فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
دنياي خود را تغيير دهيد (چگونه هر كس در هر جا مي‌تواند تغيير ايجاد كند)
101 بازي مهارت‌هاي زندگي
 • 28,000 تومان
 • با تخفیف: 28,000 تومان
ترفندهاي فروش و مقابله‌هاي كوچك
 • 36,000 تومان
 • با تخفیف: 36,000 تومان
جهش
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
اگر من فوق‌العاده‌ام چرا هنوز مجردم
 • 32,000 تومان
 • با تخفیف: 32,000 تومان
حضور (جسورترين خودتان را در بزرگ‌ترين چالش‌هايتان به نمايش بگذاريد)
فراتر از انگيزه (چرا انگيزش كاركنان موثر نيست چه كاري موثر است)
5 مرحله رهبري (گام‌هايي موثر براي آن كه استعدادهاي خود را به حداكثر برسانيد)
3 كار مهمي كه افراد موفق انجام مي‌دهند
 • 32,000 تومان
 • با تخفیف: 32,000 تومان
گاهي برنده مي‌شويد گاهي ياد مي‌گيريد (براي كودكان)
5 پرسش اساسي پيتر دراكر (دانش ماندگار براي رهبران امروز)

دنياي خود را تغيير دهيد (چگونه هر كس در هر جا مي‌تواند تغيير ايجاد كند)

 • 96,000 تومان

داشتن روابط خانوادگي مستحكم‌تر، جامعه‌ي مطلوب‌تر، شرايط كاري مناسب‌تر، مدارسي با بازدهي بيشتر و جهاني بهتر خواسته‌ي قلبي بسياري از ماست، ولي ايده‌ي تغيير دنيا ممكن است به‌نظر بسياري از افراد دور از ذهن و دست‌نيافتني باشد. با اين وجود جان مكسول و راب هاسكينز باور دارند هر كس در هرجاي دنيا، بدون نياز به پول، شهرت يا ارتباط سازماني و تنها با آموختن پاره‌اي از اصول مي‌تواند در اين مسير گام‌هاي بزرگي بردارد. نويسندگان در اين كتاب، نقشه‌ي مسير را در اختيار تمام كساني كه خواهان ايجاد تغيير مثبت و ماندگار در شرايط خود هستند، قرار مي‌دهند تا با شناسايي هدف، به كار بستن ارزش‌هاي تحول آفرين در زندگي، تسهيل كردن شرايط تغيير، تشكيل گروه با افراد مناسب، همكاري با آنان و ارزيابي اقدامات صورت گرفته، تغيير مطلوب را در دنياي خود ايجاد كنند.

زنان نيرومند (101 داستان درباره زنان شجاع و با اعتماد به نفس كه خود واقعي‌شان را پيدا كردند) از مجموعه كتاب‌هاي سوپ جوجه براي روح

 • 225,000 تومان

جوي گوردون: «مادرم به من مي‌گفت بايد شجاع باشم و روياهايم را دنبال كنم. اگر به جلو حركت نكني، راكد خواهي ماند. اگر هرگز امتحاني نكني، هيچ‌وقت نمي‌فهمي برنده شدن چه احساسي به تو مي‌دهد.» زنان امروز با اعتماد به نفس و پرجنب‌وچوش هستند و هم‌زماني بخشنده، مهربان و مربيان باتجربه و دلسوز. اين داستان‌ها درباره زناني است كه شجاعت، اعتماد به نفس و خود واقع‌شان را پيدا كردند و الهام‌بخش شما خواهند بود تا آن زندگي را كه مي‌خواهيد ولياقتش را داريد داشته باشيد. با خواندن اين كتاب ، يادداشت برمي‌داريد، مي‌خنديد، كمي غمگين مي‌شويد و انرژي تازه‌اي احساس مي‌كنيد. چه مجرد باشيد چه متاهل، چه شاغل باشيد چه بازنشسته، چه همسرتان فوت كرده يا طلاق گرفته‌ايد، چه بيرون خانه كار مي‌كنيد يا داخل خانه، شما رئيس زندگي خودتان هستيد.

