فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
تربيت فرزند شما بر اساس تيپ شخصيتي (چگونه فرزنداني شاد سالم و مسئول تربيت كنيم)
4 رساله در باب زندگي (مجموعه روزگار نخست)
 • 27,000 تومان
 • با تخفیف: 27,000 تومان
لحظه برخاستن (تغيير جهان با توانمندسازي زنان)
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
رساله در باب خشم (مجموعه روزگار نخست)
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
10 به ‌علاوه 100 را0 براي انگيزه دادن به خود (زندگي‌تان را براي هميشه تغيير دهيد)
27 چهره مردان
 • 24,000 تومان
 • با تخفیف: 24,000 تومان
آشنايي قبل از ازدواج
 • 15,000 تومان
 • با تخفیف: 15,000 تومان
زندگي در دنياي لغزان
 • 15,000 تومان
 • با تخفیف: 15,000 تومان
شهر غصه (نمايش‌نامه)
 • 8,000 تومان
 • با تخفیف: 8,000 تومان
فلسفه ذهن
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان
بلوغ به زبان ساده براي نوجوانان
 • 15,000 تومان
 • با تخفیف: 15,000 تومان

راهنماي مهارت‌هاي اجتماعي (خجالت خود را مديريت كنيد گفتگوهاي خود را بهبود ببخشيد و بي آنكه خود واقعي‌تان را پنهان كنيد دوستان جديد پيدا كنيد)

 • 80,000 تومان

مشكلات اجتماعي راه حل دارند مفهوم عبارت دير شكوفا به همين خاطر به وجود آمده است. خيلي از افراد براي مدت طولاني طي زندگي خود حس خجالت و تنهايي را تجربه كرده و تقويت مهارت‌هاي ميان‌فردي و رها شدن از خجالت و تنهايي براي‌شان زمان‌بر بوده است شما نيز مي‌توانيد حس اعتماد به نفس‌تان را افزايش دهيد و خجالت و اضطراب و هر گونه افكار و رفتار مخرب مرتبط با آنها را در خود مديريت كنيد. شما مي‌توانيد براي مهارت گفتگوي خود تمرين كرده و آن را تقويت كنيد و براي داشتن دوستاني جديد و زندگي اجتماعي كارآمد فرايندي قابل اعتماد را فرابگيريد.

تربيت فرزند شما بر اساس تيپ شخصيتي (چگونه فرزنداني شاد سالم و مسئول تربيت كنيم)

 • 90,000 تومان

همه ي پدرومادرها مي دانند كودكان حتي نوزادان‌شان شخصيت خاص خود را دارند. نيز هر پدر و مادري كه بيش از يك فرزند دارد به تفاوت آن‌ها آگاه است و مي داند كه حتي خواهر با خواهر و برادر با برادر، چه برسد به خواهر با برادر از حيث شخصيت فرق دارند. بنابراين راهبرد موثر كاركردن با يك كودك چه بسا براي كودك ديگر بي تاثير يا مشكل آفرين باشد. چگونه مي توانيد بفهميد آيا روشي را كه براي تربيت فرزندي به كار مي بريد مناسب فرزند ديگرتان هست يا خير؟ با روش تحليل شخصيت، ابزار منحصر به فرد روان شناسانه‌ي نيرومندي براي تربيت كودكان‌تان به كار مي‌بريد تا والدين بهتري باشيد و بفهميد: كدام يك از 16 تيپ شخصيتي با فرزندان تان سازگارتر است. كدام يك از تيپ هاي شخصيتي در مراحل سه گانه‌ي رشد فرزندتان ( پيش دبستاني،دوران مدرسه و بزرگسالي) در فرزند شما ظهور بيشتري دارد. چگونه شما والدين روش سازگارتري با تيپ شخصيتي فرزندتان در تربيت او به كار گيريد تا در روابط و برخوردهاي‌تان، انگيزه دادن‌هايتان و نظم‌بخشي‌تان به رفتار او نتيجه بهتري به دست آوريد. چگونه انرژي مهارنشدني فرزندتان را پيش از دبستان مهار كنيد به نحوي كه بتوانيد احساسات و افكار پنهان وي را درك كنيد. چگونه با فرزند بزرگسال‌تان كه اهميتي به رفتارش نمي‌دهد و در برابر هر تغييري مقاومت مي‌كند طوري تعامل كنيد كه افق گسترده‌تري پيش رويتان بگشاييد...

4 رساله در باب زندگي (مجموعه روزگار نخست)

 • 27,000 تومان

مجموعه «روزگار نخست» تلاشي است در جهت آشنا ساختن خوانندگان فارسي زبان با ميراث فيلسوفان غيرمعاصر، به ويژه در قالب نوشته‌ها و رساله‌هاي كوتاه. اين مجموعه كوششي است براي در هم شكستن سد ناهم‌زماني، گاه از طريق همدل كردن خواننده با مضمون يك نوشتار، گاه از طريق برانگيختن مخالفت سنجيده در او.

