فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
اين كتاب را نخوانيد (مديريت زمان براي آدم‌هاي خلاق و نوآور)
تندتر فكر كردن سريع‌تر ياد گرفتن باهوش‌تر شدن
88 راز جادويي براي زندگي بهتر
  • 32,500 تومان
  • با تخفیف: 32,500 تومان

اين كتاب را نخوانيد (مديريت زمان براي آدم‌هاي خلاق و نوآور)

  • 56,000 تومان

در اين كتاب بر اين تمركز مي‌كند كه شما در مورد هرآنچه كه در زندگي روزمره‌تان انجام مي‌دهيد، انتخاب درست داشته باشيد. متد «كارهايي را كه نبايد انجام داد» به شما معرفي مي‌كند. وفتي كه شما «نه» به يك كاري كه بايد انجام دهيد،بگوييد، وقت بيشتربراي انجام كارهاي مهم ديگر خواهيد داشت. هرچقدر از تعداد كارهايتان كاسته شود، تمركز بر روي كارهاي اصلي بيشتر خواهد شد. اين كتاب به سه بخش تقسيم شده است: 1) زندگي - كار - پروژه‌ها (فعاليت‌ها) 2) شامل همه چيز كه براي رسيدن به اهداف زندگي‌تان به آنها نياز داريد. 3)از نوشتن ايميل‌هاي پنج‌جمله‌اي تا كوتاه كردن مدت پروژه‌ها.

تندتر فكر كردن سريع‌تر ياد گرفتن باهوش‌تر شدن

  • 35,000 تومان

اين كتاب يك راهنماي عملي براي بالاتر بردن قدرت درك و به دست آوردن تمركز است كه همۀ ما براي رسيدن به اهدافمان به آن نياز داريم. خواندن اين كتاب به همگان، بخصوص كساني كه در حوزه‌هاي تجارت، صنعت، هنر، موسيقي، مشاغل خدماتي و همچنين درماني فعاليت دارند، توصيه مي‌شود.

هنر نه گفتن (چگونه از حق خودتان دفاع كنيد وقت و توان خود را از آن خودتان كنيد و از به خدمت درآمدن براي ديگران خودداري كنيد بدون داشتن احساس گناه)

  • 37,500 تومان

هنر نه گفتن به ما مي‌آموزد كه چگونه مرزهايي منطقي بنا كنيم و بدون احساس گناه «نه» بگوييم. قرار نيست اولويت‌هاي ديگران مسير زندگي ما را تعيين كند و قرار نيست وقت و زمان و سبك زندگي آدمي با سليقه ديگران تعريف شود. هنر نه گفتن به ما مي‌آموزد كه نبايد بدون دليل «بله» گفت،‌ نبايد به هر خواسته‌اي تن داد، نبايد صرفاً به راضي نگاه داشتن ديگران فكر كرد و نبايد آرامش و آسايش زندگي را قرباني نظرات ديگران كرد.

88 راز جادويي براي زندگي بهتر

  • 32,500 تومان

ويكتوريا فرچايلدپرتر، نويسنده اي آمريكايي‌ست كه فعاليت عمده او در حوزه راه‌هاي زندگي بهتر، موفقيت، مثبت انديشي و شادي و شادكامي براي انسان‌هاست. ويكتوريا پرتر در اين كتاب به 88 راز جادويي اشاره مي كند كه مي‌توانند خوشبختي بي‌اندازه‌اي را به زندگي انسان‌ها بياورند. رازهايي كه پذيرش و اجراي هركدام از آن‌ها مي‌تواند گرهي از زندگي و نابساماني‌هاي آدمي بگشايد و آرامشي پايدار را به ارمغان بياورد. رازهايي مبتني بر حقايق نيرومند جهان هستي و چراغي روشن در راهي كه براي رسيدن به موقيت و شادكامي و آينده‌اي سعادتمند انتخاب مي‌كنيم. ((با ارزش‌ترين چيزي كه شما داريد، زمان است و هيچ جانشيني به‌جاي آن وجود ندارد. از هدر دادن آن پرهيز كنيد.))

صفحه‌ی 1