فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
گراد عاشقانه
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
مادام پيلينسكا و راز شوپن
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
گم‌گشته
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
موسيو ابراهيم و گل‌هاي قرآن بر اساس رماني به همين نام
ديالوگ (هنر كنش كلامي بر صفحه صحنه و پرده)
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
آيا با لاكان مي‌توان انقلابي بود (مقالاتي در روانكاوي و فلسفه پست‌مدرن)
تحليل روان‌كاوانه متون ادبي (پيش‌درآمدي برخوانش‌هاي انتقادي برگرفته از زيگموند فرويد)
10 فرزند هرگز نداشته خانم مينگ
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
اتاق
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
غذا دعا عشق (داستان زني در جستجوي همه چيز در ايتاليا هند و اندونزي)
اين كافي نيست (چگونه موفق‌ها موفق‌تر مي‌شوند)
زماني كه 1 اثر هنري بودم
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان

گراد عاشقانه

 • 30,000 تومان

خواسته‌‌هاي متضاد گاهي مغز را مي‌‌خواهد منفجر كند. هم باشم هم نباشم هم اتفاقي بيافتد هم نيافتد. و دو ماه ديگر نزديك عيد كه گربه‌‌ها با شكم‌‌هاي بالا آمده مرنو مرنو كردند ياد داستان دو مرول ديوانه‌‌سر صمد بيافتم كه نمي‌‌فهميدمش. يا آن قصه‌‌ي قدسي قاضي نور كه نمي‌‌دانستم قدسي اسم زن است همان كه پسر بچه‌‌اي تنها با عينكي رنگي توي جنگلي رها شده ‌‌بود و بعد از شكسته شدن يكي از شيشه‌‌هاي عينك تازه رنگ درخت‌‌ها و گل‌‌ها را جور ديگري ديد و نمي‌‌دانم كدام رنگ واقعي است يك شيشه نارنجي و يك شيشه هيچ.

مادام پيلينسكا و راز شوپن

 • 25,000 تومان

در سكوتي مملو از حيراني ما، عمه اِمه ، به كلاويه يه نگاهي‌ مي ندازه و در حاليكه لبخندي حاكي از تشكر بر لبانش نقش بسته، به طرف ما مي‌چرخه؛ پلكاش نميتونه اشكاشو تحمل كنه. خواهرم با يه حالت گيج و نزار با نگاهي تهديد آميز به شنايدر كه هيچوقت به او افتخار همچين پيانو زدني‌ رو نداده بود، خيره شده بود. پدر و مادرم هاج و واج به همديگه نگاه مي‌‌كردند و مبهوت از اينكه هيچ وقت انتظار در آمدن همچين صداهاي دل انگيزي رو از اين جاكتابي تاريك كه يك قرن از كنارش رد مي‌‌شدند را نداشتند. من در حاليكه سعي مي‌‌كردم موهايي سيخ شده روي دستامو بخوابونم از عمه اِمه پرسيدم : - اين چي‌ بود؟ - البته كه شوپن. همون شب پدر و مادرمو مجبور كردم كه برام كلاس پيانو بگيرند و يه هفته بعد هم يادگيري پيانو را شروع كردم.

گم‌گشته

 • 30,000 تومان

از نو شروع كن. امروز واسه اولين بار ميگم كه من هرگز اينو خالصانه از كسي نشنيده‌‌ام. يه زندگي نو رو شروع كن. اما اگه من فقط اينو به خودمم بگم، بي‌‌ارزشش نكردم. هيشكي چيزايي كه به خودم ميگم رو نمي‌‌شنوه، پس كسي هم روشون حساب نمي‌‌كنه. عشق. من از زمان استفاده مي‌‌كنمو به خودم فرصت منحرف شدن توسط عشقو ميدم. يه اندوه حمايت‌‌كننده‌‌ رو به من بده كه ميتونه نهايتاً راه نجاتو به من نشون بده. اونو به من تحميلش كن. كم‌‌كم با اين شرايط كنار ميام. هر روز منو از نو زخمي كن اي عزيزترين و يكي يه دونه من، چه زن باشي و چه مرد. اگه لازمه منو پس بزن اما دليلشم بهم بگو؛ تحقيرم كن، مسخره‌‌ام كن، اصلاً پتمو بريز رو دايره اما تمومش كن بذار تنها باشم. تلخكامي باعث رشد دروني و مثمرثمر شدنم ميشه. اونو قشنگ تشريحش كن. اونو مكتوبش كن. آره خودشه. واسه اينكه حرفام معنادار بشه و واسه اينكه منو بابت شنيده شدن و استقرار حرفام مطمئن كنه، من اونا رو مكتوب تشريح مي‌‌كنم و بعدشم تحويل خودم ميدم. حتي اگه چيزي كه خونده ميشه وجودم نداشته باشه، اما صدايه خواننده كه وجود داره.