لحظه برخاستن (تغيير جهان با توانمندسازي زنان)

 • 35,000 تومان

چطور مي‌توانيم در زندگي انسان‌ها، به خصوص زنان، لحظه برخاستن پديد آوريم؟ چون هنگامي كه باعث پيشرفت زنان شويد جامعه بشريت ارتقا مي‌يابد. من اين كتاب را نوشتم تا داستان انسان‌هايي را كه به زندگي‌ام هدف بخشيدند با شما در ميان بگذارم. مي‌خواهم روش‌هاي كمك به رشد را از هم بياموزيم. موتورهاي هواپيما روشن شده‌اند، زمين در حال تكال خوردن است و ما در «برخاستن» هستيم. اين كتاب بيانه‌اي ضروري و فوري است، براي جوامعي كه برابري را به رسميت شناخته‌اند و زن‌ها در آن داراي ارزش و اعتبار در همه حوزه‌ها هستند. ما به چنين پيامي بيش از هميشه نيازمنديم.

رساله در باب خشم (مجموعه روزگار نخست)

 • 60,000 تومان

مجموعه «روزگار نخست» تلاشي است در جهت آشنا ساختن خوانندگان فارسي زبان با ميراث فيلسوفان غيرمعاصر، به ويژه در قالب نوشته‌ها و رساله‌هاي كوتاه. اين مجموعه كوششي است براي در هم شكستن سد ناهم‌زماني، گاه از طريق همدل كردن خواننده با مضمون يك نوشتار، گاه از طريق برانگيختن مخالفت سنجيده در او. اثر حاضر ترجمه‌اي است از رساله نسبتا مفصل «درباره خشم» نوشته سنكا، فيلسوف رواقي قرن نخست ميلادي. سنكا در اين اثر كوشيده است از طريق تبيين خشم و بحث در چيستي آن، راهي براي «تسكين خشم» پيش پاي ما بنهد...

10 به ‌علاوه 100 را0 براي انگيزه دادن به خود (زندگي‌تان را براي هميشه تغيير دهيد)

 • 25,000 تومان

ـ در اين كتاب 100+10 راه علمي و مؤثر براي «مبارزه با بي‌انگيزگي» و «ايجاد تغيير مثبت در فكر و عمل شما معرفي شده است. ـ روش‌هاي عملي اين كتاب به شما مي‌آموزند كه چطور عادت‌هاي قديمي تفكر خود را كنار بگذاريد و با فراگرفتن تكنيك‌هاي ذهني و روحي كارآمد روياهاي‌تان را تحقق بخشيد. ـ اين كتاب به شما كمك مي‌كند تا با يك برنامه عملي كارآمد، بر موانعي كه سر راه‌تان قرار گرفته و شما را نااميد و بي‌انگيزه كرده‌اند، غلبه كنيد و در كار و زندگي روزمره به اهداف‌تان برسيد. ـ روش‌هاي اين كتاب بر اساس تجربيات و بازخوردهاي هزاران نفر است كه در سمينارهاي انگيزشي نويسنده شركت داشته‌اند. ـ هيچ‌كس نمي‌تواند مانند خود ما به ما انگيزه بدهد؛ پس آموختن روش‌هاي علمي و مؤثر براي «انگيزه دادن به خود» براي هر كسي كه به دنبال موفقيت است، ضروري‌ست..

27 چهره مردان

 • 24,000 تومان

تا به حال به اين فكر كرده‌ايد وقتي كه مردي ابراز عشق مي‌كند، در ذهن و خيالش چه خبر است؟ هيچ‌وقت از خودتان پرسيده‌ايد چرا مردان زيادي تيم مورد علاقه‌شان را بيشتر از فرزندان‌شان دوست دارند؟ يا هيچ‌وقت دچار اين فكر شده‌ايد كه آيا به يك مرد خاص مي‌توان اعتماد كرد؟ 27 چهره مردان كتابي است كه پرده از راز مردانگي برمي‌دارد و ويژگي‌هاي 27 تيپ متمايز مرد را براي شما توضيح مي‌دهد؛ با جزئيات صريح و شوخ‌‌طبعانه متخصص جنسيت، دكتر استفن وايتهد كه مشخصه‌هاي دروني مردان را تعريف مي‌كند و فاش مي‌سازد كه: - چگونه مي‌توان حدس زد مردي اهل تاهل و خانواده است يا اغواكننده‌اي زودگذر؟ - نشانه‌هاي واضح كسي كه اهل كار و ساختن قلمرو خود است و تفاوتش با آدمي منفعل، تنبل و بخور و بخواب كدام است؟ - چگونه كسي را كه نقش بازي مي‌كند، تشخيص دهيم؟ 27 چهره مردان راهنمايي ضروري براي هر زني است كه در زندگي‌اش مي‌خواهد به درون مردان پي ببرد يا حتي هر مردي كه مي‌خواهد خود را بشناسد.

