فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

هنر رواقي زيستن (راهنماي روميان باستان براي دستيابي به فضيلت خوشبختي و تأثيرگذاري)

 • 45,000 تومان

اين كتاب با رعايت روح مردم‌مدار و آسان‌يابِ تعاليم اپيكتتوس، انديشه‌هاي ارزشمند و اساسيِ رواقيون را به‌طور خلاصه و با زباني ساده و بينشي مناسبِ انسانِ امروزي ارائه مي‌كند. هدف نويسنده اين بوده كه روح اصيل آموزه‌هاي اپيكتتوس، و نه الزاماً عين عبارت‌هاي او را انتقال دهد. بنابراين چندين نسخهٔ ترجمه‌شدهٔ آموزه‌هايش را بررسي و آموزه‌هاي او را با بياني تازه ارائه كرده‌ است؛ چنان‌كه اگر خود او امروز مي‌خواست سخن بگويد شايد به همين شيوه مي‌گفت.

12 راز زنان خلاق

 • 75,000 تومان

اين كتابء بهترين هديه براي زنان و دختراني است كه آرزو مي‌كنند يك راهنماي دانا و ماهر داشته باشند كه مهم‌ترين رازهاي خلاقيت را با آن‌ها در ميان بگذارد. نويسنده داستان زندگي و كار و خلاقيت گروه شگفت انگيزي از زنان شجاعء باهوش و نوآور به اشتراك مي‌گذارند تا ديگران شهامت بيايند و الهام بگيرند و روياهاي خلاقانه خود را واقعيت بخشند و باشد كه اين كتاب به شما كمك كند خلاقيت خود را شكوفا كنيد و دامنه خلاقيت خود را وسعت دهيد.

شفاف بينديش (تغيير افكار براي تغيير زندگي)

 • 30,000 تومان

اگر مي‌خواهيد تغيير مهمي در جهان ايجاد كنيد، اين كار را از افكارتان آغاز كنيد. اين توانايي در شما هست كه خودتان تصميم بگيريد به چه فكر كنيد. اين مسئله از آن‌رو مهم‌ترين مسئله است كه زندگي شما نتيجه افكار شما است. اگر شيوه تفكرمان را بهبود ببخشيم، دست‌نيافتني‌ها دست‌يافتني خواهند شد. درك اين نكته ساده همه‌چيز را تغيير مي‌دهد. متفكران بزرگ بسياري در باب اهميت افكار قلم زده‌اند. اما رالف والدو امرسون، استاد و منبع بزرگ الهام ويليام جيمز، اين نكته را به ساده‌ترين زبان بيان كرده‌ است: «شما تبديل به همان چيزي مي‌شويد كه در طول روز به آن فكر مي‌كنيد.» اعمال ما نتيجه افكار ما هستند. اين حرف يعني بدون تغيير افكار نمي‌شود اعمال را تغيير داد. بياييد دست به كار شويم!

هدف والا (لذت زندگي معنادار)

 • 35,000 تومان

ما انسان‌ها علاوه ‌بر نيازهاي انساني‌مان به بقا و توليد مثل، هنگامي رشد ‌‌مي‌كنيم و به ‌شكوفايي و كمال ‌مي‌‌رسيم كه به دو نياز والاتر برمي‌خوريم؛ دو نيازي كه امروزه در علم روان‌شناسي بسيار مورد توجه است: يكي نياز به حسّ‌ تعلّق، و ديگري نياز به ارزش، معنا، و هدف والا. يافتن معنا و هدف والا مستلزم اين است كه بيش از خود، به چيزي بزرگ‌تر و فراتر از خود بينديشيم. خوشبختي و شادكامي، از طريق زندگيِ متمركز بر يك هدف اصلي و والا به ‌دست ‌مي‌آيد؛ از طريق زندگيِ يكپارچه‌اي كه آهنگ كليِ آن به اهداف جزئي‌تر ما معنا مي‌بخشد. ويليام ديمون با روشي ساده، ولي محققانه، نقش هدف والا را در زندگي بررسي كرده است و با پرداختن به جنبه‌هاي گوناگون هدف و معناي زندگي، بينشي براي يافتن آن در اختيار خواننده گذاشته است.

