فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
به ياد دار (علم حافظه و هنر فراموشي)
 • 98,000 تومان
 • با تخفیف: 98,000 تومان
اخگر زندگاني
 • 190,000 تومان
 • با تخفیف: 190,000 تومان
دكترهاي اعصاب
 • 180,000 تومان
 • با تخفیف: 180,000 تومان
زندگي پنهان ذهن
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
زنان در علم (50 پيشگام جسور كه دنيا را تغيير دادند)
تاريخ مختصر علم
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
مردي كه زنش را با كلاه اشتباه مي‌گرفت و ماجراهاي باليني ديگر (مجموعه داستان)

به ياد دار (علم حافظه و هنر فراموشي)

 • 98,000 تومان

براي همه ما اتفاق افتاده كه نام كسي را فراموش كنيم، يا براي كاري به اتاقي برويم ولي يادمان نيايد آنجا چه‌كار داشتيم. اگر بيش از چهل سال داشته باشيم چنين فراموشي‌هايي اغلب نگرانمان مي‌كنند. آيا همه فراموشي‌ها كاملا طبيعي‌اند؟ مغز ما اساسا طراحي شده تا هر چيزي را به ياد بسپارد يا فراموشي بخشي از انسان بودن ماست؟

اخگر زندگاني

 • 190,000 تومان

فرانسيس اشكرافت، زيست‌شناس برجسته دانشگاه آكسفورد، در اين كتاب با زباني ساده، روان، روشن و جذاب، همراه با آوردن داستان‌هايي از زندگي‌هايي واقعي، و مطرح كردن بحث‌هايي مناقشه‌انگيز بين شخصيت‌هاي خارق‌العاده و آزمايش‌هايي درخشان، از كشف نقش الكتريسيته در بدن شروع مي‌كند و آزمايش‌هايي را شرح مي‌دهد كه به توضيح پديده‌هاي عصبي و الكتريكي در بدن انجاميدند.

دكترهاي اعصاب

 • 180,000 تومان

جفرى ليبرمن رئيس پيشين انجمن روانپزشكى امريكا (APA) و استاد روانپزشكى در دانشگاه كلمبيا در دكترهاي اعصاب تاريخ روانپزشكى را در چشم‌اندازى مدرن قرار مى‌دهد تا دريافتى عميق از سرگذشت آن به‌دست دهد. او جهانِ پشت صحنۀ روانپزشكى و اشتباهات تاريخى آن را مي‌كاود و دنياى نوين اين علم و قلمرو و مرزهاى آن را پيش چشم خواننده مي‌نهد.

زندگي پنهان ذهن

 • 100,000 تومان

ماريانو سيگمان، براي آن كه خودمان و ديگران را عميق‌تر درك كنيم، نشان مي‌دهد: چگونه در طي اولين روزهاي زندگي‌مان به ايده‌ها شكل مي‌دهيم؟ چگونه رويا مي‌بينيم و تصور مي‌كنيم؟ چرا احساسات و هيجانات خاصي داريم؟ مغزمان چگونه تغيير مي‌كند و ما همراه با آن چگونه تغيير مي‌كنيم؟ چگونه تصورمان در مورد خوب و منصف بودن خيلي زودتر از آن چه فكر مي‌كنيم رشد مي‌كند؟ زندگي پنهان ذهن از حوزه‌هاي فيزيك، رياضيات، فلسفه، پزشكي، زيست‌شناسي، روانشناسي، مردم‌شناسي، زبان‌شناسي و همچنين آشپزي، شعبده‌بازي، شطرنج، موسيقي، ادبيات و هنر بهره مي‌گيرد تا نشان دهد كه علوم اعصاب چگونه در زندگي به خدمت ما درمي‌آيد و عيان مي‌كند كه چگونه بي‌كرانگي نورون‌هاي درون مغزمان نحوه ادراك و احساس و استدلال و ارتباط ما را مي‌سازند....

