فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
آفرو سامورايي
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
طراحي سرنوشت
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
در دام ذهن مقلد (چگونه چرخه ترس و نگراني را متوقف كنيم)
هيچ چيز شخصي نيست
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
آفرو سامورايي 2
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
احساس كليد تحقق آرزوست (ايده ها جهان را شكل مي‎‎دهند)
آفرينش خود
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
اقدام فوري (1 برنامه 7 روزه براي غلبه بر اهمال‌كاري و بازيابي انگيزه)
تمركز قدرتمند (1 برنامه 7 روزه براي ايجاد شفافيت ذهني و تمركز قوي)
طرز فكر استراتژيك (1 برنامه 7 روزه براي تشخيص امور مهم و خلق 1 استراتژي كارساز)
ذهنيت سالم (رويكردي نو در روانكاوي انگيزشي)
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان

آفرو سامورايي

 • 85,000 تومان

تنها قدرتمندترين و شكست‌ناپذيرترين مرد سرزمين اجازه بستن سربند شماره يك را داشت و با اين سربند مي توانست بر كل مردمان حكمراني كند و هيچ‌كس اجازه نافرماني نداشت و اما سربند شماره دو تنها متعلق به كسي است كه توان مبارزه با شماره يك را دارد. هيچ كس حق مبارزه با شماره يك را ندارد اما همه براي تصاحب شماره دو مي جنگند چراكه مجوز براي رسيدن به قدرت مطلق يعني سربند شماره يك است.

طراحي سرنوشت

 • 110,000 تومان

پرسش اساسي راجع به تقدير هميشه اين بوده است كه: «چه چيزي ثابت و چه چيزي قابل تغيير است؟ آيا تقدير بر زندگي ما حاكم است، يا در تعيين سرنوشت خود آزادي اراده و اختيار داريم؟» رساله‌ها و مباحثات بي‌شماري در طول هزاران سال وجود داشته است كه تاثير كار ما، نجوم، خدايان، تقدير و اختيار بر زندگي ما را مورد مطالعه قرار داده‌اند. عده‌اي به تقدير اعتقاد دارند، در حالي كه بقيه فكر مي‌كنند اختيار و آزادي انتخاب، حق مادرزادي ماست. بيشتر آدم‌ها تركيبي از اين دو را قبول دارند: نه اختيار را قطعي مي‌دانند و نه تقدير را. زندگي جايي ميان اين دو ديدگاه افراطي است.

در دام ذهن مقلد (چگونه چرخه ترس و نگراني را متوقف كنيم)

 • 92,000 تومان

كتاب حاضر براي آن دسته از افرادي كه به رام ساختن اضطراب و غم‌هاي سركش خود تمايل دارند، جواهري ارزشمند است. جنيفر شنون براي تحقق بخشيدن به ايده خود، استعاره ساده «ميمون ذهن» را در نظر گرفته و معتقد است با گام‌هايي ساده، در عين حال خردمندانه، مي‌توان به اين مهم واقعيت بخشيد. به زبان ساده، در اين كتاب مجموعه مراحل جامعي وجود دارد كه باعث مي‌شود دوره اضطراب سپري و پس از آن محو گردد. اين كتاب با شرح مختصري از نگرش‌ها و عادات ذهني كه اضطراب را در ذهن تثبيت مي‌كنند و به منظور غلبه اصولي بر اضطراب، مجموعه‌اي از تغييرات واضح و مختصر در استراتژي‌هاي ذهني و رفتاري را دنبال مي‌كند. مفهوم «ميمون ذهن»، مفهومي شايسته و بديع است. نمونه‌هايي از نكات ارائه شده توسط نويسنده و نيز اشارتي به داستان شخصي وي، باعث مي‌گردد كه اين كتاب براي همه خوانندگان مناسب باشد».

هيچ چيز شخصي نيست

 • 80,000 تومان

جذابيت نيرمالا در فروتني و فقدان تظاهر او نهفته است، اين‌كه به هر چه در قلمرو تجربه ظاهر مي‌شود خوش آمد مي‌گويد، در بطن اين خوش‌آمدگويي يك دعوت وجود دارد به تحقيق عميق دروني به سوي هسته كيستي و چيستي‌مان. نيرمالا در اين كتاب بارها پرسش و پرسش‌گر را در آغوش بي‌زمانيش جاي مي‌دهد معطوف مي‌كند. زيبايي اين كتاب در آن است كه بخش بزرگي از طيف بيدار معنوي را پوشش مي‌دهدء از تجربه ابتدايي شخص از ذات حقيقي‌اش گرفته تا چالش‌هاي عملي كه همواره ما را به نگاهي نافذتر و دركي عميق‌تر فرا مي‌خواند از اين كه روح چگونه به شكل زندگي و فراسوي آن تجلي مي‌يابد. خواننده درمي‌يابد كه مولف در اين سخنراني‌ها و گفتگوها با تواضع دعوتش مي‌كند كه به درون خود نگاه كند و حقيقت وجودش را كشف نمايد. مولف مطابق شناختي كه از او دارم يك آموزگار صادق است كه براساس تجربه‌ها و دريافت‌هاي خود سخن مي‌گويد.

