فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
فنون و فرامين تفكر استراتژيك
 • 79,000 تومان
 • با تخفیف: 79,000 تومان
53 اصل رهبري
 • 56,000 تومان
 • با تخفیف: 56,000 تومان
پيش‌بيني قيمت سهام در بورس به روش تحليل تكنيكال
53 اصل راه‌اندازي كسب و كار و كارآفريني
 • 56,000 تومان
 • با تخفیف: 56,000 تومان
تحول ديجيتال
 • 39,000 تومان
 • با تخفیف: 39,000 تومان
چرا اون خنگه پولدار شده ولي من نشده‌ام
 • 18,000 تومان
 • با تخفیف: 18,000 تومان
فنون و فرامين تفكر استراتژيك
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
53 اصل تصميم‌گيري
 • 56,000 تومان
 • با تخفیف: 56,000 تومان
53 اصل مذاكره
 • 56,000 تومان
 • با تخفیف: 56,000 تومان
53 اصل متقاعدسازي
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
53 اصل مديريت انسان‌ها
 • 39,000 تومان
 • با تخفیف: 39,000 تومان
فنون مذاكره
 • 159,000 تومان
 • با تخفیف: 159,000 تومان

فنون و فرامين تفكر استراتژيك

 • 79,000 تومان

برخي افراد از نعمت نبوغ ذاتي تفكر و هوشمندي استراتژيك بهره‌مند هستند و متاسفانه اين‌گونه افراد نادرند. اما خوشبختانه براي افراد ديگري كه داراي چنين نبوغي نيستند راه‌حلي وجود دارد. منطق بنيادين اين كتاب اين است: اگر مي‌خواهيد روش جديدي از تفكر را بياموزيد، براي آموختن آن خود را خسته نكنيد. فكر افزارها و فنون آن نوع از تفكر را بياموزيد و به كار ببريد تا روش جديدي از تفكر در شما ايجاد شود. در اين كتاب خواهيد خواند: 10 فرمان تفكر استراتژيك. 20 فكر افزار تفكر استراتژيك. 30 نمونه موردي كوتاه در زمينه تفكر استراتژيك. 40 فراز از گفتارهاي مختلف براي تحريك تفكر استراتژيك. 50 پرسش كليدي براي تقويت ظرفيت استراتژيك.

53 اصل رهبري

 • 56,000 تومان

- چگونه بدون توسل به ابزارهاي رسمي اعمال قدرت، انگيزه و كارايي كاركنان را افزايش دهيم. - اهميت دستياران و تيم همكاران نزديك خود را درك كرده و آنها را به درستي به كار گيريم. - در موقعيت يك رهبر، چگونه سخن بگوييم و به چه شيوه‌اي رفتار كنيم.

پيش‌بيني قيمت سهام در بورس به روش تحليل تكنيكال

 • 45,000 تومان

در اين كتاب مي خوانيد: نحوه پيش بيني قيمت سهام در دوره هاي ميان مدت و بلند مدت و كوتاه مدت/ معرفي متداول ترين شاخص تكنيكال به زبان ساده/ شامل شاخص استوكستيك PFE , RST, MACD و ... انواع الگوهاي نمونه داري مورد استفاده در تحليل تكنيكال مانند الگوهاي مثلثي ، پرچمي، سرشانه و... آشنايي با مفاهيم سود و ريسك و نحوه محاسبه آنها / آموزش پارامترهاي موثر در انتخاب موفق سهام / ارائه كامل مثالهاي كاربردي در زمينه استفاده از شاخص تكنيكال/آموزش نحوه استفاده از نرم افزار Metastock در تحليل تكنيكال/ ليست سايتهاي ايراني حاوي اطلاعات مربوط به بورس اوراق بهادار در ايران/ ليست سايتهاي خارجي آموزشي و كاربردي در زمينه بورس

53 اصل راه‌اندازي كسب و كار و كارآفريني

 • 56,000 تومان

كسب و كار شخصي خود را راه بيندازيد: دل به دريا بزنيد، شروع كنيد، و آن را به موفقيت برسانيد! ـ اصولي براي انتخاب كسب و كار مناسب و داشتن يك زندگي شخصي سالم. ـ اصولي براي برنامه‌ريزي كسب و كار، تامين سرمايه، استخدام نيروي انساني، و راه‌اندازي موفق آن. ـ اصولي براي مديريت مالي، بازاريابي، و رشد.

