فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
رشد كسب و كار
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
اصول و مهارت‌هاي فروش
 • 8,000 تومان
 • با تخفیف: 8,000 تومان
هنر حضور
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
پدر و مادر من هم جدا شده‌اند (كتابي براي بچه‌ها به زبان بچه‌ها)
مفاهمه هنر زندگي (فلسفه و واقعيت روزمره با هم حرف‌زدن)
معجزه مديريت اخلاق‌مدار
 • 18,000 تومان
 • با تخفیف: 18,000 تومان
حلقه‌هاي طلايي برندهاي موفق جهان (برگ برنده مدل‌هاي كسب و كار برندهاي برتر جهان)
قطب‌نماي موفقيت (بدون اضطراب و كارزدگي به اهداف خصوصي و حرفه‌اي برسيم)
بازگشت به اصالت (ضرورتي براي كار و رهبري سازماني در عصر كنوني)
خاطرات مديريت در كرايسلر
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
خاطرات مديريت در فورد
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان

رشد كسب و كار

 • 85,000 تومان

رشد كسب و كار هميشه يكي از مهم‌ترين دغدغه‌هاي مديران است. رشد بيشتر يعني درآمد بيشتر و اين يعني امكان خلق ارزش بيشتر براي ذي نفعان. در بازه‌هاي زماني بلند مدت، شركت‌هايي كه نتوانند مسيرهاي رشد نوآورانه‌اي بيابند دچار افول جدي شده و يا به نقطه پايان مي‌رسند. تحولات مستمر و گاهي عميق محيط كسب و كار،دير يا زود كسب و كارهاي راكد و غافل را از عرضه رقابت خارج خواهد كرد. اين كسب و كارها جاي خود را به نوآوران و تازه واردان خواهند داد. پس مديران شركت‌ها بايد سكان هدايت كسب و كار خود را به دست گيرند و با شناسايي جهت‌گيري مناسب، سازمان خود را به سوي رشد بيشتررهنمون سازند. كاري كه به بيان ساده و در عمل پرچالش و پرهياهوست! در اين كتاب تلاش شده است تا به اتكاي آموزه‌هاي حاصل از شركت‌هاي موفق، راهنمايي كاربردي براي مديريت رشد كسب و كار ارائه شود.اگرچه محتواي اين كتاب مي‌تواند براي مديران كسب و كارها با اندازه‌هاي مختلف راهگشا باشد، اما تمركز آن بر شركت‌هايي است كه دوره رشد اوليه خود را پشت سر گذاشته‌اند و به دوره استقرار رسيده‌اند و اكنون در جستجوي فرصت‌هاي جديد براي رشد بيشتر هستند. در اين كتاب، روش‌ها ابزارهاي مختلفي كه مي‌تواند موجب توانمندسازي شركت‌ها براي شناسايي و بهره‌برداري از فرصت‌هاي رشد كسب و كار شود تشريح شده و با بيان نمونه‌هايي از تجارب شركت‌هاي برتر، زمينه آشنايي مخاطبان با نحوه مديريت رشد كسب و كار در شركت‌هاي موفق دنيا فراهم مي‌شود.

اصول و مهارت‌هاي فروش

 • 8,000 تومان

آيا انسان‌ها فروشنده متولد مي‌شوند؟ يا اين‌كه توانايي‌هاي فروش را مي‌توان آموخت؟ ما به جرات فكر مي‌كنيم بدون توجه به اين‌كه پيش‌زمينه تحصيلي و تجربه شما چيست، يادگيري دانش و هنر فروش مي‌تواند از طريق تكنيك‌ها و رويكردهاي صحيح انجام پذيرد. در طول اين كتاب، ما بهترين رويكردها را براي فروش موثر مطرح مي‌نماييم. فرض كرده‌ايم كه شما تجربه اندكي در فروش داريد بنابراين دست شما را خواهيم گرفت و شالوده‌اي از اصول مهارت‌هاي فروش را در اختيارتان مي‌گذاريم. ما بر اين باور هستيم كه مي‌توان با دستيابي به سطح بهينه‌اي از دانش بازاريابي و مهارت‌هاي فروش، هر كسب و كاري را با تحول روبرو ساخت. در اين كتاب تلاش نموده‌ايم تا دانش و مهارت را به طور همزمان تا سطح بهينه و با زباني ساده مطرح نماييم و اميدوار هستيم بتوانيم از اين طريق سهمي در رشد و توسعه كسب و كار ايراني داشته باشيم....

