فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
از ناكامي‌هاي كودكي گذر كردن
  • 35,000 تومان
  • با تخفیف: 35,000 تومان
بي‌خواب شدن
  • 28,000 تومان
  • با تخفیف: 28,000 تومان
پشت گوش‌انداختن (چگونه استاد اين كار شويم) مدرسه زندگي
مصيبت‌هاي عاشق بودن (مدرسه زندگي)
  • 29,000 تومان
  • با تخفیف: 29,000 تومان

از ناكامي‌هاي كودكي گذر كردن

  • 35,000 تومان

آدمي در دوران كودكي لوح سپيدي است كه اتفاق‌هاي دور و برش بر ضميرش نقشي ماندگار مي‌زنند. كودك در سال‌هاي نخستين زندگي‌اش بيش از همه با والدينش تماس دارد و تاثيري كه از آنها مي‌پذيرد با هيچ چيز ديگري برابري نمي‌كند. روابط والدين با فرزندان پر فراز و نشيب و همراه آسيب‌هاي ناخواسته است. حتي بهترين پدر و مادرها ناخواسته به فرزندشان آسيب وارد مي‌كنند. اين كتاب به شما كمك مي‌كند شناخت درستي از رابطه والدين و فرزندان كسب كنيد و در چارچوب اين شناخت بتوانيد آسيب‌هايي را كه ديده‌ايد با نگاهي بي‌طرفانه و منصفانه تجزيه و تحليل كنيد. رسيدن به چنين شناختي به شما كمك مي‌كند با اين آسيب‌ها كنار بياييد و بر آنچه در دوران كودكي از سر گذرانده‌ايد فائق شويد.

بي‌خواب شدن

  • 28,000 تومان

بي‌خوابي كابوس زمانه ماست. با زندگي‌هاي پرمشغله‌اي كه داريم تمام اميدمان اين است كه شب سر بر بالش بگذاريم و به خوابي راحت فروبرويم تا بتوانيم فردا صبح دوباره ماراتن زندگي را از سر بگيريم. اما اگر خواب‌مان نبرد چه؟ چطور مي‌شود با بي‌خوابي كنار آمد؟ آيا بايد به عنوان يك مشكل پزشكي به دنبال درمانش باشيم؟ آيا مي‌توان از زاويه متفاوتي به بي‌خوابي نگاه كرد؟ آيا مي‌توان با بي‌خوابي به صلح رسيد؟ بعد از خواندن اين كتاب‏، بي‌خوابي‌هاي‌تان كيفيتي متفاوت پيدا خواهند كرد.

پشت گوش‌انداختن (چگونه استاد اين كار شويم) مدرسه زندگي

  • 33,000 تومان

بسياري از ما در پشت گوش انداختن كارها نابغه‌ايم. ما به خاطر كارهاي نكرده‌مان عميقا احساس گناه مي‌كنيم.ساعت هاي بسياري را به بطالت مي‌گذرانيم، انگار كه فرصتي ابدي داريم و هيچ‌گاه قرار نيست بميريم. به خاطر اين احساس گناه، هيچوقت دنبال فهميدن اين نكته نمي‌رويم كه چرا كارها را پشت گوش مي‌اندازيم. چنان كه در اين كتاب خواهيم ديد پشت گوش انداختن كارها مصيبت عجيب‌و‌غريبي نيست كه در اين دنيا فقط ما را گرفتار كرده باشد بلكه يكي از خصوصيات آدميزاد است. اگر روي كاناپه لم داده‌ايد، حالا ديگر بلند بشويد و با اعتماد به نفس كار‌هاي مهم‌تان را پيش ببريد.

مصيبت‌هاي عاشق بودن (مدرسه زندگي)

  • 29,000 تومان

تصويري كه تا كنون از عشق و روابط عاشقانه به ما ارائه شده تصويري خوش رنگ و لعاب و دوست داشتني است. در كتاب‌ها منتظر مي‌شديم تا عاشق و معشوق به هم برسند و بعد از آن ديگر انگار همه چيز حل شده. در فيلم‌ها وقتي عاشق و معشوق به هم مي‌رسيدند تيتراژ پاياني روي پرده مي‌آمد و ما با دل خوش و چند قطره اشك از سينما بيرون مي‌آمديم. اما آيا عشق واقعا چنين چيزي است؟ در اين كتاب خواهيم ديد كه تصوراتمان درباره عشق زياد هم واقعي نيست و با رسيدن به درك درستي از عشق و عاشقي ياد خواهيم گرفت كه مصيبت‌هاي عشق را نيز در كنار خوشي‌هاي آن در ذهن داشته باشيم و آگاهانه از اين سفر دو نفره لذت ببريم.

صفحه‌ی 1