روانشناسي سوگ

 • 50,000 تومان

نويسنده در اين كتاب كوشيده است هم از تجربه‌هاي شخصي و هم از روايت‌هاي نظريِ سوگ مثال بياورد؛ هر دو به شيوه‌هاي مختلف معتبر هستند. ولي قبل از اينكه خواندنِ كتاب را شروع كنيد، بايد اين اصل راهنما را بپذيريد كه هيچ تك روشِ «درست»ي براي سوگواري وجود ندارد، اصلي كه شامل اين نكته نيز مي‌شود كه نمي‌توان يك محدوديت زماني براي فرايند سوگواري تعيين كرد: گاهي اوقات ممكن است سوگ براي يك عمر ادامه بيايد، زيرا ما همچنان به شخصي كه از دست داده‌ايم عشق مي‌‌ورزيم. درحالي‌ كه مرگ و ماليات را تا كنون به ‌عنوانِ تنها امور قطعيِ زندگي ذكر كرده‌اند، مي‌توانيم سوگ را نيز به اين فهرست بيفزاييم. عشق (و گاه «دلبستگي») پُل ميان مرگ و سوگ است: ما براي مردگاني سوگ مي‌كنيم كه عاشقشان بوده‌ايم.

اقتصاد شادكامي

 • 35,000 تومان

در باب اينكه شادكامي چه معنايي ممكن است داشته باشد انديشه‌ها و مفاهيم بسياري وجود دارد، اما به‌يقين، شادكامي از اهداف اصلي بشر است. امروزه ديگر كسي تصور نمي‌كند كه برخورداري از زندگي مادي بهتر، خود‌به‌خود به رضايت بيشتر از زندگي منجر مي‌شود. بسياري عوامل ديگر وجود دارد كه بر اساس آن‌ها شادكامي فراتر از جنبه‌هاي صرفا مادي تعريف مي‌شود. پرداختن به اين پرسش‌هاي بنيادي كه امكانات مادي تا چه حد در شادكامي ما دخيل است و چه عواملي بالاتر و فراتر از جنبه‌هاي مادي، سعادت انسان را تعيين مي‌كنند از اهميت برخوردار است. كتاب حاضر با استفاده از تحقيقات گسترده ميان‌رشته‌اي، تقريبا بر هر آنچه در شادكامي آدمي نقش دارد تمركز كرده است. از چيستي معناي شادكامي، عوامل تعيين‌كننده آن در حوزه‌هاي ژنتيك، عوامل اقتصادي، تأثيرات اجتماعي، فرهنگ و دين گرفته تا پيامدهاي شادكامي، نقش فرضي مصرف قرص‌هاي شادكامي، جنگ و حتي شادي ازدست‌رفته مردگان.

هنر سوال كردن (سوال‌هاي بهتر بپرسيد جواب‌هاي بهتر بگيريد)

 • 75,000 تومان

تري ج. فدم در اين كتاب نشان مي‌دهد كه چگونه سؤال‌هاي درست را انتخاب كنيد و از سؤال‌هايي كه به‌حتم پاسخ‌هاي بديهي و بي‌فايده دارند پرهيز كنيد. چگونه به كارمندان كمك كنيد اطلاعات لازم را در اختيارتان بگذارند. چگونه از زبان بدن استفاده كنيد تا كارآمدتر سؤال كنيد. چگونه سؤال‌هاي ابتكارانه يا سؤال‌هاي نپرسيده را بپرسيد تا موضوعات و راه‌حل‌هاي واقعي را كشف كنيد. در اين كتاب ياد مي‌گيريد كه چگونه ويژگي‌هاي يك سؤال‌كننده خوب را فرا بگيريد. براي هر سؤال هدفي مشخص كنيد. از سبك شخصي‌تان كارآمدتر استفاده كنيد. سؤال‌هاي سخت بپرسيد، مخالفت‌ها را برانگيزيد، به غافلگيري‌ها واكنش نشان بدهيد، جلوي طفره‌روي‌ها را بگيريد، و درس‌هاي بيشتر.

