فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
چگونه 1 انسان را مثل 1 كتاب بخوانيم
 • 139,900 تومان
 • با تخفیف: 139,900 تومان
8 وعده ديدار (گفت و گو‌هاي اساسي براي 1 عمر عشق)
مهارت عاشقي
 • 43,900 تومان
 • با تخفیف: 43,900 تومان
جادوي مديريت (نيازمندي‌هاي مديريت به وسيله 13 نفر از رهبران تفكر نوين)
خلقي نو در بازر‌يابي
 • 29,900 تومان
 • با تخفیف: 29,900 تومان
معجزه‌آفريني با اصول ذهن نا‌خود‌آگاه
 • 39,900 تومان
 • با تخفیف: 39,900 تومان
رك و صريح حرف بزن
 • 79,900 تومان
 • با تخفیف: 79,900 تومان
قدرت من هستم
 • 109,900 تومان
 • با تخفیف: 109,900 تومان
كليد‌هاي ورود به قلب مشتري در فروش بيمه‌هاي عمر
مانيفست قهرمان هر روز
 • 119,900 تومان
 • با تخفیف: 119,900 تومان
دستنامه استرس و سلامتي
 • 249,000 تومان
 • با تخفیف: 249,000 تومان

چگونه 1 انسان را مثل 1 كتاب بخوانيم

 • 139,900 تومان

ما يكديگر را با صورت‌هايمان تشخيص مي‌دهيم. وجود صورت براي هر فرد نشانگر هويت اوست. صورت آيينه‌اي است كه گذشته شمار را ضبط كرده، حال حاضر شما را منعكس مي‌كند و آينده شما را نشان مي‌دهد. بشر در طول قرون متمادي سعي كرده است تا با پيوند زدن خصيصه‌هاي صورت افراد به ويژگي‌هاي شخصيتي آن‌ها، متوجه افكار و درون ديگران شود. بسياري از مردم چهره‌خواني را راهي مطمئن براي قضاوت افراد مي‌دانند. قريب به سه‌هزار سال پيش در چين مجموعه‌اي از قوانين شكل گرفت و گرد‌آوري شد كه به آن‌ها ‹قوانين تائويسم› مي‌گفتند. قوانين تائوئيسم از پنج عنصر نمادين چوب، آتش، خاك، فلز، و آب تشكيل شده است. اين علم با بهره‌گيري از عناصر ذكر شده، ارتباط، اثر متقابل و تغييرات در حال پيشرفت هر چيز در عالم وجود را شرح مي‌دهد. از تلفيق دو لغت ‹مين› به معني صورت و ‹شيانگ› به معني خواندن در زبان چيني نوعي تمرين تائوئيست به‌وجود آمده است كه به آن ‹مين شيانتگ› يا ‹صورت خواني› مي‌گويند. شكل صورت، اجزاي چهره، محل قرار‌گيري و اندازه هر جز، خطوط، سايه‌ها و ساير علامت‌هايي كه در صورت هستند همگي نشانه‌هاي پنهان‌نشدني و تغيير‌ناپذيري هستند كه با آموختن مين شيانگ به آن‌ها پي مي‌بريد و مي‌توانيد به اصطلاح ‹افراد را بخوانيد› يا اين بينش را به شما مي‌دهد كه دوست واقعي خود را بيابيد.

8 وعده ديدار (گفت و گو‌هاي اساسي براي 1 عمر عشق)

 • 86,900 تومان

هنر گفت‌وشنود صميمانه در رابطه زناشويي چيست؟ بر مبناي پژوهش‌هاي حاصل از آزمايشگاه عشق، راز تداوم عشق در چيست؟ چگونه مي‌توان تعارضات را مديريت كرد؟ نقش و اهميت صميميت و رابطه جنسي در زندگي مشترك تا چه حدي است؟ بهاي عشق از منظر كار و پول چيست؟ خانواده و فرزندان در احساس رضايتمندي زناشويي تا چه اندازه نقش دارند؟ بازيگوشي و ماجراجويي به‌عنوان عناصر اصلي سرزندگي و فرح‌بخشي چگونه نقش ايفا مي‌كنند؟ خلق هدف و معنا در زندگي مشترك چگونه امكان‌پذير است؟ روياها چرا و چگونه يك عمر عشق را در زندگي زناشويي رقم مي‌زنند؟

مديريت كيفيت زندگي ويژه آموزش كاركنان دولت سازمان‌ها و نهادهاي اجرايي كشور مطابق با سر‌فصل‌هاي آموزش كاركنان دولت (چگونه انسان بهتري خواهيم شد)

 • 119,900 تومان

اين اثر ثمره ده سال تجربه‌ام در زمينه مطالعات روانشناسي و تحليل رفتار متقابل و مختصري است از سفر خودآگاهي به سوي خداآگاهي درون خويش؛ راه رشد و كماليت خود فرد، به سوي بهترين خود بودن، بهره‌مندي از حداكثر توان خويش در راه سلامت و شادكامي و سعادت. هرچند به سخن حافظ: ماجراي من و معشوق مرا پايان نيست / آنچه آغاز ندارد نپذيرد انجام.

