فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
تمركز قدرتمند (1 برنامه 7 روزه براي ايجاد شفافيت ذهني و تمركز قوي)
طرز فكر استراتژيك (1 برنامه 7 روزه براي تشخيص امور مهم و خلق 1 استراتژي كارساز)
ذهنيت سالم (رويكردي نو در روانكاوي انگيزشي)
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
اخلاق
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان
راه رفتن روي ابرها (دوره 30 روزه شما) تغيير به سمت جوان‌سازي دروني و بيروني
همه چيز عالي است (چرا قادر به ديدنش نيستيم)
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
1001 دليل براي شاد بودن (كتابي در وصف هماهنگ زيستن با هر چيزي همان‌گونه كه هست)
چگونه خدا را شناختم (تحليل ديدگاه فلسفي در تقابل با ديدگاه معنوي)
رموز جذاب زندگي
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
راه‌هاي رسيدن به خودآگاهي
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
آدولف هيتلر و ژوزف استالين (2 تفكر در جنگ دوم جهاني)
عشق بدون بيداري ممكن نيست
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان

تمركز قدرتمند (1 برنامه 7 روزه براي ايجاد شفافيت ذهني و تمركز قوي)

 • 37,000 تومان

آيا مدام از يك كار به كار ديگري مي‌پريد؟ آيا براي متمركز ماندن به اندازه كافي تا حصول موفقيت مشكل داريد؟ اگر چنين است، بايد تمركز عميق را در خودتان پرورش دهيد. تفاوت بين يك شخص معمولي و يك شخص بسيار موفق، اغلب به سطح تمركز آنها برمي‌گردد. توانايي تمركز يكي از باارزش‌ترين دارايي‌هايي است كه تا به حال پرورش داده‌ايد. وقتي از آن براي دستيابي به هيجان‌انگيزترين اهداف‌تان استفاده كنيد، مي‌توانيد به سطوحي از موفقيت برسيد كه هرگز تصور نمي‌كرديد ممكن باشد. در اين كتاب مي‌آموزيد چگونه از حواس‌پرتي به تمركزي ليزرگونه برسيد، آن هم فقط در هفت روز. در پايان هفت روز، درك عميق‌تري از ماهيت تمركز و نحوه عملكرد آن پيدا خواهيد كرد و به خوبي در مسير تبديل شدن به يكي از متمركزترين افرادي خواهيد بود، كه تا به حال ديده‌ايد.

طرز فكر استراتژيك (1 برنامه 7 روزه براي تشخيص امور مهم و خلق 1 استراتژي كارساز)

 • 47,000 تومان

آيا بدون اين كه نتيجه زيادي به‌دست آوريد، به پيش رفتن و تلاش كردن ادامه مي‌دهيد؟ آيا احساس سردرگمي مي‌كنيد و نمي‌دانيد موثرترين كاري كه بايد روي آن تمركز كنيد، چيست؟ آيا اين افسانه را پذيرفته‌ايد كه براي موفقيت بايد سخت كوشانه‌تر كار كنيد؟ اگر چنين است، اين كتاب براي شما نوشته شده است. در حقيقت، انجام كار بيش‌تر، اغلب راه‌حل درست نيست. بدون داشتن يك استراتژي بسيار موثر، بهره‌وري بي‌معني است. به همين دليل است كه بايد به تفكر استراتژيك وسواس پيدا كنيد. همان‌طور كه براي برنده شدن در يك بازي شطرنج بايد به چندين حركت بعدي فكر كنيد، براي برنده شدن در بازي بهره‌وري، بايد به ماه‌ها، سال‌ها يا حتي دهه‌هاي بعدي فكر كنيد. در اين كتاب خواهيم ديد چگونه مي‌توانيد در زمان كم‌تري به دستاوردهاي بيش‌تري برسيد. هدف اين است كه فقط در هفت روز شما را به يك مولد استراتژيك تبديل كنيم.

ذهنيت سالم (رويكردي نو در روانكاوي انگيزشي)

 • 80,000 تومان

با انتخاب طرز فكر شما جهان جديدي را انتخاب مي‌كنيد. در جهاني كه صفات ثابتي دارد، موفقيت يعني اثبات هوش يا استعداد، يعني به اثبات رساندن خودتان. در جهان ديگر كه ويژگي‌هايي در حال تغيير دارد، موفقيت به معناي ارتقاي خودتان براي يادگيري چيزهاي جديد است. يعني توسعه خودتان! انتخاب با شماست. طرز فكرها، تنها باورهاي ما هستند. آن‌ها اعتقادات قدرتمندي هستند، اما تنها، درون ذهن شما هستند و مي‌توانيد ذهن خود را تغيير دهيد. همان‌طور كه اين كتاب را مي‌خوانيد، به اين فكر كنيد كه دوست داريد به كجا برسيد و چه طرز فكري شما را به آن‌جا مي‌رساند.

