فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

روانشناسي رشد 1 (لقاح تا اوايل نوجواني)

  • 55,000 تومان

مطالعه رشد انساني شگفت‌آور است. هدف ما از مطالعه رشد انسان به دست آوردن درك دقيق‌تر از نحوه درك و فهم تجارب افراد، سازگاري آن‌ها با محيط، مقابله با چالش‌ها، و تداوم رشد و نمو از يك دوره زندگي به دوره بعد است. اين فرايند بسيار منحصر به فرد و تحت تاثير عواملي مانند جنسيت، قوميت، هويت فرهنگي، سلامت، وضعيت اقتصادي و اجتماعي، آموزش و پرورش، گرايش‌هاي جنسي، ناتواني‌هاي جنسي، زمينه‌هاي تاريخي و اجتماعي است. اگر چه انسان منحصر به فرد است، الگوهاي مشترك و رايج تجربه و معنا، امكان شناخت متقابل، مراقبت از يكديگر و كمك به رفاه و سلامت ديگران را به ما نشان مي‌دهد.

روانشناسي زنان

  • 55,000 تومان

اين كتاب درباره: مفاهيم جنسيتي، برخي از كليشه‌هايي كه به شكل‌گيري تجربه‌ها و رفتارهاي مرتبط با جنسيت كمك مي‌كند، بررسي رشد زنان در دوره‌هاي نوزادي، كودكي و نوجواني،بررسي مسائل مهم زندگي زنان، تجربه‌هاي شغلي، اشاره‌اي بر تجربه‌هاي زنان سالمند مي‌باشد.

روانشناسي صنعتي و سازماني

  • 95,000 تومان

رشته روانشناسي صنعتي و سازماني شاخه‌اي از دانش و معرفت است كه تامين‌كننده مهارت انساني براي مديران، دانشجويان و ديگر طالبان آن است. اين شاخه از معرفت در پي كسب دانش در خصوص همه جنبه‌هاي رفتار آدمي در محيط‌هاي سازماني از قبيل انگيزش كاركنان، ارتباط، رهبري، نظارت، خشنودي و ديگر نگرش‌هاي شغلي، حل و فصل‌ تعارض‌ها در رشته روانشناسي صنعتي و سازماني مي‌باشد كه آگاهي مديران بر آنها بسيار سودمند است. كتاب حاضر تصويري روشن و رسا از زمينه‌هاي مختلف روانشناسي صنعتي و سازماني ارائه مي‌دهد.

روانشناسي سلامت

  • 28,000 تومان

كتاب حاضر، پيش درآمدي هيجان‌انگيز و مطبوع براي تشريك مساعي روانشناسي در جهت ادراك ما از مفهوم سلامت است. نويسنده بحث را با تعريف سلامت شروع مي‌كند و به توصيف الگوهاي نظري عمده روانشناسي سلامت مي‌پردازد، الگوهايي كه زير بناي روانشناسي سلامت را تشكيل مي‌دهند. سپس، ديگر عرصه‌هاي همه‌گير شناسي اجتماعي و رويه‌هاي سلامت را تشكيل مي‌دهند. مطالبي چون درد و چاره‌انديشي براي درد، رابطه پزشك و بيمار، عوامل روانشناختي بيماري، تاثير سبك زندگي بر سلامت، استرس، چاره‌انديشي براي استرس به بحث كشيده مي‌شوند. روانشناسي سلامت براي دانشجوياني كه در شروع سال تحصيلي هستند، مناسب مي‌باشد. با توجه به مشخصه‌هاي مفيدي كه اين اثر به عنوان كتاب درسي از آن‌ها بهره‌مند است و براي كمك به دانشجو و آماده كردن او براي آزمون و يادگيري فنون تدارك ديده شده‌اند، اميد مي‌رود كه براي همه دانشجويان مبتدي روانشناسي مفيد باشد.

صفحه‌ی 1