مهارت عاشقي

 • 43,900 تومان

بسياري عاشق مي‌شوند و معدودي عاشق مي‌مانند. باتوجه به تجربه سال‌ها مشاوره در زمينه زوج‌درماني و مهارت‌هاي ارتباطي متوجه شدم بيش از 90درصد زوج‌ها زندگيشان را با عشق آغاز مي‌كنندء اما اكثر آنها به دليل عدم مهارت‌ در ارتباط عاطفي و عاشقي‏، آرام آرام اين زيبا‌ترين اتفاق انساني‌اي را كه خلق كرده بودند از بين مي‌برند. اين كتاب با زباني ساده و با ارائه راهكار‌هايي كار‌آمد كمك مي‌كند تا هم سطح همراهي و همزيستي با همسرتان را ارتقا دهيد و هم در خصوص آسيب‌هاي پيدا و پنهان زندگي آگاه شويد تا كيفيت عاشقانه‌هاي شما بيشتر و ريشه‌هاي پيوندتان مستحكم‌تر گردد. عاشق شويد و عاشق بمانيد!

جادوي مديريت (نيازمندي‌هاي مديريت به وسيله 13 نفر از رهبران تفكر نوين)

 • 65,900 تومان

«شما فقط يك قدم با بهترين عملكرد خود فاصله داريد!» خوب مي‌توانيد تصور كنيد چه اتفاقي افتاده است كه سيزده نفر از رهبران برتر انديشه جهان در يك مكان با هم ديدار كردند و افكار خود را با يكديگر در ميان گذاشتند؟ اين كتاب اتفاق افتاد!

خلقي نو در بازر‌يابي

 • 29,900 تومان

بازاريابي علمي است كه گرچه قدمت اشكال ابتدايي آن به آغاز تمدن‌ها بازمي‌گردد اما در دنياي معاصر وجهي تخصصي پيدا كرده است. تخصصي كه ظرفيت كسب سود و ثروت بسيار، براي همراهان خود دارد. بازاريابي آن‌طور كه تجربه به من نشان داده وراي وجهه علمي خود زمينه‌اي است كه به شهامت، اعتماد‌ به‌نفس و پايندگي نياز دارد و هر آن‌كس كه بتواند به اين نياز پاسخ دهد، به عنوان پاداش، ثروتي بيش از تصور به‌دست خواهد آورد. اين كتاب داستان يك مسير است؛ مسير بازاريابي، شهامت و ثروت.

معجزه‌آفريني با اصول ذهن نا‌خود‌آگاه

 • 39,900 تومان

نا‌آشنايي با قوانين ذهن‏، ريشه‌ همه نا‌‌رضايتي‌ها، فقر، اضطراب‌ها و نا‌هماهنگي‌هاست و آگاهي از «اصول تغيير‌ناپذير ذهني» كليد تحقق بزرگترين، جنون‌آميز‌ترين و بلند‌پروازانه‌ترين روياهاي شماست. كتابي كه در دست داريد نكته‌هاي متافيزيكي لازم درباره تجلي ذهني، جسمي و معنوي را در همه حوزه‌هاي زندگي اعم از جذب فراواني، تجربه روابط رويايي و سلامتي را براي‌تان توضيح مي‌دهد. فرمول جذب در اصول ذهن نا‌خود‌آگاه، آگاهي + اجرا‍‍ = جذب است. وقت آن رسيده است كه با آگاهي از اصول ذهن نا‌خود‌آگاه، ذهنتان را براي ثروتمند شدن و نامحدود بودن مجدد برنامه‌ريزي كنيد.

رك و صريح حرف بزن

 • 79,900 تومان

استيو هاروي در كتاب پرفروش قبلي خود به نام «مثل يك مرد فكر كنيد، مثل يك زن عمل كنيد» به ميليون‌ها زن در سراسر جهان گفت كه مردها واقعا درباره عشق، صميميت، تعهد و ازدواج چگونه مي‌انديشند. او در كتاب جديدش به نام «رك و صريح حرف بزن» مي‌گويد چه چيزهايي به مردها انگيزه مي‌دهد و اينكه زنان چگونه مي‌توانند با آگاهي از اين انگيزه‌ها به بيشتر خواسته‌هاي خود از روابط زناشويي‌شان برسند. اين كتاب راهنمايي است براي درك افكار مردان در مورد زنان. هاروي همچنين اطلاعات ارزشمندي درباره خانواده با شما در ميان مي‌گذارد؛ از قبيل: - چگونه از نق زدن كم كنيد و بر هماهنگي در محيط خانه بيفزاييد. - ابراز قدرداني. - چيره شدن بر چالش‌هاي مالي. - ازدواج در دهه‌هاي مختلف زندگي. - اهميت ظاهر زن. - تفاهم با مردان. - هنر معامله. - پرسش‌ها و پاسخ‌ها و... .

