فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
سير عشق
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
بلوغ مالي در زندگي مشترك
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
تاريخچه مختصر زمان
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
رساله الهي سياسي
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
روانشناسي صنعتي و مديريت (ويژه خودسازي مديران)
علم به كجا مي‌رود
 • 17,500 تومان
 • با تخفیف: 17,500 تومان
بوشيدو (طريقت سامورايي يا روح ژاپني)
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
كاربرد هوش هيجاني
 • 9,000 تومان
 • با تخفیف: 9,000 تومان
تاريخچه زمان (از انفجار بزرگ تا سياه‌چاله‌ها)
چگونه چون يك مدير عالي بينديشيم 22 ويژگي مهم مديران عالي

سير عشق

 • 45,000 تومان

اين‌كه سال‌هاي سال به خوبي و خوشي در كنار هم زندگي كنيم به چه معناست؟ در مهماني‌ها و موقع صرف چاي، دوستان ربيع و كرستن هميشه از آن‌ها سوالي مشابه مي‌پرسند: چگونه با هم آشنا شديد؟ پاسخ اين پرسش ساده است، داستان قشنگي است كه هر دويشان دوست دارند تعريف كنند. اما اين داستان بخش دومي هم دارد و آن پاسخ پرسشي است كه دوستانشان هيچ‌گاه از آنان نمي‌پرسند: بعدش چه شد؟ ربيع و كرستن يكديگر را مي‌يابند، دلباخته هم مي‌شوند و با هم ازدواج مي‌كنند. به زعم جامعه، اين پايان داستان است. اما در حقيقت، تازه آغاز داستان است. اين كتاب داستان يك ازدواج است؛ از نخستين لحظات شورانگيز گرفته تا لذت‌ها و هراس‌هاي تعهد راستين و مشكلات عميقي كه آرام‌ آرام در زندگي مشترك سر بر مي‌آورند. داستان روابط امروزي است و شيوه بقاي اين روابط. سير عشق بازگشت دلپذير آلن دو باتن است به رمان. بعد از گذشت بيست و اندي سال از نخستين رمانش جستارهايي در باب عشق.

بلوغ مالي در زندگي مشترك

 • 40,000 تومان

مهم نيست كه در حال حاضر موقعيت مالي شما چگونه است، شما و همسرتان مي‌توانيد رو به جلو گام برداريد و به سمت يك زندگي بدون مشكلات مالي پيش برويد و ازدواج خود را در طي اين روند استحكام بخشيد. اين كتاب اصولي را در امور مالي به زوجين مي‌آموزد كه باعث يكدل شدن و متحد شدن آنها مي‌شود. اين كتاب توصيه‌هايي به شما ارائه مي‌كند كه در زندگي واقعي كاربرد دارد و پر از شوخي‌ها و طنزهايي هست كه اميد و قاطعيت را دوباره در دل شما زنده مي‌كند. خواندن اين كتاب شما را قادر مي‌كند تا مراقب اكنون خود باشيد، ذهن خود را از خاطرات گذشته پاك كنيد، و خود را براي يك آينده موفق مالي آماده كنيد.

تاريخچه مختصر زمان

 • 25,000 تومان

عنوان اين كتاب فقط به اندازه دو حرف با كتاب ديگري كه در سال 1988 چاپ شده متفاوت است. تاريخچه زمان 273 هفته در ليست پرفروش‌ترين كتاب‌هاي ساندي تايمز قرار داشت و تقريبا به ازاي هر 750 مرد، زن و بچه روي زمين يك نسخه به فروش رفته. اين موفقيت بزرگي براي كتابي در زمينه يكي از موضوعات بسيار دشوار در فيزيك مدرن است. البته اين موضوع مشكل در واقع يكي از موضوعات جالب و بنيادي مي‌باشد: ما در واقع چه چيزي درباره جهان مي‌دانيم؟ ما اين چيزها را چگونه مي‌دانيم؟ جهان از كجا آمده و به كجا مي‌رود؟ اين سؤالات در شالوده كتاب تاريخچه زمان بوده و موضوع مورد بررسي اين كتاب نيز مي‌باشد.