تحول ديجيتال

 • 39,000 تومان

آنچه در اين كتاب مي‌خوانيد: فصل اول: زبدگي ديجيتال چيست؟ فصل دوم: ايجاد تجربه جذاب مشتري فصل سوم: بهره گيري از توان عمليات محوري فصل چهارم: بازآفريني مدل‌هاي كسب و كار فصل پنجم: ايجاد چشم‌نداز ديجيتال فصل ششم: جلب مشاركت گسترده در سازمان فصل هفتم: حكمراني تحول ديجيتال قصل هشتم: ايجاد قابليت‌هاي رهبري فناوري فصل نهم: چارچوب بندي چالش ديجيتال فصل دهم: سرمايه گذاري متمركز فصل يازدهم: بسيج سازمان فصل دوازدهم: پايدارسازي تحول ديجيتال فصل پاياني: شما هنوز هيچ چيز نديده‌ايد! پيوست: خودارزيابي زبدگي ديجيتال

چرا اون خنگه پولدار شده ولي من نشده‌ام

 • 18,000 تومان

بارها اتفاق افتاده كه دوست قديمي كه زماني فكر مي‌كرديد به هيچ جايي نمي‌سد را ديده‌ايد و در كمال تعجب متوجه شده‌ايد او رئيس يك شركت بزرگ چند ميلياردي است و هر ماه به اندازه تمام عمر شما پول در مي‌آورد! چطور چنين چيزي ممكن است؟ هميشه در مدرسه نمرات عالي مي‌گرفتيد، به بهترين دانشگاه رفتيد و در رشته خيلي خوبي ادامه تحصيل داديد. اما او حتي نتوانست ديپلم بگيرد و از همان زمان وارد بازار كار شد. حالا شما به سختي زندگي‌تان را مي‌چرخانيد و تازه با پس‌انداز اين چند سال مي‌خواهيد ازدواج كنيد، ولي او هيچ وقت چنين مشكلاتي نداشته و اينقدر هم سختي نكشيده است! لازم نيست بيست و چهار ساعته كار كنيد و پول هم خرج نكنيد تا پولدار شويد. اتفاقا اين راهي است كه آدم‌هاي عاقل پيش مي‌گيرند و بي‌پول مي‌شوند! بسيار خوب، اگر مي‌خواهيد بدانيد كجاي كار اشتباه كرده‌ايد، بيايد و چند ساعت وقت بگذاريد و ببينيد اين ميلياردر بزرگ چطور در زندگي موفق شده است. او حتي به بيماري ديسلكسيا هم مبتلا است و از عهده كارهاي ساده‌اي چون تايپ با كامپيوتر هم بر نمي‌آيد. اما طرز تفكرش را عوض كرد و پولدار شد. يك دليل ساه براي موفقيت‌تان وجود دارد؛ اگر نويسنده خنگ اين كتاب توانسته موفق شود، حتما شما هم مي‌توانيد!

فنون و فرامين تفكر استراتژيك

 • 55,000 تومان

برخي افراد از نعمت بلوغ ذاتي تفكر و هوشمندي استراتژيك بهره‌مند هستند و متاسفانه اين‌گونه افراد نادرند. اما خوشبختانه براي افراد ديگري كه داراي چنين نبوغي نيستند راه‌حلي وجود دارد. منطق بنيادين اين كتاب اين است: اگر مي‌خواهيد روش جديدي از تفكر را بياموزيد، براي آموختن آن خود را خسته نكنيد. فكرافزارها و فنون آن نوع از تفكر را بياموزيد و به كار ببريد تا روش جديدي از تفكر را در شما ايجاد كند. در اين كتاب خواهيد خواند: 1- 10 فرمان تفكر استراتژيك 2- 20 فكرافزار تفكر استراتژيك 3- 30 نمونه موردي كوتاه در زمينه تفكر استراتژيك 4- 40 فراز از گفتارهاي مختلف براي تحريك تفكر استراتژيك 5- 50 پرسش كليدي براي تقويت ظريفت تفكر استراتژيك.

53 اصل تصميم‌گيري

 • 56,000 تومان

پيش ‌نيازهاي تصميم‌گيري خوب چه چيزهايي هستند؟ چطور به كمك فرآيند سيستماتيك تصميم‌گيري، تصميم‌هاي بهتري بگيريم؟ چگونه از اشتباهات خود براي بهبود مهارت تصميم‌گيري استفاده‌ كنيم؟ در مسير تصميم‌گيري چه دام‌هايي وجود دارند و چطور از آنها اجتناب بورزيم؟ چارچوب‌هاي فكري، ديدگاه ما در تصميم‌گيري را به چه شكل محدود مي‌كنند؟ اين كتاب 53 اصل اثبات شده را براي مواجهه با چالش‌هاي مهم تصميم‌گيري، برايتان بازگو مي‌كند. روبرت گانتر، در تدوين و نگارش بيش از بيست عنوان كتاب همكاري داشته است.علاوه بر اين كتاب ميتوان به كتب ديگري نظير نشريه اختصاصي وارتون در حوزه تصميم‌گيري و يكصد ثروتمند برتر تاريخ آمريكا اشاره كرد. كتاب‌هاي او به بيش از ده زبان ترجمه شده‌اند و از گفته‌ها و نوشته‌هاي او در برنامه‌هاي مختلف راديويي و تلويزيوني و همچنين در نشريات معتبري نظير فورچون، يو اس اي تو دي و نيويورك تايمز استفاده مي‌شود. او از دانشگاه پرينستون فارغ‌التحصيل شده و با دانشگاه وارتون همكاري مي‌كند.