موسيو ابراهيم و گل‌هاي قرآن بر اساس رماني به همين نام

 • 24,000 تومان

موسيو ابراهيم: قله اون كوهو ببين! چه برفي! مومو: هزاران كيلومتر از سر تا سر جنوب اروپا گذشتيم. هميشه هم پنجره ماشين پايين بود. موسيو ابراهيم: قوقولي قوقو! مومو: وقتي آدم با موسيو به مسافرت مي‌ره... موسيو ابراهيم: چه جنگلي! مومو: دنيا براش زيباتر ميشه و كشف اين مسئله براي من بي‌نهايت جالب بود. موسيو ابراهيم: چه خري! مومو: من پشت فرمون بودم و تمام توجهم به جاده بود...

ديالوگ (هنر كنش كلامي بر صفحه صحنه و پرده)

 • 85,000 تومان

كارگاه‌هاي محبوب نويسندگي رابرت مك‌كي براي او شهرت جهاني پديد آورده است. ليستي از دانش آموختگان برنده اسكار كه از شماره خارج است. سنگ بناي برنامه او تنها كتابش داستان است، كه در آن تعيين كرده است ما چگونه در مورد هنر خلق داستان سخن بگوييم. حالا در ديالوگ، مك‌كي همان تحليل عميق را ارائه مي‌دهد كه چگونه شخصيت‌ها بايد روي پرده، در صحنه، و در صفحه‌ها به شكلي باوركردني و جذاب صحبت كنند. از مكبث تا بركينگ‌بد، مك‌كي صحنه‌هاي كليدي را براي نشان دادن استراتژ‌ي‌ها و تكنيك‌هاي ديالوگ موشكافي مي‌كند. ديالوگ يك چارچوب تفكر انتقادي را به منظور ساختن يك نويسنده آينده‌دار در مورد چگونگي بيان هنرمندانه و تاثيرگذار به كار مي‌گيرد. دانش آموختگان مشهور مك‌كي، شامل پيتر جكسون، جين كمپيون، جفري راش، پل هگيس، تيم نويسندگي پيكسار و بسياري ديگر است.

آيا با لاكان مي‌توان انقلابي بود (مقالاتي در روانكاوي و فلسفه پست‌مدرن)

 • 110,000 تومان

درك انديشه‌هاي جديد، بدون درك ژاك لاكان امري غير ممكن است، اما درك انديشه‌هاي لاكان نيز يكي از كارهاي بسيار دشوار و سختي است كه هر روشن‌فكري با آن بايد دست و پنجه نرم كند. از همين‌رو بررسي لاكان هميشه كاري خطرناك‌تر از اين نيز، دوري كردن و طفره رفتن از بررسي انديشه‌هاي اوست... در اين نوشتار من در پي پاسخگويي به يك سوال مهم هستم: آيا مي‌توان با كمك لاكان انقلابي بود؟ اگر لاكان اعتقادي به وجود سوژه ندارد و معتقد است انسان در دام نظام نمادين و ساختار رمزي گرفتار است كه «ديگري» آن را ساخته است، و در يكي از عبارات مشهور خود مي‌گويد: «ميل، ميل ديگري است» يعني انسان حتي مالك آرزو و اميالش نيز نيست. آيا طرح چنين سوالي با در نظر داشتن انديشه‌هاي لاكان، شايسته مي‌نمايد؟

تحليل روان‌كاوانه متون ادبي (پيش‌درآمدي برخوانش‌هاي انتقادي برگرفته از زيگموند فرويد)

 • 65,000 تومان

ژان بلمن نويل از نقادان روان‌كاوي معاصر كشور فرانسه، با توسل به بسياري از دست‌نوشته‌ها، قالب‌هاي روايتي، داستان‌هاي نويسندگان و اشعار منظوم و منثور شاعران، با گشودن مرزهاي پر ابهام ادبيات و روانشناسي، توانسته است چهره‌اي نوين به خوان‌هاي ادبي اعطا كند. در تحليل‌هاي او . متن در مقام نخست قرار گرفته و تصاوير خودآگاه و ناخودآگاه آن در قالب سمبل‌ها، نشانگان، رفتارها، اصوات و ظرافت‌هاي ساختاري عرض‌اندام مي‌كننند. نويسنده‌ي كتاب حاضر با علم به اين كه همه‌ي پديده‌هاي ذهني را نمي‌توان به حيطه‌ي خودآگاهي نسبت داد، تلاش كرده است تا تحليل خود را از توصيف مقدمات و عناصر روانشناسي گرفته تا معرفي نقدهاي روانشناختي معاصر بسط دهد

