فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 20,000 تومان

بهشت كاركنان (هنر و دانش آفريدن 1 محيط كار استثنايي)

 • 50,000 تومان

فرازهايي از كتاب: ـ طبيعت كارها بي‌اندازه پيچيده شده است. به محيط كاري نياز داريم كه بتواند از هوشمندي، خلاقيت، و به‌كارگيري مهارت‌هاي ميان‌رشته‌اي نيز بهره‌برداري نمايد. ـ يافته‌هاي علمي نشان مي‌دهد ميان چگونگي وضعيت محيط كار و ميزان نوآوري، پيوند مستقيم وجود دارد. ـ شركت‌هايي مانند گوگل، اينتل، و سيسكو، ميليون‌ها دلار در بازطراحي ساختمان‌ها، برداشتن ديوارها، و بازآرايي تالارهاي كنفرانس هزينه كرده‌اند. ـ هنگامي كه فعاليت ما نيازمند به دقت فراوان و گريز از خطا باشد، محيط آرام و بي سر و صدا سودمند و ياري‌رسان است. ولي در فعاليت‌هايي كه با انديشيدن و تفكر خلاقانه همراهند، سكوت مطلق زيان‌بار است. ـ اوباما در مصاحبه‌اي چنين گفته است: هيچ موضوع ساده و غيرمشكلي، بر روي ميز من قرار نمي‌گيرد. چنان‌چه موضوع دشوار نباشد، پيش از رسيدن به من حل شده است.»..

دير آمدي خوش آمدي (راهنمايي براي كاميابي در زمانه پرشتاب)

 • 45,000 تومان

ـ دنيا با شتاب سرسام‌آوري در حال حركت و شتاب است. چنانچه در نقش يك رهبر، معلم، دانش‌آموز، سرمايه‌گذار، يا كارمند، اندكي كوتاهي كنيد، خود را از قافله جريان تحول به غايت وامانده خواهيد يافت. ـ اگر در گذشته احساس مي‌كرديم كه جهان به صورت يك دهكده درآمده، احساس كنوني اين است كه همه درون يك تالار گرد آمده‌ايم. جهانيان تنها در پيوند و ارتباط با همديگر نيستند، بلكه به هم وابسته شده‌اند. در دنياي كنوني ما، تصور اين كه در كشوري مستقل زندگي مي‌كنيم، فكري مسخره است.

پيروزي پايدار (ساختن 1 زندگي پرمعنا)

 • 20,000 تومان

پيروزي يعني توان ايجاد يك تحول، آفرينش اثري ماندگار بر زندگي ديگران، و بهره‌مندي از يك زندگي معنادار و رضايت بخش. تعريف سنتي از پيروزي به معناي: ثروت، شهرت و قدرت، نسخه‌اي مسموم براي اثرگذاري بر زندگي و كار آدمي است. افراد هوشمند به دنبال سازماني نمي‌گردند كه خوب پول مي‌دهد. جايي را مي‌خواهند كه هدف‌هاي معنوي و نيرو بخش داشته باشد، به ارزش‌هاي انساني بها دهد، و به آنان فرصت دهد تا متفاوت و موثر عمل كنند. آزادگي مداوم ناشي از دوست نداشتن كارتان، دردهاي تني و رواني به همراه مي‌آورد و سلامت شما را به خطر مي‌اندازد. سازمان بهداشت جهاني گزارش داده كه تا فرا رسيدن سال 2020، افسردگي دومين عامل بزرگ از كارافتادگي در ميان مردم خواهد بود. پيروزي ماندگار، با تقليد از نقشه راه، هدف‌ها، يا دستاورد‌هاي ديگران، حاصل نمي‌شود.

انتخاب برتري

 • 20,000 تومان

يافته‌هاي تازه در اين كتاب مي‌تواند به ايجاد آمادگي براي رويارويي با آنچه نمي‌توانيم پيش‌بيني كنيم، كمك كند. برخي شركت‌ها در همين دنياي آشفته و نامطمئن هم بسيار خوب پيش مي‌روند. آنها به شرايط واكنش نشان نمي‌دهند، بلكه آنها را مي‌آفرينند...

