فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
خانه ادريسي‌ها
 • 175,000 تومان
 • با تخفیف: 175,000 تومان
مجموعه آثار چخوف 10 (10 جلدي)
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
مجموعه آثار چخوف 9 (10 جلدي)
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
مجموعه آثار چخوف 8 (10 جلدي)
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
مجموعه آثار چخوف 7 (10 جلدي)
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
مجموعه آثار چخوف 6 (10 جلدي)
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
مجموعه آثار چخوف 5 (10 جلدي)
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
مجموعه آثار چخوف 4 (10 جلدي)
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
مجموعه آثار چخوف 3 (10 جلدي)
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
مجموعه آثار چخوف 2 (10 جلدي)
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
مجموعه آثار چخوف 1 (10 جلدي)
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
جنس دوم 2 (2 جلدي)
 • 147,500 تومان
 • با تخفیف: 147,500 تومان

خانه ادريسي‌ها

 • 175,000 تومان

غزاله در داستان‌هاي كوتاه و بلندش معمار الگوهاي دروني و بيروني آن فضايي است كه نهايت، نگر به ناكجا دارد و آنچه از ذهن متخيل و باور نگاه‌هايش، به دور و بر خويش، و جهان ناشناخته است، بيرون از متن ‹‹من›› و ‹‹ما›› و جامعه انساني نيست، كه در وجه قومي، او نقاشي چيره‌دست مي‌نمايد، روايت مي‌كند. چون مادربزرگي كه پاي خانواده‌اش پير شده و از آينده همه نگران است.

مجموعه آثار چخوف 10 (10 جلدي)

 • 95,000 تومان

... ساخالين محل رنج‌هاي طاقت‌فرساست. رنجي كه انسان، چه آزاد و چه تبعيدي مي‌تواند آن را تحمل كند. كساني كه در اين‌جا و يا نزديك آن كار مي‌كنند. سعي كرده‌اند مسائل مهم و پر مسئوليت آن را حل كنند و هنوز هم مشغولند. متاسفم كه احساساتي نيستم. وگرنه مي‌گفتم كه ما نيز مانند ترك‌ها كه به زيارت مكه مي‌روند، بايد به ساخالين برويم. همچنين دريانوردان و كيفرشناسان بايد به همان چشمي به ساخالين نگاه كنند كه نظاميان به سواستويل مي‌نگرند. از محتواي كتاب‌هايي كه خوانده‌ام و آن‌هايي كه در حال خواندنشان هستم، پيداست كه ما ميليون‌ها انسان را در زندان پوسانده‌ايم بدون هيچ فكر، بربرمنشانه و بيهوده آن‌ها را از بين برده‌ايم. مردم را با غل و زنجير از ميان سرما، ده‌ها هزار ورست، عبور داده ايم. به سفليسشان آلوده كرده‌ايم. به فسق و فجورشان كشانده‌ايم. بزه‌كاري را رواج داده‌ايم و گناه همه اين‌ها را به پاي سرپرستان زندان‌ها نوشته‌ايم. حالا ديگر همه مردم تحصيل كرده اروپا مي‌دانند كه مقصر ما هستيم نه سرپرستان زندان‌ها. با همه اين‌ها مي‌گوييم اين مسائل به ما ربطي ندارد! سال‌هاي پرطمطراق شصت، براي بيماران و زنداني‌هاي تبعيدي كاري انجام ندادند و به اين ترتيب مهم‌ترين دستورالعمل مدنيت مسيحي را نقض كردند. در عصر ما كارهايي براي بيماران انجام مي‌شود ولي براي تبعيدي‌ها هيچ كار. حقوق‌دانان ما هيچ علاقه‌اي به امور مربوط به زندان‌‌ها نشان نمي‌دهند. خير، به شما اطمينان مي‌دهم كه مسافرت به ساخالين لازم و جالب است. فقط جاي تاسف است كه من به آنجا مي‌روم. نه يك فرد آگاه‌تر به امور كه براي برانگيختن علاقه اجتماع استعداد بيشتري داشته باشد.

مجموعه آثار چخوف 9 (10 جلدي)

 • 95,000 تومان

هم‌اكنون نمايش‌نامه باغ آلبالو را خواندم. مات و مبهوت مانده‌ام. نمي‌توانم به خود بيايم. در لذتي غيرقابل توصيف به سر مي‌برم. اين نمايشنامه از بهترين‌هايي كه نوشته‌ايد هم بهتر است. از صميم قلب به شما نويسنده نابغه تبريك مي‌گويم. هركلام آن را با تمام وجود احساس كرده و پاس مي‌دارم. از اين همه وجد و شعفي كه به من بخشيده‌ايد، سپاسگزارم. سلامت باشيد.

مجموعه آثار چخوف 8 (10 جلدي)

 • 95,000 تومان

نامه‌هايم را جمع‌آوري مي‌كنم و آنها را براي نوه‌هايم به ارث مي‌گذارم، بگذار بخوانند و از آنچه گذشته باخبر باشند.

