فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
دمانس (چگونه عزيزان مبتلا به دمانس را ياري و سرپرستي كنيم) زوال عقل
كليدهاي آموختن آداب اجتماعي به كودكان و نوجوانان
كليدهاي آموختن درباره كودكان كم‌توجه و بيش‌فعال اي دي دي اي دي اچ دي
كليدهاي برخورد با ناتواني در يادگيري
  • 22,000 تومان
  • با تخفیف: 22,000 تومان

دمانس (چگونه عزيزان مبتلا به دمانس را ياري و سرپرستي كنيم) زوال عقل

  • 75,000 تومان

مادرم بهترين دوستم بود و با وخامت اختلال آلزايمر او، آن صميميت و نزديكي جاي خود را به نفرت داد. زيرا درك كاملي از آنچه كه بر او مي‌گذشت نداشتم. در مراحل مياني و نهايي بيماري، درك احتياجات مادر آسان‌تر بود. از آن‌جايي كه پدرم خود را عاشقانه وقف پرستاري از مادر كرده بود، مراقبت از پدر و از همه مهم‌تر، پيدا كردن بهترين روش جهت حمايت از هر دوي آن‌ها را ضروري مي‌دانستم. اين بود كه آگاهي بيشتري در مورد بيماري مادرم مي‌داشتم و اين تاسف مرا بر آن داشت كه خانواده‌هايي را كه موقعيت و وضعيت مشابه دارند به وسيله اين كتاب ياري كنم. آرزويمن ممكن است خواندن اين كتاب شما را به گريستن وا دارد. ممكن است آنچه كه با بيماري دمانس همراه است، شما را بترساند. يگانه اميد من و همه كساني كه در انجام اين پروژه مرا ياري نمودند آن است كه خانواده‌ها اشتباهات و موفقيت‌هاي ما را در نظرات و توصيه‌ها و تجارب مطرح شده در اين كتاب شما را در اين آزمون و طي كردن اين دوران دشوار كمك كند و پشتيباني باشد تا كمتر احساس تنهايي نماييد.

كليدهاي آموختن آداب اجتماعي به كودكان و نوجوانان

  • 56,000 تومان

اين مجموعه به والدين كمك مي‌كند فرزندان خود را مطابق با نيازهاي متنوع و فزاينده جامعه امروز پرورش دهند. امروزه روش بزرگ كردن فرزند با گذشته فرق كرده است و از جهات فراواني نيز مشكل‌تر شده است. كليدهاي تربيت كودكان و نوجوانان، والدين امروز را مخاطب قرار مي‌دهد و به مشكلات كنوني آنها پاسخ مي‌گويد. اگر مي‌خواهيم فرزنداني با اعتماد به نفس و متين داشته باشيم، بايد قوانين و آداب معاشرت را به آنها بياموزيم. دانستن رفتار صحيح نويد دهنده آمادگي آنها براي شروع زندگي است. شريل ابرلي مدير موسسه معتبري است كه طرز رفتار صحيح را به كودكان، جوانان و صاحبان مشاغل از طريق برگزاري سمينار و ارائه دستورالعمل آموزش مي‌دهد.

كليدهاي آموختن درباره كودكان كم‌توجه و بيش‌فعال اي دي دي اي دي اچ دي

  • 41,000 تومان

دكتر لينداسونا روانپزشك آمريكايي و متخصص اختلالات رفتاري كودكان، خود نيز در دوران كودكي از مشكل بيش‌فعالي و كمبود توجه رنج برده است. از آنجا كه او در معرض انواع اتهام‌ها و سرزنش‌ها قرار گرفته، به خوبي اين اختلال را تحليل كرده و عوامل موثر در بروز آن را شناسايي و راه‌حل‌هاي كاربردي و موثري را پيشنهاد مي‌كند.

كليدهاي برخورد با ناتواني در يادگيري

  • 22,000 تومان

اين كتاب روش‌هاي كاربردي براي والديني كه فرزندانشان دچار ناتواني در يادگيري هستند ارائه مي‌كند. همچنين روش‌هاي آموزش ويژه نحوه برخورد با فرزندان داراي مشكل ناتواني در يادگيري در خانه و مشارك دادن آنها در فعاليت‌هاي اجتماعي را توضيح مي‌دهد.

صفحه‌ی 1