فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
ترغيب و اقناع ديگران
 • 5,500 تومان
 • با تخفیف: 5,500 تومان
ساختن 1 نام تجاري در 30 روز
 • 69,000 تومان
 • با تخفیف: 69,000 تومان
بازاريابي از صفر تا صد
 • 122,000 تومان
 • با تخفیف: 122,000 تومان
ام بي اي در 1 كتاب (يادگيري كامل كسب و كار با نگرش)
مربيگري افراد (راه‌حل‌هاي كارشناسانه براي چالش‌هاي هر روزي)
تبليغات تجاري (اصول و شيوه‌هاي عمل)
 • 255,000 تومان
 • با تخفیف: 255,000 تومان
هنر نوآوري (درس‌هايي از خلاقيت در ساخت محصولات جهاني)
تئوري‌هاي فروش موفق (10 گام موثر براي كوتاه كردن مسير فروش)
تبليغات تجاري و ذهن مصرف كننده (روانشناسي تبليغات تجاري)

ترغيب و اقناع ديگران

 • 5,500 تومان

افرادي كه قدرت قانع‌كنندگي دارند و مي‌توانند ايده‌ها را به عمل برگردانند، ارزشي واقعي براي شركت‌هاي خود توليد مي‌كنند. اما اقناع آسان نيست؛ اين عمل به تمرين، شكيبايي، و فهم روان‌شناختي نياز دارد. در اينجاست كه اين مجلد جديد پا به ميدان مي‌گذارد تا شما را قادر سازد: فن تبليغ خود را متناسب با مخاطبانتان سازيد. براي خود اعتبار كسب كنيد. براي اذهان و قلوب شنوندگانتان جذابيت پيدا كنيد.

ساختن 1 نام تجاري در 30 روز

 • 69,000 تومان

شما براي ساختن يك نام تجاري جالب توجه، نيازي به داشتن يك مدرك دانشگاهي يا شركت در يك دوره فشرده بازاريابي نداريد. شما فقط به اين كتاب احتياج داريد و به 30 روز. سايمون ميلدون به شما نشان مي‌دهد كه با پيروي از 30 تمرين واضح و آشكار اين كتاب، چگونه نام تجاري خود را به شكلي عميق و كارآمد خلق، مديريت و از طريق ارتباطات به ديگران منتقل سازيد.

بازاريابي از صفر تا صد

 • 122,000 تومان

كتاب بازاريابي از صفر تا صد براي آن دسته از كارآفرينان، رهبران كسب و كار، و مديراني كه فاقد مدرك MBA هستند، تبيين روزآمدي از بهترين نظرات و موثرترين تدابير(تاكتيك‌ها) در بازاريابي فراهم مي‌آورد. اين راهنماي عملي در كسب و كار با دروسي از يك استاد ممتاز بازاريابي، تمام مباني يك مدرك MBA در بازاريابي را پوشش مي‌دهد بي‌آنكه ناچار باشيد مبالغ هنگفتي پول و ساعات بي‌شماري را صرف آنها كنيد.

ام بي اي در 1 كتاب (يادگيري كامل كسب و كار با نگرش)

 • 161,000 تومان

آنچه در دنياي كسب و كار اهميت دارد، ايده‌هاست. MBA در يك كتاب، يك راهنماي دقيق و خالي از ابهام در زمينه مواد درسي دوره MBA است. برخي از برجسته‌ترين انديشمندان جهان كسب و كار، ديدگاه‌هاي خود را در زمينه نوآوري، بازاريابي، امور مالي، راهبرد و رهبري در اين كتاب ارائه كرده‌اند و از اين طريق، چشم‌انداز برانگيزاننده و مفيدي فراهم آورده‌اند. اين كتاب ارزشمند چگونگي خلق و به‌كارگيري ايده‌هاي بزرگ را در كسب و كار به شما نشان مي‌دهد تا در دوره‌ي كاري‌تان شاهد موفقيت خود و بنگاه اقتصادي‌تان باشيد.