زنان در علم (50 پيشگام جسور كه دنيا را تغيير دادند)

 • 48,000 تومان

آيا مي‌توانيد چند دانشمند برجسته‌ي زن را در رشته‌هايي مانند علوم، رياضي، پزشكي يا مهندسي نام ببريد؟ به نظر شما سهم زنان در پيش‌برد علم چقدر است و چرا ما زنان دانشمند را كم‌تر مي‌شناسيم؟ راشل ايگنوتوفسكي نويسنده و تصويرگري است كه با الهام گرفتن از تاريخ علم كتاب‌هايي زيبا خلق كرده. اما كتاب زنان در علم در ميان ديگر آثار او از جايگاهي ويژه برخوردار است. او در اين كتاب، داستان زندگي و دستاوردهاي پنجاه زن پيشگام و برجسته را در رشته‌هاي مختلف علمي، از زمان‌هاي بسيار دور تا دوره‌ي معاصر، تعريف مي‌كند. اين كتاب علاوه بر اطلاعات جالبي كه به خواننده مي‌دهد. تصاويري بسيار زيبا و هنري هم دارد و مانند آلبومي ديدني است. اين كتاب در مجله‌ي نيويورك تايمز و در سايت آمازون جزو پرفروش‌ترين كتاب‌ها درباره‌ي علم و نقش زنان در آن بوده است. شايد برايتان جالب باشد بدانيد كه يكي از اين زنان پيشگام، از كشور ايران است. مي‌توانيد حدس بزنيد چه كسي؟ مريم ميرزاخاني پنجاهمين زني است كه در اين كتاب به كارها و زندگي او اشاره شده و تصوير او روي جلد نسخه‌ي فارسي كتاب هم آمده است.

تاريخ مختصر علم

 • 110,000 تومان

علم حيرت‌انگيز است. از پهناي بي‌كران فضا برايمان مي‌گويد و از ريزترين موجود زنده؛ از اندام انسان و از تاريخ سياره‌مان. دانشمندان و دانش‌ورزان، از سر شگفتي و حيرت، شروع كردند به بررسي و آزمايش و محاسبه و گاه به چنان كشف‌هاي تكان‌دهنده و بهت‌آوري رسيدند كه آدميان، پس از آن‌ها، با دنيا به طرز كاملا جديدي مواجه شدند. كتابي كه در دست داريد داستاني است پرماجرا در خلال زمان و مكان از روزگاران كهن تا به امروز؛ تا تازه‌ترين دستاوردهايي كه انسان معاصر هنوز با آن‌ها درگير است. و در اين روايت از زندگي دانشمنداني مي‌گويد كه بعضي نام آشنا برخي ناشناس‌اند. تاريخ مختصر علم شرحي است به زباني ساده و شيرين از روند رشد علم درگذر قرن‌ها.

مردي كه زنش را با كلاه اشتباه مي‌گرفت و ماجراهاي باليني ديگر (مجموعه داستان)

 • 130,000 تومان

دكتر آليور ساكس، از برجسته‌ترين پزشكان نويسنده قرن بيستم و بيست و يكم، در كتاب شگفت‌آور «مردي كه زنش را با كلاه اشتباه مي‌گرفت» داستان‌هاي عجيب اما واقعي انسان‌هايي را روايت مي‌كند كه در دنياي غريب و به ظاهر گريزناپذير انواع اختلال‌هاي عصب روان‌شناختي به دام افتاده‌اند. در اين كتاب حكايت افرادي آمده كه گرفتار ناهنجاري‌هاي فكري و ادراكي باورنكردني هستند؛ بيماراني كه خاطراتشان را از دست داده‌اند، و همراه آن بخش بزرگي از گذشته‌شان را؛ بيماراني كه قادر به تشخيص افراد يا اجسام آشنا نيستند؛ دست‌ها و پاهايشان برايشان بيگانه شده و حتي انسان‌هايي عقب‌افتاده قلمداد شده‌اند، اما در همين حال از استعدادهاي هنري و رياضياتي ناشناخته و فوق‌العاده برخوردارند.

صفحه‌ی 1