فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

كتاب مرجع چاكرا يوگا (وضعيت‌هاي يوگا براي متعادل‌سازي انسدادزدايي و باز ‌كردن چاكرا‌ها و شفا‌ي ذهن و بدن)

  • 135,000 تومان

كتابچه راهنما‌ي ضروري شما براي متعادل سازي چاكرا‌ها از طريق يوگا دستيابي به تعادل فيزيكي و روحي بسيار فوق‌العاده است، اما راه رسيدن به اين هماهنگي و تعادل ممكن است چالش‌ بر‌انگيز باشد. كتاب مرجع چاكرا يوگا راهي بسيار ساده براي پرتوجويان مبتدي، متوسطه و حتي مربيان يوگا است تا بتوانند گام به گام و از طريق آساناها و تنفس‏ چاكرا‌هاي خود را متعادل و انسداد‌زدائي نمايند و در بدن و ذهن، تعادل و شفا را بيابند. در كتاب چاكرا يوگا براي باز‌كردن و انسدادزدائي چاكرا‌ها از آساناهايي كه بسيار ساده هستند مانند سيدهاسانا (وضعيت نشستن ساده) تا آساناهايي كه پيچيده‌ تر هستند مانند سالامبا شيرشاسانا (ايستادن روي سر) استفاده شده است. همچنين شامل تكنيك‌‌هاي تنفسي، حركات كششي و سيكل‌هاي مختلف از آساناها، كه موجب بهبود كيفيت زندگي روزمره و نيز قدرتمندي وانعطاف‌پذيري بدن شما شوند، مي ‌باشد. پس يك نفس عميق و تطهير‌كننده بكشيد. زمان آن رسيده كه آغوش خود را براي دستيابي به حس سعادتمندي، آرامش دروني، شادماني و تعادل باز كنيد! پكيجي از آساناها: كتاب شامل 56 آساناي اصلي يوگا كه براي متعادل سازي هر يك از چاكرا‌ها دسته‌بندي شده‌اند و نيز 8 سيكل كه براي پاك‌سازي وانسدادزدائي 7 چاكرا‌ي اصلي طراحي شده است، مي‌باشد. مناسب براي همه افراد در تمامي سطوح: كتاب مرجع چاكرا يوگا يك راهنما‌ي ضروري براي پرتوجويان مبتدي وافرادي كه در خانه تمرين مي‌كنند مي‌باشد همچنين براي مربيان ماهر و با‌ تجربه وپرتوجويان حرفه‌اي با سطح پيشرفته‏، كتابي ايده آل است. تصاويربه يادماندني و گويا: تصاويركتاب رنگي بوده ورنگ هر آسانا متناسب با چاكرايي است كه تحت تاثير قرار مي‌دهد به همين دليل تاثيري ماندگار در ذهن شما ايجاد كرده وباعث مي‌شود به راحتي آساناهايي كه براي پاكسازي وانسدادزدائي هريك از چاكرا‌ها مناسب است را در تمرين‌هاي شخصي خود به ياد آوريد.

مودرادرماني (نيروي شفابخش يوگاي دستان)

  • 30,000 تومان

مودرا را مي‌توان به بيان ساده يوگاي دستان و انگشتان خواند. تمركز اين نوع از يوگا ، بر انرژي شفا بخشي است كه از تعامل دستان و انگشتان پديد مي‌آيد. قرار دادن انگشتان دست در حالت‌هاي مختلف ، خم كردن ، روي هم قرار دادن ، و تماس نوك انگشتان با همديگر ، مي‌تواند بر جريان پرانا (انرژي حيات‌بخش بدن) ، تاثير بگذارد. مودراها ذخاير انرژي نهفته بدن را تحريك كرده و پتانسيل خود شفايي بدن را آزاد مي كنند. آنها نه فقط در سطح جسمي . بلكه در سطوح ذهني و عاطفي نيز نيروي شفا را به جريان مي‌اندازد. مي‌توان با استفاده از مودراهاي مختلف انسداد انرژي بدن را بر طرف نمود، ارز تجميع اضافي انرژي در يك نقطه از بدن كاست و آن را به نقاطي ديگر كه انرژي كم دارند هدايت كرد. به طور ساده تمرين منظم مودراها باعث مي‌شود انرژي شفا بخش دروني به گونه‌اي متعادل در بدن انتشار يابد . مودرا درماني ساده . بي خطر ، و بي عارضه ، براي طيف متنوعي از بيماري‌هاست . اين شيوه درماني اگر به گونه‌اي درست و منظم انجام بگيرد، ارمغان آن ارتقاي سلامت عمومي بدن ، تعادل و آرامش درون خواهد بود.