تاس انيشتين (چگونه 2 ذهن بزرگ به نبرد با تصادف كوانتومي مي‌رفتند تا نظريه‌اي واحد براي فيزيك خلق كنند)

 • 35,000 تومان

اين داستان دو فيزيك‌دان برجسته است، داستان جنگي رسانه‌اي كه در سال 1947 رفاقت ديرينه آنها را از هم گسيخت، و داستان طبيعت شكننده همكاري‌ها و كشف‌هاي علمي. وقتي آنها همديگر را به چالش كشيدند، هر دو برنده جايزه نوبل ميان‌ساله بودند، و مسلما نقطه اوج كارهاي برجسته‌شان گذشته بود. اما رسانه‌هاي بين‌المللي اساسا داستان ديگري را بازگو مي‌كردند. داستاني آشنا، داستان مبارز كهنه‌كاري كه همچنان با قدرت تمام در مقابل رقيب نوكيسه، در اشتياق به چنگ آوردن جام پيروزي ادامه مي‌دهد. اگر چه آلبرت انيشتين فوق‌العاده مشهور بود، و هر باري كه اظهارنظري مي‌كرد رسانه‌ها آن را پوشش مي‌دادند، اما خوانندگان نسبتا كمي با كارهاي فيزيك‌دان اتريشي اروين شرودينگر آشنايي داشتند...

رساله الهي سياسي

 • 120,000 تومان

مقصود اسپينوزا در رساله الهي - سياسي تفكيك حوزه دين از حوزه فلسفه است، بدان‌گونه كه هر يك بتواند به راستي آني باشد كه هست. اين يعني خلاص دين از فلسفه، و از آن مهم‌تر خلاص فلسفه از دين. او براي هر يك از اين دو رويكرد به عدالت و احسان جايگاه و جامعه‌شناسي خاصي قائل است. به باور او خير هر دو در اين تفكيك است، و اين خير عام است، زيرا منجر به رفاه و امنيت مردم، و صلح و پايداري كشور مي‌شود. اين درست مغاير است با ادعاي علم كلام؛ و به اين ترتيب نافي تمامي نظراتي است كه دين و فلسفه را معادل يا قابل تلفيق با هم مي‌گيرند. از نظر واقعيت تاريخي، بلافصل‌ترين مقصود اسپينوزا در نوشتن اين متن تقويت آزادي انديشه در جامعه هلند، به ويژه با تحديد قدرت كشيشان و جايگاه الهيات در امور ديني و سياسي بود. به باور وي، اين قدرت‌ها عمدتا مسئول دامن زدن به تنش‌ها و خصومت‌هاي مذهبي بودند، و دهان و قلم انديشندگان غيرمتعارف مانند خود اسپينوزا را مي‌بستند. مشخصا همت او بر آن بود تا با كاستن از قدرت رسمي كليسا تا حدودي مسيري فراپيش خويش و ديگراني كه با وي همدلي مي‌كردند بگشايد تا بتوانند آراي خويش را آزادانه در ميان هم‌عصران خويش رواج دهند. اما از آن مهم‌تر، وي اميدوار بود، و حتي انتظار داشت، كه با اين كارش به ايجاد جامعه‌يي آزادتر و با‌ثبات‌تر كمك كند.

روانشناسي صنعتي و مديريت (ويژه خودسازي مديران)

 • 9,250 تومان

كتاب «روانشناسي صنعتي و مديريت» كه چاپ هفتم آن اينك پيش روي خواننده گرامي است يكي از تاثيرگذارترين تاليفات دو دهه گذشته در حوزه روانشناسي صنعتي به شمار مي‌آيد كه در اين مدت در ميان قشر گسترده‌اي از علاقه‌مندان به مباحث روانشناسي به ويژه مديران و كاركنان صنايع مورد توجه و اقبال روزافزون قرار گرفته است.

علم به كجا مي‌رود

 • 17,500 تومان

ممكن است كه بعضي از فرضيه‌ها يا پيشنهادهاي علمي كه در كتاب پلانك آمده‏، روزي كهنه شود، ولي استنتاجات فلسفي آن كهنه‌شدني نيست و اين كتاب پيوسته يكي از كتاب‌هاي مورد روجوع و استناد خواهد ماند. مردمي كه زندگي خود را وقف خدمت به علم كرده‌اند‏ فراوانند و انواع مختلف دارند، البته همه آنان تنها به‌خاطر خود علم نيست كه در اين راه پا گذاشته‌اند. بسياري از آنان رو به درون معبد علم آورده‌اند تا فرصتي به دست آرند و هنرمندي خاص خويش را به نظر برسانند.