101 بازي مهارت‌هاي زندگي

 • 28,000 تومان

والدين و اولياي مدارس، هميشه به دنبال ايده‌هايي نو هستند كه به آنها كمك كند تا محيطي مناسب براي رشد كودكان فراهم سازند. اين كتاب براي كمك به بچه‌ها نوشته شده تا به واسطه‌ي آن بتوانند اصلي‌ترين مهارت‌هاي اجتماعي و احساسي را ياد بگيرند. همان‌طور كه مهارت‌هاي كاربردي مانند مديريت مالي و انجام كارهاي شخصي، بچه‌ها را براي زندگي آينده آماده مي‌كند، بازي‌هاي اين كتاب نيز درس‌هاي مهمي را به آنان مي‌آموزد؛ اينكه به ديگران احترام بگذارند، كار گروهي را تجربه كنند و تشكر و قدرداني از ديگران را ياد بگيرند. بازي، بهترين روش براي آموزش به بچه‌هاست زيرا باعث تفريح و سرگرمي آنها نيز مي‌شود. بازي‌هاي اين كتاب، حاصل سال‌ها تحقيق است و به بازيكنان فرصت مي‌دهد مشاركت، برقراري ارتباط و ابعاد تازه‌اي از خودآگاهي را ياد بگيرند. اين بازي‌ها موضوعات مختلفي همچون ترس، صداقت، تحمل‌پذيري، عشق، احترام گذاشتن، برقراري ارتباط، مسئوليت‌پذيري، همكاري، تقويت اعتماد به نفس و ... را شامل مي‌شود. اين كتاب، همچنين به چالش‌هاي اجتماعي اشاره دارد كه بچه‌ها با ورود به دوران نوجواني و جواني با آنها روبه‌رو مي‌شوند و بدين ترتيب، مهارت‌هاي لازم را براي رويارويي با آنها مي‌آموزند. براي هر بازي، اهداف و لوازمي تعريف شده است. دستورالعمل‌ بازي‌ها كوتاه هستند و بدين ترتيب، امكان خلاقيت را فراهم مي‌كنند. در برخي از اين بازي‌ها سؤالاتي مطرح شده كه بازيكنان مي‌توانند به آنها پاسخ دهند. بازي‌هاي پيشنهادي، به والدين و اولياي مدرسه، اين امكان را مي‌دهد كه فعاليت‌هايي را در نظر بگيرند كه با توجه به نيازهاي كودكان، جالب‌تر و كاربردي‌تر باشد.

ترفندهاي فروش و مقابله‌هاي كوچك

 • 36,000 تومان

«اين فروشگاه متعلق به خود شماست.» «به امتحانش مي‌ارزد.» «اگر خوشتان نيامد، بياوريد تا برايتان تعويض كنيم.» «تا امتحانش نكنيد، متوجه فوق‌العاده بودنش نمي‌شويد.» وقتي به عنوان مشتري وارد فروشگاهي مي‌شويد، فروشندگان حرفه‌اي با چنين جملاتي به استقبال‌تان مي‌آيند و سعي دارند شما را به خريد بيشتري ترغيب كنند. وظيفه‌اي كه در فرآيند خريد داريد، اين است كه آنچه مي‌خواهيد به روشني بيان كرده و مسير درست را براي برآورده كردن نيازهايتان انتخاب نماييد. هوشيار باشيد و چشم‌بسته فريب تمجيد و تحسين‌هاي بي‌مورد را نخوريد. كتاب ترفندهاي فروش و مقابله‌هاي كوچك مي‌تواند در حكم چشم سوم شما باشد و اين نكته را گوشزد مي‌كند كه فردي هوشمند هستيد و مي‌دانيد چگونه هزينه‌ها را با درآمدتان، مطابقت دهيد.

جهش

 • 65,000 تومان

«فرمولي كه جهش براي آزمودن ايده‌ها ارائه مي‌دهد فرمولي عملي‌ست و قادر است در استارت‌آپ‌هاي كوچك تا سازمان‌هاي بزرگ انقلاب ايجاد كند. در عرض پنج روز، از مرحله ايده به پيش‌نمونه‌سازي و سپس تصميم‌گيري مي‌رسيد و بدين طريق زمان و پول هنگفتي را براي خود و تيم‌تان صرفه‌جويي مي‌كنيد. كارآفرينان، در هر زمينه‌اي كه فعاليت داشته باشند، بايد اين كتاب را بخوانند.» اريك ريس، نويسنده كتاب نوپاي ناب. «غالباً شكل‌دهي عادات جديد، كليد موفقيت است. اما كدام عادات بهترين جواب را مي‌دهند؟ جهش براي شكوفاسازي ايده‌ها، حل مسائل و آزمودن راه‌حل‌ها روش‌هاي قدرتمندي ارائه مي‌دهد. جهش راهنمايي‌ست براي يافتن عادات درستي كه سرانجام رفتار درست را شكل مي‌دهند.» چارلز دوهيگ، نويسنده كتاب قدرت عادت.