يين‌يوگا (اصول و تمرينات)

  • 35,000 تومان

در اين كتاب پاول گريلي به ارائه‌ي درك و تجربه‌ي شخصي خود از دائو يوگا (تئوري مريدين ها)، آناتومي و يوگا آسانا مي پردازد و با درك تفاوت هاي فيزيولوژيك و آناتومي بدن افراد، مخاطب را به تجربه‌ي پين يوگا در وجود خود فرا مي خواند. اين جمله را بارها در اين كتاب مي‌خوانيد « بگذار بدنت راهنماي تو باشد.» از ديگر ويژگي هاي اين كتاب سادگي و روان بودن متن و عدم ارائه‌ي اطلاعات خاص فني است به نوعي كه با راهنمايي هاي كتاب، يوگي مي تواند به انجام تمرين ها بپردازد و با مشاهده ي اثر تمرين بر او و محدوديت هاي خود به تكميل يوگاي شخصي اش ادامه دهد. در فصول انتهايي نويسنده به تئوري چاكراها پرداخته است و به شرح و آموزش بانداها و مراقبه ي چاكراها مي پردازد. مشاهده مي شود كه روش و تفكر نويسنده نه تنها در آساناهاي يوگا بلكه حتي در مديتيشن و تمرين هاي ذهن آگاهي نيز محل تلاقي دائو يوگا و يوگاي كلاسيك است.

يوگا راه تندرستي كامل

  • 130,000 تومان

اين كتاب مانند كلاس يوگايي است كه خود ب.ك.س. آيينگر در آن آساناهاي كلاسيك و اصلي يوگا را به شما درس مي دهد، حركت ها را روي بدنتان اصلاح مي كند. گام به گام راهنماييتان مي كند و فلسفه و تكنيك هاي يوگاي مكتب آيينگر را برايتان شرح مي دهد. او كه مبتكر استفاده از ابزار در تمرين آسانا و پراناياما است، شيوه تمرين چندين آسانا و دو پراناياماي اصلي با ابزار و فايده ها و دلايل تكنيكي استفاده از ابزار را به گونه اي در اين كتاب درس مي دهد كه چه معلم يوگا باشيد چه شاگرد مبتدي، مياني يا پيشرفته يوگا بسيار از آن بهره خواهيد برد. او در بخشي كه به درمان با يوگا اختصاص داده است، توالي هاي سنجيده اي از آسانا و پراناياما با ابزار را براي درمان بسياري از بيماري هاي قلبي عروقي، گوارشي، تنفسي عصبي، ... پيش رويتان مي گذارد. آيينگر در پايان كتاب يك برنامه درسي 20 هفته اي يوگا با و بدون ابزار در اختيارتان قرار مي دهد. اگر شاگرد يوگا هستيد مي توانيد روي اين برنامه از تمرين مبتدي با ابزار شروع كنيد و به مرحله پيشرفته بدون ابزار برسيد يا برنامه تمرين متناسب با نياز خود را تدوين كنيد. و اگر معلم يوگا هستيد مي توانيد از اين دوره درسي براي آموزش به شاگردان خود استفاده كنيد. يك ويژگي بسيار ارزشمند كتاب بخش آغازين كتاب است كه شما را با ابعاد كمتر شناخته زندگي، بينش، تفكر، فعاليت و جهان بيني گوروجي آيينگر آشنا مي كند.

توجه‌آگاهي براي درمان‌گران (فهم توجه‌آگاهي براي كارايي حرفه‌اي و به‌زيستي شخصي)

  • 40,000 تومان

با قضاوت نكردن خود يا قضاوت نكردن تجربه‌هاي خود، شما مي‌توانيد فضايي جديد و تازه را با نگرشي نو به محيط، شرايط و خويشتن ارائه دهيد كه در آن فضا شما انتخاب‌هاي شناختي و رفتاري تازه‌تري را تجربه خواهيد كرد. هم‌چنين، توجه‌آگاهي با پذيرشي از جنس مثبت و فعال در ارتباط است؛ در نتيجه، با پذيرش آن‌چه در حال رخ دادن است، احساس‌هاي خود را مي‌پذيريم و پاسخ (و نه عكس‌العمل) مناسبي را خلق مي‌كنيد، تحت چنين شرايطي است كه شما به نااميدي تسليم شرايط نمي‌شويد يا با نگرش منفي به آينده خود نگاه نمي‌كنيد. بنابراين، درست است كه خودآگاهي يكي از مؤلفه‌هاي مهم توجه‌آگاهي است، ولي توجه‌آگاهي مفهومي فراتر از تنها يك مؤلفه است.