53 اصل مذاكره

 • 56,000 تومان

كتاب 53 اصل مذاكره، هنر و دانش مذاكره را به بهترين شكل در اختيار خواننده قرار مي‌دهد. متخصصان فروش بايد حتما اين كتاب را بخوانند، البته براي افرادي كه مي‌خواهند مهارت‌هاي مذاكره خود را ارتقا بخشند هم بسيار مفيد است.(كريس وبر، معاون مديرعامل، شعبه ناحيه غرب مايكروسافت) مهارت‌هاي مذاكره قابل يادگيري بوده و بايد آن را ياد گرفت. تامپسون در كتاب جديد خود، چارچوبي براي اين كار فراهم كرده است. خواندن اين كتاب براي هر مذاكره كننده‌اي و در هر سطحي ضروري است. (آنتوني سانتياگو،معاونت تداركات بين‌الملل شركت بريستول ميرز) لي تامپسون، در دانشكده مديريت كلارگ وابسته به دانشگاه نورث وسترن، استاد برجسته رفع تعارض و علوم سازماني مي‌باشد. وي نويسنده كتاب پرفروش ذهن و قلب مذاكره‌ كننده بوده و جزو مشاوران مطرح و مذاكره‌كنندگان حرفه‌اي يكصد شركت برتر دنيا مي‌باشد.

53 اصل متقاعدسازي

 • 95,000 تومان

با استفاده از اين كتاب: با مكانيزم‌هاي تاثيرگذاري و متقاعدسازي آشنا شويد. تاثير داستان و داستان‌گويي در متقاعدسازي ديگران را درك كنيد. فرآيندهاي خودآگاه و ناخودآگاه را در متقاعدسازي ديگران به درستي به كار گيريد. با مكانيزم‌هاي متقاعدسازي جمعي آشنا شويد. اين كتاب 53 اصل اثبات شده را براي مواجهه با چالش‌هاي مهم متقاعد‌سازي، برايتان بازگو مي‌كند.

53 اصل مديريت انسان‌ها

 • 39,000 تومان

هم‌چون رهبري برجسته، از پس مشكلات پيچيده‌اي كه هر مديري با آنها روبرو مي‌شود برآييد! اصولي در مورد نحوه تشكيل تيم‌هاي پيروز و شيوه طراحي شغل‌هاي موفق و اثربخش اصولي در اين مورد كه كارمندان راضي و خوشحال، هميشه كارآيي بيشتري ندارد اصول شگفت‌انگيزي در اين مورد كه شما خواهان چه رفتارهايي هستيد و به كدام رفتارها پاداش مي‌دهيد فقط و فقط بهترين تفكرات در زمينه مديريت اين كتاب 53 اصل اثبات شده را براي مواجهه با چالش‌هاي مهم مديريت، برايتان بازگو مي‌كند

فنون مذاكره

 • 159,000 تومان

آيا تا به حال فكر كرده‌ايد كه يادگيري فنون مذاكره تا چه حد مي‌تواند به شما در زندگي كمك كند؟ ما انسان‌ها هر روز در موقعيت‌هاي گوناگون مذاكره قرار مي‌گيريم، از صف خريد نان و سوار شدن به تاكسي گرفته تا زماني كه مي‌خواهيد ملكي را بخريد يا حتي وقتي دزدي چاقويش را زير گلويتان گذاشته و مي‌خواهد هر چه داريد را تصاحب كند. حتي بسياري از جنگ‌هاي بزرگ و قتل و غارت‌هاي تاريخي به دليل عدم درك متقابل و آشنا نبودن رهبران تمدن‌هاي مختلف به اين فنون رخ داده‌اند. مخاطبين كتاب فنون مذاكره، طيف گسترده‌اي از كارمندان و دانشجويان و صاحبان اصناف گرفته تا مديران ارشد و سران مملكتي را در بر مي‌گيرد. اين كتاب كه حاصل گردآوري بيش از پانزده عنوان كتاب‌هاي برتر دنيا در زمينه‌ي مذاكره و تجربيات چندين ساله‌ي مؤلف در زمينه‌ي مذاكرات مهم بين‌المللي مي‌باشد، چكيده مفاهيم مذاكره را با بياني روان به شما آموزش مي‌دهد.

1  2  صفحه‌ی 1