21 روش براي افسردگي شادتر (راهنماي خلاق براي رهايي از اضطراب مشكلات روحي و استرس)

 • 30,000 تومان

مطالعه كتاب‌هاي قطور و سنگين براي كسي كه با افسردگي و بي‌حوصلگيِ ناشي از آن درگير است، كاري دشوار است. ست سويرسكي موسيقي‌دان، فيلم‌ساز، و نويسنده آمريكايي در اين كتاب ساده و سبك، 21 راهكار خلاقانه، آسان، كاربردي، و كم‌هزينه را براي رهايي از اضطراب و استرس و غلبه بر افسردگي، با زباني دوستانه و صميمي شرح داده است. اين راهكارها آن‌چنان ساده است كه شايد در ابتدا خنده‌دار به‌‌نظر برسد اما خواننده پس از مطالعه دقيق اين راهكارها و آزمايش عملي آنها درمي‌يابد كه همين روش‌هاي ساده، در كاهش استرس و افسردگي، بسيار سودمند و مؤثر است.

رهنمودهايي براي تدريس مارت شنيداري با رويكردي عملي

 • 18,000 تومان

كتاب رهنمودهايي براي تدريس مهارت شنيداري درصدد است كه براي معلمان و مربيان نمايي منسجم و كامل از ماهيت مهارت شنيداري در زبان دوم فراهم كند، كربردهاي عملي پژوهش‌هاي انجام شده در اين حوزه را بررسي كند و راهكارها و فعاليت هاي آموزشي متنوع را براي استفاده كلاسي در اختيارشان قرار دهد. نياز روز افزون به اطلاعات و منابع آموزشي مهارت‌هاي شنيداري زبان دوم و نيز پيدايش رويكردهاي جديد به ماهيت اين مهارت كه ريشه در پژوهش‌هاي رشته‌ي زبان شناسي كاربردي ندارند، بر اهميت چنين كتابي مي‌افزايد. توانايي شنيداري از جمله مهارت‌هاي مهم اكتساب زبان، در هر دو زبان اول و دوم، محسوب مي‌شود. در حقيقت، مي‌توان اذعان نمود كه توانايي شنيداري پيش زمينه‌ي طبيعي يادگيري زبان و ديگر مهارت‌هاي آن است. بنابراين، توانايي خوب شنيدن و شناخت مهارت‌هاي لازم آن براي همه‌ي زبان آموزان ضروري است. اين كتاب نظرات و ديدگاه‌هاي مختلفي را هم ئر مورد فرايندها و هم فرآوردههاي شنيداري ارائه مي‌دهد. فرايند شنيداري به تفكر در مورد ماهيت توانايي شنيداري و مهارت‌ها و راهكارهاي مورد استفاده در رشد آن اطلاق مي‌شود. فرآورده‌هاي شنيداري نيز شامل انواع تعاملات و متون شنيداري هستند كه زبان آموزان غالبا در درون و بيرون محيط كلاس با آن‌ها سر و كار دارند.

رهنمودهايي براي آموزش صحبت كردن (تقويت مهارت صحبت كردن در كلاس)

