فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
حرف دلت را بزن (رويكردي ذهن‌آگاهانه به ارتباط بدون خشونت)
عشق‌ورزي جسورانه (چگونه با شناخت بهتر خود عشقي را كه انتظار داريد دريافت كنيد)
رفتارهاي برنده (دوازده و نيم ويژگي لازم براي پيشرفت)
حسرت و فرصت (راهنماي افراد جاه‌طلب براي شادكامي، اعتمادبه‌نفس و موفقيت)
بيداري (دنياي درون و بيرون خود را تغيير دهيد)
 • 99,000 تومان
 • با تخفیف: 99,000 تومان
رابطه‌ات را به فنا نده (چگونه اوضاع رابطه عاطفي‌مان را سر‌و‌سامان بدهيم)
 • همراه با تخفيف
بازي موقعيت (چرا اسير رقابت و قياس خود با ديگران مي‌شويم و چگونه از آن دوري كنيم)
عادت‌هاي 1 رابطه آگاهانه (25 تمرين براي افزايش صميميت و ايجاد پيوندي عميق‌تر در ميان زوج‌ها)
اخبار و ساير چرنديات (رو كردن دست مهمل‌باف‌ها)
سرت را از زندگي‌ام بكش بيرون (راهنماي رك بودن براي دختران خوب)
ترك عادت تنش‌زا (چگونه از شر جنگ‌و‌جدل خلاص شويم؟)
فكر و خيال زيادي ممنوع (راه و رسم تصميم‌گيري سريع و آسان)

حرف دلت را بزن (رويكردي ذهن‌آگاهانه به ارتباط بدون خشونت)

 • 110,000 تومان

آنچه به زبان مي‌آوريم اهميت دارد. همه ما قدرت كلمات را در زمينه التيام، آرامش دادن يا الهام‌بخشي احساس كرده‌ايم. حتي بيان يك كلمه از سر دلسوزي مي‌تواند فردي را دلسرد كند يا به او توان رويارويي با چالش‌هاي زندگي را بدهد. گفتگوي حقيقي فقط تبادل ايده‌ها نيست؛ بلكه فرآيندي دگرگون‌كننده است مبتني بر اعتماد و احترام دو جانبه كه در آن از منظري جديد و با دقت بيشتر به طرف مقابل مي‌نگريم. چهارچوب كلي اين كتاب مبتني بر سه گام است كه براي برقراري ارتباط موثر بايد برداريد. اين گام‌ها واقعا ساده‌اند: در لحظه حضور داشته باشيد. اهل كنجكاوي و اعتنا باشيد. بر مسائل مهم متمركز شويد.

عشق‌ورزي جسورانه (چگونه با شناخت بهتر خود عشقي را كه انتظار داريد دريافت كنيد)

 • 75,000 تومان

سالومون در اين كتاب ايده خودآگاهي در رابطه را معرفي مي‌كند و شما را تشويق مي‌كند تاريخچه شخصي خود را بررسي كنيد تا درك درستي از الگوهاي ارتباطي خود و همچنين نقاط قوت و ضعف خود در روابط به‌دست آوريد. با كمك اين كتاب، فراتر از مفاهيم عاشقانه، متوجه خواهيد شد كه روابط واقعاً به چه چيزي نياز دارند و با درك تجربيات گذشته خود در رابطه، پرورش حس خودآگاهي و تعيين اينكه واقعاً از يك شريك عاطفي چه مي‌خواهيد، مي‌توانيد عشق سالم و پايداري را كه قلبتان مي‌خواهد پيدا كنيد.

رفتارهاي برنده (دوازده و نيم ويژگي لازم براي پيشرفت)

 • 65,000 تومان

اين كتاب كه ششمين نوشته‌ وينرچاك است به مهارت‌هاي «نرمي» مثل همدلي، مسئوليت‌پذيري، صبر و بلندپروازي مي‌پردازد كه در مدل‌هاي سنتي تحليل‌محور در كسب و كار كمتر به آنها پرداخته شده است. با پرورش اين ويژگي‌ها، «مواد لازم» براي موفقيت در كسب و كار را در اختيار خواهيد داشت.

