فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
با عقل زندگي كن با عشق قدم بردار
 • 99,000 تومان
 • با تخفیف: 99,000 تومان
از قلبت بياموز (درس‌هايي از زندگي عشق ورزيدن و گوش دادن به ديگران)
آرزوهايتان را زندگي كنيد (بدانيد چه مي‌خواهيد چرا مي‌خواهيد و قرار است برايش چه كار كنيد)
آيين دوست‌يابي
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
پدر 1 دقيقه‌اي
 • 15,000 تومان
 • با تخفیف: 15,000 تومان
10 گام براي فروش موفق (شيوه‌اي اثبات شده كه مي‌تواند چرخه فروش را كوتاه كرده)
250 روش براي نه گفتن (اجازه ندهيد ديگران از شما سوء استفاده كنند)
10 گام براي فروش موفق
 • 17,000 تومان
 • با تخفیف: 17,000 تومان
آيين همسرداري
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
مادر 1 دقيقه‌اي
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
فروشنده 1‌ دقيقه‌اي
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان

تو بي‌نظيري (چطور تغييرات زندگي را هدايت كنيم با شكست‌هايمان بجنگيم و زندگي آگاهانه‌اي داشته باشيم)

 • 59,000 تومان

با وجود همه آن چيزي كه جهان به سمت ما پرتاب مي‌كند، در حال حاضر انعطاف‌پذيري متاعي ارزشمند است كه در واقع پايه اصلي اين كتاب مفيد و خواندني اثر نيل پاسريچا مي‌باشد. كتاب «تو بي‌نظيري» نه تنها عزت‌نفس شما را بالا مي‌برد بلكه همانند چراغ راهي است در برابر موفقيت‌ها و شكست‌هاي شما. اين كتاب از ذخاير روح انساني بشر حمايت مي‌كند. در تمام جوانب زندگي، موارد اندكي هستند كه اهميت آنها از عقب‌نشيني كمتر باشد. يافتن انعطاف‌پذيري تنها به معناي از عهده چيزي بر‌آمدن نيست بلكه استفاده از آن‌ در گام‌هايي كه در زندگي بر‌مي‌داريد و آموختن مهارتي مفيد در دنياي بي سر‌و‌ته امروز است. كتاب نيل مثل يك چهار‌چوب با ‌ارزش و داراي ابزار كار‌آمد است كه سرشار از ايده‌ها و نظرات كاربردي و داستان‌ها و حكايت‌هايي است كه در زندگي با آنها سر‌و‌كار داريم. نيل دوباره دست به كار شده و راهنمايي كاربردي، جامع و شخصي را براي زندگي توليد كرده است. يك تغيير مسير قدرتمند از اضطراب و نگراني به سمت شكوه و فوق‌العاده بودن. پاسريچا علم، داستان و مقدار مناسبي از شوخ‌طبعي را با يكديگر تركيب كرده و از آن ابزاري براي ترويج انعطاف‌پذيري و مقاومت ساخته است. همان‌ ابزاري كه احساس مي‌كرديم در اين دنيا ديگر نيازي به آن نداريم. آيا شما هم مثل خيلي از ما نازك نارنجي هستيد؟ پس تنها ابزاري كه به آن نياز داريد انعطاف‌پذيري است. اجازه دهيد اين كتاب خواندني راهنماي گام به گام شما شود.

با عقل زندگي كن با عشق قدم بردار

 • 99,000 تومان

كتاب كه پيش روي شماست يك برنامه 365 روزه الهام‌بخش است كه كمكتان مي‌كند با عشق و مهرباني گام برداشته و در هر جنبه از زندگي، محبت، مهر و اعتماد به‌نفس را تجربه كنيد. - اين كتاب باعث مي‌شود در هر لحظه از زندگي خود، حضور و نقش خداوند را تجربه كرده و ايمان‌تان را قوي‌تر كنيد. - ديگر گذشته تاريك‌تان نمي‌تواند زندگي آينده شما را تحت تاثير قرار دهد در عوض مطالعه اين كتاب موقعيت خاصي است كه به شما اين امكان را مي‌دهد ترس‌هايتان را كنار بگذاريد و با ياري پروردگار دست به ماجراجويي بزنيد.

