فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
خاستگاه فلسفه
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
6 درس نخستين بازيگري صحنه
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
موسيقي‌درماني
 • 15,000 تومان
 • با تخفیف: 15,000 تومان
شروع به كار استندآپ كمدي
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
نقش اول فيلم نامه زندگي خود باشيد
 • 10,000 تومان
 • با تخفیف: 10,000 تومان

خاستگاه فلسفه

 • 50,000 تومان

اين كتابء در كلء نمونه خوبي از منطق تاريخي در جريان و منمركز بر درون‌مايه مركزي ريشه‌ها و توجيه تاريخي فلسفه به شمار مي‌آيد. فلسفه‌سازي يكي از كارهاي هميشگي بشر بوده ولي به باور اورتگا از ازل در جريان نبوده و «نخستين بارءدر يك روز زيباي آفتابي در يونان به دامان ما افتادء بي آنكه حتي ذره‌اي در پي ضمانت جاودانگي‌اش باشد.» از نگاه اورتگاء «منء بدون آن‌كه بخواهم ساختاري به ديدگاه خاصي در اين زمينه بدهم بر آن هستم تا نشان بدهم آن‌چه ما امروز به عنوان فلسفه سنتي‌مان آغاز كرده‌ايم فقط يك فلسفه ديگر نيست بلكه عملا فلسفه‌اي نوين و متفاوت با فلسفه‌هاي موجود است.» با اين كه اين كتاب هرگز تكميل نشد ولي تك‌تك يادداشت‌هاي آن گام بلندي براي بررسي پرسمان چيستي فلسفه با نگاه به يگانگي ذاتي آن برداشتهء درست همان‌گونه كه منطق‌ورزي تاريخي از دل تاملي پس كنشي و واكاوي برآمد و سپس تلاش براي بازسازي خاستگاه پرتب و تابش پديدار شد و ادامه يافت.

6 درس نخستين بازيگري صحنه

 • 25,000 تومان

بازيگري، «زندگي روح انسان است كه با هنر متولد مي‌شود». در تئاتر خلاق، وسيله تمركز بازيگر، «روح انساني» است. بنابراين، در نخستين مرحله، يعني جستجو، وسيله تمركز بازيگر، روح خود او و تمام كساني است كه پيرامون او هستند. در مرحله دوم، يعني سازندگي، وسيله تمركز، فقط روح خود اوست. يعني، براي بازي بايد روي چيزي تمركز كرد كه ناديدني است، روي چيزي كه تنها با نفوذ به عمق وجود خود مي‌تواند آن را دريابيد و پي ببريد كه در اوج حس و خشونت‌بارترين كشمكش، چه وضعي در زندگي پديدار مي‌شود. به عبارت ديگر، احتياج به تمركز عميق روي حس‌هايي داري كه وجود خارجي ندارند و بايد آن‌ها را ابداع يا فقط تصور كرد.

موسيقي‌درماني

 • 15,000 تومان

كلمه اختلال استرس پس از ضربه اولين بار به‌ طور رسمي در سال 1980 وارد نظام طبقه‌بندي بيماري‌هاي رواني شد. اين به معناي آن نبود كه بيماري جديدي در عالم پزشكي كشف شده و يا اين اختلال قبلا وجود نداشته است. در زمان جنگ جهاني اول مشابه همين اختلال در ميان سربازان مشاهده مي‌شد كه در آن زمان آن را «شوك گوله‌باران» مي ناميدند....

شروع به كار استندآپ كمدي

 • 55,000 تومان

«كارخانه‌ها در آينده فقط دو نيرو خواهند داشت: يك انسان و يك سگ. انسان آنجا خواهد بود تا به سگ غذا دهد و سگ آنجا بود تا نگذارد انسان به تجهيزات دست بزند.» پيش از آنكه فضاي اصلي استندآپ كمدي را معرفي كنيم، بهتر است ادبيات عامه، ادبيات در معناي كلي و هنر استندآپ را به طور ساده و تقريبا شفاف با يكديگر مقايسه كنيم تا با ورودي‌هاي اطلاعاتي استندآپ بيشتر آشنا شويم؛ زيرا هنر توليدي نيز به نوبه خود مي‌تواند خروجي ساير اطلاعات محسوب شود كه پيش‌تر از فضاهاي ديگر گرفته شده‌اند. به بياني ساده‌تر، هنرمند ايده توليد اثر هنري يا اثر اجرايي را از جاهاي ديگر الهام مي‌گيرد. در واقع، مي‌توان ادبيات را سرچشمه خوبي براي هنرمند استندآپ كمدي دانست. استندآپ كمدي هنر جواني است كه پراكندگي امروزش را مي‌توان در رهگذر ادبيات معنا كرد. شايد بتوان قضيه را چنين مطرح كرد: ادبيات در وجه شفاهي كار نمود پيدا مي‌كند، صدايي كه به شي‌ء يا مكاني متصل نيست،گسترده مي‌شود، تاثير مي‌گذارد و محيط را به خود وابسته و پيوسته مي‌گرداند.

نقش اول فيلم نامه زندگي خود باشيد

 • 10,000 تومان

تحقيقات نشان مي‌دهد علت درجا زدن و عدم موفقيت در زندگي، نداشتن تعهد به يادگيري متعهدانه و مستمر است. اين كتاب حاصل سه سال مطالعه و تحقيق من، در زمينه هدف گذاري، برنامه‌ريزي و موفقيت بوده كه مايلم آن را با شما به اشتراك بگذارم به اميد آن كه نقشي هر چند كوچك در موفقيت و پيروزي‌‌تان داشته باشم. سه درس اساسي كه در اين سال‌ها آموختم اين است كه: 1- تمام طول زندگي، بايد مدام در حال آموختن و يادگيري باشيم. 2 - با تمام وجود، متمركز در كاري كه انجام مي‌دهيم بوده و همواره بهترين خود را بروز دهيم. 3 - و در نهايت، تمام تلاش و نيروي خود را براي كمك به موفقيت و پيشرفت ديگران به كار گيريم. مهم نيست كه در گذشته چگونه زندگي كرده‌ايم، مهم اين است كه از قدرت انتخاب و تصميم‌گيري، كه تنها مختص انسان است، استفاده كرده و زندگي دلخواه‌مان را بسازيم.

صفحه‌ی 1