌انگيزي در نگارش به زبان ساده دارد.

صفحه‌ی 1