آشنايي قبل از ازدواج

 • 15,000 تومان

چه مي‌شود كه برخي مردها پس از آشنايي با زني در قرار اول از ادامه رابطه و قرارهاي بعدي طفره مي‌روند؟ چه علل و اسبابي باعث مي‌شود كه مردي از ادامه آشنايي و رابطه كه هدفش حصول شناخت و در نهايت ازدواج است، بگريزد؟ چه اشكال يا ايرادهايي ممكن است در ما زن‌ها ببيند كه اين آشنايي را بشكند؟ نارسايي از كجاست؟ فرصت‌سوزي چگونه است؟ اشتياق چگونه از بين مي‌رود؟ چرا خوش‌بيني به بدبيني تبديل مي‌ِشود؟ ...

زندگي در دنياي لغزان

 • 15,000 تومان

هميشه و در همه‌ كتاب‌هايي كه موضوع‌هايي كه موضوع‌شان ترس است بحث از اين است كه انواع ترس چگونه ايجاد مي‌شوند، علل و اسباب آن، زمينه‌هاي آن، شيوه‌هاي پيشگيري از آن، راه‌هاي از بين بردن آن و ... چيست، كه همه اين‌ها بررسي روان‌شناختي مقوله‌ ترس به عنوان يك بيماري است. براي اولين بار، در اين كتاب، علاوه براي مورد فوق با جنبه‌هاي جامعه‌شناختي ترس، كه از مشكلات دنياي مدرن است، و راه‌هاي مقابله با آن، خصوصا با آموزه‌هاي مشترك معنوي موجود در مذاهب آشنا مي‌شويد. تجربه‌اي كه براي‌تان جديد است.

شهر غصه (نمايش‌نامه)

 • 8,000 تومان

يكي بود يكي نبود... زير گنبد كبود، غير خداي مهربون هيچ‌كي نبود... تو دل دشت بزرگ كه صبح‌ها مخمل جادوي سر انگشت نسيم، تنش رو غرق اقاقي مي‌كرد، غروب‌ها خورشيد خانوم لپاش رو عنابي مي‌كرد، تو شب‌ها، خود خدا، گوشه پيرهن ساتنش رو منجوق و مرواري مي‌دوخت، پشت يه كوه بلند، كه از سربي‌كاري، با نوك قله تيز و سركجش، شكم ابرها رو قلقلك مي‌داد، يه شهري بود...

فلسفه ذهن

 • 70,000 تومان

فلسفه ذهن به عنوان بخشي از فلسفه تحليلي، به ذهن، حالات ذهني و رابطه آن با بدن فيزيكي ما و نيز ساير مسايل مهم مربوط به آن همچون «آگاهي»، «اراده آزاد» و «جبر و اختيار» مي‌پردازد و از سويي نظريه‌هايي همچون دوگانه‌انگاري، كاركردگرايي، اين هماني ذهن و بدن و اين هماني شخصي، روابطي را بين اجزاي وجودي فلسفه ذهن برپا مي‌دارند و به مباحث مربوط به آن مي‌پردازند كه همواره تامل‌برانگيز بوده و هست. محتواي اين كتاب به خوبي دربرگيرنده چنين مباحثي است.

بلوغ به زبان ساده براي نوجوانان

 • 15,000 تومان

بلوغ چيست؟ من چه احساسي درباره بلوغ بايد داشته باشم؟ چرا جسم و روان من در اين دوران، تا اين اندازه تغيير مي‌كنند؟ چگونه مي‌توانم احساس خشم‌ام را كنترل كنم؟ چرا وزن من در دوران بلوغ تغيير مي‌كند؟ چرا صورتم جوش مي‌زند؟ اين پرسش‌ها و هزاران پرسش كه شما، نوجوانان، در دوران بلوغ به ذهن‌تان مي‌رسد نشان‌دهنده كنجكاوي و نگراني شما درباره تغييرات فراواني است كه در اين دوران در خود احساس مي‌كنيد. برخي از نوجوانان زماني كه بالغ مي‌شوند به سختي مي‌توانند درباره مسائل دوران بلوغ با پدرو مادرشان صحبت كنند. شايد نگران‌اند كه بايد پاسخ پرسش‌هاي‌شان را از پيش مي‌دانستند، يا ممكن است تصور كنند واژه‌ها و جمله‌هايي مناسب براي توصيف وضعيت‌شان در ذهن ندارند، شايد هم نگران‌اند كه اگر ديگران متوجه احساس‌ها و هيجان‌هاي غير عادي آن‌ها شوند مسخره‌شان كنند. در هر صورت، شما مي‌توانيد با مطالعه اين كتاب، پاسخي براي پرسش‌هاي متعدد و گوناگون درباره بلوغ و تغييرات ناشي از آن پيدا كنيد.

1  2  3  4  صفحه‌ی 1