هنر حضور

 • 35,000 تومان

اين كتاب سيري است به اعماق وجود انسان، انسان به واقع تنها و پريشان دهه‌هاي ابتدايي قرن بيست و يكم كه در اجتماع متلاطم و به غايت متغير اين عصر و در جهاني به هم متصل و مرتبط زندگي مي‌كند و بيش از هر زمان ديگري از خود غايب است. اساس اين سير، تئوري U است كه مبتني است بر موضوع حضور: يعني شناخت بيشتر خود و رسيدن به خود اصيل كه همان آينده اي است كه از اعماق درون آدمي سربرمي‌آورد.

پدر و مادر من ديگر با هم زندگي نمي‌كنند (كتاب نقاشي براي بچه‌هايي كه پدر و مادرشان از هم جدا شده‌اند)

 • 55,000 تومان

جدايي و طلاق براي همه اعضا خانواده دشوار است. كودكان در اين شرايط دچار احساسات غم، نگراني، خشم و سردرگمي مي‌شوند. اغلب كودكان، خود را مسئول جدايي والدين مي‌دانند و بنابراين دچار احساس گناه مي‌شوند. نقاشي كردن شيوه‌اي طبيعي براي بيان احساسات كودكان است و به ويژه زماني كه يافتن واژه‌هاي مناسب احساسات دروني‌شان دشوار است. تاكنون بهترين كتاب‌ها نيز نتوانسته‌اند به كودكان كمك كند تا همه احساسات خود را در مورد طلاق نقاشي و يا در قالب داستان بيان كنند. بنابراين هدف از نوشتن اين كتاب بيان احساسات كودكان توسط خودشان در قالب يك داستان است.

پدر و مادر من هم جدا شده‌اند (كتابي براي بچه‌ها به زبان بچه‌ها)

 • 20,000 تومان

هر فصل از اين كتاب به بخشهاي مختلفي تقسيم شده كه در مورد چيزهاي مختلفي صحبت مي‌كنه مثلا درباره احساسات شما ، وقتي از پدر يا مادرتون دور مي‌شيد، يا به يك خونه جديد مي‌رويد، ما در مورد ارتباط جديد پدر و مادرتون و ازدواج مجدد اونها با يك آدم ديگه و خانواده جديدتون با شما حرف مي‌زنيم . ما در هر بخش سوالاتي رو كه براي ما وجود داشت و اميدواريم براي شما مفيد باشه مطرح مي‌كنيم. فهرست كردن سوالات به اين دليله كه اگر شما نخواستيد تمام كتاب رو بخونيد. بتونيد فقط سوالاتي رو كه براتون پيش مياد رو مطالعه كنيد.

مفاهمه هنر زندگي (فلسفه و واقعيت روزمره با هم حرف‌زدن)

 • 50,000 تومان

هنر زندگي كردن در هيچ كتاب راهنمايي ثبت نشده است، بلكه آن مديريت زندگي‌اي را نشان مي‌دهد كه با «من» و يا خصوصيات فردي روح «من» در توافق و هماهنگي است و در عين حال نيز در برابر آن‌چه شرايط زندگي عين به دوش من مي‌گذارد و از من مطالبه مي‌كند پاسخگوست. اين همان توازن و تعادل پوياي تعهد در برابر خود و در برابر سيستمي است كه من جزئي از آن است. و همه مسئله بر سر همين پويه تعادل و توازن است. ما بايد، به جاي راه‌حل‌هاي از پيش آماده شده، يك رويه كاوشگرانه به معني هنر جويندگي و يابندگي در اختيار بگذاريم. مدل‌ها و روش‌هايي كه ما را دعوت مي‌كنند روي خودي خود كار كنيم.

معجزه مديريت اخلاق‌مدار

 • 18,000 تومان

امروزه به هر سو نگاه مي‌كنيم نشانه‌هايي از فساد اخلاقي ديده مي‌شود. در حوزه‌ي اقتصاد، تاجران جوان با زيركي تمام از اطلاعات محرمانه‌ي تجاري سواستفاده كرده و به ميليون‌ها دلار ثروت ناسالم دست مي‌يابند. اين كتاب اميدوار است بتواند اين نكته هاي اعتقادي را اثبات كند. پرداختن به موضوعي همچون اخلاق شبيه باز كردن گره‌هاي درهم‌تنيده‌ي تور ماهيگيري است چرا كه هرچه بيشتر به آن بپردازي، پيچيده‌تر مي شود. اين كتاب در قالبي تمثيلي تاليف شده چرا كه اعتقاد ما بر اين است كه از شيوه داستان‌گويي بهتر مي‹‌توان به آموزش موفق دست پيدا كرد.