كشف توانمندي‌ها (برنامه‌اي براي انقلاب در پرورش هوشمندي و توانمندي‌هاي خود و كاركنان)

 • 69,000 تومان

اين باور كه خوب برعكس بد است، سده‌هاي زيادي است كه انسان را وادار نموده تا به درست ‌كردن اشتباه‌ها و كوتاهي‌هاي خود بپردازد. مشاوران به دليل‌هاي طلاق مي‌نگرند تا دريابند ازدواج خوشبخت چيست. در مدرسه‌ها و كارگاه‌هاي سراسر جهان نيز از ما مي‌خواهند كه كاستي‌هاي خود را شناسايي، تجزيه و تحليل و درست كنيم تا انساني توانمند بشويم. اينگونه پندها مفهوم پسنديده‌اي دارند، ولي گمراه‌كننده هستند. اشتباه و كوتاهي‌ كردن را بايد بررسي نمود، ولي اين كار، چيز اندكي از توانمندي‌هاي انسان را آشكار مي‌سازد. توانمندي‌ها، الگوي ويژه خود را دارند. بنابراين، اكنون كه به خواندن اين كتاب مي‌پردازيد، ديدگاه و نقطه تمركز خود را دگرگون سازيد. دلبستگي به شناخت كاستي‌ها را كنار بگذاريد و در پي كشف توانمندي‌ها باشيد.

كاتلر در مديريت بازار

 • 85,000 تومان

فرصت‌ها در همه‌جا گسترده‌اند و به قول مارك تواين، ما به ندرت متوجه آن‌ها مي‌شويم، مگر هنگامي كه از دست رفته‌اند. كاتلر معتقد است كه هر جا نيازي در ميان باشد، فرصتي نيز وجود دارد. او بازاريابي را هنر يافتن، پروردن و سود بردن از فرصت‌ها مي‌داند. فيليپ كاتلر، استاد و نويسنده پرآوازه بازاريابي، اين كتاب را زمانه‌اي مي‌نويسد كه مشتري‌مداري در قلب موضوعات اساسي سازمان‌ها قرار گرفته و بازاريابي نگاهي كاملا متفاوت به بازار دارد. اين كتاب مفاهيم نوين بازاريابي را از زبان كسي بيان مي‌دارد كه طي ده‌ها سال تحقيق و تدريس و تحرير، اين امكان را يافته است تا از فرازي بلند، نگاه به افقي گسترده در مفاهيم بازاريابي داشته و آن‌ها در يك ارتباط منسجم و بامعنا تعريف و تبيين نمايد و پديده‌هاي موفق بازاريابي را در دنياي امرور با اين مفاهيم تحليل و تفسير كند.

مدير در نقش مربي انگيزش انسان‌ها به سوي برد

 • 25,000 تومان

كتاب مدير در نقش مربي حاصل همكاري دو شخصيت بزرگ در صحنه علم و عمل است. پروفسور بلانچارد، نويسنده صاحب نام مديريت و دان شولا، سرمربي افسانه‌اي فوتبال آمريكايي ، به كمك دانش و تجربيات يكديگر اثري را خلق كرده‌اند كه يكي از پرفروش‌ترين كتاب‌هاي مديريت مي‌باشد كه در سال 2001 به بازار آمده است. كتاب مدير در نقش مربي مانند ساير كتاب‌هاي بلانچارد، طرحي نو و جذاب دارد. پيام‌هاي كتاب در قالبي ارائه شده است كه خواندن مكرر آن را دلپذير مي‌سازد. مطالب و راهنمايي‌هاي اين كتاب تنها به حوزه مديريت سازمان‌ها محدود نمي‌شود. هر يك از ما در نقش‌هاي مختلفي كه در زندگي خود ايفا مي‌كنيم، مي‌توانيم در نقش يك مربي ظاهر شده و زندگي افرادي را به كلي دگرگون سازيم.

