فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
زندگي خود را 80/20 كنيد
 • 33,000 تومان
 • با تخفیف: 33,000 تومان
ديگر نگو كه حالت خوب است (خود قوي)
 • 79,000 تومان
 • با تخفیف: 79,000 تومان
ذهن خود را پاكسازي كنيد (چگونه مانع نگراني و اضطراب شويم و افكار منفي را رها سازيم)
خودآموز مهارت‌هاي ارتباطي
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
حقيقت دروغگويي و تفاوت‌هايي بين مردان و زنان
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
هنر تصميم‌گيري
 • 89,000 تومان
 • با تخفیف: 89,000 تومان
ذهن‌آگاهي شامل تمرين‌هايي كه به زندگي روزانه سمت و سويي نو مي‌دهد
چگونه در 1 دنياي پرسرعت آرام و مراقب بود (از سرعت خود بكاهيد و با دقت به اطراف خود نگاه كنيد)
بايد با 1 نفر حرف بزني (يك درمانگر تا به عمق افكار و احساساتت سفر كني)
بپرس و بهتر زندگي كن و ديگر سوالات ضروري زندگي
آرامش ذهن كليد تمام قفل‌ها
 • 57,000 تومان
 • با تخفیف: 57,000 تومان
سال بدون مزخرفات (خودت را جمع و جور كن و به زندگيت برس)

زندگي خود را 80/20 كنيد

 • 33,000 تومان

نويسنده با تكيه بر اصل معروف «پارتو» كه در قرن نوزدهم مطرح شه مي‌گويد همه‌ي ورودي‌ها و خروجي‌هاي كار‌هاي ما تحت تاثير قانون جهاني 80/20 قرار دارد و براي مثال 80 درصد منابع كشور‌ها در اختيار 20 درصد جمعيت قرار دارد، 20 درصد پرسنل شركت‌ها 80 درصد كار‌ها را به دوش مي‌كشند و يا 80 درصد سود بنگاه‌هاي اقتصادي حاصل فروش به 20 درصد مشتريان است. او در اين كتاب مي‌كوشد به ما بياموزد با به كار‌گيري اين قانون در همه‌ي شئون زندگي شخصي و اجتماعي و حرفه‌اي خود به سطح بالا‌تري از آسايش و بهره‌وري برسيم.

ديگر نگو كه حالت خوب است (خود قوي)

 • 79,000 تومان

اين كتاب را به مسئوليت خودتان بخوانيد. مِل بهانه­ هايتان را از بين مي­‌برد و به شما انگيزه و قدرت مي­‌بخشد و شما را به حركت وامي­‌دارد. بزرگ­ترين مانع، بين شما و زندگي دلخواهتان چيست؟ مطمئنم اين­‌ها به ذهنتان مي­‌ر‌سند: پول، وقت، تجربه و شرايط. اشتباه مي‌كنيد. بزرگ­ترين مانع، خود شماييد. شما سرِ راه خودتان هستيد. عجيب آنكه، هر چه در زندگي بيشتر درمانده مي‌شويد، بيشتر خودتان را متقاعد مي‌كنيد كه اوضاع خوب است. براي رشد كردن، بايد كارهايي انجام بدهيد كه همين حالا هم سخت به نظر مي‌رسند، نه بعدا

ذهن خود را پاكسازي كنيد (چگونه مانع نگراني و اضطراب شويم و افكار منفي را رها سازيم)

 • 45,000 تومان

اين كتاب را دو نويسنده از جنس‌ آدم‌هايي همچون خودمان نوشته‌اند: پر از استرس، اضطراب، اشتباه و ذهني پريشان! اما آن‌ها با استفاده از تجربيات خود راه رهايي از استرس و افسردگي را آموخته‌اند و با كمك تمريناتي به شما نيز مي‌آموزند تا در اين زندگي شلوغ و مدرن راهي براي رهايي و آرامش پيدا كنيد. انسان مدرن در طول روز بارها دچار استرس و اضطراب مي‌شود و كنترل و رهايي از استرس و افسردگي در ميان انبوهي از كنش‌ها بيروني و دروني و اطلاعات، كاري بسياري دشوار است. كتاب ذهن خود را پاكسازي كنيد، سعي كرده بدون حرفي اضافي، دست شما را بگيرد و از تنش و پريشاني دنياي مدرن دور سازد.

