فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
زندانبان افكار خود نباشيد
 • 69,900 تومان
 • با تخفیف: 69,900 تومان
موفقيت راز ندارد راه دارد
 • 59,900 تومان
 • با تخفیف: 59,900 تومان
راه به قدم‌هاي تو روشن مي‌شود (21 قاعده مولانا)
بيمه به سبك عقاب‌ها
 • 62,900 تومان
 • با تخفیف: 62,900 تومان
شفاي كودك درون
 • 79,900 تومان
 • با تخفیف: 79,900 تومان
احساسات منفي را خالي كنيد تا براي شادي و خوشبختي جايي باز نماييد
دانش پول
 • 99,900 تومان
 • با تخفیف: 99,900 تومان
زندگي بدون اضطراب (انديشه‌هايي براي رهايي از چنگال اهريمن اضطراب)
پيري و سلامت روان
 • 219,900 تومان
 • با تخفیف: 219,900 تومان
با آرامش خاطر ثروتمند شويد
 • 119,900 تومان
 • با تخفیف: 119,900 تومان
مقابله با آدم‌هاي مشكل‌دار به زبان ساده (راهكارهاي ساده براي تبديل مشكلات به فرصت‌هاي مناسب)
محاصره‌شده با سايكوپات‌ها
 • 95,900 تومان
 • با تخفیف: 95,900 تومان

زندانبان افكار خود نباشيد

 • 69,900 تومان

اين كتاب از چه سخن مي‌گويد؟ طبيعت همه انسان‌ها به شكلي است كه براي خود عادت‌هاي گوناگون خلق مي‌كنند. ما هميشه به دنبال نوعي از زندگي هستيم كه همه ابعادش قابل پيش‌بيني باشد و در چارچوب «نقطه ايمني» ما بگنجد. ما وابسته روزمرگي‌هايمان هستيم و در اغلب زمينه‌هاي زندگي، طرح‌هاي ذهني از پيش تعيين شده‌اي را آموخته و پذيرفته‌ايم. در حقيقت، راه‌هايي كه ما در ذهن خود مي‌سازيم، درست مانند كوره‌راه‌هايي هستند كه در علفزار ايجاد مي‌شود. از آنجا كه اين طرح‌ها همگي به‌طور خودكار اجرا مي‌شوند، ما باور كرده‌ايم كه هيچ تسلطي بر عادات رفتاري و فكري خود نداريم. به نظر مي‌رسد كه زندگي از قبل همه رويدادها را براي ما ساخته و پرداخته است و ما تنها ناچاريم به فرمان آن گوش بسپاريم. با پذيرفتن چنين طرحي، نه تنها همه پاسخ‌هاي نادرست ما به زندگي منطقي به نظر مي‌رسند، بلكه در دام نيروهايي مي‌افتيم كه توانايي‌هاي نهان ما را به‌عنوان انسان، محدود و غيرقابل استفاده مي‌سازند.

موفقيت راز ندارد راه دارد

 • 59,900 تومان

هر انساني در طول زندگي كم و كاستي‌هايي داشته است، اما اين نداشته‌ها به هيچ وجه مانع رشد نمي‌شود و نمي‌تواند انسان را متوقف سازد؛ فقط در صورتي مشكل‌ساز مي‌شود كه انسان فقط بر نداشته‌ها تمركز كند و ذهن خود را درگير اين مسائل كند كه انگار جلوي خود سد بتوني كشيده است در حالي كه او مي‌تواند از نداشته‌ها پتانسيل حركت بيشتري براي رسيدن زودتر به موفقيت بسازد كه اين خود «نيروي محرك» ناميده مي‌شود. تحقيقات نشان داده‌اند كه بيشتر افراد موفق از خانواد‌ه‌هاي ضعيف بودند و همگي كاستي‌هايي داشتند كه از آنها رنج مي‌بردند و سرخورده مي‌شدند، اما در گله و شكايت غرق نشدند و مانع‌تراشي نكردند، بلكه چنان شوقي داشتند كه براي حركت به جلو انرژي خلق كردند و توانستند به موفقيت دست يابند. آنها به جاي نداشته‌ها، بر داشته‌ها، يعني همان نقاط قوت خود، تمركز كردند و با تكيه بر نقاط قوت، راه و مسير موفقيت را هموار ساختند.

