فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
در ستايش پياده‌روي (هر بار يك قدم)
  • 31,000 تومان
  • با تخفیف: 31,000 تومان
مسئله‌ي مرگ و زندگي (عشق فراق و آنچه در پايان عمر اهميت دارد)
در ستايش سكوت (سكوت در عصر هياهو)
  • 31,000 تومان
  • با تخفیف: 31,000 تومان

در ستايش پياده‌روي (هر بار يك قدم)

  • 31,000 تومان

اين در ذات همه ماست كه پايي را پس از پاي ديگر روي زمين بگذاريم و سفري را به قصد كشف دنياي بيرون آغاز كنيم. اما با اين كه پياده‌روي فعاليتي جهاني استء هر يك از ما آن‌ را با ديگري تجربه مي كنيم. براي ارلينگ كاگه - كاوشگر مشهور - راه رفتن هم پاي طبيعي خلاقيت است: مجالي براي انديشيدن. پياده‌روي همچنين پادزهري‌ست براي شتابي كه به زندگي‌مان داده‌ايمء به اصراري كه بر عجله كردن داريم و انجام شتابان و بي دقت همه كارهاي‌مان. اكنون پياده‌روي كردن راديكال‌ترين كاري است كه مي‌توانيم انجام دهيم. بقراط - پدر پزشكي مدرن - 2400 سال پيش اين حقيقت را درك كرده بود. او در مورد درمان غلط هشدار داده و تاكيد كرده بود هيچ دارويي نمي‌تواند اثري به گستردگي قراردادن يك پا جلوي پاي ديگر داشته باشد:(( پياده‌روي بهترين دارو براي انسان است.)) من اعتقاد دارم پياده‌روي در سلامت انسان از هر نوع دارويي كه در طول تاريخ استفاده شده موثرتر است.

مسئله‌ي مرگ و زندگي (عشق فراق و آنچه در پايان عمر اهميت دارد)

  • 77,000 تومان

وضعيت كنوني‌ام چنين است: مريلين، همسر عزيزم، مهم‌ترين كسي كه از پانزده‎سالگي تا به حال در زندگي‌ام داشته‌ام، از بيماري مهلكي رنج مي‌برد و زندگي خودم هم به‎طرز خطرناكي متزلزل است. ولي با اين وجود عجيب است كه آرام و تقريباً آسوده‎ام. چرا نمي‌ترسم؟ دوباره مثل هميشه اين سؤال را از خودم مي‌پرسم. بيشترِ عمرم از نظر جسمي سالم بوده‌ام؛ ولي باز هم گاهي با اضطرابِ مرگ درگيرم. باور دارم كه نيروي محرك من براي انجام تحقيقاتم و نوشتن در مورد اضطرابِ مرگ و تلاش هميشگي‌ام براي آرام‌كردن افرادِ رو به موت از وحشت شخصي‌ام نشأت مي‌گرفت. ولي حالا چه بر سر آن وحشت آمده؟ اين آرامش من از كجا مي‌آيد، حال كه مرگ بيش از هر زماني به من نزديك است؟ «بالغ بر نيم‌قرن است كه جهان مبهوت داستان‌هاي روانپزشك برجسته اِروين دي. يالوم است؛ داستان‌هايي در مورد روح آدمي و سرشار از حكمت، بصيرت و طنازي. حال او با صداقت و شجاعتي حيرت‌آور، ما را مهمان دشوارترين تجربه‌ي زندگي‌اش مي‌كند: فراق همسرش، رفيق باوفايش از دوران نوجواني. دو يار كه در همه عمر خود ازجمله در نوشتن اين كتاب در كنار هم بودند، تصويري ماندگار از سوگ ارائه مي‌دهند. از وحشت، غم، انكار و پذيرشِ با اكراه. ولي در پايان تأثيري كه در ما به جا مي‌ماند، فراتر از داستاني عميق در مورد فراقي ابدي است. زيرا اين داستان فراموش‌نشدني، زيبا و سوزناك در مورد عشق، جاودانه است. گمان مي‌كنم تا چندين سال نتوانم از فكر آن بيرون بيايم.» لوري گاتليب، نويسنده‌ي كتاب شايد لازم است با كسي حرف بزنيد.

در ستايش سكوت (سكوت در عصر هياهو)

  • 31,000 تومان

در سال 1993، ارلينگ كاگه كاوشگر نروژي، در پنجاه روز قاره جنوبگان را طي كرد و اولين نفري شد كه به تنهايي به قطب جنوب رسيد. در اين كتاب، كاگه با تاملاتي حيرت‌انگيز و متحول‌كننده، به اكتشافات سكوت پيرامون ما، سكوت درون ما و همچنين سكوتي كه ايجاد كنيم مي‌پردازد. كاگه با بازگو كردن تجارب خود و به ميان كشيدن مشاهدات شاعران، هنرمندان وكاشفان، به ما نشان مي‌دهد چرا سكوت براي سلامتي و خوشبختي ضروري است و چگونه مي‌توان درهاي شگفتي و قدرداني را باز كند. اين كتاب به اشكال مختلف سكوت هم در اطراف ما و هم در درون ما مي‌پردازد، و براي يافتن سكوت در ميان وقفه‌ها وفرصت‌هاي بي‌پايان حواس‌پرتي، راه‌حل‌هايي پيش روي‌مان مي‌گذارد. كاگه در اين كتاب از فلسفه، علم و تجربه شخصي مي‌گويد و حقايق كهن را ياد‌آور مي‌شود.

صفحه‌ی 1