فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
همه چيز درباره خانه به انضمام جستاري در باب 2گانه منزل و خانه
براي عشق به ميهن (جستاري در باب وطن‌پرستي و ملي‌گرايي)
جان‌هاي بيمار ذهن‌هاي سرحال
  • 79,000 تومان
  • با تخفیف: 79,000 تومان
پرنده به پرنده (درس‌هايي چند درباره نوشتن و زندگي)

همه چيز درباره خانه به انضمام جستاري در باب 2گانه منزل و خانه

  • 74,000 تومان

فرقي نمي كند كجاي اين كره‌ي خاكي باشيم و به چه زباني سخن بگوييم نام خانه كه به ميان بيايد انبوهي از افكار و احساسات و تصورات در خاطره زنده مي‌شود. خانه همان‌گونه كه در تجربه‌ي روزمره محل گردهم آمدن و آرام گرفتن است، به لحاظ مفهومي نيز از ديرباز محل تلاقي معاني گوناگون بوده است. با اين حال، در جهاني كه به سرعت در حال تغيير است، بسياري از انگاره‌هاي آشنا و عمدتا صميمانه‌ي ما درباره‌ي خانه نيز در حال مسئله‌دار شدن هستند يا پيشاپيش مسئله‌دار شده‌اند. اما حتي در اين وضعيت بحراني جديد هم، باز اين خانه است كه در عمل و نظر اهميتي روزافزون مي يابد، چه اكنون يادآور استقرار يافتن ايمن در جهاني است كه به نحوي فزاينده با تغيير، بي‌خانمامي، سرگشتگي، بي‌جا‌شدگي، و بي‌تعلقي شناخته مي‌شود.

براي عشق به ميهن (جستاري در باب وطن‌پرستي و ملي‌گرايي)

  • 93,000 تومان

در اين كتاب، عشق به ميهن، يا حب وطن، مرادف است با عشق به آزادي و كرامت انساني در برابر آن روحيه ملي‌گرايانه‌اي كه دوستدار افتخار، عظمت، برتري‌طلبي و كشورگشايي است و مستعد استقرار و تحكيم خودكامگي در جلوه‌هاي مختلف آن. در جهاني كه بين گرايش‌هاي قطبي جهان شهرگرايي و بومي‌گرايي دوشقه شده، دفاع سياسي - اخلاقي از وطن‌پرستي جمهوري‌خواهانه دفاعي خاص از ارزش‌هاي عام و جهان‌شمول بوده و، بدين عنوان، شايسته اعتنا و احترام است.

جان‌هاي بيمار ذهن‌هاي سرحال

  • 79,000 تومان

جان‌هاي بيمار، ذهن‌‌هاي سرحال مقدمه‌‌اي است گيرا، و البته شخصي، بر حيات و انديشه ويليام جيمز كه نشان مي‌دهد چرا بنيان‌گذار پراگماتيسم و روان‌شناسي تجربي هنوز مي‌تواند چنين ژرف و مستقيم با همه آنان كه سخت در تلاش‌اند زندگي‌اي را سزاوار زيستن سازند، از جمله خود نويسنده، سخن بگويد. كاگ از اين مي‌‌گويد كه چگونه تجارب جيمز به عنوان فردي «جان‌نژند» او را بر آن داشت كه آرماني با عنوان «آسوده‌جاني» را تشريح كند - آسوده‌جاني به‌ عنوان رويكردي در قبال زندگي كه پويا و گشوده و اميدوار است اما در عين ‌حال در خصوص مخاطرات آن واقع‌بين نيز هست. در واقع همه پراگماتيسم جيمز، به‌ عنوان فلسفه‌اي مبتني بر اين ايده كه درباره حقيقت بايد بر حسب پيامدهاي عملي‌اي كه براي زندگي ما دارد قضاوت كرد، پاسخي است به، و نوش‌دارويي است براي بحران‌هاي معنا كه بيم آن مي‌رود روزي بر سر بسياري از ما بريزند و زندگي‌مان را تباه سازند.

پرنده به پرنده (درس‌هايي چند درباره نوشتن و زندگي)

  • 92,000 تومان

«سي سال پيش برادر بزرگ‌ترم، كه آن‌وقت‌ها ده سالش بود، در تلاش بود كه مطلبي درباره پرنده‌ها بنويسد و براي اين كار سه ماه هم وقت داشت. سه ماه گذشته بود و حال ديگر موعد تحويل كار، كه فرداي آن روز بود، فرا رسيده بود. ما براي گذراندن تعطيلات در كلبه خانوادگيمان در بوليناس بوديم، و برادرم پشت ميز آشپزخانه نشسته بود. دور تا دورش پر بود از كاغذ و مداد و كتاب‌هايي درباره پرندگان كه لايشان هم باز نشده بود. در چنين وضعي، درحالي ‌كه بزرگي وظيفه پيش‌رو باعث شده بود خشكش بزند، مي‌ديدي كه هر لحظه ممكن است اشكش سرازير شود. بعد پدرم آمد و كنارش نشت، دستش را دور شانه برادرم انداخت و گفت: "رفيق، پرنده به پرنده – دانه‌ به دانه، يك به يك. هربار فقط درباره يك پرنده بنويس و تمام."»

صفحه‌ی 1