آفرو سامورايي 2

 • 85,000 تومان

تنها قدرت‌مندترين و شكست‌ناپذيرترين مرد سرزمين اجازه بستن سربند شماره يك را داشت و با اين سربند مي‌توانست بر كل مردمان حكمراني كند و هيچ‌كس اجازه نافرماني نداشت و اما سربند شماره دو تنها متعلق به كسي است كه توان مبارزه با شماره يك را دارد. هيچ‌كس حق مبارزه با شماره يك را ندارد. اما همه براي تصاحب شماره دو مي‌جنگند چرا كه مجوز براي رسيدن به قدرت مطلق يعني سربند شماره يك است.

احساس كليد تحقق آرزوست (ايده ها جهان را شكل مي‎‎دهند)

 • 30,000 تومان

آدمي چيزي نتواند يافت،مگر آن كه از آسمان به اوعطا شود.» هيچ چيزي از بيرون نمي‎آيد؛ همه چيز از درون نشات مي‎گيرد؛ از ضمير ناخودآگاه. محال است چيزي خارج از درون مايه آگاهي خود احساس كنيد. دنياي شما درتمام جزئياتش آگاهي عينيت يافته شماست. حالات عيني برآيند اثر پذيري ضمير ناخودآگاه‎‎اند. تغيير احساسات منجر به تغيير تجليات مي‎شود

آفرينش خود

 • 50,000 تومان

به نظر مي‌‌رسد آموزش‌هاي بودا درباره آناتاء يا ناخودء براي اغلب غربي‌ها رازآلود است. وقتي كه عبارت «ناخود» را مي‌شنويم، گمان مي‌كنيم بودا به پرسشي پاسخ مي‌دهد كه ريشه در فرهنگ ما دارد اين‌كه خود يا روح وجود دارد يا نه؟ - و پاسخي كه انحرافي و گيج‌كننده است. گاهي به نظر مي‌رسد كه پاسخ منفي است، اما بودا به يك «نه»‌ي واقعي ملزم نيست - اگر خودي وجود نداشته باشد، چگونه مي توان دوباره متولد شد؟ گاهي به نظر مي‌رسد كه در پاسخ او يك «بله» ضمني پنهان است، اما چرا استخراج اين «بله» اين‌قدر دشوار است؟ اگر قرار باشد تنها يك نكته از تمام اين گفتگوها در خاطرتان بماند، به ياد داشته باشيد كه بودا، در آموزش درباره ناخود، به پرسش وجود يا عدم وجود «خود» پاسخي نمي‌دهد. اين پرسش عملا كنار گذاشته شده است...

سم‌زدايي دوپامين (راهنمايي براي از بين بردن حواس‌پرتي‌ها و آموزش دادن مغز براي انجام كارهاي سخت)

 • 37,000 تومان

آيا همچنان كارهاي مهم خود را به تعويق مي‌اندازيد؟ آيا اغلب احساس بي‌قراري مي‌كنيد و نمي‌توانيد بر روي كاري كه در دست داريد، تمركز كنيد؟ اگر چنين است، ممكن است به سم‌زدايي دوپامين نياز داشته باشيد. در دنياي امروز كه حواس‌پرتي‌ها در همه جا وجود دارند، توانايي ما براي تمركز، به كالاي كمياب تبديل شده است. گويي همه چيز و هر چيز، ايده بسيار خوبي به نظر مي‌رسد.، به جز همان كاري كه بايد انجامش دهيم. وقتي كه ياد بگيريد حواس‌پرتي‌ها را حذف كنيد و از اين حالت مداوم تحريك، برانگيختگي و بي‌قراري فاصله بگيريد، مي‌توانيد تعداد بيشتري از وظايف چالش‌برانگيزتان را به انجام برسانيد. و با انجام مداوم اين كار، بهره‌ورتر و در نتيجه بسيار شادتر خواهيد شد...