حلقه‌هاي طلايي برندهاي موفق جهان (برگ برنده مدل‌هاي كسب و كار برندهاي برتر جهان)

 • 36,000 تومان

شرايط كسب و كار در عرصه جهاني باعث شده تا رقابت براي حضور و رشد در عرصه بازار روز به روز دشوارتر شود. اين شرايط به ويژه بعد از بحران اقتصادي در سال‌هاي 2008 - 2009 دشواري بيش‌تري پيدا كرده است. مقالات اين كتاب كه به تعدادي از برندهاي موفق در عرصه‌هاي مختلف پرداخته، اغلب بعد از سال‌هاي فوق نگارش شده و نشان مي‌دهد كه مديريت ارشد اين شركت‌ها چگونه بحران‌ها را پشت سر گذاشته و در واقع برگ برنده مدل‌هاي كسب و كار "Bussiness Model" آن‌ها بوده است...

قطب‌نماي موفقيت (بدون اضطراب و كارزدگي به اهداف خصوصي و حرفه‌اي برسيم)

 • 38,000 تومان

در اين كتاب بهترين ايده‌ها از سراسر جهان را براي سلامتي، خوشبختي و موفقيت گردآوري مي‌كنيم. هر ايده مي تواند در زمان درست، جهت زندگي شما را تغيير دهد. ما به نتيجه رسيديم كه همه انسان‌ها چهار هدف در زندگي دارند: 1- سالم و پرانرژي باشند و بيشتر عمر كنند. 2- رابطه مثبت، شاداب و با محبتي با ديگران داشته باشند. 3- شغلي مفيد با درآمدي مناسب داشته باشند كه از آن لذت ببيند. 4- روزي آنقدر پول داشته باشند كه ديگر نگراني مالي نداشته باشند.

بازگشت به اصالت (ضرورتي براي كار و رهبري سازماني در عصر كنوني)

 • 38,000 تومان

مفهوم اصالت از موضوعات بنيادي است كه مورد توجه فلاسفه و روانشناسان بوده است. از جمله دلايل اهميت آن اينست كه خودشنناسي و روراستي با خود از عوامل كليدي براي موفقيت،سلامتي و رشد انسان‌ها در زندگي و در محيط كار است. به‌علاوه، برخورداري از انگيزه‌هاي متعالي و اخلاق مداري نيز براي ارزش افريني اساسي انسان‌ها در سازمان‌ها امري كليدي است. رهبران سازماني اصيل در اين موضوعات نقشي كليدي دارند. آنها موجب افزايش سرمايه‌هاي روانشناختي كاركنان و تقويت حركت جمعي اعضاي سازمان به سوي اهدافي باارزش، با اتكا به ارزش‌هاي متعالي مي‌شوند. در اين كتاب علاوه بر مرور مباني نظري مباحث اصالت و رهبري سازماني اصيل، كاربردهاي عملي مختلفي از اين موضوعات براي مديران ارشد و مياني سازمان‌ها و كارشناسان مديريت و روانشناسي سازماني و صنعتي مطرح شده است.

خاطرات مديريت در كرايسلر

 • 35,000 تومان

كيفيت نامناسب قطعات، مصرف زياد بنزين و برخورد نامناسب نمايندگي‌ها با مشتريان، عواملي بودند كه كرايسلر را به ناكارآمدي سوق مي‌دادند. با وقوع انقلاب اسلامي در ايران و جهش ناگهاني قيمت بنزين مشكلات بر سر كرايسلر آوار شد و آن را تا مرز ورشكستگي پيش برد. هنر مديريت و رهبري آياكوكا كه در شركت فورد كارنامه درخشاني به جاي گذاشته بود، باعث كرايسلر با وجود دشواري‌هاي فراوان از اين ورطه رهايي يابد و يك مدير افسانه‌اي در صنعت خودروسازي ظهور كند.

خاطرات مديريت در فورد

 • 35,000 تومان

سخن گفتن از خودرو به ويژه درباره برندهاي معروف جهان همواره با هيجان آميخته است و موضوعاتي نظير سرعت، قدرت، زيبايي و كيفيت را در ذهن تداعي مي‌كند. اين هيجان وقتي بيشتر مي‌شود كه از ماجراهاي پشت پرده و توليد آنها نيز باخبر شوي. بسياري از ماشين‌هايي كه ما پشت فرمان‌شان مي‌نشينيم و با فشار دادن پدال گاز از سرعت و قدرت‌شان لذت مي‌بريم دستاورد رهبران جسور و پيشرويي بوده كه هيچ مانعي جلودار خلاقيت و نوآوري آنها نبوده است. لي آياكوكا 32 سال از عمرش را در فورد سپري كرد و مديرعاملي اين شركت را نيز در كارنامه‌اش ثبت كرد. او در اين كتاب خاطرات دوران پرفراز و نشيب خدمتش در فورد و هنر تعامل با رئيس‌اش (هنري فورد دوم) و زيردستانش را به تصوير كشيده است.

1  2  صفحه‌ی 1