خودآموز مهارت‌هاي ارتباطي

 • 30,000 تومان

شايد اولين و مشخص‌ترين سودي كه از ارتقاي مهارت‌هاي ارتباطي خود مي‌بريد اين باشد مي‌توانيد روابط شخصي خود را به راحتي تقويت كنيد. بالاتر از همه اينكه مي‌توانيد با ديگران به‌طور تاثيرگذارء مودبانه و صريح صحبت كنيد و در آن‌ها اين حس را ايجاد كنيد كه شما فردي قابل اعتماد هستيد و چيزي را از آن‌ها مخفي نمي‌كنيد. شفافيت هم فقط در صورتي حاصل مي‌شود كه دقيقا بدانيد چه زماني بايد چه حرفي را با چه كلماتي بيان كنيد. بامهارت‌هاي ارتباطي نه تنها مي‌توانيد به خوبي صحبت كنيدء بلكه گوش دادن به ديگران را هم ياد مي‌گيريد. با اين كار ديگران احساس مي‌كنند شما به حرف‌ها و احساسات‌شان توجه مي‌كنيد و به تفاوت عقايد احترام مي‌گذاريد. به اين ترتيب مي‌توانيد روابطي را بر پايه احترام متقابل پي‌ريزي كنيد.

حقيقت دروغگويي و تفاوت‌هايي بين مردان و زنان

 • 35,000 تومان

در اين دنياي خائن هيچ چيزي نه دروغ است و نه حقيقت. همه چيز به رنگ منشوري بستگي دارد كه دنيا را با آن مي بينيم. همان لحظه كه كسي اظهار كند «حقيقت نزد من است» حتي اگر كنفوسيوس يا كليساي مسيحيت آن‌را اعلام كندء «مبلغ دارد دروغ مي‌گويد»ء چون «حقيقت» نزد هيچ‌كس نيست. دروغ گفتن به خودمان عميق‌تر از دروغ گفتن به ديگران در ما ريشه دوانده است... مهم اين است كه از دروغ گفتن به خودمان دست برداريم. دروغء شكل حقيقت را عوض مي‌كند. براي دروغ گفتنء فرد بايد اول در تماس با حقيقت بوده باشد. به نظر مي‌رسد دروغ يك بخش عادي از عملكرد ذهن‌مان مي‌باشد. شايد دروغ گفتن راهي براي جلوگيري از ديوانه شدن باشد.

هنر تصميم‌گيري

 • 89,000 تومان

گرفتن تصميمات خوب مستلزم اين نيست كه مدام حدس بزنيم و با آزمون و خطا پيش برويم. بلكهء تصميم‌گيري خوب يك مهارت قابل يادگيري است كه هر كسي مي‌تواند آن‌را در خود تقويت كند. در كتاب هنر تصميم‌گيري... آني دوك شما را با مجموعه‌اي از ابزارهايي آشنا مي‌كند كه هر كسي مي‌تواند از آن‌ها براي گرفتن تصميمات بهتر استفاده كند. در اين كتاب موارد زير را ياد مي‌گيريد: - چگونه سوگيري‌هاي مخفي را شناسايي و برطرف كنيد. - اين‌كه چگونه مي‌توان با كيفيت‌ترين بازخورد را از افرادي كه به شما توصيه و نصيحت مي‌دهند استخراج كرد. - چگونه مي‌توان تاثير شانس بر نتيجه تصميمات را شناسايي كرد. - چه‌وقت بايد سريع تصميم گرفتء كي بايد كند تصميم گرفت و كي بايد پيشاپيش تصميم گرفت

ذهن‌آگاهي شامل تمرين‌هايي كه به زندگي روزانه سمت و سويي نو مي‌دهد

 • 29,000 تومان

دنياي امروزه ما دنيايي پر از استرس و نگراني است. به همين جهت بشر امروزي بيش از پيش به روشي كاربردي نياز دارد تا اضطراب را كاهش دهد و بتواند با ترس و رنج مقابله كند. يكي از روش‌هاي شناخته شده در سراسر دنيا ذهن‌آگاهي است كه به عنوان رويكردي موثر در كاهش اضطراب و مقابله با بيماري‌ها و نيز برطرف كردن مشكلات و چالش‌هاي زندگي استفاده مي‌شود. ذهن‌آگاهي حضور در لحظه را گسترش مي‌دهد، در نتيجه هوشياري و آگاهي را به ارمغان مي‌آورد و باعث وضوح در مشاهدات مي‌گردد. اين چنين راه را بسوي سعادت، آرامش، احساس امنيت و رضايت خاطر همواره مي‌سازد.