راه به قدم‌هاي تو روشن مي‌شود (21 قاعده مولانا)

 • 73,900 تومان

اگر مولانا نگاهي به تجربيات و اتفاقات انسان‌هاي قرن بيست و يك مي‌انداخت‏، به چه مي‌انديشيد؟ براي مشكلاتي كه در اين عصر «سرعت و شتاب» با آنها دست به گريبان هستيم، چه راه‌حلي ارائه مي‌داد؟ هاكان مگنوچ در كتاب جديدي كه نوشته است، به دنبال پاسخ اين پرسش‌ها است. متفكر بزرگ از قرن هفتم،‌ روح رنج كشيده انسان‌هاي عصر كنوني‌مان را صدا مي‌زند. به آنها بيست و يك قاعده طلايي را يادآوري مي‌كند. اينكه هيچ‌چيز حل‌نشدني نيست و راه‌حلي دارد. زمزمه مي‌كند كه در دل هر درد، درماني وجود دارد. آيا مي‌توان درمان را يافت؟ اگر به جاي درستي نگاه كني، بله! زمان آن است كه چشم دلتان را به جاي درست بگشاييد. گنجي كه به دنبال آن هستي، درست همان‌جاست كه ايستاده‌اي. خوش آمدي، همسفر من!

بيمه به سبك عقاب‌ها

 • 62,900 تومان

چرا كتاب فروش به سبك عقاب‌ها را نوشته‌ايم؟ عقاب‌ها چه ويژگي دارند كه ساير جانداران ندارند؟ عقاب‌ها بلندپروازند. عقاب‌ها دست‌نيافتني هستند. عقاب‌ها خودشان سرنوشتشان را تعيين مي‌كنند. عقاب جايگاهش را خودش تعيين مي‌كند. عقاب از تهديدها فرصت مي‌سازد. هميشه با مسائل متفاوت رفتار مي‌كند. وقتي طوفان مي‌شود عقاب در طوفان پرواز مي‌كند در حالي كه همه پرنده‌ها در هنگام طوفان به جاي امن پناه مي‌برند. حتي ساير حيوانات هم به جاي امن پناه مي‌برند. در زمان طوفان، عقاب فراتر از همه حيوانات و پرنده‌ها پرواز مي‌كند. عقاب چشمان تيزبين دارد. عقاب وقتي كه هدفي را براي خود تعريف مي‌كند چيزي نمي‌تواند حواسش را پرت كند و با سرعت و قدرت به سمت شكار مي‌رود و در بيشتر موارد در شكار موفق است. حتي ضريب موفقيت عقاب‌ها از شير، ببر، پلنگ و بيشتر حيوانات بيشتر است. بنابراين اسم عقاب را برگزيديم تا فروشندگاني كه مي‌خواهند حرفه‌اي باشند نگاهشان مثل عقاب باشد. با چنگال قوي به سمت هدف برو و با تمام قدرت روياهايت را در چنگال بگير. اسم اين كتاب را عقاب گذاشتيم تا از آن براي كار فروش و بازاريابي و زندگي و دست‌يافتن به موفقيت‌ها و ساختن آينده‌مان الگو بگيريم.

شفاي كودك درون

 • 79,900 تومان

هر شخصيتي كه امروز داريد، نتيجه و برايند مشكلات، مقاومت‌ها و سطح عزت‌نفس شماست. در هر سن، از بدو تولد تا نوزادي و از كودكي تا نوجواني، با چالش‌هاي متمايزي مواجه بوده‌ايد. اگر اطرافيانتان به روش طبيعي و سالم شما را بزرگ كرده باشند، شما به يك فرد سالم و قوي تبديل خواهيد شد. اما اگر تجربۀ دوران كودكي و نوجواني‌تان سرشار از آسيب‌هاي روحي و مشكلات باشد، اتفاقات گذشته بر روحيۀ امروزتان تأثير معكوس خواهند گذاشت. براي درك بهتر اين موضوع، بايد با مفهوم كودك درون به ‌خوبي آشنا شويد.

احساسات منفي را خالي كنيد تا براي شادي و خوشبختي جايي باز نماييد

 • 49,900 تومان

كتاب پيش رو به قلم واعظ، كشيش مسيحي و نويسنده ي پر فروش نيويورك تايمز نگارش شده تا به مخاطب بياموزد چگونه خود را از احساسات منفي و ناخوشايندي كه وجودش را احاطه كرده اند خالي كند و فضا و ظرفيت كافي و مورد نياز را براي ورود احساسات خوشايند و مثبت بگشايد. وجود احساساتي كه ما را سنگين مي كند از ورود عناصري كه خوشبختي و حال خوش را به ما هديه مي دهند پيشگيري مي كند و دور ريختن آن ها راه را براي پيشروي در مسيري صحيح مي گشايد، راهي كه سعادت را به دنبال دارد و ما را به جايگاهي كه حقيقتا به آن تعلق داريم مي رساند.