اگر من فوق‌العاده‌ام چرا هنوز مجردم

 • 32,000 تومان

آيا مي‌توانم به خوشبختي واقعي دست يابم؟ آيا ازدواج، سد راه موفقيت‌هاي شغلي‌ام نمي‌شود؟ شايد بارها و بارها اين سؤالات به ذهن شما خطور كرده و به دنبال آن شك، دودلي و حتي ترس وجودتان را فرا گرفته باشد. افراد مجرد هميشه از اين مي‌ترسند كه با پيوند زناشويي، آزادي خود را از دست بدهند اما بايد اين را بدانند كه استقلال تنها بخشي از معادله‌اي است كه يك زندگي متعادل را مي‌سازد و بخش ديگر صميميت است كه با ايجاد يك ارتباط سالم و صميمي به دست مي‌ايد. سوزان پيج، نويسنده و روان‌شناس معروف، در اين كتاب به شما كمك مي‌كند با استفاده از روش‌ها و راهكارهاي اصولي مسير درستي را انتخاب كنيد؛ نا اميدي و اضطراب را كنار بگذاريد؛ به همسرتان اجازه دهيد خود واقعي شما را از پس نقاب ببيند. هرگز زندگي فعلي را براي روياهاي آينده قرباني نكنيد. به ياد داشته باشيد: زندگي در جريان است، آن را از دست ندهيد، در غير اين صورت بايد بقيه سال‌هاي عمرتان را در اتاق انتظار زندگي سپري كنيد.

حضور (جسورترين خودتان را در بزرگ‌ترين چالش‌هايتان به نمايش بگذاريد)

 • 43,000 تومان

«امي كادي، جهان را زيباتر كرده است. او با به كارگيري نمونه‌هاي كاربردي و داستان‌گويي به ما نشان مي‌دهد كه چگونه جسورترين و قدرتمندترين خودمان را در شرايط چالش‌انگيز به كار گيريم.» برنه بروان، نويسنده. «جاي هيچ سؤالي نيست كه چرا امي كادي يكي از دوست‌داشتني‌ترين سخنرانان است. رويكرد علمي و دقيق او براي به كارگيري خودتان در شرايط مهم، علت اهميت كتاب حاضر است.» جان نفينگر و متيو كوهات، نويسنده. «مطالعه اين كتاب شكل ابرازتان را براي هميشه تغيير مي‌دهد و اين كار باعث مي‌شود شجاع‌تر و جسورتر باشيد و بهتر بتوانيد از فرصت‌هاي زندگي بهره بگيريد.» جين مك‌گوينگال، نويسنده. «يك كتاب كاربردي و بسيار تأثيرگذار! مطالعه آن را به همه پيشنهاد مي‌كنم.» ويليام اري، نوينده.

فراتر از انگيزه (چرا انگيزش كاركنان موثر نيست چه كاري موثر است)

 • 25,000 تومان

آيا براي مطالعه‌ اين كتاب انگيزه‌ كافي داريد؟ سوزان فولر، نويسنده‌ كتاب، معتقد است تلاش براي انگيزش افراد بي‌‌فايده است و بيشتر باعث نااميدي و دلسردي آن‌ها مي‌‌شود. شما نمي‌‌توانيد به افراد انگيزه دهيد؛ آن‌ها خودشان باانگيزه هستند اما انگيزه‌ آن‌ها دوامي ندارد. فولر در اين كتاب از جديدترين تحقيقات در زمينه‌ انگيزش افراد صحبت مي‌‌كند و راهكارهايي ارائه مي‌‌دهد كه نه‌ تنها باعث افزايش بهره‌‌وري و تعهد كاركنان مي‌‌شود بلكه به آن‌ها حس هدفمندي مي‌دهد. اين كتاب چارچوب، الگو و رفتارهايي مؤثر را به شما نشان مي‌‌دهد كه طرز فكرتان را نسبت به انگيزش تغيير مي‌‌دهد. كتاب «فراتر از انگيزه» ويژه‌ افرادي است كه مي‌خواهند محيط كاري سالمي بسازند كه به رشد و پيشرفت افراد بينجامد يا فرزنداني باانگيزه تربيت كنند. اگر مي‌خواهيد روش‌هايي را بياموزيد كه بتوانيد خود و اطرافيان‌تان به نتايج مطلوب و پايدار دست يابيد، مطالعه‌ اين كتاب را به شما پيشنهاد مي‌‌كنيم.

