فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
نظريه‌هاي روابط ابژه (پلي به سوي روانشناسي خود)
در جستجوي خويشتن واقعي (نقاب‌زدايي از اختلالات شخصيتي زمانه ما)
اتحاد درماني (شكل‌گيري موانع و چاره‌انديشي)
  • 90,000 تومان
  • با تخفیف: 90,000 تومان
درمان
  • 23,000 تومان
  • با تخفیف: 23,000 تومان

نظريه‌هاي روابط ابژه (پلي به سوي روانشناسي خود)

  • 140,000 تومان

كتاب نظريه‌هاي روابط اُبژه: پلي به‌سوي روان‌شناسي خود به نقش مهم نظريه‌پردازان انگليسي و آمريكايي در تكامل نظريه‌هاي روابط اُبژه مي‌پردازد و نشان مي‌دهد كه اين نظريه‌ها تا چه اندازه در شكل‌گيري و تكامل نظريه«روانشناسي خود» تأثير داشته‌اند. اين كتاب از آن رومنحصربه‌فرد است كه با روانكاوي فرويدي آغاز مي‌شود و چندين دوره رشدي را به خواننده نشان مي‌دهد و در نهايت به نحوه شكل‌گيري نظريه روابط اُبژه و روان‌شناسي خود مي‌پردازد. هيچكس به‌اندازۀ بكال و نيومن نمي‌توانست ديدگاه‌هايي را كه تفاوت اندكي باهم دارند، اين‌گونه از يكديگر افتراق دهند و آن‌ها را با هم ادغام كنند و نويسندگان نظريه روابط اُبژه را اين‌چنين در كنار هم گردآورند، از ساتي و ساليوان گرفته تا ملاني كلاين، كرنبرگ، راكر، ماهلر، بالينت، فربرن، گانتريپ، وينيكات، بالبي و كوهات. دسته‌بندي اين نويسندگان در اين كتاب، نه بر اساس ترتيب زماني آن‌ها كه بر اساس تشابهات فكريشان بوده است. خواننده گام‌به‌گام متوجه تغييرات ظريفي مي‌شود كه در نظريه و كار باليني ايجاد شده، تغييراتي كه در نهايت در نظريه روان‌شناسي «خود» به اوج مي‌رسد. خواندن اين كتاب منحصر به فرد را به تمامي روان‌شناسان و روان‌پزشكان و كساني كه به كار باليني مشغول هستند توصيه مي‌كنيم.

در جستجوي خويشتن واقعي (نقاب‌زدايي از اختلالات شخصيتي زمانه ما)

  • 100,000 تومان

جيمز مسترسون يكي از روان‌درمانگران كاركشته در حوزه درمان شخصيت مرزي و خودشيفته است. اين دو اختلال شخصيت از زمان فرويد ذهن بسياري از نظريه‌پردازان را به خود مشغول كرده است. شخصيت‌هاي مرزي و خودشيفته، رفتارهاي خودآسيب‌رسان جدي و مزمني دارند و از لحاظ ذهني آشفتگي‌هاي بي‌پاياني را تجربه مي‌كنند و همين مسائل باعث مي‌شود كه روان‌درمانگران در فرايند درمان با مشكلات عديده‌اي روبرو شوند.تكنيك‌ها و راهكارهاي اين كتاب به گونه‌اي ارائه شده است كه درمانگران مي‌توانند با استفاده از آن به بيماران خود كمك كنند تا زندگي خود را دوباره بيافرينند و سازمان دهند. ويژگي ممتاز كتاب حاضر اين است كه مطالعه آن براي افراد غيرمتخصص نيز سودمند و راهگشا است...

اتحاد درماني (شكل‌گيري موانع و چاره‌انديشي)

  • 90,000 تومان

پژوهش‌هاي باليني، اثربخشي بسياري از رويكردهاي درماني را نشان داده‌اند، ولي آنچه در اين بين ناديده گرفته مي‌شود نقش عوامل مشترك روان‌درماني است. اتحاد درماني به عنوان يكي از مهم‌ترين اين عوامل به شمار مي‌رود. در اين كتاب راهكارها و تكنيك هاي مختلفي جهت تقويت اتحاد درماني ارايه شده است كه به نوبه خود منجر به ارتقاء اثربخشي درمان مي‌شود.

درمان

  • 23,000 تومان

درمان داستان زندگي روزمره ماست داستان كساني كه دوست‌شان داريم دروغ‌هايي كه مي‌گوييم تغييراتي كه در زندگي ما رخ مي‌دهند و غم‌هايي كه تحمل مي‌كنيم. در نهايت اين داستان‌هاي واقعي به ما نشان مي‌دهند چگونه بخش‌هايي از وجودمان را به فراموشي مي‌سپاريم و چگونه آن‌ها را باز مي‌يابيم. كتاب حاضر برش هوشمندانه‌اي است از زمان زندگي تجربه شده (اثر استيون گروس)

صفحه‌ی 1