10 فرزند هرگز نداشته خانم مينگ

 • 25,000 تومان

خانم مينگ دوست دارد درباره ده فرزندش كه در نقاط مختلف كشور پهناور چين زندگي مي‌كنند، حرف بزند. آيا او در كشور تك فرزندي، افسانه مي‌بافد؟ قانون را دور زده است؟ در جنوني خفيف فرو رفته است؟ اگر اين بچه‌ها خيالي نباشند چه؟ راز باورنكردني خانم مينگ، به راز چين گذشته و چين امروز مي‌پيوندد، و با حكمت كهن كنفسيوس خود را روشن مي‌كند. ده فرزند هرگز نداشته خانم مينگ در ادامه اسكار و خانم صورتي، موسيو ابراهيم و گل‌هاي قرآن و فرزند نوح، ششمين داستان از مجموعه ‹‹ حلقه ناپيدا›› را تشكيل مي‌دهد.

اتاق

 • 50,000 تومان

اتاق شاهكاري است اثر اما داناهيو نويسنده ايرلندي. داستان از زبان پسر پنج‌ساله‌اي به نام جك روايت مي‌شود كه با مادرش در اتاقي كوچك زنداني شده‌اند. اين رمان برگرفته از زندگي جنايتكار اتريشي است كه در محافل و رسانه‌هاي جهان بازتاب وسيعي داشت. اين كتاب در مدت كوتاهي توجه مخاطبان و منتقدان را به خود جلب كرد و جوايز متعددي را به خود اختصاص داد و در ميان پرفروش‌ترين كتاب‌هاي سال قرار گرفت.

غذا دعا عشق (داستان زني در جستجوي همه چيز در ايتاليا هند و اندونزي)

 • 60,000 تومان

اليزايت گيلبرت در اين كتاب خاطرات پس از طلاقش را در سفري به دور دنيا روايت مي‌كند و نيز از آن‌چه به دست مي‌آورد ، سخن مي‌گويد. در 32 سالگي، گيلبرت تحصيل كرده‌اي است كه خانه و همسري دارد و به عنوان يك نويسنده، روزگار موفقي مي‌گذراند، اما او از زندگي مشتركش راضي نيست و كارش به جدايي مي‌رسد. پس از طلاق تلاش‌هايي براي برقراري روابط جديد مي‌كند كه حاصلي به همراه ندارد. سال بعد از جدايي دشوارش را در سفر مي‌گذراند، چهار ماه در ايتاليا به خوردن و لذت بردن از زندگي (غذا)، چهار ماه در هند در جستجوي معنويات (دعا) و پايان سال سفر را در بالي اندونزي براي برقراري تعادل ميان اين دو و يافتن عشق (عشق)... استوديو كلمبيا پيكچرز فيلمي بر اساس اين كتاب ساخته كه با نقش‌آفريني جوليا رابرتز هم‌زمان با انتشار ترجمه فارسي كتاب به روي پرده رفته است.

اين كافي نيست (چگونه موفق‌ها موفق‌تر مي‌شوند)

 • 57,000 تومان

اين كتاب كه نقشه‌ي راهنماي شماست مسير درست را در جاده پرپيچ‌ و خم زندگي نشانتان مي‌دهد. براي آنكه همچنان به موفقيت‌هايتان ادامه دهيد، بايد همواره از "اينجا" به "آنجا" برويد. اينجا، جاي مهمي است. اگر فرد موفقي هستيد، اينجا دقيقا همان جايي است مي‌خواستيد به آن برسيد. اما براي آنكه موفق‌تر شويد، بايد به "آنجا" برويد. آنجا مكان بهتري است و موفقيت‌هاي بيشتري برايتان به ارمغان مي‌آورد. نگاهي به نقشه‌ي فردي خود بياندازيد. فاصله بين اينجا و آنجا را در اين نقشه مشخص كنيد. شما "اينجا" هستيد. مي‌توانيد به "آنجا" برويد. اما بايد بدانيد آنچه شما را به اينجا رسانده، ديگر نمي‌تواند به آنجا برساند. بنابراين سفر خود را از اينجا به آنجا آغاز كنيد.

زماني كه 1 اثر هنري بودم

 • 80,000 تومان

چه كسي هرگز تصور نكرده كه به يك شي‌ء تبديل شود؟ يا حتي شيئي ستايش‌برانگيز؟ اين قراردادي است كه هنرمندي غريب با مرد جواني كه بر لبه نااميدي گام بر مي‌دارد، مي‌بندد. هنرمند كه هوسي جنجالي در سر دارد، پيشنهاد مي‌كند جوان را كه هوس زندگي در دل دارد، تبديل به يك اثر هنري كند. درنهايت چيزي براي از دست دادن وجود ندارد... به جز آزادي يك نفر...

1  2  صفحه‌ی 1