فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
سلام دوستت دارم (تمرين تحول مغز در جهت خويشتن‌دوستي براي رضايت و بركت بيشتر در زندگي)
راه زنان
 • 23,000 تومان
 • با تخفیف: 23,000 تومان
عاشقم هست يا نه (چه رابطه‌اي بين همسران نشان از عشق است)
راه پول ( نگرش معنوي نسبت به پول شغل و دارايي به مثابه ابزار تحول شخصي و اجتماعي )
زندگي خود را طراحي كنيد (گام به گام طراحي زندگي دلخواه براي خلق زندگي شاد و بامعناي خودتان)
قراردادهاي مقدس
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
نقاشي كن تا اتفاق بيفتد (در باب هنر رهايي از موانع)
تقدير عشق و سرور در باب خرد الهه‌هاي كمتر شناخته شده‌ يونان باستان
گالري كهن‌الگوها
 • 39,000 تومان
 • با تخفیف: 39,000 تومان
سكوت (قدرت درونگراها در دنيايي كه بي‌وقفه حرف مي‌زند)

سلام دوستت دارم (تمرين تحول مغز در جهت خويشتن‌دوستي براي رضايت و بركت بيشتر در زندگي)

 • 33,000 تومان

اگر به يادگيري گام‌هاي ساده و عميق براي كسب وضوح و آرامش بيشتر در زندگي‌تان علاقه‌منديد، اين كتاب خردمندانه حاوي انديشه‌ها و تمرين‌هاي خوبي است كه درستي آنها براي كسب سلامت ذهن و بهروزي ما ثابت شده است. به‌علاوه اگر دوست داريد بدانيد كه چطور در اين دنيا دلسوزتر و مهربان‌تر باشيد و در زندگي و روابط‌تان مثبت‌تر شويد، اين كتاب براي شماست. «سلام! دوستت دارم» دقيقاً همان كتابي است كه مي‌خواهيد، زيرا نگرش مستقيم و علمي اين كتاب مي‌تواند باعث بروز باورهاي بهتر و مثبت‌تر نسبت به زندگي روزمره شود. به‌علاوه اگر پيشنهادات نويسنده‌ي كتاب خانم دكتر شانا شاپيرو را جدي بگيريد و به‌طور مستمر در زندگي‌تان به‌كار ببنديد، شاهد خلق توجه و آگاهي بيشتر و نگرش مهربانانه و مشفقانه‌تري در زندگي‌تان خواهيد بود؛ يعني همان‌چيزي كه خانم شاپيرو شخصاً به‌طور علمي تعليم داده‌اند و اين تعليمات به كسب سلامت بيشتر در زندگي‌ كمك‌مان كرده است. پژوهش‌هاي دكتر شاپيرو و تني چند از پژوهشگران متعهد ديگر در دو دهه‌ي گذشته نشان داده كه گام‌هاي تربيت ذهن و تمريناتي كه در اين كتاب مي‌خوانيد، مي‌تواند طيف وسيعي از تغييرات مهم را در بدن و مغز شما به‌وجود بياورد. برخي از نتايج اين پژوهش‌ها حاكي از كاهش سطح هورمون استرس موسوم به كورتيزول، افزايش قواي ايمني بدن و بهبود كاركرد قلب و عروق، كاهش التهاب و بهبود كار آنزيمي به نام تِلومراز است كه نقش مهمي در سلامت و ترميم سلول‌هاي بدن‌ ايفا مي‌كند و حتي مي‌تواند روند پيري را به تأخير بيندازد! بنابر شواهد علمي، تمرينات مربوط به افزايش توجه و آگاهي از لحظه‌ي حال و نگرش مبتني بر مهرباني و دلسوزي بيشتر، باعث تغيير ساختار مغز مي‌شود. پيام شاپيرو يعني «هرچه را تمرين كنيد، قوي‌تر مي‌شود» (يا به قول معروف «كار نيكو كردن از پر كردن است»)، اساس علم نوروپلاستيسي يا ترميم‌پذيري مغز است. اين تغييرات اعصاب مغز، ناشي از روندي است كه خلاصه‌ي آن به اين‌صورت است: توجه فرد به هر سو كه معطوف شود، جريان عصبي نيز به آن سمت كشيده شده و اتصالات عصبي بيشتر مي‌شود. اين كتاب به شما ياد مي‌دهد كه چطور توجه‌تان را براي فعال‌سازي شبكه‌هاي عصبي مغزتان متمركز كنيد و از اين راه، ساختار آنها را تغيير دهيد. جدي مي‌گويم! طرز تمركز ذهن شما مي‌تواند ساختار فيزيكي مغزتان را تغيير دهد. --- خانم شانا شاپيرو، روان‌شناسي باليني و سخنراني بين المللي درباره ذهن‌آگاهي است. او بيش از دو دهه درباره مزاياي ذهن‌اگاهي به بررسي و پژوهش پرداخته و بيش از 150 مقاله علمي و دو كتاب معتبر در اين زمينه نوشته است.

