فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
دوستي با خدا يك گفتگوي نامتعارف
 • 69,000 تومان
 • با تخفیف: 69,000 تومان
آنچه هر مرد براي پدر شدن بايد بداند
 • 29,500 تومان
 • با تخفیف: 29,500 تومان
هيچ‌چيز نمي‌تواند ناراحتم كند هيچ چيز
 • 42,000 تومان
 • با تخفیف: 42,000 تومان
اضطراب خود را كنترل كنيد قبل از اين كه شما را كنترل كند
نمي‌گذارم دكمه‌هاي اعصابم را فشار دهند
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
چگونه شاد باشيم و كمتر آسيب‌پذير
 • 29,500 تومان
 • با تخفیف: 29,500 تومان
بد نگوييم تا بد نشويم (راز غلبه بر بدزباني و كنترل هيجانات ذهني)
چگونه مي‌توان با 1 فرد عصبي زندگي كرد
 • 39,000 تومان
 • با تخفیف: 39,000 تومان
چگونه كمتر خرج كنيم بدون اينكه احساس بدبختي كنيم
چگونه بدون تلاش سخت كارها را انجام دهيم
 • 16,000 تومان
 • با تخفیف: 16,000 تومان

دوستي با خدا يك گفتگوي نامتعارف

 • 69,000 تومان

ارتباط شما با من هيچ تفاوتي با ارتباط شما با هم ندارد. شما نيز آغاز تعامل و ارتباط تان با يكديگر با يك گفتگو شكل گرفته است. اگر گفتگو خوب پيش برود، دوستي شما شكل مي گيرد و اگر دوستي تان خوب پيش برود حس يكي شدن را تجربه خواهيد كرد - يكي شدن - با شخص ديگر . با من هم دقيقا " به همين صورت خواهد بود . ابتدا با هم صحبت مي كنيم . هر كدام از شما با خداي خود صحبت كرده ايد و هر كدام در زماني متفاوت با روشي منحصر به فرد چنين تجربه اي داريد. اين هميشه يك گفتگوي دو طرفه خواهد بود، درست مانند همين چيزي كه الان بين من و شما صورت گرفته است . مي تواند مكالمه اي باشد؛ در ذهن شما ، يا پاسخ تان را در آهنگي كه بعدا " خواهيد شنيد يا فيلمي كه در آينده ببينيد دريافت خواهيد كرد، يا در سخنراني كه بعدا" شركت خواهيد كرد، يا در مقاله اي كه بعدها در مجله اي مي خوانيد . زماني كه براي شما كاملا ' روشن شود كه ما پيوسته در حال مكالمه هستيم ، آنگاه خواهيم توانست به سمت ايجاد دوستي گام برداريم .

آنچه هر مرد براي پدر شدن بايد بداند

 • 29,500 تومان

اين كتاب به مردان كمك مي‌كند بفهمند چگونه مي‌توانند يك پدر خوب و يك همسر حامي باشند، و با بيان مستقيم مسائل كليدي و مهم و فشارهاي روحي زيادي كه پدران احتمالاً با آن مواجه مي‌شوند، نگاهي دارد با تحقيقات انجام شده روانشناسي در خصوص رشد كودكان، والدين (به‌طور خاص پدران) و مسائلي نظير پدرخواندگي و تغيير روابط ميان والدين پس از تولد را نيز بررسي مي‌كند. هم‌چنين توصيه‌هاي مفيدي در مورد مشكلاتي كه تمام پدران ممكن است با آن مواجه شوند ارائه مي‌نمايد، چگونگي ايجاد پيوندهاي عاطفي، چگونگي ايجاد خط‌مشي و نظم رفتاري، بازي كردن و كنترل كج‌خلقي‌ها و آسيب‌هاي نوجوانان را بررسي مي‌كند. نويسنده كتاب، ديويد كوهن، روانشناس؛ پدر و پدرخوانده است. به روشي طنزآميز و حكايت‌گونه و با استفاده از ميزان وسيعي از تحقيقات موجود، در اين كتاب به هر آن‌چه كه يك مرد براي پدر شدن نياز دارد بداند، اشاره مي‌كند.

غلبه بر تعلل (چگونه مي‌توان علي‌رغم مشكلات و سختي‌هاي زندگي به روش عقلاني بر اهمال‌كاري غلبه كرد)

 • 33,000 تومان

دستوراتي براي همه افرادي كه مي‌خواهند كارهايشان را به موقع انجام دهند. دانشجويان، افراد شاغل، نويسندگان، كارگران، درمانگرها. اين كتاب مي‌تواند به شما و به آنان كه عاشقشان هستيد كمك كند. تا با پايان دادن به مشكلات اهمال‌كاري از ده‌ها فايده جانبي دور از انتظار لذت ببريد.

