فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
فرمول بندي مورد براي كودكان و نوجوانان
  • 70,000 تومان
  • با تخفیف: 70,000 تومان
پرورش مغز مثبت‌انديش (چگونه شجاعت كنجكاوي وتاب‌آوري را در كودكتان پرورش دهيد)
راه‌كارها و ابزارهاي مبتني بر درمان شناختي‌رفتاري براي كودكان و نوجوانان

فرمول بندي مورد براي كودكان و نوجوانان

  • 70,000 تومان

اين كتابِ بسيار كاربردي نشان مي‌دهد كه چطور اطلاعات پيچيده و متعدد دربارۀ مشكلات سلامت روان كودكان و نوجوانان را جمع‌آوري و در قالب يك فرمول‌بندي منسجم و مفيد با هم تركيب كنيد. راهكارها و ابزارهايي براي تحليل عوامل زيستي، روان‌شناختي، اجتماعي، فرهنگي، معنوي و رشدي كه ممكن است در ايجاد، تداوم و تشديد مشكلات كودكان و نوجوانان نقش داشته باشند، در اين كتاب ارائه شده‌اند. همچنين اين كتاب سرشار از مثال‌هاي موردي متعدد است كه گام‌هاي تدوين يك فرمول‌بندي جامع و استفاده از آن براي طرح‌ريزي درماني مؤثر را نشان مي‌دهند. به علاوه، در سراسر اين كتاب راهكارهايي جهت غلبه بر مشكلاتي كه هنگام تدوين فرمول‌بندي براي متخصصان باليني پيش مي‌آيد، ارائه شده است. مطالعة اين كتاب به تمام متخصصان باليني باتجربه و تازه‌كار كه مايل‌اند ارزيابي و درمان بهينه‌اي براي كودكان و خانواده‌هايشان انجام دهند، توصيه مي‌شود. همچنين اين كتاب مي‌تواند يك منبع غني و كاربردي براي تدريس فرمول‌بندي مورد به كارآموزان باليني باشد.

پرورش مغز مثبت‌انديش (چگونه شجاعت كنجكاوي وتاب‌آوري را در كودكتان پرورش دهيد)

  • 42,000 تومان

والدين مي‌خواهند به كودكانشان كمك كنند تا افرادي شوند كه بتوانند به‌خوبي از پس خود برآيند و تصميمات خوبي بگيرند، با ديگران مهربان باشند و همچنين بدانند چگونه از خود حمايت و دفاع كنند. آنها مي‌خواهند كودكانشان مستقل باشند و از روابط متقابلِ رضايت‌بخش لذت ببرند و وقتي اوضاع بر وفق مرادشان نيست، از كوره در نروند. اين كتاب تلاش براي ارائه راهكارهايي عملي جهت پرورش اين توانايي‌ها در كودكان است. ايده اصلي اين است كه والدين مي‌توانند به كودكانشان براي رشد يك مغزِ مثبت‌انديش كمك كنند. مغزي كه چهار ويژگي اصلي را ايجاد مي‌كند: تعادل هيجاني (توانايي مديريت هيجانات و رفتار)، تاب‌آوري (توانايي مقابله با كشمكش‌هاي زندگي)، درون‌نگري (درك خود، گرفتن تصميمات مناسب و كنترل بر زندگي) و همدلي (توانايي درك ديگران و مهربان بودن نسبت به آنها). اين كتاب با بهره‌گيري از آخرين يافته‌هاي علمِ عصب زيست شناسي بين فردي به والدين، مراقبان، متخصصان و تمام افرادي كه با كودكان سروكار دارند مي‌آموزد كه چطور با تكيه بر اين علم مي‌توانند مغز كودكان خود را طوري پرورش دهند كه افراد موفق‌تري شده و در تمام حوزه‌هاي زندگي‌شان تصميمات درست بگيرند، كم‌تر از كوره در بروند و تاب‌آورتر و همدل‌تر باشند.

راه‌كارها و ابزارهاي مبتني بر درمان شناختي‌رفتاري براي كودكان و نوجوانان

  • 94,000 تومان

اين كتاب براي كودكان نوجوانان و نيز درمانگران طراحي شده است تا راه‌حل‌هاي مختصر و هدفمندي براي بسياري از مشكلات سلامت روان كودكان، فراهم كند. فعاليت‌هاي موجود در اين كتاب، درمان شناختي رفتاري سنتي را با بهبود رشد كاركردهاي اجرايي، بهبود مهارت‌هاي اجتماعي و برانگيختن و به فعاليت واداشتن كل مغز ارتقا مي دهد. درمان سنتي بسيار متكي بر زبان است و فعاليت‌هاي اين كتاب نيز زبان را با فعاليت‌هاي غيركلامي توام كرده تا به تسهيل رشد افرادي كه در ابزار و تغيير تفكر منفي خود مشكل دارند، كمك كند.

صفحه‌ی 1