راه زنان

 • 23,000 تومان

كتابي كوچك و خرمندانه براي خوشامدگويي به خرد زنانه و احياي روش‌ها و سنت‌هاي جان‌بخش زنان، براي به ياد آوردن راه‌هاي قديم، به منظور خلق جهاني جديد.

عاشقم هست يا نه (چه رابطه‌اي بين همسران نشان از عشق است)

 • 115,000 تومان

چه خوب بود كه همسرمان كاملا ما را تاييد مي‌كرد. عالي مي‌شد اگر صميميت و رابطه جنسي ما در پيك خود قرار داشت. زندگي چقدر خوب بود اگر همسر هميشه حامي و هميشه همراه داشتيم. اين كتاب خيال‌تان را راحت مي‌كند و مي‌گويد زندگي هيچ روانشناس زبده و كاربلدي هم، چنين نبود و نخواهد بود.

راه پول ( نگرش معنوي نسبت به پول شغل و دارايي به مثابه ابزار تحول شخصي و اجتماعي )

 • 29,000 تومان


پول يعني آزادي ضرب‌شده ، پول يعني عشق در عمل، كار با پول يعني كار با انرژي نور، اين سه جمله كوتاه، جوهر كتاب راه پول را تشكيل مي‌دهد. هر يك از اين گفته‌ها حاوي يك دنيا معناست. معنايي كه جهان مادي و پول و دارايي را به جهان انرژي و روح و معنويت پيوند مي‌زند. چگونه؟ خودتان اين كتاب خارق‌العاده را بخوانيد و با نگرش معنوي نسبت به پول، نقش‌آگاهي و مسئوليت در رابطه با پول و دارايي‌هاي مادي ، قوانين كيهاني عالم آفرينش و اصول كليدي نگرشي نسبت به پول كه شادي ، سلامت و سعادت به بار مي‌آورد ، آشنا شويد.

زندگي خود را طراحي كنيد (گام به گام طراحي زندگي دلخواه براي خلق زندگي شاد و بامعناي خودتان)

 • 59,000 تومان

طراحان آن‌چه را كه هنوز موجود نيست مجسم مي‌كنند بعد آن را مي‌سازند و بعد دنيا تغيير مي‌كند. اين كتاب كمك مي‌كند تا شما همين كار را با زندگي خودتان بكنيد. ابزارها و تمرين‌هاي اين كتاب كمك‌تان مي‌كند تا از بن‌بستي كه در آن گير كرده‌ايد بيرون بياييد و زندگي دلخواه‌تان را گام به گام بسازيد و پيش برويد...اين كتاب در بخش بوي كاغذ در سايت متمم معرفي شده است.

حافظه نامحدود (چگونه از راهبردهاي يادگيري پيشرفته براي يادگيري سريع‌تر يادآوري بهتر و بارآوري بيشتر استفاده كنيد)

 • 35,000 تومان

بله حافظه نامحدود حقيقت دارد. قابليت‌هاي مغز وحافظه انسان بي‌همتاست. تنها مانع بر سر راه نهايت استفاده از آن تنبلي و عذر و بهانه هاست. كوين هورسلي استاد بزرگ مشهور حافظه در اين كتاب راه هاي نو و موثري براي بهبود حافظه ارائه مي‌دهد كه با استفاده از آن‌ها مي‌توانيد هر ميزان مطلبي را كه بخواهيد به خاطر بسپاريد. به علاوه در اين كتاب با آخرين كشفيات درباره قدرت حافظه و راه‌هاي تقويت آن آشنا مي‌شويد و نيز درمي‌يابيد كه: خنده حافظه را خوب مي‌كند. يادگيري توام با بازي و تفريح ماندگارتر است. پشتكار و اراده بهترين دوست شماست....

قراردادهاي مقدس

 • 90,000 تومان

كارولين (ميس) در خط مقدم پيش‌برد بينش و بصيرت معنوي و روشنگري در فرهنك ماست. او معلم، رهبر فكري و عارف برجسته‌ي زمان ماست. ”اوپرا وينفري” كارولين ميس به‌ عنوان معلم معنوي، متخصص طب شهودي، متخصص كار با انرژي كهن‌الگوها، و نويسنده و سخنران بين‌المللي، حرف‌هاي بسياري براي گفتن دارد. او در اين كتاب مي‌خواهد كاري كند كه عاشق زندگي‌تان شويد و بدانيد كه با شناخت كهن‌الگوهاي زندگي‌تان مي‌توانيد موانع دروني‌تان را تشخيص دهيد، و ببينيد چطور هر انتخابي كه مي‌كنيد يا توانمندتان مي‌كند يا روحتان را فرسوده مي‌كند. اين كتاب كمك‌تان مي‌كند كه آگاهانه و درست انتخاب كنيد.