اخلاق

 • 70,000 تومان

اين كتاب كه اندكي پس از مرگ اسپينوزا منتشر شد بدون شك بزرگ‌ترين اثر اوست. باروخ اسپينوزا (Benedict de Spinoza) كه فيلسوفي يهودي تبار بود با انديشه‌هاي خود انقلابي در دنياي فلسفه ايجاد كرد و تاثير بسزايي بر فلسفه پس از خود به جا گذاشت. فيلسوفاني كه بعد از اسپينوزا زيسته‌اند معمولاً انديشه‌هاي او را با تفاسير متفاوتي سنجيده‌اند. او در كتاب اخلاق (Ethics) كليات نظام فلسفي را با بعضي از نتايج علوم جديد دوران خود تركيب كرده و برداشت مذهبي و اخلاقي خود را كه هدف غايي كتاب است ارائه مي‌‌دهد. برخي از فلاسفه كتاب اخلاق را عميق‌ترين و پر محتواترين اثر اسپينوزا مي‌دانند و معتقدند كه اين اثر منتخبي از كليه افكار و آراي فلسفي اين فيلسوف بزرگ است. بسياري از فيلسوفان بزرگ جهان بعد از اسپينوزا مانند اينشتين، هگل و... كتاب اخلاق را كتاب فلسفي مورد توجه خود برمي‌شماردند. اين اثر كه يكي از مشهورترين آثار فلسفي جهان است به روش اقليدسي به نگارش درآمده و در آن به‌طور تاثيرگذار و موجز از اخلاق سخن گفته مي‌شود و عقايد نويسنده در مورد خدا و جهان هستي را شرح مي‌دهد.

راه رفتن روي ابرها (دوره 30 روزه شما) تغيير به سمت جوان‌سازي دروني و بيروني

 • 65,000 تومان

در وجد و خلسه ارتباط، آرامش و سكون عميق هستي موج مي‌زند. انگيزه جنبش و حركت ما در زندگي، ناشي از احساس وحشت و نگراني براي دستيابي به آن‌چه نداريم نيست. در عوض، جنبش و حركت صرفا نشانه‌اي طبيعي از طبيعي‌ترين حس ما يعني هستي و بودن ماست. آن‌چه ممكن است سبب برهم خوردن هستي ما شود، به تباهي كشيده شدن احساس ارتباط است. اين كتاب شرح مي‌دهد كه قطع ارتباط حتي وقتي كه خطايي از ما سر نزده چگونه رخ مي‌دهد و همچنين توضيح مي‌دهد كه در اين هنگام چه كاري از دست‌تان برمي‌آيد. از دست دادن و فقدان ارتباط طبيعي، براي شما تنهايي عميق و رنج مأيوس كننده‌اي به بار مي‌آورد. ولي بايد بدانيد از ميان اين تنهايي و رنج، راهي براي تجديد و احياي احساس والاي ارتباط وجود دارد، احساسي كه از لحظه تولد حق فطري شماست.

همه چيز عالي است (چرا قادر به ديدنش نيستيم)

 • 55,000 تومان

در اين كتاب كمال را از ديدگاه انسان نشان خواهيم داد؛ زيرا به نظر مي‌رسد انسان‌ها تنها موجوداتي‌اند كه به آن نياز دارند. آنها بيش از هر موجود ديگري در عالم وجود، از درك اين كمال محروم‌اند. به همين علت است كه چنين آشوبي را در جهان ايجاد كرده‌اند. همه شما اين كمال را احساس كرده‌ايد، حتي هنگام مشاهده پرنده‌اي كه روي درخت نشسته است. در اين مقدمه برخي از ابعاد ديگر را براي شما فاش كردم؛ قلمرو غيرمنتظره پرندگان و درختان. من سعي خواهم كرد از شما الهام بگيرم تا احساس مشترك داشته باشيد و در ساير جنبه‌هاي وجود به دنبال آن‌ها بگرديد. كمال آگاهي الهي كه هر چيزي را ممكن مي‌سازد، هميشه وجود دارد. ما فقط نياز به كمي انگيزه داريم تا بتوانيم اين مسئله را كمي جدا از توهمات به خودمان يادآوري كنيم. به اين منظور كه بتوانيم در تمام لحظات زندگي كه به ما داده شده، آن را مشاهده كنيم.

1001 دليل براي شاد بودن (كتابي در وصف هماهنگ زيستن با هر چيزي همان‌گونه كه هست)

 • 95,000 تومان

سوال كردن درباره افكاري كه به نظر واقعي مي‌رسند - افكاري كه ممكن است بخشي از هويت ما باشند - جرئت مي‌خواهد. در اين كتاب كيتي خوانندگان كتاب را به تفصيل ديدن آزادي كه وراي كند و كاو ذهن قرار دارد، به شدت تشويق مي‌كند. همان‌طور كه تا به حال حدس زده‌ايد، اين كتاب خيلي بيشتر از تفسير كتاب تائو ته چينگ است. نگاهي اجمالي است به عمق وجود و زندگي زني كه بيست سال با آن‌چه لائو تزونوشته، زندگي كرده است. معرفت عميق و سبك‌بالي را كه در بر گرفته يك نظريه نيست و كاملا موثق است. به همين دليل اين كتاب تا اين حد واضح و گيراست. تصوير زني است كه عميقا شاد است، چه در حال رقصيدن با نوه ونوزادش باشد، يا وقتي كه درمي‌يابد سارقين به خانه‌اش دستبرد زده‌اند.

