فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
از عشق تا سو تفاهم (راهنماي جامع و كاربردي براي دستيابي به درك متقابل در روابط زناشويي)
قدرت ذهن ناخودآگاه شما
  • 119,900 تومان
  • با تخفیف: 119,900 تومان
زندگي در باتلاق فريب (روانشناسي خودفريبي)
  • 9,900 تومان
  • با تخفیف: 9,900 تومان

از عشق تا سو تفاهم (راهنماي جامع و كاربردي براي دستيابي به درك متقابل در روابط زناشويي)

  • 69,900 تومان

به هيچ‌وجه جاي تعجب نيست كه مردان و زنان مسائل را تا اين اندازه متفاوت درك مي‌كنند- اين تفاوت از نحوه برخوردشان با مشكلات گرفته تا روشي كه براي حل و فصل آشفتگي‌هاي احساسي خود در پيش مي‌گيرند كاملا محسوس است- اما وقتي پاي روابط عاشقانه به ميان مي‌آيد، قضيه بسيار جالب مي‌شود! ما زنان چگونه مي‌توانيم به موانع زبان مردانه نفوذ كنيم و به معاني پنهان در پس حرف‌ها و رفتارهاي همسرانمان پي ببريم؟ وقتي از شما مي خواهد كه برايش چاي ببريد، آيا واقعا منظورش همان يك فنجان چاي است يا انتظار ديگري از شما دارد؟ چرا با اينكه مي‌دانيم قرار است از همسرمان جواب سربالا بشنويم، باز هم نظر او را درباره تناسب اندام و لباس‌هايمان مي‌پرسيم...؟! كتابي كه در دست داريد، كتابي است سرگرم‌كننده، صريح و بي‌نهايت قابل فهم براي كمك به همه زنان توانمند دنياي نوين كه هر چند مي‌توانند از عهده تمام مسئوليت‌هاي خانوادگي و اجتماعي برآيند، به نظر مي‌رسد هر قدر هم كه سعي كنند، باز هم در درك منظور واقعي همسران خود ناموفق‌اند.

قدرت ذهن ناخودآگاه شما

  • 119,900 تومان

قدرت ذهن ناخودآگاه شما يكي از برجسته‌ترين كتاب‌هاي راهنماست كه تا به امروز به رشته تحرير درآمده و بسيار نيز مورد توجه و تحسين قرار گرفته است. بيش از يك ميليون تن در سراسر جهان با به كارگيري نكات اين كتاب و فقط با تغيير نگرش و افكار خود توانسته‌اند اهداف و آرزوهاي خود را به واقعيت مبدل كنند. تكنيك‌هاي ذهن‌محور و تحول‌آفرين دكتر مورفي بر مبناي قاعده‌اي اثبات شده و كاربردي بنا نهاده شده‌اند؛ اين كه اگر بدون كوچك‌ترين ترديدي به چيزي باور داشته باشيد و تصوير ذهني زنده و شفافي از آن در ذهنتان بسازيد، تمام موانع ناخودآگاهي را كه از دستابي شما به خواسته‌تان جلوگيري مي‌كنند، از سر راه برمي‌داريد و در دنياي واقعي به آن عينيت مي‌بخشيد.

زندگي در باتلاق فريب (روانشناسي خودفريبي)

  • 9,900 تومان

كتاب زندگي در باتلاق فريب به تحليل موشكافانه‌ ترفندهايي مي‌پردازد كه به واسطه‌ي آنها دست به خودفريبي مي‌زنيم. دانيل گلمن با استناد به شواهد و مدارك موجود از نحوه‌ عملكرد مغز تا پويايي تعاملات اجتماعي به ما نشان مي‌دهد كه چگونه صميمي‌ترين روابطمان، جريان عادي زندگي روزمره‌مان و واقعيات ساده‌ي زندگي خود را از طريق دفن افكار و خاطرات دردناك، دستخوش انحراف مي‌كنيم. در واقع خودفريبي، نوعي سپر دفاعي است براي حفاظت از خويشتن، سيلابي است به سوي بقا كه تمام انسان‌ها خود را به جريان پرتلاطم آن مي‌سپارند. اگرچه اين خودفريبي در مواقعي مي‌تواند مفيد و خوشايند به نظر برسد، اما در عين حال مي‌تواند خطرناك و حتي كشنده باشد. اين كتاب به غايت ارزشمند، به طرح و تشريح مسائلي گيرا و درخور توجه در ارتباط با پديده‌اي مي‌پردازد كه نقشي كليدي در زندگي و بقاي رواني ما دارد.

صفحه‌ی 1