 • 40,000 تومان

بيش از سه دهه است كه استفاده از زبان انگليسي به‌مثابه ابزاري براي ارتباط گسترش چشمگيري يافته‌است و امروزه شاهد كاربرد وسيع آن در تجارت، سياست و ديپلماسي، مطالعات علمي و تخصصي، پژوهش، فناوري اطلاعات، جهانگردي و مسافرت، تعاملات اجتماعي و غيره هستيم. توانايي روان‌صحبت‌كردن هنوز براي بيشتر كاربران زبان انگليسي مهم است: هم براي صحبت‌كردن در ملاقات‌هاي رودررو مانند مكالمه‌ها، سخنراني‌ها و ارائه‌ها، كلاس درس يا مصاحبه و هم براي صحبت‌ كردن از طريق ارتباط از راه دور مانند تلفن، مكالمه از طريق كامپيوتر، وبينار و كنفراس. هدف اين كتاب، ارائۀ مجموعه‌اي از فعاليت‌هاي مربوط به رواني كلام در زبان‌آموزان همۀ سطوح است؛ فعاليت‌هايي كه هم براي كلاس‌هاي گروه‌بندي‌نشده و هم براي كار گروهي مناسب هستند. مطالعۀ اين كتاب به همۀ مدرسان زبان در سطوح مختلف آموزشي توصيه مي‌شود.

اختلالات صداي گفتار در كودكان

 • 40,000 تومان

يكي از مسئوليت‌هاي اصلي آسيب‌شناسان گفتار و زبان بررسي روند رشد و تشخيص نشانه‌هاي طبيعي، تاخيري يا غيرطبيعي آن است تا با مشاهده كوچك‌ترين شواهد انحراف از حالت معمول، مداخلات به هنگام صورت پذيرد. تمركز كتاب حاضر بر آن است در مجموعه‌اي آسيب‌شناسانه و كاربردي، نحوه مواجهه با اختلالات صداي گفتار را مورد بررسي قرار دهد و به شرح درمان آن بپردازد؛ و پاسخ‌گوي نياز فارغ‌التحصيلان آسيب‌شناسي گفتار و زبان، دانشجويان مقاطع كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكترا براي تشخيص افتراقي اختلالات صداي گفتار، ارزيابي و درمان آن باشد. محتواي كتاب در آغاز گذاري دارد بر رشد نظام آوايي و سبب‌شناسي اختلالات صداي گفتار، در ادامه به شرح مفصل غربال‌گري و ارزيابي اختلالات آواشناختي و واج‌شناختي پرداخته شده است. چند فصل پاياني موضوع مديريت باليني و درمان اختلالات صداي گفتار با رويكرد حل مسئله و مبتني بر شواهد باليني به بررسي گذاشته است. روش‌هاي درماني معرفي‌شده تا حد امكان با فرهنگ ايراني و زبان فارسي منطبق شده است.

روانشناسي زبان

 • 25,000 تومان

روانشناسي زبان حوزه‌اي ميان‌رشته‌اي در پژوهش است كه از علومي چون روانشناسي، زبان‌شناسي، علوم رايانه، علوم اعصاب و علوم شناخت به وجود آمده است. كتاب «روانشناسي زبان» در هشت فصل با بررسي پژوهش‌هاي كلاسيك و نوين از حوزه‌هاي مختلف بر آن است تا با گشايش دريچه‌اي به حوزه روانشناسي زبان، مقدمه‌اي جذاب و روشن‌گر در زمينه مطالعه پردازش زبان ارائه كند. با فهم فرآيندهاي زيربنايي زبان، مي‌توانيم به گسترش روش‌هاي كارآمدتر در آموزش زبان و درك تفاوت در توانايي‌هاي خواندن كمك كنيم. اين كتاب بي‌ترديد با ارائه مقدمه‌اي روشن بر پژوهش‌هاي نوين در اين حوزه، دانشجويان را مجذوب محتواي خود مي‌كند و مقدمه‌اي بر چگونگي پردازش و ذخيره زبان در ذهن و مغز ارائه مي‌دهد. در ضمن، كتاب حاضر مطرح‌كننده مفاهيم اصلي در پژوهش‌هاي حوزه روانشناسي زبان است؛ مفاهيمي مانند تاريخچه روانشناسي زبان، روش‌هاي پژوهش در اين رشته، جريان اطلاعات، بازنمود زباني و زبان اشاره.

1  2  صفحه‌ی 1