هيچ‌چيز نمي‌تواند ناراحتم كند هيچ چيز

 • 42,000 تومان

اين كتاب شما را برمي‌انگيزد تا احساسات قوي داشته و بتوانيد هنگامي كه در زندگي با مشكلي مواجه مي‌شويد آن احساس را بيان كنيد، اما به وضوح ميان داشتن احساسات مناسب و احساس تأسف، غم و مأيوس بودن و از طرف ديگر داشتن احساسات نامناسب و حملات مخرب، افسردگي، خشم و ترحم نسبت به خود تمايز قائل مي‌شود. به شدت با تفكر علمي، استدلال و واقعيت باقي مي‌ماند و آن‌ها را ارتقا مي‌دهد و از آن‌چه كه بيشتر كتاب‌هاي خود راهنماي امروزه مشاوره مي‌دهند يعني عرفان و آرمان‌گرايي خودداري مي‌كند. به شما كمك خواهد كرد تا يك تغيير فلسفي عميق و يك نظرگاه جديد بنيادي در زندگي به جاي خوش بيني و تفكر مثبت داشته باشيد. خوش‌بيني‌هايي كه فقط به صورت موقتي به شما كمك مي‌كنند تا با سختي‌هاي زندگي كنار بياييد و در دراز مدت اغلب باعث شكست شما مي‌شوند.

اضطراب خود را كنترل كنيد قبل از اين كه شما را كنترل كند

 • 55,000 تومان

بله، با دنبال كردن درمان رفتاري عقلاني هيجاني دكتر آلبرت آليس كه در اينجا مطرح شده است، مي‌توانيد اضطراب خود را قبل از اينكه شما را كنترل كند كنترل كنيد. اضطراب سالم، شامل احساس هوشياري، هشدار مواظبت يك بركت است: دفع خطرات، حفظ زندگي و آگاه كردن شما نسبت به مسائل منفي كه مي‌توانيد آنها را تغيير بدهيد. اضطراب ناسالم كاملا متفاوت است: منجر به وحشت فلج‌كننده، نگراني وسواسي شديد و دلهره‌هايي مي‌شود كه شما را از انجام كارها باز مي‌دارد، كارهايي كه شما فكر مي‌كنيد خطرناك هستند، اما نيستند. اضطراب ناسالم مانع لذت بردن شما از فعاليت‌هاي روزانه و روابط مي‌شوند و باعث مي‌شوند كه فكر كنيد انجام آنها پرمخاطره است و باعث مي‌شود عملكرد ضعيفي داشته باشيد، بيش از حد شما را مشغول مي‌كند، عمرتان تلف مي‌شود. استفاده از دستورالعمل‌هاي REBT مي‌تواند به شما در غلبه بر قدرت اضطراب كمك كند. مثال‌هايي در اين كتاب مشاهده خواهيد كرد كه دكتر آلبرت آليس آنها را با موفقيت درمان كرده است، كساني كه دچار اضطراب عملكردي، ناامني استخدام، مشكلات جنسي و دلهره‌هاي اجتماعي بوده‌اند. در اين جا بيش از 200 قاعده كلي عقلاني كه اضطراب ناسالم را كاهش مي‌دهد و موفقيت شما، لذت و شادي در محل كار و خانه را افزايش مي‌دهد اشاره كرده‌ايم.

نمي‌گذارم دكمه‌هاي اعصابم را فشار دهند

 • 45,000 تومان

همه ما مي‌دانيم كه زندگي گاهي سخت و دشوار مي‌شود. بسياري از شركت‌ها كارگران خود را اخراج مي‌كنند و آينده‌اي نامشخص را به لحاظ كاري براي خود و آنها رقم مي‌زنند، بسياري از خانواده‌ها تحت فشار مضاعف طلاق و يا ازدواج هستند و يا خانواده‌هايي كه به تازگي از اختلاط دو خانواده شكست‌خورده ديگر، ادغام شده‌اند و هنوز هماهنگي ندارند... با تمام اين استرس‌ها و فشارها، عدم قطعيت، نگراني، چيزها و افرادي زيادي وجود دارند كه مي‌توانند شما را متوقف كنند، ديوانه كنند و كاري كنند كه شما كنترل خود را از دست بدهيد. اين كتاب روش‌هاي واقعي و خاصي را ارائه كرده كه كمك مي‌كند جلوي وقايع و افراد براي فشار دادن دكمه‌هايتان گرفته شود. در اينجا مهارت‌هايي خاص را خواهيد آموخت كه به شما در واكنش موثر در رويارويي با اين افراد كمك خواهد كرد.

چگونه شاد باشيم و كمتر آسيب‌پذير

 • 29,500 تومان

كتاب چگونه شاد باشيم و كمتر آسيب‌پذير؛ به شما مي‌گويد چگونه با بكارگيري دستورالعمل‌هاي ساده و دوستانه روش‌هاي عملي را به شما ارائه مي‌دهد كه شادتر باشيد و زندگي كم دردسرتري را تجربه كنيد. در اين كتاب چندين نمونه از زندگي‌هاي واقعي را به عنوان مثال مطرح مي‌كند؛ مراحل خودياري و سبك رسيدن به هدف را مطرح مي‌نمايد.

