فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
راه‌هاي غلبه بر ناتواني جنسي (انزال زودرس)
  • 15,000 تومان
  • با تخفیف: 15,000 تومان
اختلال 2 قطبي (تشخيص و درمان)
  • 24,000 تومان
  • با تخفیف: 24,000 تومان
راهنماي رفتار با نوجوانان
  • 35,000 تومان
  • با تخفیف: 35,000 تومان

راه‌هاي غلبه بر ناتواني جنسي (انزال زودرس)

  • 15,000 تومان

نويسنده در بخش تجزيه و تحليل نارسايي‌ها و اختلال‌هاي زندگي جنسي، اين نكته را مطرح مي‌كند كه هر چند مردها مي‌توانند به كمك تدابير و تمرين‌هاي خوددرماني كتاب بر انزال زودرس خود فايق آيند، بايد توجه كنند كه تدابير و تمرين‌هاي درماني در واقع براي به‌سازي روابط زن و شوهرها و رونق دادن به زندگي زناشويي آن‌هاست. در همين چارچوب، نويسنده به ظرايفي در زندگي زن و شوهرها اشاره مي‌كند كه زيربناي شادكامي و خشنودي هر دو را مي‌سازد اين ظرايف را نمي‌توان به پشتوانه ازدواج آن‌ها ناديده انگاشت و به آن‌ها بي‌اعتنا بود و انتظار داشت همه چيز به سادگي و با راهكارهايي مثل قرص و آمپول حل و فصل شود. و بالاخره در همين راستا بر اهميت ازدواج به معناي يافتن دوست و شريك زندگي تكيه فراوان مي‌شود.

اختلال 2 قطبي (تشخيص و درمان)

  • 24,000 تومان

هدف در اين كتاب، ارائه شيوه‌هاي درماني مهم و خلاق روان‌شناختي است كه پشتوانه تجربي دارد. اين روش‌‌درماني در باب اختلال دوقطبي را نخستين بار ديويد ميكلوويتز عرضه مرد. با توجه به شواهد و مدارك رو به افزايش در خصوص رويكردهاي درماني موثر، اين روش ساده يكي از مهم‌ترين الحاقات و جنگ‌افزارها در مداخله روان‌شناختي باشد. (خانواده‌درماني) رويكردي موشكافانه است كه بر اساس سال‌ها پژوهش روشمند در خصوص عوامل دخيل در آغاز و نگهداري اختلال دوقطبي به وجود آمده است...

راهنماي رفتار با نوجوانان

  • 35,000 تومان

در كنار همه يافته‌هاي تحقيقات علمي در زمينه پرورش فرزند؛ اين نكته بسيار مهم را بايد در نظر داشت كه مهرباني و محبت همه كژي‌ها و كاستي‌ها را از ميان مي‌برد: از محبت خارها گل مي‌شود... شيوه‌هاي رايج فرزندپروري اين است كه بزرگترها فقط گاه گاهي مهرباني و شفقت خود را به فرزندانشان نشان مي‌دهند؛ حال آن كه دوست‌داشتن فرزند (بويژه نوجوان) نبايد احساسي باشد كه فقط در درون بزرگترها وجود دارد. نوجوان‌ها هم بايد احساس كنند كه محترم و ارزشمندند و بزرگترها با آنها همدلي دارند. دست يافتن به چنين هدفي نه كاري سهل و ساده؛ بلكه بسيار باريك و حساس است: نيازمند چارچوب و برنامه‌ريزي دقيق و هماهنگي با ضرورت‌هاي زندگي و آموزه‌هاي لازم براي بهزيستي و... است.

صفحه‌ی 1