قدرت من هستم

 • 109,900 تومان

تو شاهكاري. نمي‌دانم چه مي‌شد اگر سراسر روز به جاي اينكه خودمان را دست كم بگيريم، هويت‌مان را بي‌اعتبار كنيم و بر تمام خطاهايمان تمركز كنيم، به اندازه داوود نبي جسارت به خرج مي‌داديم و نه در برابر ديگران، بلكه در خلوت مي‌گفتيم: «من شاهكارم. اعجاب‌انگيزم. ارزشمندم.» وقتي چنين بگويي، رويدادهايي شگفت‌انگيز سراغت مي‌آيند. اتفاقاتي اعجاب‌انگيز در مسيرت پيدا مي‌شوند. ديگر آن ذهنيت ضعيف و شكست‌خورده «من معمولي‌ام» را نداري. با خودت مانند پادشاه و ملكه رفتار مي‌كني. نه از سر غرور و نه از سر فخرفروشي، بلكه با اعتماد به‌نفسي كامل و با آگاهي به اين نكته كه دست‌چين آفريننده كائنات هستي.

كليد‌هاي ورود به قلب مشتري در فروش بيمه‌هاي عمر

 • 30,900 تومان

. كارشناس مديريت بيمه . كارشناس ارشد MBA دانشگاه خوارزمي . مدرس بيمه‌هاي عمر . موسس آكادمي «با ما بيمه باش» . نويسنده مقالات برتر در بيست‌و‌ششمين همايش ملي بيمه و توسعه يه جاي مغز مشتري به قلب مشتري وارد شويد. فروش بيمه يعني فروش احساسات، هر فروشي با احساس انجام مي‌شود و احساسات از قلب آدم‌ها سر‌چشمه مي‌گيرد و اگر شما بتوانيد وارد قلب آدم‌ها شويد و آن را تسخير كنيد به بي‌نهايت مي‌رسيد. در اين كتاب كليد‌هاي ورود به قلب مشتري در فروش بيمه‌هاي عمر به شما داده شده تا با استفاده از اين كليد‌ها وارد قلب مشتري شويد و فروشتان را به صورت حرفه‌اي و اصولي بالا ببريد. شما با ارتباط موثر با آدم‌هاي موثر، دايره ارتباطي خود را گسترش مي‌دهيد و با يادگيري مسير فروش و استفاده از روش‌هاي كاربردي فروش سهم خودتان از قلب مشتري به‌دست مي‌آوريد و از تجربيات فروش بيمه براي رسيدن به قله‌هاي موفقيت و تبديل شدن به فروشنده حرفه‌اي بهره‌مند مي‌شويد. كليد‌ها در اختيار شما هستند، به جاي ذهن آدم‌ها به قلب آدم‌ها وارد شويد.

مانيفست قهرمان هر روز

 • 119,900 تومان

نويسنده در اين كتاب نفس‌گير، بيش از هر اثر ديگري به بازگويي زندگي شخصي خود پرداخته است. او به نوعي آسيب‌پذيري خود را با مخاطبانش در ميان گذاشته و از اين طريق تلاش كرده تا به ما نشان دهد كه چگونه مي‌توان از طريق زخم‌ها و ناكاميابي‌ها در زندگي به پيروزي و موفقيت رسيد. گرچه هر لحظه ممكن است كه زخم‌هاي روح سر باز كنند، جان دوباره بگيرند و داغ تازه‌اي شوند، اما كم‌كم مي‌آموزيم كه چگونه مي‌توان به بهبود آنها كمك كرد و اجازه نداد زخمي تازه بر پيكره روانمان وارد شود. «مانيفست قهرمان هر روز» اثري ضروري براي دوام آوردن در زندگي امروز است. كتابي براي بهبود عملكرد، دستيابي به آرامش و تبديل اضطراب‌ها به فرصت.

دستنامه استرس و سلامتي

 • 249,000 تومان

كتاب زيباي استرس و سلامتي تاليف كوپر و كمبل كوئيك در قالب شش بخش و 37 فصل تهيه شده و به شكلي جامع و با استفاده از انبوه داده‌هاي پژوهشي مربوط به چند سال اخير، مسئله استرس و رابطه آن با سلامتي را مورد بررسي قرار داده است. يكي از ويژگي‌هاي اين كتاب اين است كه مباني نظري و مدل‌هاي جديد در حوزه استرس و سلامتي را به شكل جامع بررسي كرده است. يكي از ويژگي‌هاي ديگر كتاب حاضر طرح آثار اجتماعي و سازماني استرس است كه تاكنون كمتر به آن پرداخته شده است.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1