فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
روانشناسي زمان (روانشناسي جديد زماني كه زندگي شما را تغيير مي‌دهد)
هنر مشاوره (چگونه به سلامت خود و ديگران كمك كنيم)
مديريت خشم براي والدين (كتاب راهنما)
 • 8,000 تومان
 • با تخفیف: 8,000 تومان
روان‌درماني گروهي (نظريه و عمل)
 • 180,000 تومان
 • با تخفیف: 180,000 تومان
دژخيم عشق (روايت‌هايي از روان‌درماني)
 • 32,000 تومان
 • با تخفیف: 32,000 تومان
موهبت روان‌درمان‌گري
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
تشويق خلاقيت و تخيل در كودكان
 • 28,000 تومان
 • با تخفیف: 28,000 تومان
رشد و شخصيت كودك
 • 98,500 تومان
 • با تخفیف: 98,500 تومان

روانشناسي زمان (روانشناسي جديد زماني كه زندگي شما را تغيير مي‌دهد)

 • 90,000 تومان

اين كه بيشتر اوقاتء ذهن و دل انسان در كدام قلمرو زماني (گذشتهء حال و آينده) جاخوش كند البته كردار و شخصيتش را متفاوت خواهد كرد. مولفان اين اثر درباره چيزي سخن گفته‌اند كه هزاران سال است حكميانء عارفان و شاعران به شكل‌هاي متنوعي از آن سخن گفته‌اند. با اين حال مباحث اين كتاب به شيوه‌اي پژوهشي و تجربي و با رويكردي نوين و روان‌شناختيء آينده‌گراييء گذشته‌گرايي و حال‌گرايي و تاثير ان بر خشنوديء شادماني و موفقيت مردمان را با دقتي تحسين‌انگيز مورد كاوش قرار داده‌اند. طرح زمان چهارم يعني آينده متعاليء خود به تنهايي گواه شجاعت و خلاقيت علمي اين دو روان‌شناس است. به راستي مطالعه اين كتاب زندگي خواننده را تغيير مي دهد.

هنر مشاوره (چگونه به سلامت خود و ديگران كمك كنيم)

 • 40,000 تومان

“هنرمشاوره” اثر برجسته‏ي يكي از پيشگامان روان شناسي وجودي امريكاست. مولف دانشمند و خلاق و متخصص اين كتاب، عصاره تاملات خود در خصوص مشاوره و روان درماني را به زيبايي و جذابيتي تحسين انگيز به تصوير كشيده است. كتاب در سه بخش و نه فصل تدوين يافته كه هم از اصول زيربنايي و هم از گام‏هاي عملي و ملاحظات اخلاقي و فرديت خلاق مشاور را شرح مي‏دهد. در سراسر اين اثر، مفاهيم پيچيده و ظريف مشاوره با ذكر موارد و مثال‏هاي واقعي به روشني توصيف مي‏شود. خواندن كتاب نه تنها براي روان‏شناسان، روانپزشكان، مشاوران و مددكاران بلكه براي پزشكان، وكلا و همه كساني كه به نحوي مورد مشاوره قرار مي‏گيرند، مفيد و جالب است.

مديريت خشم براي والدين (كتاب راهنما)

 • 8,000 تومان

مجموعه كتاب راهنما اطلاعات مفيدي درباره ازدواج موفق، روش‌هايي براي پذيرش سوگ، حل اختلافات خانوادگي، پدر موفق بودن، غلبه بر افسردگي، مديريت خشم، و رويارويي كودكان با فجايع و اتفاقات بد در اختيار خواننده قرار مي‌دهد. در هر كتاب، ابتدا به مشكلات اشاره و سپس براي هر يك راهكاري ارائه مي‌شود. تمرين‌هاي كوتاه به خواننده كمك مي‌كند تا با پاسخ دادن به سوالات و مقايسه آنها با پاسخ‌هاي اعضاي خانواده به راه‌حل عملي دست يابد.

روان‌درماني گروهي (نظريه و عمل)

 • 180,000 تومان

روان‌درماني گروهي اثر كم نظير و معتبري است كه سال‌هاست در دانشگاه‌هاي معتبر جهان تدريس و اجرا مي‌شود. اين كتاب در 17 فصل تدوين يافته كه عمده‌ترين و اساسي‌ترين مباحث گروه‌درماني را هم در بعد عملي و نظري و هم در اجرا و كاربرد مورد بررسي قرار مي‌دهد. همگاني بودن تجارب انساني، تكنيك‌هاي اجتماعي شدن، اهميت روابط بين فردي، اصلاح تجربه عاطفي، اهميت انسجام گروهي، انتخاب درمانگر، تركيب گروه‌هاي درماني، محل، زمان و اندازه‌گيري گروه، تاثير درمانگر در رشد گروه، گروه پيشرفته و آموزش گروه درمانگر و ... از جمله مباحث عمده‌اي است كه با ظرافت و استحكام عملي و تجربي به بحث گذاشته مي‌شود. اميد و اطمينان دارد اثر حاضر مورد استقبال و استفاده روانشناسان، روان‌پزشكان، مشاوران، مددكاران و ... قرار خواهد گرفت.