بوشيدو (طريقت سامورايي يا روح ژاپني)

 • 35,000 تومان

بدون شك كتاب بوشيدو داراي ويژگي‌هاي خاص و منحصر به فرد است. نثر فاخر همراه با ايجاز در كلام و صداقت و پاكي شگفت‌آور گفتار، همراه با ايهامات زباني، جملات گاهي طولاني و تهدد مثال‌هاي تاثير گرفته از زبان اصلي نويسنده ملغمه نه چندان آساني براي ترجمه در دسترس مترجم است كه در يك ديد كلي با روش‌هاي مالوف متضاد است.

انسان بدون خويشتن يا روانشناسي از خود بيگانگي (تحليلي جامع از يكي از بزرگترين مشكلات رواني عصر حاضر بيگانگي از خويشتن همراه با روش‌هاي خود درماني)

 • 5,250 تومان

كتاب حاضر حقايق حيرت‌انگيزي از نفس آدمي را افشا مي‌سازد. حقايقي آن‌چنان ترسناك كه افراد زيادي منكر وجود آنها مي‌شوند و از شناسايي آن‌ها مي‌گريزند. كفاره اين گريز ((از خود بيگانگي)) و از ((غربت آدمي از نفس خويش)) است. نويسنده كتاب روش‌هاي شورانگيزي براي خودشناسي، معرفت نفس و درون‌نگري ابداع نموده و به انسان كمك مي‌كند كه به درون ضمير تيره و ناشناخته خود نفوذ كند و از آن پرده ابهام برگيرد. نه تنها خاطرات، افكار، احساسات وعلائق مدفون شده و سركوب شده را آزاد نمايد، بلكه نبوغ، قابليت‌ها و استعدادهاي مخفي و ناشناخته خود را براي رشد، پيشرفت و خلاقيت آشكار نمايد، استعدادهايي كه ساليان متمادي براي او ناشناخته بوده است.

كاربرد هوش هيجاني

 • 9,000 تومان

(كاربرد هوش هيجاني) تاكنون به اغلب زبان‌هاي رايج دنيا ترجمه شده و در اين مدت كوتاه مورد توجه قشر گسترده‌اي از متخصصان علوم ارتباطي، روان‌شناسي و بسياري از مشاوران مديريتي و رفتار سازماني، مراكز درماني و بهداشتي و مقاطع گوناگون تحصيلي قرار گرفته است.

تاريخچه زمان (از انفجار بزرگ تا سياه‌چاله‌ها)

 • 60,000 تومان

جهان از كجا آمده؟ چگونه و چرا بنياد گرفته؟ آيا پاياني براي جهان متصور است و اگر آري، چگونه؟ اين سوالات براي همه ما جالب است، اما دانش نوين چنان پيچيده شده است كه تنها شمار اندكي از متخصصان مي‌توانند از عهده درك آن روابط رياضي كه براي توصيف و توضيح مقولات فوق به‌كار مي‌روند برآيند. با اين همه، مفاهيم اساسي مربوط به سرچشمه و سرنوشت هستي را مي‌توان بدون استفاده از رياضيات چنان تشريح نمود كه براي افراد عادي نيز مفهوم واقع گردد. اين هدف انگيزه اصلي نگارش كتاب تاريخچه زمان است.

چگونه چون يك مدير عالي بينديشيم 22 ويژگي مهم مديران عالي

 • 80,000 تومان

نويسنده كتاب با برخورداري از چند دهه تجربه در امر مشاوره مديريت و بهره‌مندي از يك شبكه ارتباطي نيرومند دست به خلق اثري زد كه تا پيش جايش در ادبيات مديريتي خالي بود. در اين كتاب خانم بنتون علاقه‌مندان به آشنايي با صفات و خصايل مديران ((تقريبا كامل)) را با خود به دنيايي بسيار شيرين و جذاب مي‌برد و كساني را كه مايل هستند در مسير شغلي‌شان كمتر دچار ناكامي شده و در راه صعوده به قلعه سازمان خويش گام بردارند همراهي مي‌نمايد و آنان را در كار يك صعود موفقيت‌آميز ياري مي‌دهد.

1  2  صفحه‌ی 1