مجموعه آثار چخوف 7 (10 جلدي)

 • 95,000 تومان

آنتوان چخوف از بسياري جهات مديون صحنه بود: روي صحنه بود كه خويشتن را به عنوان يك درام‌نويس باور مي‌كرد. بارها اتفاق افتاده بود كه در جريان تمرين يك نمايش‌نامه يا حتي در فرداي اولين شب نمايش آن، دست به اصلاح و ‹‹مرمت›› و گاهي اوقات تغيير بنيادي نمايش‌نامه مي‌زد. او ضمن تغيير و اصلاح و حذف اضافات ‹‹غير چخوفي›› آن‌ها، با سرسختي و شهامت يك كاشف، به سوي شناخت خود راه مي‌گشود، اما رابطه‌اش با تئاتر فارغ از ناهمواري‌ها و دغدغه خاطر نبود، آن‌چنان كه در سال‌هاي آخر حيات خود نوشت: ‹‹چه كنم كه با نمايش‌نامه‌هايم هميشه يك اتفاقي مي‌افتد و نمي‌دانم سبب چيست كه هر نمايش‌نامه‌ام همراه با جنجال چشم به جهان مي‌گشايد و هميشه به جاي آنكه مانند هر مولفي از خلق اثر خود لذت ببرم، دچار احساس عجيبي مي‌شوم.››

مجموعه آثار چخوف 6 (10 جلدي)

 • 95,000 تومان

تمايل شديد چخوف براي دستيابي به يك سبك بزرگ ادبي، در درام‌نويسي تحقق پيدا كرد و در هويت نويسندگي او، نمايش‌نامه مشخصا جاي داستان و رمان را گرفت. در نمايش‌نامه‌هايي كه او در سال‌هاي آخر دهه هشتاد نوشت خود بيش از هر چيزي بر اهميت ادبي آنها ارزش قايل مي‌شد. اما در همان زمان هم خاطرنشان مي‌كرد: من نمايش‌نامه‌اي را كه روي صحنه و در جريان تمرين بازيگرها حك و اصلاح نشده باشد، نمايش‌نامه‌اي نمي‌دانم كه آماده چاپ باشد... اين اعتماد كم‌سابقه نويسنده به صحنه به يمن احساس طبيعي تئاتر و درك اين حقيقت ساده و مهم آن كه نمايش‌نامه براي صحنه نوشته مي‌شود و فقط آنجاست كه زندگي حقيقي خود را باز مي‌يابد، در وجود چخوف زاده مي‌شد.

مجموعه آثار چخوف 5 (10 جلدي)

 • 95,000 تومان

چخوف در سال 1890 از طريق سيبري به جزيره ساخالين سفر كرد و به مطالعه وضع اسفبار و دردناك محكومان و تبعيدي‌هاي نظام ددمنش حكومت تزاري پرداخت كه ره‌آورد اين سفر دو اثر به نام‌هاي در ساخالين و در سيبري است. در پايان همين سفر بود كه احساس نفس‌تنگي كرد و دچار عارضه تپش قلب و سرفه‌هاي شديد شد. در نامه‌اي به يكي از دوستان خود چنين نوشته بود: شديدا سرفه مي‌كنم. ضربان قلبم ميزان نيست. دچار سو هاضمه هستم. سرم مدام درد مي‌كند... چخوف در 1904 در آسايشگاهي در بادن وايلر آلمان در سن 44 سالگي به درود حيات گفت.

مجموعه آثار چخوف 4 (10 جلدي)

 • 95,000 تومان

غالبا اظهار نظرهاي چخوف درباره آثارش چنان بود كه انسان در بدو امر مردد مي‌ماند كه ارزيابي‌هايش را جدي تلقي كند يا شوخي. او كه گهگاه با سخناني نيمه شوخي و نيمه جدي، موضوع داستان‌هاي خود را بي‌اهميت قلمداد مي‌كرد در حقيقت از طريق بهره‌گيري از همين شيوه بيان، يكي از اسرار خلاقيت خود را بر ما آشكار مي‌ساخت. در داستان‌هاي چخوف خود حوادث نيست كه متاثرمان مي‌كند، بلكه نحوه بيان و تعبير اوست كه خواننده را تحت تاثير قرار مي‌دهد. بعد از آثار تولستوي و داستايفسكي، آنچه كه بر سر قهرمانان چخوف مي‌آيد از لحاظ تازگي و بداعت موضوع، ما را دچار شگفتي نمي‌كند، بلكه جان كلام داستان‌ها و به عبارت ديگر ارج‌گذاري او به ارزش واقعي انسان است كه توجه ما را برمي‌آنگيزد.