چگونه خدا را شناختم (تحليل ديدگاه فلسفي در تقابل با ديدگاه معنوي)

 • 40,000 تومان

عشق چيزي نيست جز درك ذاتي و فطري اينكه نمي‌شود از چيزي كه به آن عشق مي‌ورزيم جدا شويم... عشق واقعي، بي‌قيد و شرط، كامل، الهي و خداپسندانه است؛ نه عشق انساني كه چيزي شبيه اين است : «من تو را دوست دارم و دلم درگيرت است؛ چون موهاي تو را دوست و فكر مي‌كنم تو مي‌تواني تمام كمبوهاي مرا برطرف كني.» اين نسخه انساني شده عشق است كه متشكل از دوگانگي و جدايي، شيفتگي، تغييرات پنهان و جز اين‌هاست. كامل‌ترين عشق بي‌قيد ‌ وشرط، عشقي است كه بر مبناي آن كودك خود را در آغوش مي‌گيريد. شايد اين شكل از عشق انساني به عشق واقعي نزديك‌تر باشد... عشق، شناخت ذاتي يكتاي واحد و حس جدايي ناپذيري از اوست.

رموز جذاب زندگي

 • 60,000 تومان

معنويت، با هر روش و تمريني كه انجام شود، هدف را به زندگي ما وارد مي‌كند ومقصدي را به ما نشان مي‌دهد كه ارزشمند است. گاهي اوقات ممكن است احساس كنيم كه زندگي پوچ است و نمي‌دانيم كه قرار است ما را به كجا ببرد. در اين مواقع بايد فرمان معنويت را محكم بچسبيم. اين فرمان از چهار بخش تشكيل شده است. تمرين معنوي ما (سادانا)، ارتباطي كه سعي مي‌كنيم آن را نگه داريم (سانگا)، شخصيت خود (ساداچار) و خدمت به خداوند و ديگر مخلوقات (سوا).

راه‌هاي رسيدن به خودآگاهي

 • 60,000 تومان

خودآگاهي بر پايه تعاليم معنوي باستاني يوگاي راجا بنا نهاده شده كه معتقد است ما به عنوان موجوداتي حساس، سرشتي خدايي داريم و راهي كه به خودشكوفايي‌مان مي‌انجامد دروني، باطني و خويشتن‌نگر است. خودآگاهي شيوه مراقبه‌اي پيشنهاد مي‌دهد كه نور الهي را كه در هر كدام از ما شعله‌ور است مي‌پروراند و مشتعل مي‌سازد و اين‌گونه، ما را از احساسات و تجربيات منفي و رنج‌آور پاك مي‌كند.

آدولف هيتلر و ژوزف استالين (2 تفكر در جنگ دوم جهاني)

 • 40,000 تومان

آدولف هيتلر، نامي است كه بيشتر مردم با آن آشنا هستند. انسان با شنيدن اين نام به ياد ديكتاتورِ پست بدذاتي مي افتد كه با بي رحمي مردم را مجبود مي كرد فرمان هاي او را اجرا كنند؛ كسي كه سعي در نابود كردن قوميتي خاص (يهوديت) داشت كه دين و فرهنگ خاص خود را داشتند. با اين همه، خواننده با مطالعه كتاب حاضر با مطالب بيشتري در مورد هيتلر آشنا خواهد شد؛ مطالبي كه شايد تا به حال كمتر شنيده يا خوانده باشد. او از بدنام ترين چهره‌هاي قرن بيست و يكم است. تحسين شده از سوي پيروان و تقبيح شده از سوي باقي مردم دنيا. نامي كه همواره همنشين عباراتي چون «كشتار دسته جمعي و سركوب سياسي» است. فردي با تاريخي سراسر خونين و داستان زندگي بسيار پيچيده كه تأثير او در مجامع سياسي مختلف تا به امروز نيز باقي مانده است. همه تصور مي كنند كه او را به خوبي مي شناسند، اما واقعاً استالين كه بود؟

عشق بدون بيداري ممكن نيست

 • 60,000 تومان

در سرتاسر اين كتاب، آدياشانتي سعي در دعوت مخاطب به سكوتي دروني دارد و خداوند را مظهر اين سكوت مي‌‌داند تا به آنجا كه مي‌‌گويد: «به خداي خود بنگريد، همواره در سكوت است و اين سكوت اوست كه بر جذابيتش افزوده و او را مملو از خرد و حكمت كرده است.»

1  2  3  4  5  صفحه‌ی 1