فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 17,000 تومان

تجارت قرن بيست و يكم

 • 40,000 تومان

آيا از فساد در دنياي شركت‌ها خشمگين هستيد؟ آيا از دست وال استريت و بانك‌هاي بزرگ خشمگين هستيد؟ يا اينكه از دست خود عصباني هستيد كه چرا اختيار امور مالي خودتان را زودتر از اين به دست نگرفته‌ايد؟ زندگي سخت است. آيا روشي براي مقابله با آن در نظر گرفته‌ايد؟ ناله كردن و سرزنش كردن ديگران آينده مالي شما را تامين نمي‌كند. بايد از همين امروز اختيار آينده مالي‌تان را با كنترل منابع درآمدتان در دست بگيريد. شما بايد صاحب تجارت خودتان باشيد.

با عشق به جهان پس از مرگ لبخند بزنيم

 • 45,000 تومان

براي شنيدن پيام خدا و احساس كردن حضورش، سكوت لازم است. منظور از سكوت فرورفتن در خويشتن خويش است. كونگ تينگان متفكر چيني گفته است: «قديس خاموش است. انديشمند سخن مي‌گويد و نادان پرگويي مي‌كند.» خاموشي و سكوت را در پيش گيريد تا پرتو الهي كه در قلبتان ساكن است به شعله‌اي از نور تبديل شود، بتابد و شما را به خداوند نزديك‌تر و نزديك‌تر سازد. زيارت انسان به سوي زيارت‌گاه نور است، او قدم به قدم مي‌آموزد كه چگونه پيش رود و نخستين گام خاموشي است.

100بازي شاد و مهيج دنيا براي سرگرمي و ايده‌پردازي

 • 32,000 تومان

شادي گم‌شده امروز و شايد هر روزه ماست. پس از استقبال از كتاب اول‌مان با عنوان «100 بازي خلاقانه و تيمي» برآن شديم به بازي با همان نگاهي بنگريم كه كودكان مي‌نگرند. كتابي كه پيش ‌روي شماست، شامل بازي‌هاي جديدي است كه در كتابٍ اول به هيچ ‌يك از آن‌ها اشاره نشده است. بازي‌هايي كه به تمام معنا بازي هستند تا براي لحظاتي دور از نگراني‌ها و چالش‌هاي اطرافمان ذوق كنيم، لذت ببريم و حس خوب داشته باشيم.

ستاره بازاريابي شبكه‌اي شويد

 • 40,000 تومان

«من در طول بيست و هفت سال كارم در اين حرفه بيشتر از پانصد كتاب خوانده‌ام و تعداد كمي از آن‌ها مرا واقعا تحت تاثير قرار داده‌اند. اين كتاب براي حرفه ما هديه‌اي است كه زندگي را متحول مي‌كند! سارا اين موهبت را به شيوه‌اي عالي و گام به گام به اشتراك مي‌گذارد و خواندن اين كتاب براي همه كساني كه مشاغل خانگي دارند، يك ضرورت است! حتما همين الان يك جلد از اين كتاب را براي خود و هركس كه به شما ملحق مي‌شود تهيه كنيد.»

بي‌شعورهاي ضد گلوله (هجوم به ظوابط اخلاقي)

 • 15,000 تومان

كمي اغراق است اگر بگوييم دنيا پر از بي‌شعورهاي ضد گلوله است. اما به طور حتم واقعيت دارد كه تعداد آنها خيلي بيشتر از آن چيزي است كه ما تصورش را مي‌كنيم و همه آنها قدرتمندتر از آن هستند كه بشود به آن‌ها حمله كرد. اين كتاب ارزشمند شما را با راههاي شناخت و مقابله با «بي‌شعورهاي ضد گلوله» آشنا مي‌كند.

به سوي نه (بله مقصد نهايي است نه راه رسيدن به آن)

 • 30,000 تومان

فرض كنيد يك شب بخوابيد و صبح روز بعد در خانه‌اي عجيب و غريب از خواب بيدار شويد بدون اين كه بدانيد چطور به آنجا رفته‌ايد. فقط اين كه اين خانه متعلق به كس ديگري هم نيست و متعلق به شماست. متعلق به نسخه‌ آينده شخصيت موفقي كه دوست داريد باشيد به اين شرط كه اراده كنيد و بپذيريد كه فقط يك كار ساده را انجام دهيد. قبل از اين كه هفته تمام شود اريك خواهد آموخت كه: براي اين كه بهتر از 92 درصد كل فروشندگان دنيا عمل كند بايد چه كار كند. پاسخ نه شنيدن با شكست خوردن خيلي فرق دارد. چرا مهم است كه موفقيت و شكست را با هم جشن بگيريم؟ پنج سطح شكست و چگونگي دستيابي به موفقيت از طريق آ‌ها. چگونه از شكست عبور كنيم و به راه خود ادامه دهيم. قدرت‌بخش‌ترين كلمه در دنيا «بله» نيست، «نه» است. اين درس‌ها مقدر شده‌اند تا طرز تفكر، روش فروش و شيوه زندگي او را براي هميشه تغيير دهند و قطعا همين كار را براي شما هم خواهند كرد.