دژخيم عشق (روايت‌هايي از روان‌درماني)

 • 32,000 تومان

در اين كتاب از بيماراني سخن مي‌گويم كه به روان‌درماني پناه آورده‌اند و در حين درمان با رنج وجود دست و پنجه نرم كرده‌اند. البته اين مردمان به دليل رنج وجود نزد من نيامدند: همگي دچار همان مشكلات معمولي روزمرده بودند: تنهايي، خودخوري، چاقي مفرط و ... ولي درمان به نوعي (در هر مورد به گونه‌اي متفاوت) ريشه‌هاي عميق اين مشكلات روزمره را آشكار كرد ـ ريشه‌هايي كه به بنيان وجود ره مي‌برد.

موهبت روان‌درمان‌گري

 • 55,000 تومان

اين كتاب محصول كار يكي از متفكران بزرگ در زمينه روان‌درماني است. موهبت‌هاي روان‌درمانگري راهنمايي بي‌نظير براي درمان موفقيت‌آميز به شمار مي‌رود. اين كتاب در عين حال كه براي بيماران و درمانگران مفيد است براي همه آنهايي كه در جستجوي بهبود روابط خود با ديگران و درك بهتر خود هستند نيز قابل استفاده است.

نوجوان و خانواده‌درماني (شكستن چرخه اختلاف و كنترل)

 • 75,000 تومان

اين كتاب درباره نوجواناي است كه دچار مشكلات متعددي هستند. هرچند من در اين كتاب بر نوجوانان تمركز كرده‌ام، بسياري از اصولي كه ارائه مي‌كنم سنين مختلفي را شامل مي‌شود. من اميدوارم بتوانم ويژگي‌هاي منحصر به فردي را كه در كار با نوجوانان يافته‌ام روشن كنم، بعضي از اسطوره‌ها را در اين مورد رد كنم و شما را برانگيزانم تا علاقه‌مندانه با گروهي از نوجواناني كه از نظر بعضي از درمانگران كار كردن با آن‌ها دشوار است.

تشويق خلاقيت و تخيل در كودكان

 • 28,000 تومان

اين كتاب محصول تجارب نويسنده در بيست سال گذشته در زمينه‌ي پرورش خلاقيت و تخيل در كودكان در موقعيت‌هاي مختلف است. خانه و مهدكودك محور اصلي تحقيقات نويسنده است و در اين كتاب در مورد تجارب عملي بزرگسالاني كه با كودكان در اين موقعيت‌ها كار كرده‌اند بحث مي‌شود. اين كتاب، با استفاده از نمونه‌هاي زنده از رشد خردسالان و توان رو به رشد آنان، در پي‌ آن است تا غناي خلاقيت و تخيل آنان را بنماياند. ارائه‌ي طرحي كلي از رشد كودكان در زمينه‌ي گسترده‌اي از تجارب خلاق و تخيلي و نيز راه‌هاي برنامه‌ريزي و ارزيابي پيشرفت كودكان از ديگر ويژگي‌هاي كتاب است. اشاره به تحقيقات در اين كتاب راه را براي انجام كارهاي عملي تسهيل مي‌كند.

رشد و شخصيت كودك

 • 98,500 تومان

اين كتاب، ترجمه ويرايش هفتم متن انگليسي رشد و شخصيت كودك است كه نسبت به ويرايش قبلي تغييرات و اضافات چشمگيري دارد و با گنجاندن نتايج تازه‌ترين تحقيقات در زمينه مسائل رشد، نزديك به دويست صفحه بر حجم كتاب افزوده است. ويژگي اين كتاب، كه ويرايش نخست ترجمه فارسي آن طي ده سال هفده بار، منتشر شد و متن اصلي آن نيز بيش‌از سي‌سال است كه متن‌ درسي تثبيت‌شده اين رشته به شمار مي‌رود، در آن است كه بين جنبه علمي، نظري و تحقيقي روانشناسي رشد و پرورش و جنبه عملي و روزمره آن كه والدين، آموزگاران، و ديگر دست‌اندركاران پرورش باآن مواجه هستند پيوندي ملموس برقرار مي‌كند. كتاب در عين آن كه كاملا كاربردي است پايه نظري محكمي دارد، ديدگاه‌هاي گوناگون را در زمينه‌هايي كه هنوز مورد بحث و اختلاف نظر است ارائه و ارزيابي مي‌كند و نيز نگاهي مي‌اندازد به آنچه هنوز بايد مورد بررسي و تحقيق بيش‌تر قرار گيرد. بخش‌بندي كتاب مرحله‌اي‌ ـ موضوعي است و موضوع‌هاي مربوط به هر مرحله‌ سني در بخش مربوط به همان مرحله بررسي مي‌شود و در مجموع هيچ‌يك از مسائل گوناگون رشد، از پيش از تولد تا سنين جواني، ناديده نمي‌ماند.

صفحه‌ی 1