حسرت و فرصت (راهنماي افراد جاه‌طلب براي شادكامي، اعتمادبه‌نفس و موفقيت)

 • 84,000 تومان

كتاب حسرت و فرصت درباره ايده‌اي بسيار ساده و عين حال بسيار پيچيده است كه نگاه شما را به گذشته و آينده، هدف‌ها، تجربه‌ها و آرمان‌ها عوض مي‌كند: اگر بر حسرت‌ها تمركز كنيد، چيزهايي را از دست مي‌دهيد. اگر بر فرصت‌ها تمركز كنيد، چيزهايي راكه نداريد به دست مي‌آوريد. با حسرت، به هر تجربه‌اي رنگ و بوي منفي مي‌دهيد. با فرصت، از هر تجربه‌اي درس تازه مي‌گيريد. حسرت يعني پيشرفت‌هايتان را با ديگران يا با آرمان‌هايتان مقايسه كنيد. فرصت يعني امروزتان را با پيشرفت‌هاي گذشته بسنجيد. حسرت يعني هميشه در جست‌وجوي شادكامي باشيد. فرصت يعني همين حالا شادكاميد. اگر آماده‌ايد بالاخره خودتان را از چنگ حسرت آزاد كنيد، بايد راهش را ياد بگيريد. يگانه راه خروج از حسرت را با اين كتاب ياد مي‌گيريد. خوشبختانه راه بسيار ساده‌اي هم هست. ولي مراقب باشيد گول اين سادگي را نخوريد.

بيداري (دنياي درون و بيرون خود را تغيير دهيد)

 • 99,000 تومان

وقتي توي مغزمون پر از همهمه وشلوغي كارهاي روزمره‌ست، وقتي بار زندگي روي شونه‌هامون سنگيني مي‌كنه و باعث مي‌شه هزارويك فكر با ربط و بي‌ربط داشته باشيم، وقتي كاسه صبر و طاقتمون لبريز مي‌شه يا حتي وقتي كسي نيست كه چهار كلام باهاش درددل كنيم تكليفمون چيه؟ بايد به كجا پناه ببريم؟ نوشتن از اتفاقات روزمره، احساسات، خشم‌ها، ناراحتي‌ها، دل‌‌خوشي‌ها، آرزوها و ... هميشه راهگشاست. صفحه سفيد كاغذ، با آغوش باز، ما و حرف‌هامون رو مي‌پذيره و اصلا وابدا قضاوتمون نمي‌كنه. براي همينه كه بي‌هيچ ترسي مي‌شه نوشت. اين روزگار براي نوشتنه، براي بيرون ريختن چيزهايي كه توي مغزمون تلنبار كرديم و براي شكل دادن به عادت‌هاي كوچكي كه مقدمه تغييرات بزرگ هستن. روز به روز و صفحه به صفحه فرصتي براي خلوت كردن با خودمون پيدا مي‌كنيم، 365 روز، 365 كار كوچك، 365 حس و حال تازه و 365 تمرين براي بيداري.

رابطه‌ات را به فنا نده (چگونه اوضاع رابطه عاطفي‌مان را سر‌و‌سامان بدهيم)