از قلبت بياموز (درس‌هايي از زندگي عشق ورزيدن و گوش دادن به ديگران)

 • 49,000 تومان

در كتاب «از قلبت بياموز»، دان گوتليب، روانشناس و مجري تلويزيون توضيح مي‌دهد كه چطور از حوادث غيرمترقبه زندگي‌مان به درك و شعور عميق‌تر دست پيدا كنيم. اين تجارب از جانب مولفي است كه خود در زندگي با شكست‌هاي بي‌شماري مواجه شده است. از لحظه‌اي كه به دليل ضايعه نخاعي در سن سي و سه سالگي فلج شد، دان با سوالات بسياري روبه‌رو شد كه خيلي‌ها در طول زندگي‌شان به آن برمي‌خورند. در تمام مدتي كه مشغول سر و سامان دادن به خانواده، شغل و زندگي‌اش بود، او به مطالعه نقاط مشترك ميان خود و ديگران پرداخت. موضوعاتي همچون ميل به عشق ورزيدن، درك كردن و امنيت داشتن. درس‌هاي ارزشمند و حساسي كه در اين كتاب آمده مطمئنا قلب هر خواننده‌اي را مي‌لرزاند.

آرزوهايتان را زندگي كنيد (بدانيد چه مي‌خواهيد چرا مي‌خواهيد و قرار است برايش چه كار كنيد)

 • 69,000 تومان

خيلي از ما حتي بلد نيستيم آرزو كنيم و گاهي آرزوهايمان را از روي دست ديگران تقلب مي‌كنيم. بيشتر توجه ما به اين است كه ديگران كجا زندگي مي‌كنند، چه ماشيني سوار مي‌شوند، مارك لباس‌هايشان چيست و چه امكاناتي دارند و به اين مي‌انديشيم كه اگر ما هم چنين باشيم دهان مردم از تعجب باز مي‌ماند. راستش را بخواهيد ما با آرزوهايي كه مال خودمان نيست هيچ‌وقت رنگ خوشبختي را نخواهيم ديد. شايد موفق شويم حسرت حسودان را بخريم اما زندگي‌اي كه چشم ديگران دنبالش باشد به دهان آدم مزه نمي‌كند... آدمي بايد آرزوهاي خودش را زندگي كند و در پي خواسته‌هاي قلبي خود باشد.

آيين دوست‌يابي

 • 95,000 تومان

هشت موردي كه مي‌توانيم با كمك اين كتاب آن‌ها را بدست آوريم؟ 1- به افكار جديد بينديشيد،‌ هدف‌هاي جديدي را براي خود در نظر بگيريد و به آرزوهاي جديد دست يابيد. 2- سريع و آسان دوست پيدا كنيد. 3- روابط اجتماعي خود را بالا ببريد. 4- افراد ديگر را به مسير فكري خود هدايت كنيد. 5- توانايي، پر ستيژ و قوه تاثيرگذاري خود را افزايش دهيد. 6- از بحث و جدل خودداري كرده و روابط خود را خوشايند و دلپذير كنيد. 7- سخنران خوبي باشيد، يك سخنراني سرگرم كننده 8- در ميان ديگران شور و اشتياق ايجاد كنيد.

پدر 1 دقيقه‌اي

 • 15,000 تومان

سمبل سمبل يك دقيقه‌اي ـ همانند نگريستن به يك ساعت مدرن و ديجيتال است كه مي‌خواهد به ما يادآواري كند كه يك دقيقه از عمرمان سپري شده است، بنابراين بايد هر از گاهي يك دقيقه از وقت‌مان را صرف نگريستن به چهره فرزندان‌مان كنيم.