مربيگري افراد (راه‌حل‌هاي كارشناسانه براي چالش‌هاي هر روزي)

 • 16,000 تومان

مجموعه مشاوران جيبي براي چالش‌هاي مشتركي كه مديران، هر روز در كار خود با آن‌ها روبه‌رو مي‌شوند، راه‌حل‌هاي بلافصل ارائه مي‌كند. در اين مجموعه، هر كتاب شامل پيام استاد، نگاهي به مباني علمي، آموزش مهارت‌ها، آزمون‌هايي از خود، و مثال‌هايي از زندگي واقعي است تا به شما كمك كنند كه ضعف‌ها و قوت‌هاي خود را معلوم كنيد و مهارت‌هاي حياتي‌تان را پرورش دهيد. صرف نظر از اينكه در پشت ميزتان، در يك جلسه و يا در راه باشيد، اين راهنماهاي قابل حمل شما را قادر مي‌سازند تا تقاضاي روزانه كاري‌تان را با سرعت، عقلانيت و اثربخشي بيشتر، حل و فصل كنيد.

تبليغات تجاري (اصول و شيوه‌هاي عمل)

 • 255,000 تومان

كتاب تبليغات تجاري يك كتاب آموزشي با اهداف كاربردي است. اين كتاب مباني تبليغات محيطي، نحوه برنامه‌ريزي و تدوين راهبردهاي تبليغاتي را تشريح و رسانه‌هاي تبليغاتي را معرفي مي‌كند. سپس به جنبه‌هاي خلاقيت تبليغات و ساختن انواع آگهي‌ها براي رسانه هاي مختلف مي‌پردازد. همچنين به بررسي موسسات تبليغاتي و نحوه سازماندهي آنان، اهميت تحقيق راهبردي، روانشناسي تبليغات تجاري، ترويج فروش و روش‌هاي گوناگون آن و مقولات بسيار مهم ديگر در حوزه تبليغات مي‌پردازد.

هنر نوآوري (درس‌هايي از خلاقيت در ساخت محصولات جهاني)

 • 53,000 تومان

همه دربارة خلاقيت و نو‌آوري صحبت مي‌كنند. اما ايديو عملا انجامش داده است. هنر‌ نوآوري به تفصيل انديشه‌هاي قابل عمل را دربارة نحوة ساختن فرهنگ نوآوري و سازماني كه خلاقيت در آن امري عادي به نظر آيد. فراهم مي‌آورد. اين كتاب با تاكيد بجا بر اعمال مديريتي، از خود يك اثر برجسته و خواندني براي تمام كساني كه در هر سازمان مي‌خواهند در آنچه مي‌كنند بهتر شوند، خلق مي‌كند. - جفري پفرر، استاد دانشكدة بازرگاني استنفورد، و نويسندة‌ شكاف بين دانستن و عمل كردن

تئوري‌هاي فروش موفق (10 گام موثر براي كوتاه كردن مسير فروش)

 • 57,000 تومان

مدل زنجيره‌ي فروش بسيار موفق تيم بريتاپت، به نام تئوري‌هاي فروش موفق كه مبتني بر خبرگي او در فروش است، گنج مدفوني از ابزار و فنون عملي در اختيار شما قرار مي‌دهد تا بتوانيد به آساني مسير خود را در كل فراگرد فروش، از ابتدا تا انتها، طي كنيد. كتاب حاضر به تمامي مبتديان و هم به اهالي كار كشته فروش توصيه مي‌شود.

تبليغات تجاري و ذهن مصرف كننده (روانشناسي تبليغات تجاري)

 • 69,000 تومان

كتاب روان‌شناسي تبليغات تجاري حاصل سال‌ها تجربه ساترلند در حوزه تبليغات تجاري است. اين كتاب، رمز و راز تاثيرات تبليغات را مي‌گشايد و برخي از ساز و كارهاي روان‌شناختي بنيادين آن را توصيف مي‌كند. كتاب روان‌شناسي تبليغات تجاري در وهله اول براي مديراني نوشته شده است كه در عرصه تبليغ تجاري هزينه مي‌كنند، كساني چون مديران و سرپرستان بازاريابي، مديران محصول و مديران شركت‌هاي تبليغاتي. همچنين براي افرادي كه به تبليغات و كاركردهاي روان‌شناختي آن مي‌انديشند، كتاب بسيار مفيدي است.

صفحه‌ی 1