نقاشي كن تا اتفاق بيفتد (در باب هنر رهايي از موانع)

 • 48,000 تومان

خانم باربارا بري در اين كتاب الهام‌بخش به شما نشان مي‌دهد كه چطور از راه نقاشي آزاد، بر موانع ابراز خلاقيت‌تان فائق آييد و هر آن‌چه را كه در دل داريد، با قلم‌مو و رنگ بيرون بريزيد. شما با مطالعه اين كتاب ضمن آشنايي با آخرين يافته‌هاي علمي مربوط به كاركرد مغز و علم روانشناسي، تمريناتي مي‌يابيد كه كمك مي‌كند تا: ـ منتقد درون‌تان راساكت كنيد. ـ خلاقيت‌تان رابيش‌تر نماييد. ـ گام به گام در دفترچه نقاشي روزانه‌نويسي‌تان پيش برويد. ـ با پيروي از دستورالعمل‌ها، توصيه‌ها و پرسش‌هاي مطرح‌شده، موانع سر راه خلاقيت‌تان را كنار بزنيد و احساس شادابي و سرزندگي بيش‌تري كنيد. و همه اين‌ها را هم با روحيه بازي و سرگرمي انجام دهيد و از كل اين روند لذت ببريد! اگر تازه قلم‌موي نقاشي به‌ دست گرفته‌ايد و يا نقاش حرفه‌اي هستيد فرقي نمي‌كند؛ در حقيقت مطالعه اين كتاب و انجام تمرينات آن ابزار ارزشمندي براي پيشروي در زندگي، زماني كه احساس مي‌كنيد گير كرده‌ايد، در اختيارتان قرار مي‌دهد. بله خبر خوب اين است كه: اين كتاب براي خروج شما از بن‌بست است!

تقدير عشق و سرور در باب خرد الهه‌هاي كمتر شناخته شده‌ يونان باستان

 • 16,000 تومان

كتاب پيش ‌رو پيرامون الهه‌هاي كمتر شناخته شده يونان باستان است. الهه‌هايي از عصر مادرسالار. پژوهش جان سنفورد؛ از معدود كتاب‌هايي است كه به معرفي اين الهه‌ها پرداخته و علل گمنامي و ناديده گرفته شدن آن‌ها (حتي از سوي روانكاوان و نويسندگان يونگي) را بررسي مي‌كند.

گالري كهن‌الگوها

 • 39,000 تومان

كهن‌الگوها موجودات منفعلي نيستند كه مثل قاب عكس‌هاي رنگ و رفته خانوادگي روي ديوارهاي قلعه‌اي قديمي و غبارگرفته آويزان باشند. آنها نقش فعالي در زندگي ما دارند و مي‌توانند محافظ و نگهبان متحد دروني ما باشند. آنها مي‌توانند وقتي در خطر سقوط به رفتارهاي ويرانگر هستيم بيدارمان كنند و به ياري‌مان بشتابند.

سكوت (قدرت درونگراها در دنيايي كه بي‌وقفه حرف مي‌زند)

 • 65,000 تومان

اگر از اين كه شما را زيادي كمرو، زيادي حساس و زيادي آرام مي‌دانند خسته شده‌ايد. اين كتاب براي شماست. كتابي جالب و جذاب كه با بررسي يكي از مهم‌ترين وجوه روان انسان به طور بالقوه مي‌تواند زندگي ما را تغيير دهد. كتابي كه بسياري از درون‌گراها با خواندنش چيزي را كشف مي‌كنند كه خودشان هم نمي‌دانستند؛ اين كه آن‌ها مد‌تهاست منتظر چنين كتابي بوده‌اند. اين كتاب نشان مي‌دهد كه جهان به درون‌گراها نياز دارد.اين كتاب در بخش بوي كاغذ در سايت متمم معرفي شده است.

قلبت را روي كاغذ بياور (راهكارهايي براي وصل بودن در جهاني به هم ريخته چگونه از قدرت كلام مكتوب براي بهبود روابط بخشيدن هديه‌اي بي‌همتا به عزيزان‌تان استفاده كنيد)

 • 55,000 تومان

«قلبت را به روي كاغذ بياور» سرشار از داستان‌هاي حقيقي و الهام‌بخشي است كه وقتي انسان از ته دل مي‌نويسد برايش اتفاق مي‌افتد؛ به بينش‌هاي نو مي‌رسد، آغازهاي نو از راه مي‌رسد و روياها تحقق مي‌يابد.

1  2  3  4  5  صفحه‌ی 1