چگونه در 1 دنياي پرسرعت آرام و مراقب بود (از سرعت خود بكاهيد و با دقت به اطراف خود نگاه كنيد)

 • 39,000 تومان

دنيا به سرعت پيش مي‌رود اما اين بدين معنا نيست كه ما هم بايد به سرعت حركت كنيم در اين كتاب راهنماي ذهن‌‌آگاهي بسيار پر فروش كه بيش از 3 ميليون نسخه در كره جنوبي فروخته است و به مدت 41 هفته پر فروش‌ترين كتاب كره جنوبي بود و جوايز شاخه‌هاي مختلف بهترين كتاب سال اين كشور را به دست آورد . هامين سونيم ، به زبان كره‌اي يعني خرد نا‌خودآگاه ، كه در واقع يك معلم مراقبه‌ي بودايي بسيار معروف متولد كره و تحصيل‌كرده آمريكا است . مسيري براي رسيدن به آرامش و تعادل دروني در بحبوحه طوفان خواسته‌هاي زندگي روزمره به ما نشان مي‌دهد. نويسنده با ارائه راهكارهايي براي رسيدن به رفاه و خوشبختي در هشت حوزه از جمله روابط ، عشق ، معنويت ، .... بر اهميت ايجاد يك رابطه عميق‌تر با ديگران و در عين حال مهربان و بخشنده بودن با خود تاكيد مي‌كند.

بايد با 1 نفر حرف بزني (يك درمانگر تا به عمق افكار و احساساتت سفر كني)

 • 77,000 تومان

در اين كتابء كه خود روان‌درمانگر استء با شوخ‌طبعيء صراحتي بي‌سابقه و دانشي چشمگير ما را به سياحتي عميقا شخصي اما عمومي به درون قلب و ذهنمان دعوت مي‌كند و هديه‌هايي هم برايمان تدارك ديده است: تصويري افشاگرانه از انسان بودنمانء گزارشي بامزه و روشنگرانه از زندگي اسرارآميزمان و قدرت متحول كردن آن.

بپرس و بهتر زندگي كن و ديگر سوالات ضروري زندگي

 • 24,000 تومان

بسياري از ما وقت زيادي را صرف تفكر در مورد پاسخ‌هاي درست مي‌كنيم. اين در حالي است كه نويسنده معتقد است اين پرسيدن سوال به جاست كه باعث شفاف شدن شرايط مي‌شود. به عقيده او، پنج سوال اساسي در زندگي وجود دارد. سوالاتي كه لازم است به طور منظم از خود و ديگران بپرسيم. اگر به پرسيدن اين پنج سوال عادت كنيم، زندگي شادتر و موفق‌تري خواهيم داشت.

آرامش ذهن كليد تمام قفل‌ها

 • 57,000 تومان

اين كتاب درباره اهميت كسب آرامش درون در دنياي پرهياهوي امروزي، تأثيرات آن بر زندگي فردي و اجتماعي و همچنين روش‌هاي مناسب براي دستيابي به آرامش درون است. رايان هاليدي نقش مدير روابط عمومي و استراتژيست رسانه‌اي براي كساني مثل تاكر مكس و داو چارني (مدير شركت پوشاك امريكن اپرل) را برعهده داشت. او در سن نوزده‌سالگي بعد از اخراج شدن از كالج زير نظر استراتژيست معروف، رابرت گرين آموزش ديد و به عنوان مشاور براي بسياري نويسندگان و آهنگسازان موفق ايفاي نقش كرد. او مدير بازاريابي شركت پوشاك امريكن اپرل است و شركت‌هايي مثل يوتيوب، گوگل و توئيتر راهبردهاي رسانه‌اي‌اش را در كار خود اجرا مي‌كنند

سال بدون مزخرفات (خودت را جمع و جور كن و به زندگيت برس)

 • 50,000 تومان

مريت اتوود در كتاب جذاب و تاثيرگذار سال بدون مزخرفات با بازگويي برخي از تجربيات ناگوار ومخرب زندگي شخصي‌اش، در پي آن است تا ضمن تبيين مفهوم مزخرفات زندگي انسان‌ها، پرده از پندارها، عادت‌ها و رفتارهايي بردارد كه موجب سردرگمي و احساس شكست در زندگي مي‌شوند. به اعتقاد اين نويسنده بسياري از ناكامي‌ها و رنج كشيدن‌هاي ما در دوران بزرگسالي ريشه در ناملايمات و سورفتارهاي دوران كودكي دارند. او در اين كتاب بر آن است تا با تمركز بر آن چيز مزخرف شيوه‌ي شناسايي و قلع و قمع مزخرفات زندگي را به مخاطب بياموزد.

1  2  3  4  5  صفحه‌ی 1