فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر

دايره كوچك عصبانيت (داستاني درباره كنترل كردن احساس‌هاي بزرگ)

  • 25,000 تومان

كودكان هر روز شرايط خسته‌كننده و كلافه‌كننده را تجربه مي‌كنند.اتفاقاتي مثل وقتي كسي اسباب‌باز‌ي‌شان را برمي‌دارد يا حس مي‌كنند نمي‌توانند كاري را انجام دهند. اين كتاب به آن‌ها نشان مي‌دهد كه چطور مي‌توانند به جاي جيغ كشيدن و پا كوبيدن، راه‌حل‌هاي بامزه‌اي را براي آرام ماندن تمرين كنند.

دايره كوچك خط خطي (داستاني درباره احساس‌هاي رنگارنگ)

  • 30,000 تومان

براي اينكه كودكان ياد بگيرند كه چطور با احساس‌هاي خود كنار بيايند و آن‌ها را مديريت كنند، بايد قادر به شناسايي آن‌ها باشند. اين كتاب سعي دارد با استفاده از داستاني جذاب به كودكان كمك كند تا به راحتي و از طريق رنگ‌ها احساس‌هاي خود را شناسايي كنند.

بازي براي كودك نوپا 1 تا 3 سال (فعاليت‌هاي آموزشي و سركرم كننده براي كودك نوپاي شما)

  • 40,000 تومان

اين كتاب مجموعه‌اي از بازي‌هاي سرگرم كننده است كه به كودك نوپاي شما در يادگيري موضوعات مختلف كمك مي‌كند. با داشتن اطلاعاتي درباره وسايل مورد نياز و همچنين توضيحات مرحله به مرحله درباره روش انجام هر بازي، شما هرآنچه براي انجام يك بازي كوتاه مدت با كودك نوپاي خود نياز باشد را در اختيار داريد.

من از پسش برمي‌آيم

  • 15,000 تومان

آيا سباستين مي تواند از پس مشكلات بربيايد؟ البته كه او با اين كتاب مي‌تواند. او مي‌تواند كاري احمقانه و يا كاري خنده‌دار را امتحان كند. به احتمال زياد مشكل او هر چه باشد، مي‌تواند از پس آن بربيايد. به كودك خود كمك كنيد تا همراه با سباستين بياموزد كه چگونه با احساسات مشكل روبه‌رو شود و ابزاري براي اعتماد به نفس به دست آورد.

صفحه‌ی 1