10 گام براي فروش موفق (شيوه‌اي اثبات شده كه مي‌تواند چرخه فروش را كوتاه كرده)

 • 35,000 تومان

در اين كتاب، هر جنبه از فرايند فروش با جزئيات توضيح داده شد است. مسائلي از جمله مذاكرات فروش موثر و مهارت‌هاي زمان‌بندي. به اين كتاب‌ها به عنوان منابع خود توجه كنيد، منابعي كه مهارت‌هاي جديد را معرفي مي‌‌كنند. به عنوان يك فروشنده حرفه‌اي موفق ، شما بايد مرتبا براي هر مزيت عقلاني مورد نياز تحقيق و تفحص كنيد. به بيان ساده‌تر: دستيابي بيشتر،‌يادگيري بيشتر...

250 روش براي نه گفتن (اجازه ندهيد ديگران از شما سوء استفاده كنند)

 • 55,000 تومان

اين كتاب به اين منظور نوشته نشده كه خودخواهي و خومحوري را توجيه كند. بلكه هدف از نگارش آن اين بوده تا كمكي باشد براي تمام آنها كه با گفتن بله خود را درگير كارهايي مي‌كنند كه هيچ تمايلي به انجام آن ندارند. درس‌هايي كه در اين كتاب به شما مي‌دهد، اراده شما را قوي كرده و به شما زمان بيشتري را براي تصميم‌گيري مي‌دهد. و از همه مهم‌تر، مردم و اطرافيان را براي شما مهم‌تر مي‌كند.

10 گام براي فروش موفق

 • 17,000 تومان

مردم عاشق سادگي هستند. هرچه ساده‌تر، بهتر. ساده بودن در فروشندگي ساده است. اين كتاب به ارائه جنبه‌اي مي‌پردازد كه تمام مشكلات فروشندگي را از ميان برمي‌دارد و به خالص‌ترين شكل فروشندگي مي‌پردازد كه همان مكالمه بين دو نفر است كه درك مطلب را براي ما ساده‌تر مي‌كند.

آيين همسرداري

 • 65,000 تومان

شايد بعضي از افراد دچار چنين توهم اشتباهي شوند كه تمام بار مسئوليت‌هاي يك زندگي موفق را تنها بر دوش خانم‌ها گذاشته‌اند اما مردان هم به همان اندازه مسئوليت‌هايي مشخص را عهده‌دار هستند. اما اين كتاب تنها به وظايف زنان به منظور كمك و مساعدت به همسرانشان براي بالا رفتن از پله‌هاي موفقيت اشاره مي‌كند. جامعه‌شناسان، روانشناسان، و ديگر متخصصان شايد بر اين عقيده باشند اصولي را كه در اين كتاب مطرح شده در تمام زمينه‌ها كارساز نيست. هيچ قانوني در هيچ زمينه‌اي 100 درصد كارساز نيست. اين كتاب براي افرادي كه درصد نرمالي از آرزوها را دارا هستند نگاشته شده است.شرايط خاص بايد توسط متخصصان بررسي شود. اصولي كه در اين كتاب وجود دارد، در نود درصد مواقع موثر واقع شده است كه در نوع خود استاندارد بالايي است.

مادر 1 دقيقه‌اي

 • 30,000 تومان

سمبل مادر يك دقيقه‌اي همانند نگريستن به يك ساعت مدرن و ديجيتال است كه مي‌خواهد به ما يادآوري كند كه يك دقيقه از عمرمان را سپري كرده‌ايم، بنابراين عمرمان را بدون توجه به فرزندانمان تلف نكنيم.

فروشنده 1‌ دقيقه‌اي

 • 30,000 تومان

سمبل فروشنده يك دقيقه‌اي همانند يك دقيقه نگاه كردن به صفحه يك ساعت ديجيتال مدرن است كه مي‌خواهيد به ما يادآوري كند براي يك دقيقه كه شده، خريدار و مشتري را همچون يك انسان ببينيم و بدانيم كه آنها مهمترين سرمايه‌هاي ما هستند.

1  2  صفحه‌ی 1