مجموعه آثار چخوف 3 (10 جلدي)

 • 95,000 تومان

چخوف در همان سال‌هاي نخست نويسندگي، ضمن همكاري نزديك با مجله‌هاي فكاهي عصر ارتجاع، موفق شد به عنوان هنرمندي اصيل، كسب شهرت كند. در مقابل پستي‌ها و كج سليقگي‌ها و تمسخر بي‌سوادي مردم عادي كه از ويژگي‌هاي آثار سرگرم كننده فكاهي عصرش بود، تيزهوشي راستين و ديدگاهي نو و سرشار از جواني و انسانيت را در بهترين داستان‌هايش عرضه مي‌كرد و در صحنه‌هاي كوتاه هجايي خود، كند ذهني و تنگ نظري بورژواها و آدم‌هاي حقير و ناچيز را و همچنين چاپلوسي كارمندان، و جهالت فضل‌فروشان را بي‌پروا به باد تمسخر مي‌گرفت. او قهرمانان عصر خويش را فقط به ياري چند كلمه و بدون استمداد از توصيف‌هاي دقيق و مفصل، مي‌آفريد و آنگاه شخصيت‌ها و ويژگي‌هاي رنگارنگ اين قهرمان در برابر چشم خوانندگان آثارش جان مي‌گرفتند.

مجموعه آثار چخوف 2 (10 جلدي)

 • 95,000 تومان

نگاشتن داستان‌هاي كوتاه اين امكان را به چخوف مي‌داد كه اندوه و تاثيرات قهرمانانش را با عمق و ظرافت بيشتري بيان كند. صحنه‌ها و مناظر را با آزادي افزون‌تري در داستان بگنجاند و رويداد را با ديد وسيع‌تري حلاجي كند. چخوف عادت نداشت طرح اوليه داستان‌هاي جديد خود را با دوستان در ميان بگذارد و به ندرت اتفاق مي‌افتاد كه از بار سنگين موضوع يك داستان كوتاه يا بلند، سخني بگويد. تقريبا هرگز پيش نمي‌آمد كه از مسايل اجتماعي و فلسفي‌اي كه او را به عنوان نويسنده آشفته خاطر مي‌كرد، زبان به شكوه بگشايد. به طور كلي مايل نبود آثار خود را در معرض ارزيابي همگان قرار دهد.

مجموعه آثار چخوف 1 (10 جلدي)

 • 95,000 تومان

چخوف را مي‌توان به حق يكي از پركارترين نويسندگان عصر خودش شمرد. او گذشته از آنكه از حرفه اصلي خود ـ طبابت ـ غافل نمي‌ماند و غالبا به ياري دردمندان مي‌شتافت، در طول عمر نسبتا كوتاهش ده‌ها نمايش‌نامه كوتاه و بلند، نزديك 600 داستان كوتاه و بلند، صدها مقاله و يادداشت و هزاران نامه به رشته تحرير در آورد.

جنس دوم 2 (2 جلدي)

 • 147,500 تومان

درباره‌ي جنس دوم گفته‌اند: رساله‌اي مهم و اختصاص داده شده به وضع زن... اثري عميقا بديع كه در آن با نظريه‌ كهتري طبيعي زن مبارزه شده‌است... . فيليپ وان تيه‌گم. نويسنده و ناقد ادبي جنس دوم، تازگي آتش‌افروزي خود را حفظ مي‌كند... . ژنويوو ژناري، نويسنده جنس دوم، دير‌زماني برجسته‌ترين اثر سيمون دوبووار مانده‌است... . پي‌بر دو بوادفر، نويسنده و ناقد ادبي يكي از قابل ملاحظه‌ترين كتاب‌ها، مي‌خواهم بگويم بهترين كتابي كه تاكنون درباره‌ي زنان نوشته‌شده... اثري در درجه‌ اول اهميت... . نشريه‌ي تروت از زمان انتشار اتاق شخصي اثر ويرجينيا وولف، تاكنون نوشته‌اي چنين با اهميت درباره‌ي زن نوشته ‌نشده ‌است. سيمون دوبووار تنها نويسنده‌اي دقيق و اهل تحقيق نيست، رمان‌نويس نيز هست و ارزش اين اثر تا حد زيادي به سبب تخيل شگرف او است... . ضميمه‌ ادبي تايمز در آكسفورد... دانشجو بودم كه جنس دوم را خواندم. اين كتاب زندگي‌ام را دگرگون كرد... براي نخستين بار، ديگر با فكرم در تنهايي زندگي نمي‌كردم. صدايي با من از نابرابري‌ها سخن مي‌گفت، تجربه‌هايش را برايم نقل مي‌كرد. كتابي بسيار رهايي‌بخش بود كه سازش با دنياي نرينه را رد مي‌‌كرد... آن را در هم مي‌شكست... سيمون دوبووار به روي زنان آمريكا، همچنان كه به روي زنان جهان، دري گشوده بود... . كيت ميلت، مبارز برابري حقوق زنان ما دخترهاي آراسته‌ي كلاس دوم، پانزده يا شانزده سال داشتيم كه جنس دوم را كشف كرديم. فكر نمي‌كنم كه هيچ كتاب ديگري بوده‌باشد كه درباره‌ آن چنين تفسير و تجليل كرده‌ باشيم. سيمون دوبووار... مفهوم سرنوشت زنانه را دود هوا مي‌كرد، ما را از قيد يوغي هزار ساله مي‌رهاند... . اليزابت بادنته، روزنامه‌نگار

1  2  صفحه‌ی 1