اقدام فوري (1 برنامه 7 روزه براي غلبه بر اهمال‌كاري و بازيابي انگيزه)

 • 27,000 تومان

آيا مدام كارهايتان را به فردايي موكول مي‌كنيد كه هرگز نمي‌آيد؟ آيا ابتدا به كارهاي بي‌اهميت مي‌پردازيد تا از پرداختن به چالشي‌ترين كارهايتان اجتناب كنيد؟ اگر چنين است، اين كتاب براي شما نوشته شده است. حتي پربازده‌ترين و بهره‌ورترين افراد روي اين كره خاكي، كارهايشان را به تعويق مي‌اندازند. همه ما اين كار را انجام مي‌دهيم، اما اگر متوجه شديد كه بيش از حد كارهايتان را به تعويق مي‌اندازيد، ممكن است وقت آن رسيده باشد كه در اين باره كاري انجام دهيد. در اين كتاب. پي مي‌بريد كه چگونه با به تعويق انداختن كارها به شيوه موثرتري برخورد كنيد، البته فقط در هفت روز! در پايان اين هفت روز، به يك سيستم ساده و در عين حال موثر مجهز خواهيد شد كه به شما كمك تا مهم‌ترين كارتان را تكميل كنيد.

تمركز قدرتمند (1 برنامه 7 روزه براي ايجاد شفافيت ذهني و تمركز قوي)

 • 37,000 تومان

آيا مدام از يك كار به كار ديگري مي‌پريد؟ آيا براي متمركز ماندن به اندازه كافي تا حصول موفقيت مشكل داريد؟ اگر چنين است، بايد تمركز عميق را در خودتان پرورش دهيد. تفاوت بين يك شخص معمولي و يك شخص بسيار موفق، اغلب به سطح تمركز آنها برمي‌گردد. توانايي تمركز يكي از باارزش‌ترين دارايي‌هايي است كه تا به حال پرورش داده‌ايد. وقتي از آن براي دستيابي به هيجان‌انگيزترين اهداف‌تان استفاده كنيد، مي‌توانيد به سطوحي از موفقيت برسيد كه هرگز تصور نمي‌كرديد ممكن باشد. در اين كتاب مي‌آموزيد چگونه از حواس‌پرتي به تمركزي ليزرگونه برسيد، آن هم فقط در هفت روز. در پايان هفت روز، درك عميق‌تري از ماهيت تمركز و نحوه عملكرد آن پيدا خواهيد كرد و به خوبي در مسير تبديل شدن به يكي از متمركزترين افرادي خواهيد بود، كه تا به حال ديده‌ايد.

طرز فكر استراتژيك (1 برنامه 7 روزه براي تشخيص امور مهم و خلق 1 استراتژي كارساز)

 • 47,000 تومان

آيا بدون اين كه نتيجه زيادي به‌دست آوريد، به پيش رفتن و تلاش كردن ادامه مي‌دهيد؟ آيا احساس سردرگمي مي‌كنيد و نمي‌دانيد موثرترين كاري كه بايد روي آن تمركز كنيد، چيست؟ آيا اين افسانه را پذيرفته‌ايد كه براي موفقيت بايد سخت كوشانه‌تر كار كنيد؟ اگر چنين است، اين كتاب براي شما نوشته شده است. در حقيقت، انجام كار بيش‌تر، اغلب راه‌حل درست نيست. بدون داشتن يك استراتژي بسيار موثر، بهره‌وري بي‌معني است. به همين دليل است كه بايد به تفكر استراتژيك وسواس پيدا كنيد. همان‌طور كه براي برنده شدن در يك بازي شطرنج بايد به چندين حركت بعدي فكر كنيد، براي برنده شدن در بازي بهره‌وري، بايد به ماه‌ها، سال‌ها يا حتي دهه‌هاي بعدي فكر كنيد. در اين كتاب خواهيم ديد چگونه مي‌توانيد در زمان كم‌تري به دستاوردهاي بيش‌تري برسيد. هدف اين است كه فقط در هفت روز شما را به يك مولد استراتژيك تبديل كنيم.

ذهنيت سالم (رويكردي نو در روانكاوي انگيزشي)

 • 80,000 تومان

با انتخاب طرز فكر شما جهان جديدي را انتخاب مي‌كنيد. در جهاني كه صفات ثابتي دارد، موفقيت يعني اثبات هوش يا استعداد، يعني به اثبات رساندن خودتان. در جهان ديگر كه ويژگي‌هايي در حال تغيير دارد، موفقيت به معناي ارتقاي خودتان براي يادگيري چيزهاي جديد است. يعني توسعه خودتان! انتخاب با شماست. طرز فكرها، تنها باورهاي ما هستند. آن‌ها اعتقادات قدرتمندي هستند، اما تنها، درون ذهن شما هستند و مي‌توانيد ذهن خود را تغيير دهيد. همان‌طور كه اين كتاب را مي‌خوانيد، به اين فكر كنيد كه دوست داريد به كجا برسيد و چه طرز فكري شما را به آن‌جا مي‌رساند.

1  2  3  4  5  6  صفحه‌ی 1