فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
مواجهه با مرگ (گالينگور)
 • 115,000 تومان
 • با تخفیف: 115,000 تومان
مواجهه با مرگ (شوميز)
 • 160,000 تومان
 • با تخفیف: 160,000 تومان
هندرسون شاه باران
 • 68,000 تومان
 • با تخفیف: 68,000 تومان
عرفان و فيزيك جديد
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان

مواجهه با مرگ (گالينگور)

 • 115,000 تومان

براين مگي، فيلسوف و شاعر و نويسنده و سياستمدار مشهور انگليسي، در رمان مواجهه با مرگ شخصيت‌ها را در روايتي جذاب و تكان‌دهنده به مواجهه با زندگي و عشق و مرگ مي‌كشاند. رماني غريب از كسي كه او را با گفتگوها و آثار فلسفي‌اش مي‌شناسيم. فقط مرگ است كه مي‌تواند به زندگي معنا بدهد. چيزي كه تا ابدالآباد وجود داشته باشد، معنا هم ندارد. به‌علاوه اگر پاياني وجود نداشته باشد، كليتي هم وجود ندارد و وقتي كليتي وجود نداشته باشد، هويتي هم وجود ندارد. اگر نابودنشدني بوديم، نمي‌توانستيم در مقام فرد انساني موجوديت داشته باشيم. با اين تفاصيل مرگ برايمان اتفاق نيست. بخش لاينفكي از زندگي است. اگر قرار است وجود داشته باشيم، مرگ هم بايد باشد. پس مرگ نه‌تنها بدبياري نيست -فاجعه‌اي نيست كه از بيرون بر ما تحميل شود و ما را نابود كند- بلكه پيش‌شرط زندگي معنادار است. بنابراين نمي‌توانيم، هم توقع داشته باشيم زندگيمان معنايي داشته باشد، هم از مرگ متأسف باشيم. چون تأسف از مرگ يعني تأسف از موجوديت فردي.

مواجهه با مرگ (شوميز)

 • 160,000 تومان

براين مگي، فيلسوف و شاعر و نويسنده و سياستمدار مشهور انگليسي، در رمان مواجهه با مرگ شخصيت‌ها را در روايتي جذاب و تكان‌دهنده به مواجهه با زندگي و عشق و مرگ مي‌كشاند. رماني غريب از كسي كه او را با گفتگوها و آثار فلسفي‌اش مي‌شناسيم. فقط مرگ است كه مي‌تواند به زندگي معنا بدهد. چيزي كه تا ابدالآباد وجود داشته باشد، معنا هم ندارد. به علاوه اگر پاياني وجود نداشته باشد، كليتي هم وجود ندارد و وقتي كليتي وجود نداشته باشد، هويتي هم وجود ندارد. اگر نابودنشدني بوديم، نمي‌توانستيم در مقام فرد انساني موجوديت داشته باشيم. با اين تفاصيل مرگ برايمان اتفاق نيست. بخش لاينفكي از زندگي است. اگر قرار است وجود داشته باشيم، مرگ هم بايد باشد. پس مرگ نه تنها بدبياري نيست فاجعه‌اي نيست كه از بيرون بر ما تحميل شود و ما را نابود كند - بلكه پيش‌شرط زندگي معنادار است. بنابراين نمي‌توانيم، هم توقع داشته باشيم زندگي‌مان معنايي داشته باشد، هم از مرگ متاسف باشيم، چون تاسف از مرگ يعني تاسف از موجوديت فردي .

هندرسون شاه باران

 • 68,000 تومان

هندرسون، شاه باران نوعي رمان سير و سلوك است. پر از حرف‌هاي فلسفي و ماجراهاي كميك. داستان مردي است كه دنبال معناي زندگي مي‌گردد. مردي كه همه چيز دارد. ثروت، خانواده، پايگاه اجتماعي... ولي از زندگي راضي نيست. در تلاش براي كشف معناي زندگي سر از آفريقا درمي‌آورد و روزهاي طولاني را با مردم قبايل دوردست اعماق آفريقا مي‌گذراند. سال بلو خودش رمان هندرسون، شاه باران را بيش از بقيه كارهايش مي‌پسنديد و هميشه در صدر كارهاي مورد علاقه‌اش از آن نام مي‌برد.

عرفان و فيزيك جديد

 • 65,000 تومان

در فيزيك كوانتوم نظريات جديدي ارائه شده مبني بر اين‌كه جهان چيزي جز وهم و خيال نيست. تا چند دهه پيش، از فيزيكداناني مثل نيوتن كه رويكرد تجربي داشتند آموخته بوديم كه موجوديت جهان مستقل از آگاهي ماست و ما انسان‌ها باشيم يا نباشيم، جهان وجود دارد. ولي اكنون معلوم شده كه برخورد ما با واقعيت آن قدرها هم انفعالي نيست. ذهن بشر از طريق مفروضات و مفاهيم پيشينش حتي در علمي‌ترين آزمايش‌ها هم مداخله مي‌كند و در ماهيت واقعيت تاثير مي‌گذارد و بنابراين چيزي به نام بي‌طرفي كامل وجود ندارد. فيزيك جديد مي‌گويد واقعيت تركيبي از قوانين جهان خارج با رويكرد ذهني مشاهده كننده است. آن قوانين قابل اندازه‌گيري است و ابهامي ندارد، ولي ذهن مشاهده كننده‌ها با هم فرق دارد. اين ديدگاه عيني ـ ذهني در باب عالم اعتقادات علمي و ريشه‌دار ما را با چالش بزرگي روبه‌رو كرده و چه بسا در آينده ديدگاه ما در باب واقعيت را به كلي تغيير دهد.

صفحه‌ی 1