فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
در جستجوي خويشتن واقعي (نقاب‌زدايي از اختلالات شخصيتي زمانه ما)
اتحاد درماني (شكل‌گيري موانع و چاره‌انديشي)
  • 90,000 تومان
  • با تخفیف: 90,000 تومان
درمان
  • 23,000 تومان
  • با تخفیف: 23,000 تومان

در جستجوي خويشتن واقعي (نقاب‌زدايي از اختلالات شخصيتي زمانه ما)

  • 100,000 تومان

جيمز مسترسون يكي از روان‌درمانگران كاركشته در حوزه درمان شخصيت مرزي و خودشيفته است. اين دو اختلال شخصيت از زمان فرويد ذهن بسياري از نظريه‌پردازان را به خود مشغول كرده است. شخصيت‌هاي مرزي و خودشيفته، رفتارهاي خودآسيب‌رسان جدي و مزمني دارند و از لحاظ ذهني آشفتگي‌هاي بي‌پاياني را تجربه مي‌كنند و همين مسائل باعث مي‌شود كه روان‌درمانگران در فرايند درمان با مشكلات عديده‌اي روبرو شوند.تكنيك‌ها و راهكارهاي اين كتاب به گونه‌اي ارائه شده است كه درمانگران مي‌توانند با استفاده از آن به بيماران خود كمك كنند تا زندگي خود را دوباره بيافرينند و سازمان دهند. ويژگي ممتاز كتاب حاضر اين است كه مطالعه آن براي افراد غيرمتخصص نيز سودمند و راهگشا است...

اتحاد درماني (شكل‌گيري موانع و چاره‌انديشي)

  • 90,000 تومان

پژوهش‌هاي باليني، اثربخشي بسياري از رويكردهاي درماني را نشان داده‌اند، ولي آنچه در اين بين ناديده گرفته مي‌شود نقش عوامل مشترك روان‌درماني است. اتحاد درماني به عنوان يكي از مهم‌ترين اين عوامل به شمار مي‌رود. در اين كتاب راهكارها و تكنيك هاي مختلفي جهت تقويت اتحاد درماني ارايه شده است كه به نوبه خود منجر به ارتقاء اثربخشي درمان مي‌شود.

درمان

  • 23,000 تومان

درمان داستان زندگي روزمره ماست داستان كساني كه دوست‌شان داريم دروغ‌هايي كه مي‌گوييم تغييراتي كه در زندگي ما رخ مي‌دهند و غم‌هايي كه تحمل مي‌كنيم. در نهايت اين داستان‌هاي واقعي به ما نشان مي‌دهند چگونه بخش‌هايي از وجودمان را به فراموشي مي‌سپاريم و چگونه آن‌ها را باز مي‌يابيم. كتاب حاضر برش هوشمندانه‌اي است از زمان زندگي تجربه شده (اثر استيون گروس)

صفحه‌ی 1