 • 45,000 تومان

رابطه واقعي و پر از عشق و محبت چيزي است كه مي‌توانيد به آن برسيد. همين حالا با تعهداتتان رو‌به‌رو شويد. تعهداتتان چه شخصيتي از شما مي‌طلبند؟ همين‌جور نااميد ننشينيد؛ بلند شويد و خودي نشان دهيد. هم براي خودتان و هم براي رابطه‌ خوبي كه ميان شما و همسرتان ممكن است. ديگر اين همه گلايه‌هاي بي‌فكرانه از مشكلات نكنيد؛ خودتان مي‌توانيد راه‌حل باشيد. ديگر مقصر نتراشيد، طرفتان را شرمسار نكنيد و به او عذاب وجدان ندهيد؛ اين مزخرفات هيچ‌جايي در يك رابطه پر‌مغز و سرشار از عشق ندارد. خلاصه اينكه دل به كار بدهيد. با خودتان و همسرتان صادق باشيد، هيچ‌چيز را مخفي نكنيد، با جان‌و‌دل همت كنيد، انگار كه خوشبختي‌تان به آن وابسته است؛ البته خب واقعا هم خوشبختي‌تان به آن وابسته است.

بازي موقعيت (چرا اسير رقابت و قياس خود با ديگران مي‌شويم و چگونه از آن دوري كنيم)

 • 65,000 تومان

برتر بودن نسبت به ديگران به موقعيت اجتماعي‌مان كمك مي‌كند و ما از روي غريزه حاضريم براي اين موقعيت هر كاري بكنيم. ساز و كار مغز طوري طراحي شده كه براي اين حس برتري و رسيدن به موقعيت اجتماعي با سروتونين، هورمون شادي، به ما جايزه مي‌دهد؛ اما اگر موقعيت اجتماعي‌مان تضعيف شود با كورتيزول، هورمون ناراحتي، تنبيهمان مي‌كند. اين شرايط باعث شده براي بهبود موقعيت‌هاي خود و يافتن برتري، بازي‌هاي پرشمار و پيچيده‌اي راه بيندازيم كه گاه خود از آنها بي‌خبريم: بازي‌هاي موقعيت.

عادت‌هاي 1 رابطه آگاهانه (25 تمرين براي افزايش صميميت و ايجاد پيوندي عميق‌تر در ميان زوج‌ها)

 • 69,000 تومان

ساختن رابطه‌اي آگاهانه كاري‌ست دشوار. در واقع تلاشي مادام‌العمر است. اما ارزش تلاش كردن دارد، زيرا داشتن رابطه‌اي عالي بنياد زندگي‌اي پر از شادي و لذت است. اگر از آن دسته افرادي هستيد كه در حال حاضر از رابطه خود راضي نيستند، با خواندن اين كتاب نشان مي‌دهيد دست‌كم داريد كاري براي رابطه انجام مي‌دهيد. اين كتاب رابطه‌اي آگاهانه را به شما پيشنهاد مي‌كند؛ آگاهي به معناي توجه، حضور، مشاركت، هوشياري و شعوراست. كاربرد اين رفتار‌ها باعث شادي و استحكام بيشتر رابطه خواهد شد.

اخبار و ساير چرنديات (رو كردن دست مهمل‌باف‌ها)

 • 88,000 تومان

«اخبار و ساير چرنديات» حاصل سال‌ها پژوهش و تدريس دو نويسنده در دانشگاه‌هاي آمريكاست و به مساله مهم «حقيقت» در عصر اطلاعات مي‌پردازد. در دوره‌اي كه هر روز مخاطبان در معرض بمباران اطلاعات جعلي و «چرنديات» قرار مي‌گيرند چطور مي‌توان به داده‌ها اعتماد كرد؟ چطور مي‌توان با آگاهي‌بخشي به مخاطبان به آنها كمك كرد چرنديات را از حقيقت تمييز دهند؟ در دوراني كه سوگيري‌هاي عقيدتي و سياسي در حال اوج گرفتن است، چطور مي‌توان به اخبار، گزارش‌ها و يا حتي تحقيقات علمي اعتماد كرد؟ برگستروم و وست در اين كتاب با تكيه بر روش‌هاي علمي به تحليل داده‌هاي جعلي و نحوه‌ي نفوذ آنها در جريان اطلاعات مي‌پردازند و پاسخ‌هايي غافلگيركننده براي اين سوال‌ها ارائه مي‌كنند.

