فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
21 كار مهم بعد از سي سالگي
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
چرا نمي‌شه (چاقي بي‌اشتهايي عصبي و زنانگي سركوب شده)
چگونه خود با عظمتي بسازيم
 • 106,000 تومان
 • با تخفیف: 106,000 تومان
راهبري زندگي با شهود دروني (متعادل كردن زمين و آسمان 1 شرح كامل)
صرف‌نظر از همه‌چيز (9 قدم به سوي زندگي موفق)
 • 53,000 تومان
 • با تخفیف: 53,000 تومان

21 كار مهم بعد از سي سالگي

 • 85,000 تومان

اگر سي‌سالگي را گذرانده باشيد... تا الان متوجه شده‌ايد كه بسياري از مشكلات زندگي شما راه‌حل ندارند! اگر نمي‌خواهيد اين وضعيت را بپذيريد بهتر است از خير خواندن اين كتاب بگذريد و به روياپردازي خود براي حل مسائل زندگي ادامه دهيد. 21 كار مهم در اين كتاب انتظار شما را مي‌كشد. با خواندن آن در مي‌يابيد، چگونه بادبان‌هاي خود را در لحظات طوفاني زندگي بعد از سي سالگي تنظيم كنيد تا سفر زندگي هميشه هيجان و جذابيت خود را علي‌رغم سختي هاي خود حفظ كند.اين كتاب در برنامه‌ي تلويزيوني كتاب‌باز معرفي شده است.

چرا نمي‌شه (چاقي بي‌اشتهايي عصبي و زنانگي سركوب شده)

 • 45,000 تومان

اختيارش دست شما نيست، به همين خاطر به سختي موفق مي‌شويد و اغلب اصلا موفق نمي‌شويد! تحقيقات نشان مي‌دهد، دو فرد با مصرف يك ميزان غذا و داشتن فعاليت يكسان دو نتيجه متفاوت مي‌گيرند؛ يكي چاق است و چاق‌تر مي‌شود و يكي لاغر است و لاغر مي‌ماند. اين كتاب با بهره‌گيري از ديدگاه‌هاي روانكاو شهير سوئيسي كارل گوستاو يونگ از رازي بزرگ كه در پشت پرده شكست رژيم‌هاي غذايي براي چاقي يا لاغري است، رونمايي مي‌كند. شايد شوكه شويد وقتي ببينيد ريشه اين مسئله در نوع تعامل شما با مادر و به طور خاص با پدر يا برخي عامل رواني ديگر مرتبط است. يافتن ريشه و علت، شما را هيجان‌زده خواهد كرد.

چگونه خود با عظمتي بسازيم

 • 106,000 تومان

براي اكثريت ما پذيرش اينكه انسان ضعيفي هستيم راحت‌تر از اين است كه بپذيريم انسان باعظمتي هستيم. همين احساس ضعف باعث مي‌شود خود را دچار زندگي‌اي كنيم كه آن را دوست نداريم و با آن احساس خوبي نداريم. در اين كتاب عميقا درمي‌يابيم تنها يك مانع مهم و اساسي براي دسترسي ما به عظمت و خواسته‌هايمان وجود دارد و اين كتاب در تلاش است به شما بياموزد با شناخت اين مانع و برداشتن آن به عظمت خود خواهيد رسيد. شما از طريق اين كتاب به خود برترتان دسترسي خواهيد يافت. اينك با زيستن خود تازه، انگيزه، اعتماد به نفس، شجاعت و احساس رضايت بيشتري در زندگي خواهيد يافت. آنگاه به عظمت و تقدسي در درون خود پي مي‌بريد كه شما را از محدوديتي كه در دنياي عقلاست، خارج مي‌سازد. شما عظمت خود را طلب مي‌كنيد و او به شما اعطاء خواهد كرد....

راهبري زندگي با شهود دروني (متعادل كردن زمين و آسمان 1 شرح كامل)

 • 141,000 تومان

قلبت از حركت مي‌ايستد. هضم و درك سخنانش برايت سنگين است. گاهي ممكن است پيش خودت فكر كني آدم عاقل و اين كارها... ولي وقتي كه خوب عميق مي‌شوي متوجه مي‌شوي چقدر از دنيا پرتي! وقتي سرگذشت رابرت جانسون ـ شاگرد برجسته پرفسور كارل گوستاويونگ ـ را در اين كتاب مي‌خواني با خود مي‌گويي: «چقدر از دنيا پرتي كه دائما هر قدم را با محاسبه برمي‌داري». وقتي در زندگي همه‌چيز برايت حساب و كتاب دارد يعني به ترس و محافظه‌كاري خوش‌آمد گفته‌اي. به مرور هرچه سن بالاتر رود، نوعي رخوت، سستي و تنبلي با ما همراه مي‌شود كه از انگيزه‌هايمان مي‌كاهد. گويي به مرور فقط دست روي دست گذاشته و به تماشاي مرگ تدريجي روياهايمان مي‌نشينيم. اين كتاب كه هم يك راهنماي شخصي و هم يك شرح‌حال است، به ما مي‌آموزد تا همانند جانسون نشانه‌هاي ظريف روياها، بينش‌ها و حتي عميق‌ترين رنج‌هاي خود را دنبال كنيم تا بتوانيم هماهنگ با خود معنوي‌مان زندگي كنيم و اين‌گونه نهايت لذت را از زندگي‌مان ببريم. در دنياي امروز، اگر كسي در جست و جوي ساختن زندگي پرشور و با معنا است، بهتر است فرصت خواندن اين كتاب را براي لحظه‌اي از دست ندهد.

صرف‌نظر از همه‌چيز (9 قدم به سوي زندگي موفق)

 • 53,000 تومان

اين كتاب شامل فصول تقويت عضله درك، ايجاد عضله ايمان به خود، تقويت عضله اقدام، ايجاد عضله ايمان قلبي دارم، تقويت عضله صداقت، تقويت عضله بگو بله، تقويت عضله اراده، تقويت عضله بخشايش، تقويت عضله بهترين انتخاب و يافتن نواي خود مي‌باشد.

صفحه‌ی 1