فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
كواكتيو كوچينگ (چارچوبي قطعي براي تحول در كار و زندگي)
عامل ارزش‌ها (راز موفقيت و جهش)
  • 100,000 تومان
  • با تخفیف: 100,000 تومان
اگر اول نباشي آخر مي‌شوي (راه‌هايي براي به دست گرفتن بازار و شكست دادن رقبا)
دقيقا چه بگوييد تا حرف‌تان را گوش كنند (كلمات جادويي براي تاثير و نفوذ روي ديگران)

كواكتيو كوچينگ (چارچوبي قطعي براي تحول در كار و زندگي)

  • 100,000 تومان

اين كتاب مدل منسجمي براي كوچينگ است و اصول، روش‌ها، مفاهيم و مهارت‌هاي عملي را براي كوچينگ ارائه مي‌كند. در واقع كتاب نشان مي‌دهد چطور مي‌توان كوچينگ را به شكل موثري پياده كرد. ما در اين مسير پيشگام بوده‌ايم و ده‌ها هزار مربي كواكتيو در سراسر جهان تربيت كرده‌ايم. كواكتيو بودن مربوط به ماهيت رابطه كوچينگ است و با شيوه همكاري كوچ و كوچي (مراجعه‌كننده) با همديگر، يعني اتحاد آن‌ها براي تحقق برنامه‌هاي كوچي سر و كار دارد. در نسخه‌هاي قبلي كتاب، به اين رابطه كواكتيو بنيادي پرداخته‌ايم و حالا لازم است بدانيم چه چيزي اين رويكرد كوچينگ را منحصر به فرد و تحول‌آفرين مي‌كند. هدف ما اين نيست كه همه كوچ شوند، بلكه مي‌خواهيم كوچينگ را درك كنند و بتوانند اصول ظرف توانمندكننده آن را به كار ببندند. نسخه چهارم كواكتيو كوچينگ يك روش نوين براي بودن در رابطه و در ضمن تداوم گفتگوست؛ راهي براي شناخت و كاربست مهارت‌هايي كه هم در سطح محلي و هم در سطح جهاني مي‌توانند نتايج موثرتر، تغييرات آگاهي‌بخش‌تر و روابط سالم‌تري در پي داشته باشند.

عامل ارزش‌ها (راز موفقيت و جهش)

  • 100,000 تومان

قدرت عامل ارزش‌ها فوق‌العاده است. افرادي كه با آن‌ها كار كرده‌ام از اين رويكرد استفاده كرده‌اند تا كارشان را شكل دهند، الگوهاي زندگي‌شان را پيدا كنند، از درد مزمن و بيماري‌شان خلاص شوند، روابط شان را با همسرشان، والدين و فرزندان‌شان بهبود دهند و دوباره به عميق‌ترين نداهاي معنوي‌شان متوسل شوند. اين تمرين‌ها روش‌هايي را كه من براي خلق و حفظ زندگي فوق‌العاده‌ام استفاده كرده‌ام، دربردارد. دستاوردهاي شخص خودم و موفقيت‌هاي دانشجويانم هر روز قدرت بيكران درك مهم‌ترين ارزش‌ها و هدف‌گذاري متناسب با آن‌ها را به من يادآوري مي‌كند.

اگر اول نباشي آخر مي‌شوي (راه‌هايي براي به دست گرفتن بازار و شكست دادن رقبا)

  • 65,000 تومان

شما بايد در شركت يا حرفه‌تان چنان جايگاهي به دست آوريد كه مشكلات اقتصادي نتوانند به شما آسيب بزنند. اين يعني بايد به ايجاد سيستم اقتصادي خودتان فكر كنيد. هيچ‌وقت نبايد به «گذران امور» يا نگران بودن براي وضعيت اقتصادي خودتان بسنده كنيد. من مي‌گويم اقتصاد برود به جهنم! من مي‌خواهم بهتر شوم، فتح كنم و پيش بروم و هر كاري خواهم كرد كه اول باشم. اين كتاب به شما نشان خواهد داد چگونه مي‌توانيد موفق شويد و چگونه آن جايگاه قدرتمند اول را به دست آوريد. با خواندن اين كتاب ياد مي‌گيريد براي پيشرفت خود، شركت و ايده‌هاي‌تان (و هميشه اول شدن) دقيق چه كارهايي بايد انجام دهيد.

دقيقا چه بگوييد تا حرف‌تان را گوش كنند (كلمات جادويي براي تاثير و نفوذ روي ديگران)

  • 45,000 تومان

بخشي از نظرات جهاني در مورد اين كتاب: كتاب «دقيقا چه بگوييد تا حرف‌تان را گوش كنند؟» شاهكاري‌ست در هنر نفوذ، متقاعد كردن و رسيدن به نتايج تجاري عالي. هر كس كه دوست دارد در كسب و كار و زندگي شخصي‌اش بيش‌تر ديگران را متقاعد كند، بايد اين كتاب را بخواند. اگر مي‌خواهيد در هر شرايطي تاثيرگذارتر باشيد، بايد روي درس‌هاي ساده و در ضمن، قدرتمند اين كتاب، تسلط پيدا كنيد. اين كتاب آن قدر مفيد است كه مي‌تواند جايگزين تمام كتاب‌هاي ديگر مربوط به رفتار انسان شود.

صفحه‌ی 1