دانش پول

 • 99,900 تومان

رازهاي پولدار شدن و استقلال مالي را بياموزيد. پول يكي از جذاب‌ترين، عاطفي‌ترين و قطبي‌ترين موضوعات جهان است كه درباره آن بسيار فكر شده و پژوهش‌هاي زيادي انجام شده است. درباره اينكه پول چيست، چگونه بايد آن را به دست آورد، چگونه بايد آن را خرج كرد، چه كسي پول دارد و چه كسي ندارد و بي‌شمار موضوع مربوط به اثراتي كه پول از خود به جا مي‌گذارد، هزاران كتاب و مقاله نوشته شده و بي‌شمار سخنراني انجام شده است و هنوز با وجود تمركز و علاقه مداوم به اين موضوع، يك كلمه وجود دارد كه بيانگر ديدگاه‌هاي مردم عادي درباره پول است: سردرگمي. اكنون، متخصص صنعت رشد شخصي، دن استراتزل، با نويسنده كتاب‌هاي پرفروش و مشاور مشهور تجارت، برايان تريسي، درباره موضوعي صحبت مي‌كند كه برايان آن را دانش پول مي‌نامد؛ قوانيني كه نه براي سال‌ها، بلكه براي هزاران سال آزموده و تأييد شده‌اند. اگر فقط ايده‌هاي اين كتاب را بخوانيد و آنها را براي زندگي و تجارتتان به كار ببريد، شما نيز مي‌توانيد از لحاظ مالي موفق شويد.

زندگي بدون اضطراب (انديشه‌هايي براي رهايي از چنگال اهريمن اضطراب)

 • 69,900 تومان

هيچ انساني با مرگ طبيعي از دنيا نمي‌رود. همه انسان‌ها خودكشي مي‌كنند! هر انساني هر روز و گاه هر ساعت با دستاني لرزان، زهري كُشنده را درون رگ‌هايش تزريق مي‌كند و هر شب كمي مي‌ميرد تا آنكه سرانجام قلب پريشانش از تپش بازمي‌ايستد. اضطراب همان زهري است كه انسان‌ها با آن خودكشي مي‌كنند و به زندگي خود پايان مي‌بخشند. اين كتاب راهنمايي است كه به شما نشان مي‌دهد: چگونه از خودكشي دست برداريد.

پيري و سلامت روان

 • 219,900 تومان

كتاب پيش‌روء نسخه جديد كاملا به‌روز و تجديد نظر شده از متن بسيار موفق است كه مقدمه‌اي كامل از پيري و سلامت روان را به دانشجويانء متخصصان باليني و دانشگاهيان ارائه مي‌دهد. ويرايش سوم كتاب پيري و سلامت روان موارد متعددي از به‌روزرساني‌ها و ويژگي‌هاي جديد از جمله تاثير دي اس ام فايو بر تشخيص و درمان افراد مسن را در دل خود دارد و مانند نسخه‌هاي پيشينء از نمونه‌هاي موردي براي آشنايي خوانندگان با حوزه پيري و سلامت روان استفاده مي‌كند و همچنين خلاصه‌اي از پيري‌شناسي پايه مورد نياز براي كار باليني با افراد مسن و تجزيه و تحليل چندين جنبه از پيري را ارائه مي‌دهد. پس از فصل‌هاي مقدماتيء فصل‌هايي مي‌آيند كه مدل‌هاي نظري اصلي مورد استفاده در جهت درك سلامت روان و اختلالات رواني در ميان سالمندان را توصيف مي‌كنند. اين فصل‌ها به اشكال عمده اختلالات رواني در دوران سالمنديء با تمركز بر مسائل تشخيصء ارزيابي و درمان اختصاص دارند. در نهايتء اين كتاب بر مراكز و زمينه‌هاي عملكرد حرفه‌اي سلامت روان و سياست‌هاي نوظهور تاثيرگذار بر تحقيق و عملء تمركز دارد. اين تركيب نظريه و عمل به خوانندگان كمك مي‌كند تا مشكلات سلامت روان را در دوران سالمندي مفهوم‌سازي كنند و درباره تصميمات پيچيده مربوط به ارزيابي و درمان آن مشكلات مذاكره كنند. ويرايش سوم سالمندي و سلامت روانء متني ايده‌آل براي دانشجويان مقاطع كارشناسي و كارشناسي ارشد روانشناسيء ارائه‌دهندگان خدمات روانشناسي، روان‌پزشكي، مددكاري اجتماعي و مشاوره است. همين‌طور براي متخصصان باليني‌اي مفيد است كه در ارائه خدمات بهداشت روان تجربه داشته، اما تجربه به طور خاص كار با افراد مسن و خانواده‌هاي آنها را ندارند.