سرت را از زندگي‌ام بكش بيرون (راهنماي رك بودن براي دختران خوب)

 • 69,000 تومان

خب، بياييد شروع كنيم. حتما گاو‌باز‌ها را ديده‌ايد! همان‌هايي كه مي‌گويند: «اُله!» و لباس‌هاي مسخره مي‌پوشند. فكر كنيد گاو‌بازهستيد و حالا تصور كنيد يكي از آن شنل‌هاي قرمز به دست داريد كه براي تحريك گاو از آن استفاده مي‌كنند. روشن است؟ خب. هر موضوعي را كه در اين كتاب و در زندگي با آن مواجه مي‌شويد- هر چيزي را كه تصميم گرفته‌ايد ديگر به آن اهميت ندهيد- به شكل گاوي تصور كنيد كه دارد به‌سمت شما حمله مي‌كند و مدام سرعتش بيشتر مي‌شود، و دقيقا پيش‌ از آنكه به شما برسد، تصور كنيد مثل گاو‌باز‌ها با وقار خاصي يك قدم به كنار مي‌رويد و اجازه مي‌دهيد با‌ سرعت بالا از جلوي شما عبور كند. اٌله!

ترك عادت تنش‌زا (چگونه از شر جنگ‌و‌جدل خلاص شويم؟)

 • 49,000 تومان

همه ما در ارتباطات خانوادگي، كاري و حتي رابطه هاي دوستي مان دچار تعارض شده ايم. گاهي اوقات اين اختلاف نظرها آنچنان بالا مي گيرند كه به نظر مي رسد راه حلي براي برون رفت از آن وجود ندارد. اكثر رويكردها بر صحبت كردن و حل اختلاف ها از طريق مكالمه تأكيد مي كنند، اما اگر همنشيني و صحبت كردن هم جواب نداد و تعارض حل نشد بايد چه كنيم؟ دكتر گلدمن وتسلر با روايت چالش هاي شخصي خود و مراجعه كنندگانش در جنبه هاي مختلف زندگي، براي مخاطب راه حلي متفاوت به ارمغان آورده است. او معتقد است بايد ريشه اين اختلاف نظرها را پيدا كرد و به صورت اساسي با اين چالش ها روبه رو شد و به طور شفاف به آنها نگريست. او در ادامه به نظريات بزرگان اين عرصه همچون پونگ نيز اشاره مي كند و با استفاده از آموزه هاي وي به مخاطب ياد مي دهد كه چگونه به صورت عميق تر به حل كشمكش هايش با اطرافيان بپردازد.

فكر و خيال زيادي ممنوع (راه و رسم تصميم‌گيري سريع و آسان)

 • 59,000 تومان

قطعا همه‌ي ما در چنين موقعيتي قرار گرفته‌ايم: در چرخه‌اي از چه مي‌شد اگرها گير افتاده‌ايم. بارها پيش آمده كه بر اثر ترديد و ناتواني در تصميم‌گيري به ستوه آمده‌ايم يا از ترس اين‌كه تصميمي اشتباه اتخاذ كنيم دچار فلج تحليلي شده‌ايم. هيچ‌كس دلش نمي‌خواهد ذهنش درگير بيش‌انديشي باشد. اما انگار پايان دادن به اين جريانات فكري آزار‌دهنده دست ما نيست و گرايش به بيش‌انديشي در وجود همه‌ي ما نهادينه شده است. گويي راه گريزي براي رهايي از نشخوارهاي فكري وجود ندارد. اما آيا واقعا اين‌گونه است؟ ان بوگل به اين سوال پاسخ منفي مي‌دهد. نه تنها مي‌توانيم بر الگوهاي فكري منفي كه تكراري، نا‌سالم و غير‌مفيد هستند غلبه كنيم، بلكه مي‌توانيم الگوهاي فكري مثبت را كه آرامش، لذت و عشق بيشتري به زندگي ما مي‌آورند نيز جايگزين كنيم.

1  2  3  صفحه‌ی 1