حكمت و طريقت يوگا

  • 60,000 تومان

از طريق نوشته‌ها، تجربيات و فلسفه يكي از استادان بزرگ يوگا مي توانيد آنچه يوگا مي‌تواند به ارمغان آورد را كشف كنيد. كتاب حاضر مجموعه‌اي از تمرينات زيباي يوگا را به صورت گام به گام از زبان استاد آيينگر معرفي مي‌كند. ايشان حكمت به دست آمده از متون كهن يوگا و درس‌هايي كه در سفر زندگي آموخته است را بيان مي‌كند و نگرش خود نسبت به نتايج درخشان معنوي و جسماني ناشي از انجام تمرينات يوگا را با شما به اشتراك مي‌گذارد. يوگا براي لذت بردن، براي آرامش دروني و براي زندگي.

يكپارچگي با زندگي

  • 18,000 تومان

در اين كتاب اكهارت با روشي ساده و درعين حال بسيار عميق به ما نشان مي دهد كه چگونه به وجود واقعي خود دست بيابيم. با استقرار در وجود و بودن و دوست شدن با اين لحظه ديگر هرگز درد و رنجي تجربه نخواهيم كرد. در اين كتاب تمرين‌هايي كوتاه و مختصر براي ورود به لحظه حال پيشنهاد مي‌شود كه انجام آنها بسيار شعف‌انگيز است. خواندن اين كتاب و انجام تمرينات آن بسيار سريع و آسان ما را با زندگي يكي مي‌كند. اين يكپارچگي با زندگي چنان آرامش و صلحي به ما عطا مي‌كند كه آن را در هيچ جاي ديگري جز همين جا درون وجود خود نمي‌توانيم پيدا كنيم. صلح و آرامشي كه پايدار است و با حوادث بيروني به هم نمي‌ريزد...

پرتو بر يوگا (يوگا دپييكا)

  • 190,000 تومان

كتاب پرتو بر يوگا مرجع معتبر، كلاسيك و ماندگار يوگا نوشته ب.ك.س آيينگر استاد برجسته يوگا در دوران ما و بنيان‌‌گزار آيينگر يوگا است. اين كتاب كه از زمان نخستين چاپ انگليسي آن در 1966 تا كنون به بيش از بيست زبان ترجمه شده و به قول خود گوروجي كتابي است بهتر از يك معلم خوب، بنياني درست و اصولي براي تمرين و درك يوگا به مردمان سرتاسر جهان هديه كرده است تا در آيين يوگا خود را بشناسند. ويژگي‌هاي ارزشمندي مانند 596 عكس گوروجي در حال انجام آسانا و پراناياما؛ برنامه 300 هفته‌اي تمرين دوره مبتدي، مياني و پيشرفته؛ يك بخش آسان‌هاي درماني براي بيماري‌هاي گوناگون؛ و واژه‌نامه‌اي توضيحي، پرتو بر يوگا را كتاب درسي مرجع شاگردان و معلمان يوگاي جهان كرده است.

نتي (اسرار شفابخشي يوگا و آيورودا)

  • 30,000 تومان

شستشوي بيني با قوري نتي يكي از رايج‌ترين روش‌هاي نوين بهداشت فردي و بهبود سلامتي است. اين ابزار ساده براي شستشوي بيني، كه ريشه در سنت كهن يوگا و آيورودا دارد، روشي عالي براي حفظ سلامتي است. اين روش شما را قادر مي‌سازد بهتر نفس بكشيد، در نتيجه انرژي بيشتري به شما مي‌دهد و زندگي شما را متحول مي‌كند. قوري نتي ارزان است، استفاده از آن ساده و براي همه مفيد است. هنگامي كه فوايد استفاده از آن را تجربه كنيد به سرعت تبديل به يكي از بخش‌هاي روزمره زندگي شما خواهد بود. كتاب حاضر كامل‌ترين و عملي‌ترين راهنماي استفاده از قوري نتي است. اين كتاب جايگاه درمان از طريق مجاري بيني در سنت‌هاي بزرگ درماني هند و ارتباط گسترده آن با درمان بيماري‌هاي عمومي را نشان مي‌دهد.

صفحه‌ی 1