با آرامش خاطر ثروتمند شويد

 • 119,900 تومان

در اين كتاب جالب ناپلئون هيلء نويسنده كتاب بينديشيد و ثروتمند شويدء كشفيات خود درباره رسيدن به خواسته‌هايتان و حداكثر استفاده از آنها را به نمايش مي‌گذارد. در اين كتاب تكنيك‌هايي قابل اعتماد به بياني ساده و خوانا براي دست‌يابي به نه تنها قدرت كسب پولء بلكه آرامش دروني واقعي هم آمده است. با خواندن اين كتاب ياد مي‌گيريد: چگونه در زندگي موفق شويد و بتوانيد خودتان باشيد. چگونه نفس خود را سالم پرورش دهيد. چگونه به دوستي و عشق ماندگار دست يابيد. چگونه به نگرش ذهني عمده‌اي دست يابيد كه موجب ثروت و آرامش ذهن مي‌شود. چگونه شغل دلخواهتان را به دست بياوريد و راه ترقي را طي كنيد. چگونه از ترس رهايي يابيد. به انگيزه شخصي و اعتماد به نفس سالم دست پيدا كنيد. چگونه هر چالشي را به موفقيتي جديد تبديل كنيد.

مقابله با آدم‌هاي مشكل‌دار به زبان ساده (راهكارهاي ساده براي تبديل مشكلات به فرصت‌هاي مناسب)

 • 139,900 تومان

خونسردي خودتان را حفظ كنيد! نمي‌توانيد با همه كساني كه ملاقات‌شان مي‌كنيد، كنار بياييد. كتاب مقابله با آدم‌هاي مشكل‌دار به زبان ساده، راهكارهاي موثري معرفي مي‌كند تا در موقعيت‌هاي سخت و حاد از آن‌ها استفاده كنيد و از عصبانيت‌ به خونسردي برسيد. در اين كتاب اين مطالب را مي‌خوانيد: دريافت اطلاعاتي مفيد درباره چهار گونه از آدم‌هاي مشكل‌ (نحوه شناسايي و برخورد با آن‌ها)؛ راهكارهاي مفيد براي حمايت از خود گوش دادن پويا: محدوديت‌گذاري استفاده از مشرب خوش. راهكارهايي براي به حداقل رساندن رفتارهاي سمي در همه موقعيت‌ها؛ راهكارهاي عملي براي ايجاد تغييرات مثبت در آدم‌هاي مشكل؛ بررسي اين مطلب كه چرا اجتناب و پرخاشگري تنها بر وخامت موجود مي‌افزايد. پروفسور ارلن ماتيوس اوهل، روانشناس، روان‌درمانگر، متخصص روانشناسي رشد و نويسنده كتاب‌هاي گوناگون است. آثار او در بسياري از سازمان‌هاي انتشاراتي و مجلات و روزنامه‌هاي معتبر چاپ شده است...

محاصره‌شده با سايكوپات‌ها

 • 95,900 تومان

اين اثر ويژگي‌هاي رفتاري افراد را با طبقه‌بندي به وسيله رنگ‌ها توضيح مي‌دهد. اما در مورد آدم‌هايي كه در هيچ‌كدام از اين طبقه‌بندي جايي ندارند چطور؟ آن‌ها افرادي به مراتب پيچيده‌تر هستند در اين اثر نويسنده درباره افراد صحبت مي‌كند؛ افرادي رازآلود كه تقريبا دو درصد از اجتماع را تشكيل مي‌دهند. سايكوپات‌ها (جامعه‌ستيزها) افرادي عاري از هرگونه احساسند كه فقط به منافع خودشان فكر مي‌كنند. آن‌ها شما را به خوبي تحت‌نظر مي‌گيرند و در يك زمان مناسب شكارتان مي‌كنند. آن‌ها مي‌توانند زندگي خصوصي و حرفه‌اي شما را خراب كنند. در اين اثر چگونه محافظت كردن از خودتان در برابر اين افراد را خواهيد آموخت.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1