5 مرحله رهبري (گام‌هايي موثر براي آن كه استعدادهاي خود را به حداكثر برسانيد)

 • 40,000 تومان

رهبري به معناي داشتن شغل يا عنوان مشخصي نيست، در حقيقت انتخاب شدن براي يك جايگاه، نخستين مرحله‌اي است كه يك رهبر براي موفقيت بايد پشت سر بگذارد. اگر مي‌خواهيد افراد نه از سر اجبار بلكه با ميل خود از شما پيروي كنند، بايد بتوانيد روي آنان سرمايه‌گذاري كرده و به آن‌ها انگيزه و انرژي بدهيد. براي آنكه به مرحله رهبري ارتقا يابيد، بايد براي رسيدن به نتايج دلخواه، يك تيم تشكيل دهيد. بايد به افراد كمك كنيد توانايي‌هايشان را پرورش دهند تا بتوانند رهبري كنند. اگر اين مهارت‌ها را داشته باشيد مي‌توانيد به قله رهبري برسيد؛ جايي كه تجربيات‌تان به شما اين امكان را مي‌دهد تا از نفوذ و تسلط‌تان به نفع ديگران استفاده كنيد. 5 مرحله رهبري عبارتند از: 1- موقعيت: افراد از شما پيروي مي‌كنند زيرا چاره‌اي جز اين ندارند. 2- توافق: افراد از شما پيروي مي‌كنند زيرا خودشان اين را مي‌خواهند. 3- توليد: افراد به دليل كارهايي كه براي سازمان انجام داده‌ايد از شما پيروي مي‌كنند. 4- رشد و پرورش ديگران: افراد به دليل كارهايي كه در حق‌شان انجام داده‌ايد از شما پيروي مي‌كنند. 5- قله: افراد به دليل شخصيت شما و رفتارهايتان از شما پيروي مي‌كنند. در اين كتاب: جان سي مكسول به سادگي و به كمك مثال‌هاي گوناگون، هر مرحله از رهبري را توضيح داده و به شما نشان مي‌دهد در هر مرحله چگونه به موفقيت برسيد و با كسب يك رهبري بانفوذ به مرحله بالاتري حركت كنيد.

3 كار مهمي كه افراد موفق انجام مي‌دهند

 • 32,000 تومان

كسب موفقيت در زندگي كار پيچيده‌اي نيست. لازم نيست براي رسيدن به اين هدف، فرمول‌هاي پيچيده‌اي حفظ كنيد، فقط سه ساعت در شب بخوابيد و يا هر روز صبح روي سرتان بايستيد! براي رسيدن به اين خواسته تنها كافيست چند تمرين مهم را ياد بگيريد. براي دستيابي به موفقيتي كه در زندگي مي‌خواهيد بايد هدف‌تان را بشناسيد، براي شكوفايي استعدادهايتان رشد كنيد و بذرهايي بكاريد كه به نفع ديگران باشد. هدف، رشد و سخاوتمندي! به همين سادگي! در كتاب حاضر، جان سي. مكسول به زيبايي و به تفضيل درباره اين سه اصل توضيح مي‌دهد. او بارها به ما يادآوري مي‌كند كه موفقيت متعلق به همه است نه گروه خاصي از افراد. زنان خانه‌دار و تاجران بزرگ، دانش‌آموزان و بازنشسته‌ها، ورزشكاران و هنرمندان، كارگران و پيشگامان؛ همه و همه در جايگاه يكساني قرار دارند. و همچنين موفقيت متعلق به شماست!

گاهي برنده مي‌شويد گاهي ياد مي‌گيريد (براي كودكان)

 • 15,000 تومان

وقتي مسائل، خوب پيش نمي‌روند و در بازي بازنده مي‌شوي، اين سوالي‌ست كه بايد از خودت بپرسي؟ امروز چه چيزي ياد گرفتم؟

5 پرسش اساسي پيتر دراكر (دانش ماندگار براي رهبران امروز)

 • 20,000 تومان

اين كتاب حاوي رويكردهاي نوين مديريت در هزاره جديد است، تاييديست بر خرد ماندگار پيتر دراكر كه فراسوي مرز زماني، ابزاري ارزشمند براي رهبران سازماني در همه نسل‌ها و دوره‌هاست. تفكرات رهبري سازماني دراكر مي تواند به عنوان يك زيرساخت جامع براي توسعه ايده‌ها و برنامه‌هاي استراتژيك در هر بخش يا هر نسلي از مديران باشد. حتي صرف تفكر و گفت‌وگو درباره بينش‌هاي تاثيرگذار دراكر مي‌تواند پل ارتباطي بين مديران از نسل‌هاي متفاوت باشد...

1  2  3  صفحه‌ی 1