گام سوم كشف خود (دست‌مايه رسيدن به مديريت برجسته رهبري برجسته و پيروزي‌هاي پايدار فردي)

 • 20,000 تومان

اگر نقصي در همسر خود ديديد، نبايد آن را بزرگ‌نمايي كنيد. دور آن خط نكشيد، نامي برايش نگزينيد، و بكوشيد تا ويژگي‌هاي مثبت وي را در برابر اين كاستي قرار دهيد. تمركز مدير بر پيروزي افراد است. به هنگام مديريت، با توجه به تك‌تك افراد آغاز كنيد به هنگام رهبري، تصوير آينده آرماني را پيش چشم بگسترانيد. اگر مي‌خواهيد رفتار آينده 1 جامعه، 1 تيم، قبيله، شركت، يا حتا 1 كشور را پيشگويي كنيد به قهرمانان آن بنگريد. ببينيد چه كسان و رخدادهايي را براي ستايش برگزيده‌اند.

جك ولش راه جنرال الكتريك (رازهاي نهفته مدير افسانه‌اي)

 • 60,000 تومان

جك ولش، مدير افسانه‌اي جنرال الكتريك، پوياترين شركت آمريكايي كه از نظر ارزش در بازار طي سال‌هاي 1992 تا 1997 همواره در صدر شركت‌هاي بزرگ جهاني قرار داشته است، در كتابي كه پيش رو داريد از اسرار رهبري خود مي‌گويد. او كه به اذعان مجله تايم ششمين مرد بانفوذ ايالات متحده است و از جانب مجله بيزينس‌ويك نامزد مدير قرن گرديده، در جنرال الكتريك پايه‌گذار انقلابي بود كه از بالا آغاز شد. در نتيجه تصميمات متورانه وي، جنرال الكتريك در سال 1998 به شركتي با ارزش 250 ميليارددلار تبديل گرديد. جك ولش در اين كتاب بيان مي‌كند كه چگونه يك رهبر موفق به استقبال تهديدها رفته و از دل آن‌ها فرصت‌هايي ناب كشف مي‌كند. چگونه با انگيزش كاركنان لشكر جنرال الكتريك را با كارايي باورنكردني در مسير بهره‌وري شركت رهبري كرده و با دميدن روح ارزش‌هاي شركت در سراسر سازمان با چالاكي، كشتي غول‌پيكر جنرال الكتريك را از ميان امواج سهمگين تحولات امروز به ساحل مقصود رهنمون مي‌سازد. جك ولش، راه جنرال الكتريك كتابي است براي رهبراني كه مي‌خواهند در كوران بي‌امان تغييرات عامل اعتلاي مستمر سازمان خود باشند.

چالش‌هاي مديريت در سده 21

 • 15,000 تومان

اين كتاب در پي موضوعات داغ امروز از قبيل استراتژي‌هاي رقابتي، كار سيستمي و يا آفرينندگي نمي‌باشد، بلكه از موضوعات داغ فردا گفتگو مي‌كند. موضوعاتي حساس، محوري و حياتي كه بي‌ترديد بزرگ‌ترين چالش‌هاي فرداي ما خواهند بود. كتاب به پيش‌گويي‌هاي آينده نپرداخته است، بلكه از چالش‌هايي سخن مي‌گويد كه هم‌اكنون در كشورهاي پيشرفته ظهور نموده است.

برد (چگونه مي‌توانيد در كسب و كارتان برنده شويد)

 • 85,000 تومان

در فرايند برد هيچ عاملي به اندازه‌ي در اختيار داشتن افراد شايسته موثر نيست. آموزش نيز همانند قدرشناسي و پاداش‌هاي نقدي انگيزه‌آفرين است. روزانه با مشتريان در تماس باشيد. اگر با شما حرف بزنند براي رقيبان وقت نخواهند داشت.

تنها بي‌پروايان پايدارند (از نقطه‌هاي بحران كه با هر سازمان و حرفه‌اي در چالش هستند چگونه بهره‌برداري كنيم)

 • 55,000 تومان

گوهر مديريت و راهبري كسب و كار در سده بيست و يكم ميلادي، رويكرد به دگرگوني‌ها و مهار آن‌هاست. برجسته‌ترين دگرگوني‌اي كه نظام دويست و بيست ساله (وظيفه‌گرايي) بر پايه انديشه‌هاي آدام اسميت را زير و رو كرده است، روي آوردن به (فرايندگرايي) در سايه پيدايش فن‌آوري‌هاي نوين اطلاعات، رقابت فشرده جهاني و آگاهي و حق انتخاب مشتريان است ...

1  2  صفحه‌ی 1