فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

من هستم (توانمندتر از آن هستم كه تصور مي‌كنم)

  • 14,000 تومان

«من هستم»، جديدترين كتاب دكتر وين داير براي كودكان، برگرفته از آخرين كتاب او براي بزرگسالان، با عنوان «آرزوهاي برآورده شده» است. «من هستم» دربردارنده پيامي ساده و در عين حال عميق براي كودكان است با اين مضمون، خدا خيلي از ما دور نيست، يا حتي كنارمان است. به بياني ديگر، ما چيزي جز خدا نيستيم. خدا در وجود ما تجلي مي‌يابد! دانستن اين نكته كه عشق و قدرت خدا جزئي از وجود هر كسي است، كودكان را در تحقق بخشيدن به توانمندي‌هاي بالقوه‌شان بيش‌تر ياري مي‌دهد. كتاب «من هستم» نوشتاري آهنگين دارد و در آن از مثال‌هاي متعددي استفاده شده تا اين نكته را به كودكان آموزش دهد و كمكشان كند كه دريابند توانمندتر از آن هستند كه تصورش را مي‌كنند! در انتهاي كتاب نيز بخش ويژه‌اي نوشته شده است كه هدفش آموختن معناي مهم عبارت دو كلمه‌اي «من هستم» به مخاطب است و به او مي‌آموزد كه چگونه از اين عبارت براي ايجاد عشق، شادي، و بزرگي در زندگي خود و در دنيا استفاده كند.

تو شگفت‌انگيزي (10 راه كه به تو كمك مي‌كند عظمت خود را دريابي)

  • 30,000 تومان

دكتر وين داير در كتاب «10 راز موفقيت و آرامش دروني براي بزرگسالان» 10 مفهوم مهم را مطرح كرده كه در اين اثر با عنوان «تو شگفت‌انگيزي!» آن‌ها را با بياني كودكانه مورد تغيير و تفسير قرار داده تا كودكان نيز از آن‌ها بهره‌مند شوند. وين داير معتقد است هيچ‌گاه براي آن‌كه كودكان بفهمند كه چه موجودات توانمند و منحصربه‌فردي هستند، و هرچه را براي شاد زيستن و موفقيت در زندگي نياز دارند در درون خودشان دارا هستند، زود نيست. والدين به كمك اين كتاب مي‌توانند فرزندانشان را با اين انديشه‌هاي مهم آشنا سازند. اين 10 مفهوم با شماره و عنوان مشخص و با نوشتاري آهنگين شرح داده شده‌اند، و براي آن‌كه ملموس‌تر شوند براي آن‌ها مثال‌هايي روشن آورده شده است. در پايان هم پرسش‌هاي مطرح‌شده كه كودكان مي‌توانند با پاسخ‌گويي به آن‌ها اين انديشه‌ها را به زندگي‌شان ارتباط دهند، و به اين باور برسند كه واقعا خيلي شگفت‌انگيزند!

بهانه بي بهانه (چگونه آنچه مي‌گوييد مي‌تواند سد راهتان شود)

  • 16,000 تومان

دكتر وين داير در چهارمين كتابي كه براي كودكان به رشته تحرير درآورده به موضوع توجيه كردن و اينكه آسيب‌هاي اين كار بسيار فراتر از آن چيزي است كه ما تصور مي‌كنيم مي‌پردازد. در كتاب «بهانه بي بهانه!» مي‌بينيم توجيه كردن، خيلي از مواردي چون «برادر كوچكم تكاليفمو پاره كرد» فراتر مي‌رود و مي‌تواند به شكلي درآيد كه عملا مانع از تحقق يافتن قابليت‌هاي بالقوه‌ي كودكان شود. كتاب شرح حال پسري را نقل مي‌كند كه آرزويي به ظاهر ناممكن در سر دارد و به بهانه‌هايي چون «به اندازه كافي باهوش نيستم» ... «خيلي سخته،» و مواردي از اين قبيل، مجال مي‌دهد سد راهش شوند. در نهايت اما، متوجه مي‌شود با عمل كردن به چند توصيه ساده و حذف بهانه‌ها ... انجام هر كاري امكانپذير خواهد بود! (كما اينكه فرزند شما هم متوجه خواهد شد).

نداي دروني شما (راهي به سوي سعادت)

  • 55,000 تومان

راهي براي زندگي در اين جهاني كه پنداري بيش نيست وجود دارد. راهي كه ظاهر شما را تغييري نمي‌دهد و فقط بيش از پيش لبخند به لب داريد. جبين‌تان گشاده و چشم‌هاي‌تان لبريز از آرامش‌اند شما اين راه را همانند ديگران مي‌پيماييد و اصلا به نظر نمي‌رسد كه از آن‌ها متمايزيد ولي شما فردي بخصوص هستيد. شما در عين حالي كه راه خود را مي‌پيماييد و به خود خدمت مي‌كنيد، به ديگران هم خدمت مي‌كنيد.

صفحه‌ی 1