بد نگوييم تا بد نشويم (راز غلبه بر بدزباني و كنترل هيجانات ذهني)

 • 59,000 تومان

اگر احساس مي‌كنيد در يك قطار كه كنترل آن در دست همسرتان است قرار داريد اين كتاب براي شماست! شما را از سال‌هاي سال اشك ريختن، عذاب كشيدن و آشفتگي نجات مي‌دهد. اگر همسرتان با شما بد رفتاري كرده است، اين كتاب به طوري موثر مي‌تواند زندگي شما را تغيير دهد. شما به طور كلي روشي كاملا جديد را براي درك و كنار آمدن رابطه و احساساتتان خواهيد آموخت. محتويات اين كتاب كه گذشت زمان آن‌ها را تاييد كرده است مانند پيله‌اي گرم و محافظ به دور شما مي‌پيچد و شما را از درد و رنج جدا مي‌كند. هرگاه همسر بد رفتارتان دوباره قلب و روح شما را با گفته‌هايش نشانه مي‌رود شما احساس مي‌كنيد قوي هستيد و مي‌دانيد چه واكنشي نشان دهيد.

چگونه مي‌توان با 1 فرد عصبي زندگي كرد

 • 39,000 تومان

در بهترين شرايط دنيا و با مردمي كه با آن‌ها زندگي و كار مي‌كنيم همسرانمان، والدين و خواهران و برادران‌مان و فرزندان، دوستان، همكاران، مديران و همه مراقب، متفكر، قابل اعتماد، و انسان‌هاي منطقي و عاقلي هستند كه هميشه از مصاحبت با آن‌ها لذت مي‌بريم. اما حقيقت اين است كه در دنياي واقعي بسياري از ما مجبور هستيم با افراد سخت سر و كله بزنيم. اين كتاب به شما نشان مي‌دهد كه چگونه آن دسته از فرادي را كه مكررا سبب تحليل رفتن انرژي شما مي‌شوند و صبور بودن شما را با آزار و اذيت و يا رفتارهاي ناپسند به بوته‌ي آزمايش مي‌گذارند، تغيير دهيد

چگونه كمتر خرج كنيم بدون اينكه احساس بدبختي كنيم

 • 19,000 تومان

اغلب ما مي‌دانيم، بيش از حدي كه بايد و نياز است خرج مي‌كنيم. اما براي ممانعت از اين رفتار تلاشي صورت نمي‌دهيم، زيرا اساسا فكر مي‌كنيم ايده كمتر خرج‌كردن، يعني از دست‌دادن يا محروم‌كردن خودتان. به نظر ريچارد تمپلار اينطور نيست. او مي‌داند، اگر در اين زمينه هوشمندانه عمل كنيد، زندگي خوب و موفقي خواهيد داشت و در عين حال كمتر خرج خواهيد كرد. تمپلار با تركيبي از شوخ‌طبعي، عقل و درايت،ايده‌هاي زيركانه‌اي در اختيار ما قرار داده‌است بدون اينكه هيچ‌گونه نشاطي از زندگي ما كاسته شود. در حقيقت، به نظر او وقتي پول هدر ندهيد، زندگي‌تان شرايط مطلوب‌تري خواهد داشت و قادر خواهيد بود نگراني‌هاي مالي خود را رها كنيد و به لذت‌بردن از زندگي ادامه دهيد.

چگونه بدون تلاش سخت كارها را انجام دهيم

 • 16,000 تومان

آيا احساس مي‌كنيد كه دائم در تلاشي پايان‌ناپذير هستيد تا بر كارهايتان تسلط بيابيد؟ آيا فهرست كارهايتان به اندازه درازاي دستتان است؟ آيا همواره وسايل خود را گم مي‌كنيد و برخي امور را فراموش مي‌كنيد؟ وحشت نكنيد، وسيله كمكي اينجاست و خبر خوب اينكه نبايد زندگي را اين‌طور سپري كرد. مي‌توان زندگي را به گونه‌اي اداره كرد كه همه چيز درست، مانند عقربه‌هاي ساعت كار كند و به‌موقع انجام شود، در حالي كه خسته‌كننده و باعث آزار روح آدمي نباشد. در اين كتاب، شما رازهايي را كشف مي‌كنيد از زندگي آن دسته از افرادي كه به نظر مي‌رسد بر همه ابعاد زندگي تسلط دارند. با مطالعه اين كتاب، پيش از هر چيز قادر خواهيد بود كارهاي خود ـ پس از انجام ـ را يكي‌يكي و به سرعت از فهرست حذف كنيد و احساس كنيد همه چيز تحت كنترل شماست و بتوانيد به راحتي از زندگي بهره بيشتري بگيريد.

صفحه‌ی 1