شيب

 • 17,000 تومان

شيب چيست؟ شيب پنجمين مصاحبه‌اي است كه مصاحبه‌كننده هرگز با شما تماس نمي‌گيرد. شيب گروه موسيقي‌اي است كه در يك سالن خالي از تماشاگر در مكاني نامعلوم مشغول اجرا است. شيب هفتمين باري است كه هنگام تمرين اسكي زمين مي‌خوريد. شيب نيمه مسير ماراتن است، وقتي كه هيجان شليك شروع مسابقه‌ خاطره‌اي مبهم است و شوق رسيدن به خط پايان رويايي دست‌نيافتني است. شيب مسير ناهمواري است كه بايد طي كنيد تا به هدف بزرگ خود برسيد... البته اگر كه در تعقيب هدف درست هستيد. ديگر چي؟ آهان، شيب همچنين راهنمايي است براي حرفه‌تان، برنامه‌ريزي براي آينده شركت‌تان، و اي بسا رسيدن به خوشبختي در زندگي‌تان.

5 اثر از رندي گيج

 • 48,000 تومان

هيچ چيز در زندگي تصادفي نيست، آشنايي شما با اين مجموعه كتاب‌هاي توانگري نيز اتفاقي نبوده است. شما انساني بينش‌مند هستيد، در غير اين صورت، اين كتاب الان در دست شما نبود. شما در اين مجموعه با قوانين و رازهاي توانگري آشنا مي‌شويد و با كمك آنها مي‌توانيد بينشي در خود ايجاد گنيد كه كائنات را به تعظيم وا دارد. كشف گنج توانگري مستلزم يك نقشه دقيق است، نقشه راه در اين كتاب آورده شده است. اين شما و اين هم نقشه. پيش به سوي توانگري...

احتياط در ريسك كردن (قوانين تغيير كرده‌اند)

 • 24,000 تومان

همه‌ي شركت‌هاي بزرگ و كارآفريناني كه آن‌ها را اداره مي‌كنند بايد آماده‌ي تكامل باشند. شما بايد آماده باشيد كه از كسي كه هستيد فراتر رويد و به كسي تبديل شويد كه قرار است باشيد. در اين مسير است كه حماسه خلق مي‌شود. جسارت متفاوت بودن را داشته باشيد. جسارت ريسك كردن را داشته باشيد.

7 عادت بازاريابان شبكه‌اي موثر

 • 25,000 تومان

دكتر استفان كاوي در اثر جديد خود با عنوان هفت عادت بازاريابان شبكه‌هاي موثر از عادت‌هايي مي‌گويد كه برگرفته از كتاب پرفروش و خوشنام وي با نام 7 عادت مردمان موثر است. تخصص دكتر كاوي در زمينه رهبري و مديريت است. در اين كتاب، دكتر كاوي به ژرفاي هر يك از عادات رفته و كمكتان مي‌كند كه نه تنها در زندگي شخصي و حرفه‌اي خود آدم موفقي شويد. بلكه، با بهره‌گيري از اين هفت عادت موثر، خود را به اوج موفقيت برسانيد. در پايان كتاب، از دكتر كاوي پرسيده‌ايم كه چطور از اين هفت عادت بايد استفاده كرد تا بتوان در كسب و كار بازاريابي شبكه‌اي خود موثر بود...

قاتل شما چيست قاتل شما كيست

 • 20,000 تومان

مهلك‌ترين مانع خودباوري، قصور است. كوتاهي در انجام كار، حتي ذره‌اي كمتر از حد توانايي‌هاي فعلي‌تان، شالوده اعتماد به نفس را تضعيف مي‌كند. بيشترين بخش نگراني از همين عدم اعتماد به نفس شخصي ناشي مي‌شود. بگذاريد طبيعت، تجربه، خرد، كتاب و هر چيز ديگر با شما حرف بزند و به شما ياد بدهد. يادتان باشد هم فرصت و هم چالش، چشم به عمل دارند. هرچيزي تسليم سخت‌كوشي مي‌شود. مهم نيست چه كاري مي‌توانيد بكنيد، مهم كاري است كه انجام مي‌دهيد.

رموز موفقيت در بازاريابي شبكه‌اي

 • 30,000 تومان

كتاب حاضر يك راهنماي آموزشي درباره‌ي چگونگي موفق شدن در تجارت NM است. ايده‌ها و شگردهاي مربوط به مجموعه‌سازي كه در اين كتاب آمده است، ساده و در عين حال بسيار موثر و نتيجه بخش‌اند. اين كتاب، چه براي مبتديان در كار NM و چه براي كارگشايان اين تجارت، راهنماي خوبي است. اين كتاب با اين هدف نوشته شده است كه ايده‌ها و استراتژي‌هاي ساده‌اي را كه لازمه‌ي موفقيت در NM است، در اختيار نتورك ماركترها قرار دهد و برايشان تجارت NM را تجارتي ساده، لذت‌بخش، مهيج و البته سودآورتر كند.

صفحه‌ی 1